Řekněme dost Corona-fašismu! Praha 7.6.2020 /VIDEO

peterkova

Na demonstraci v Praze na Václavském náměstí vystoupili: Jana Peterková, Andrea Komárková, Pavel Krejčí, Jiří Černohorský, Rudolf Vávra, Jiří Bezák, MUDr. Iveta Křížová.
18 Komentářů k Řekněme dost Corona-fašismu! Praha 7.6.2020 /VIDEO

 1. Brousek napsal:

  Neměl by té přitroublé huse někdo říci, že demokracie jsou svobodné volby. Kdo je v těchto volbách zvolen po svoje volební období vládne.
  No a kdo toto právo většiny zpochybňuje, nechová se demokraticky a se vší pravděpodobností dostal od někoho, přes nějakou neziskovku bakšiš. Já myslím, že končí čas tuhle pakáž tolerovat.

  • napětí napsal:

   No jo, demokracie určitě není sčítání hlasů softvérem, určitě není ani netransparentnost čehokoli.Demokracie je filipínské sčítávaní - ručně - i když celý týden, ale žádná pochybnost o nekalosti. Dnes je hlavní rétorika kandidátů - "jděte volit všichni" prioritní slogan.No bodejť, když je volební účest hojná, pak se může hojně manipulovat. Softvér je tak nastaven, podle přání Soroše a oligarchů. Komu není rady, tomu není pomoci, jen volte ovečky, volte, a pak se divte. Ja už 10 let nevolím, a směju se. Naco volit? Nejlepší vizitkou je dáti této pseudodemokracii nedůveru! NEDůVĚRU ve vše, co se kydá z mejnstrímů....

   • cele je to odrb. napsal:

    je velka pravdebodobnost pravdy vasho tvrdenia.
    ale aj keby nie tak nie nadarmo zrusili (aspon na sr) minimalnu ucast na volbach alebo ideal zmenit ich z prava na povinnost.
    ta ucast by mala byt 50% volicov aby sa nestalo ze pri 20% staci aktivovat volicov jednej frakcie a prehlasuju volbu nevoliacej vacsiny.

  • Eschatolog napsal:

   aha, vládnout = krást v poledne , šalom

 2. Vaska napsal:

  ve skutečnosti nevládne ten kdo vyhraje volby ale jeho loutkovodiči co stojej v pozadí

  • weissbach napsal:

   Přesně

  • proud napsal:

   Tak!!! A proto jsou volby a vlady,zastupitele a politici o nicem,troubim to uz leta ze si maj lidi vladnout sami svou vetsinou,aby na ne loutkovodici nemohli,lid by totiz pracoval tak jako oni,svou anonymni vetsinou,zadnej "vudce" co by sel zkorumpovat,protoze kazdy rozhodnuti by slo prese vsechny!!! Cesta uz by se nejaka nasla jak toho dosahnout,kde je vule,tam je i cesta,kde je ovcan,tam sto let trava neroste............

   • proud napsal:

    Budme k sobe naprosto uprimni a priznejme si ze kazdej z nas ma svou cenu,prinejmensim po tu naprosto vetsi cast naseho zivota.I kdybysme byli takovy hrdinove ze bysme byli ochotni obetovat sami sebe prestoze bysme vedeli ze prijdou dalsi a udelaj co jsme nechteli,proc jsme se obetovali,tedy vlastne zbytecne,pak bych nas chtel videt kdyby neslo primo o nas,ale nejdriv o nase nejblizsi..............takze jak rikam,kazdej z nas ma nejakou svou cenu,je nejak zranitelnej,proto tvrdim,ze s politikama,vladama a "prejzastupcema" nikdy nemuze bejt lip i kdyby i oni sami chteli nevimjak,jsou to taky jen lidi,jedna vec,ta druha,co si budeme namlouvat,z tech poctivejch mezi ne vleze jen naprostej silenec.A to je duvod proc tvrdim,ze si musime zacit chte nechte vladnout sami!!! Jinak nema smysl se jakkoliv a v cemkoliv angazovat,protoze to bude znamenat jen to,ze zacneme hrat cizi hru i kdyby vypadala ze je nase,vysledek bude vzdycky ten vyhodnejsi pro ony "loutkovodice". Situace se ale rapidne zmeni,kdyz se zapojime vsichni a za kazdyho budou okamzite k disposici vsichni dalsi a jeden sam stejne nic nerozhodne bez ostatnich,pak jsou celi slvani "loutkovodicove" v riti,k smichu a taaaaakhle malinci i se sbvejma prachama a bububu!!!!

 3. .lak napsal:

  Proto se říká covid 19. agend někteří tvrdí xyz institucinálních rasizmů deviantů a ty jako postižené můžete maximálně hýčkat aby nebyli šizení. :lol:

  Z ae

  Lubomír
  J.Chvátal, budu se zde opakovat. Díte a jeho výchova stojí jako 10 aut. Pokud vláda sebere lidem peníze, zůstanou jim peníze na jedno auto a 18x dovču.
  Samice v přírodě, ve stresu zabije své mladé, je to tak? V ČR je zavražděno z ekonomických důvodů 20 dětí denně.

  Vyserme se na filozofické důvody o vymírání bílé rasy. Vraťme sociální zabezpečení rodiny se 4 dětmi na úroveň za Husáka. Tj. 1720,-Kčs, bez zkoumání výše platu. Za polovinu dávky, byl byt pro rodinu.
  Rovněž zde chybí volská daň ve výši 100% sociálních a zdravotních odvodů. Tj. 5-50 tisíc korun měsíčně.

  *ikány neřeším. Dejte jim kolik chtějí. Moje heslo.

  Penzista stojí měsíčně státní rozpočet 19 tisíc čistého, naprosto nic není naspořeno ve fondu penzí a v 1993 byl fond vyrabován ( v hodnotě 1200 tun zlata). “Majitel” ČR a.s. nebude tolerovat nadále výdaje na nepracujicí.
  Pro ostatní čtenáře, argument “my máme zásluhy” na to zapomeňte! Nic nemáte, jde o finanční letadlo.
  Kdo bude živit bezdětné na penzi? Banky? Zeď z které padají peníze?

  Vlády min. od roku 1992 jsou vlastizrádné. U SPD sledujte penzijní reformu, nic nemají. Tu pronárodní mají v šuplíku již 5 let.

  10OdpovězČvn 8, 2020 14:10
  VM-83
  Návštěvník
  VM-83
  Milej pane tak to jste na omylu. Mně, jako starobnímu důchodci, žádný stát nic nedává. Já jsem byl zaměstnán 42 let a každý měsíc mně zaměstnavatel z mé mzdy, sebral a odevzdal státu předepsanou částku na sociální pojištění. Plných 42 let jsem státu půjčoval peníze, aby mohl platit tehdejším důchodcům. Takže v současné době mi stát pouze vrací to, co jsem mu za 42 let půjčil a je mi srdečně jedno, kde na to vezme. Mě se také nikdo neptal, zda mi ty částky co půjčuji státu, nechybí v mých měsíčních rozpočtech.. Nic mi nikdo zadarmo nedává.

  K tomu pojmenování “letadlo”. To je naprostá blbost. Úvahy a domněnky, že za 20 let, při stávajícím úbytku mladé populace, nebude mít kdo na důchody vydělávat jsou mylné. Demografické projekce jsou jedny z nejfalešnějších, protože nepočítají s některými proměnnými, jako je například imigrace. Tím nemám na mysli imigraci „doktorů a inženýrů“ z Afriky, ale běžnou imigraci, která zde funguje řadu let, (Ukrajinci, Slováci, Vietnamci atd.), kdy se tito imigranti asimilovali do naši společnosti a nejsou s nimi takřka žádné problémy. A podle některých projekcí dojde ke zlomu až v roce 2035. Jenomže něco podobného se kdysi říkalo o poměru mezi lidmi v zemědělství a ostatními. Uvádělo se, že jeden zemědělec nemůže uživit více než tři nezemědělce. Dnes jeden zemědělec hravě uživí 30 nezemědělců a ještě má přebytky. Takže když říkám, že se zde počítá s falešnými konstantami, mám na mysli, že se může měnit poměr nikoli mezi počtem, ale výkonností produktivních a postproduktivních. Takže ta hrůzná představa, že jeden produktivní bude muset živit polovinu důchodce, zatímco dřív živil čtvrtinu, je stejně hloupá, jako byla hrůzná představa, že jeden zemědělec bude muset živit pět místo tří lidí. Obojí je možné díky technickému pokroku, díky růstu produktivity práce a řadě dalších věcí.

  7OdpovězČvn 8, 2020 17:24
  .lak
  Návštěvník
  .lak
  On se počítá smýšlením mezi majitele a 1% neoliberály kukaček, no sice není ale podporuje je. Jedou něco jiného než říkají naivům. Přebírají lživou rétoriku a logiku nejbohatších z právy týt na tvůrčích hodnot a potom není idiotská školastika kardinálních obětí formantů debilizace a s oborovými fachidioty pojetí trhu a tam jiní skoro nejsou. A zotročení pitomců je dokonalé. Celý systém je zločinný a jako takový musí být s těmi co ostatní zubožili postaven mimo zákon. Buď bude lágr pro ty co vytváří hodnoty nebo úžery. Komu si myslíte že teď patří poblitici €araboafriky, čemuž plebejci patríciů nevěří za blízátka soroše na dluh, potom záhy pro trh odpadem od 30. a je to o tom co jsem psal že mňoukalova hedžovka prodá otroky klidně dvakrát. Což vám hlavy pořád neberou a u brutopýra jednoduchých holých vět slabikáře je to marný, marný a marný.

  A dám vám to zcela natvrdo. Pro kapitál je žena po 30. neplodná a muž téhož věku je nerentabilní v jejich soutěžích podkonkurování budulínků zoufale plačících ziskovců obludné deviace mamona. Ve světě peněz hovořit o civilizaci a kultuře jde hovořit leda pominutými protože to nikdy skořápkáři nepřipustí. Ano jejich tiskaři. Nebo brutopírují a jejich schopnost orientovat se končí u slabikáře třetí třídy měšťanky vyhozené edice pominutého tiskaře.

  0OdpovězUpravČvn 9, 2020 5:32
  Jaryn
  Návštěvník
  Jaryn
  Jaroslav Chvátal
  popisal jsi důsledek, příčina je jinde. Založení rodiny v posthavloidním režimu je riziko. V zemi kterou po podvodu na národ v 89 roce rozkradli, povaleči a příživníci minulého režimu, kteří čekali na příležitost a pomoc nepřátel naší země. Když se za jejich pomoci dostali k lizu,zem rozkradli a co neukradli prodali těm kteří jim tu lumpárnu umožnili. Dnes v zemi kde to co bylo zlatem a stříbrem našeho státu drží v rukou parchanti kteří za pomoci havloidní páté kolony hospodaří v naší zemi . Mizerná pracovní místa v “montovnách” jsou velmi nejistá, život, bydlení,potraviny,veškeré zboží a energie a voda je nám ve vlastní zemi prodávána darebáky kterým to havloidi prodali, odírá nás ten stupidní spolek EU zřízený na zničení suvereních států a vláda se nestará o blaho občana tak, jako za minulého režimu , je uzavírání manželství a mateřství skok do tmy. Za minulého režimu,kdy byly porodnost a manželství podporovány a poskytovány nevratné půjčky, stát přiděloval zadarmo státní byty , dlouhá mateřská dovolená, bylo zdarma veškeré školství a mělo úroveň které se dnešní nevyrovná, zdarma veškerá lékařská péče a lázeňské a rehabilitační pobyty, zdarma léky , vyhodné půjčky od bank,které byly naše a ne židovské a život rodiny prostě byl mnohem snadnější . Mladí neměli obavy z nejistoty a do manželství vstupovali bez obav. Nebyl tu strašák ztráty zaměstnání a následných problému s židovskými pohůnky exekutory. A ztráta toho všeho je tou pravou příčinou nízké porodnosti a nechuti mladých do partnerských vztahů.

  17OdpovězČvn 8, 2020 16:49

  • karel-m napsal:

   V diskuzi na AEN se diskutuje k článku na AEN.
   V diskuzi na NWOO se diskutuje k článku na NWOO.

   lák, víš o tom, že jsi magor? Tady jsi na NWOO, nikoliv na AEN. Tos nepostřehl ještě, ty vypatlo?

   • proud napsal:

    Hmm,z druhy strany vidno aspon vime co se tam tak zhruba deje za spatnosti a nemusime se tam sami rozcilovat nad dalsima povedenejma "prejalternativcema"...........je dobry mit patricnou reklamu vsudemozne.......zrna od plev je potreba oddelovat prubezne,nikoliv jen jednou za cas.

    • proud napsal:

     I kdyz je fakt,ze by se ony gulasovy vylevy z ostudy jinyho webu nemely prehanet,aby se z nich nestaval sahodlouhej spam ;-)

 4. Leonardo Da Pichi napsal:

  Juden banky, virtuální realita & Majka z Gurunu.

  Horkýže Slíže – Keď budeš na compe [oficiálny videoklip] https://www.youtube.com/watch?v=ymarnGLZ3w0

 5. .lak napsal:

  Ani nebudete potřebovat aj robyk. Ve svátek budete most kukat na památník v letech mlsouni.
  https://www.youtube.com/watch?v=4h4cFJvNzeo
  https://www.youtube.com/watch?v=aKdV5FvXLuI

 6. Stvol napsal:

  Přátelé, nevšimli jste si, že hlavní rolí té uřvané dominy je zostudit celou alternativu a všechny moudré a odvážné lidi? Určitě se nemá čeho bát, je "ve službě". Paní Peterková je prostě nastrčená hérečka, která má všechny konstruktivní snahy o změnu uchopit a vytřít s nimi elitám jejich smradlavou prdel ... Ještě o ní uslyšíme a nebude to nic hezkého.

 7. Stvol napsal:

  Přátelé, nevšimli jste si, že hlavní rolí té uřvané dominy je zostudit celou alternativu a všechny moudré a odvážné lidi? Určitě se nemá čeho bát, je ve službě. Když ji slyším, otřásám se trapností.
  Paní Peterková je prostě nastrčená hérečka, která má všechny konstruktivní snahy o změnu uchopit a vytřít s nimi elitám jejich smradlavou prdel ... Ještě o ní uslyšíme a určitě to nebude nic hezkého.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!