FLOYD A PADĚLANÉ MILIONY DOLARŮ, RASISTICKÁ AGENDA PROTI BÍLÝM

nn_lho_george_floyd_funeral_service_200609_1591744069901.focal-760x428COVID-19 se neosvědčil a ukázal se být zcela mírná chřipka. Snad by se dalo říct, přátelská chřipka, protože většina zasažených neměla skoro žádné příznaky! A tak museli přijít s něčím jiným a to jsou protesty. Dnes kvůli jednomu černochovi, o kterém se ve skutečnosti ani neví, jestli opravdu zemřel zkouší vyvolat revoluci po celém světě.

NESMÍME SE DÁT STRHNOUT K NIČEMU TAK ŠÍLENÉMU. TO BY BYL NÁŠ KONEC.

Už tak je ekonomie veškerého světa prakticky zruinovaná špatným jednáním jednotlivých vlád a politiků, kteří na svůj lid uvalili nesmyslné uzavření všeho podnikání, malých i větších obchodů, restaurací a kultury, vyhnali obyvatelstvo ze zaměstnání jako při stávce a donutili je sedět nečinně doma. A současné protesty jsou pouze na to, aby tuto zkázu dovršily.

Ale co se stane, když i to selže a svět se nedá strhnout těmi tisíci agentů-provokatérů a nenechá se nahnat do zbytečné a zkázonosné revoluce? Co si na nás vymyslí za podvod potom?

 

Floydova rodina požádala o pomoc

Rodina údajně zabitého George Floyda v současné době požádala skrze svého právníka o pomoc OSN, aby odzbrojili americkou policii a zavedli pořádek. To ukazuje, že jsou součástí celého plánu; jsou to zrádci země, ve které se nacházejí. Protože co udělá OSN? Bude zkoušet převzít vládu nad Amerikou, udělá státní převrat a pak bude vládnout tvrdou rukou celé zemi a pomáhat těm již bohatým k ještě větším ziskům na úkor lidu. OSN je nevolená organizace globalistických byrokratů, tím pádem by Amerika dostala diktátorskou vládu. Článek ZDE.

No a po Americe přijde zbytek světa. Stačí pár incidentů kdekoliv jinde a už je tady máme našité, bílé tanky a letadla, bílé válečné vozy a bílý teror.

 

Postup při převzetí moci ve státě

Sibel Edmonds, Američanka tureckého původu a bývalá překladatelka pro FBI. Byla propuštěna krátce po 9/11 proto, že odhalila nevhodné chování agentů a mezery v zabezpečení svým představeným, které kdyby nexistovaly, tak by k útokům na WTC mrakodrapy v New Yorku nedošlo. Edmonds dává návod na provedení státního převratu. Dokument ZDE.

 1. Ekonomický kolaps (nezaměstnanost)
 2. Vytvoření krizové situace (COVID-19)
 3. Protesty a pobouření (Black Lives Matter)
 4. Převzetí policie (rozpuštění policie, což žádají všichni protestující)
 5. Původní generálové a noví generálové (v Americe: Mattis a Powell)
 6. Převzetí medií armádou (oznámení změny za účelem obrany země)
 7. Zákaz vycházení po určité hodině (oznámit, že je to pro naši bezpečnost)
 8. Jmenování dočasného presidenta (podle jejich výběru)
 9. Nové volby (podle jejich cílů)

 

Všichni ztratíme, ale někteří vydělají i na katastrofě

Po zasažení COVIDem, kdy všecky země světa svorně zničily svoje ekonomie, přišla další pohroma, která nás bude stát možná ještě víc. Možná nás bude stát všecko, co nám po koroně zbylo. A přesto, je hodně těch, kteří na našich ztrátách vydělávají.

Podle zprávy nazvané „Velké zisky miliardářů 2020“ (Billionaire Bonanza 2020), ti nejbohatší se na koroně doslova napakovali. Od začátku roku až do 10. dubna, 34 těch nejbohatších lidí v Americe, zaznamenali zisky v desítkách milionů dolarů. Osm z nich zvýšilo svůj majetek o více než 1 miliardu. Sám Jeff Bezos (Amazon) vydělal za toto období 25 miliard dolarů. Spolu se ziskem jim také podstatně poklesly daně. Článek ZDE.

Když si uvědomím, že Bezos vydělal tolik peněz jen proto, že byla násilně umlčena jeho konkurence ve formě malých a středních obchodů, tak už nikdy nic nekoupím na Amazon. Odmítám podporovat takovou zákeřnost a zlodějství. Je jasné, že Bezos, stejně jako ti ostatní boháči jsou součástí tohoto plánu a že celosvětovou ekonomickou kalamitu vymysleli jednak na naše ochuzení a na své vlastní obohacení.

Mark Zuckerberg (Facebook) na krizi vydělal 30 miliard dolarů, Elon Musk (Tesla auta) vydělal 13 miliard a stejně tak měli velké zisky i Google a Microsoft.

Celkové výtěžky amerických miliardářů z COVID epidemie, která nikdy neexistovala, jsou asi 565 miliard dolarů. O podporu v nezaměstnanosti zažádalo v Americe 42.6 milionů a to není celkové množství nezaměstnaných, protože podpora trvá pouze určitou dobu a pak není nic, vůbec nic. Těch skutečně nezaměstnaných je určitě mnohem víc. Zdroj ZDE.

Amazon dokonce přidal na jejich hlavní stránku nápis „Black Lives Matter“ a chce darovat 10 milionů organizacím, které podporují spravedlnost a rovnoprávnost. Tyto organizace jsou všecky černošské a peníze půjdou pouze na černošskou agendu a její potřeby. Takže spravedlnost a rovnoprávnost? Kde nechali bílé a ty ostatní? Článek ZDE.

Když si jedna zákaznice stěžovala, že „všechny životy mají cenu,“ Bezos sám jí odpověděl, že toto je pouze projev soucitu s těžkým údělem černochů, kteří můžou všichni být uškrceni v rukou policie … což je totální nesmysl.

Černoši spáchají polovinu veškerých vražed v Americe, i když činí pouhých 12-13% populace. Velká část té druhé poloviny by mohla být přiklepnuta tak zvaným Hispanics, nebo také Latinos z Jižní Ameriky a z Puerto Rico, ale pro to nejsou potřebné podklady, protože značná část těchto lidí je považována za bílé. FBI přehled zločinnosti různých národnostních skupin za r. 2016 ZDE.

Kriminální zpráva organizace FBI z roku 2013 vykazuje následující údaje (čísla jsou udána jako množství zabitých na 1 milion populace) Zdroj ZDE:

 • Množství bílých, zabitých černými, 9.83
 • Množství černých, zabitých bílými, 0.77 – PROTI TOMUTO BLM PROTESTUJÍ
 • Množství bílých, zabitých bílými, 10.22
 • Množství černých, zabitých černými, 53.94

Co se týče utiskování černochů, tak v případě přijímání do zaměstnání mají vždycky přednost před bílýma, i kdyby jejich znalosti a vzdělání byly o něco nižší. Toto je na základě tzv. „Affirmative Action.“ Při přijímání na vysoké školy zrovna tak. Celé černé rodiny přežívají na státní podpoře a protože by ji nedostaly, kdyby v rodině byl muž, tak manžel, nebo druh, od rodiny odejde a nechá ženu samotnou vychovávat děti, protože pak ona dostane od státu peníze. To je, jak se jim podařilo černé rodiny doslova zničit. Kvůli tomu došlo také k vytvoření nové profese pro mladé dívky a to je těhotenství – nikdy pak už nemusí pracovat. Ovšem takové rodiny, to je návod na zkázu. Děti potřebují jak ženský, tak i mužský vzor, aby se podle nich mohly učit. A taky potřebují i ženský, i mužský dozor, aby se mohly správně vyvíjet. Výchova jedním rodičem v žádném případě nestačí.

I ve školách je s tímto značný problém. Když se uchází o místo černá žena, ta má přednost přede všemi, i před černým mužem. I bílá žena má dnes v Americe přednost před bílým mužem. Kvůli tomu je na školách příliš velké množství učitelek a nedostatek učitelů. Děti tím ztrácí mužskou předlohu pro život a to se týká jak děvčat, tak i chlapců.

Náš syn měl za celé roky základní školy pouze jednoho, jediného učitele. Jako učitel byl skvělý, povahově naprosto přímý, bez intrik a záludností, tak často vlastních ženskému pohlaví. Ty ženské učitelky mu nemohly přijít na jméno a postupně ho ze školy vykousaly.

Na školních testech je černochům automaticky připočítáváno 15%, aby se aspoň trochu vyrovnali bílým. Takže můžete potkat mnohé, kteří vystudovali High School, ale neumí číst. To není výmysl, znám skutečné případy.

Je zde pak nějaká nespravedlnost? Je, samozřejmě, a to vůči bílým.

 

Nespravedlnost vůči bílým ve velkém

Bílým je jejich barva pokožky předhazována jako nový hřích a nejspíš to budou zkoušet přidat i do desatera. Arcibiskup z Canterbury v Anglii řekl před celým shromážděním, že „bílí Křesťané se mají kát ze svých předsudků.“ Kát se? Bílí žádné předsudky nemají. Celou dobu si nechávají tentovat na hlavu od každého barevného zlořáda, co jde kolem a kvůli vrozené slušnosti ho nenapadnou a neztlučou, jak by zasloužil a tito lidé že mají předsudky? Asi všichni padli na hlavu anebo se zbláznili. Zkuste to stejné říct černým a uvidíte s jakou se potážete. Článek ZDE.

Časopis „Times“ napsal: „Bílí lidé zdědili tento dům bílé nadřazenosti, který jejich předkové vybudovali a jim přenechali. Takže hříchy otců budou převedeny na syny.“ Rasistický blábol. Nechte černochy budovat a uvidíte jak to dopadne. Nechte je vymýšlet nové věci a nedočkáte se pokroku. Celá Afrika je toho ukázkou: za celá staletí, ani jeden africký národ neustanovil organizovaný vládní systém a až do příchodu Evropanů neměli žádnou psanou řeč a z toho důvodu nemají ani žádnou historii. Ani archeologické vykopávky nedokázaly, že by v Africe kdy vzniklo něco důležitého.

Celá staletí žili Afričané v chýších, uplácaných z bláta a toto bláto, spolu se šváby a krysami uctívali jako božstvo. Nikdy neměli ani jedno zdomácnělé zvíře a nikdy nepěstovali svou obživu – obdělávání půdy jim bylo cizí. Afričané nepostavili ani jeden patrový dům a nikdy nevymysleli ani kolo. Také nepostavili ani jednu loď a nikdy nikam necestovali, zatím co miniaturní národ severských Norů brázdil moře široko daleko a zakládal kolonie tisíce kilometrů od své domoviny, dokonce i v Americe, dávno před Kolumbem. Zdroj ZDE.

Všichni dokola omílají názory o vykořisťování Afričanů Evropany, ale pravý opak je pravda. Ty státy, kde nikdy žádní Evropané nebyli a „nekolonizovali“ obyvatelstvo, jsou ty nejchudší ze všech. Podívejte se třeba na ostrov Jamajku, tam jsou samí černí, bílé vyhnali a ty, co se nedali, vyvraždili. A dnes je tam svrchovaná bída, nemoci, kriminalita, obrovská korupce, čarodějnictví a všechno záporné co si dovedete vymyslet. A ještě ke všemu dostali zemětřesení – za trest?

Ovšem je jasné, že dnes je doba jiná a i černoši postupují ve svém vývoji kupředu. Měli by si ale přiznat, že trpí komplexem rasové méněcennosti a proto zkouší vinit ze svých vlastních přečinů někoho jiného. Měli by rovněž pochopit dosah toho, co pro ně jiní lidé udělali a měli by se přestat pídit po jakémkoliv rasovém protekcionismu, který je pouze na to, aby by byli držení dole. Přesně to, že jsou tak často nespravedlivě podporováni jim brání volně se vyvíjet, sami se přičinit a být přínosem pro lidskou společnost. Protekcionismus ve formě přehnaných sociálních výhod z nich dělá lenochy a povaleče, uživatele drog a pak kvůli závisti napadají své spoluobčany. Nakonec, i u nás s tímto postupem máme značné zkušenosti.

Toto není pouze můj názor. To stejné vyjádřili i mnozí černoši, kteří pochopili, o co jde a zkoušejí svým lidem pomáhat.

Je ale ještě jeden problém s touto rasovou otázkou. To, že nějaký policista klečel nadrogovanému Floydovi na krku a byl náhodou bílý, to neznamená, že teď by měli být všichni bílí házeni do jednoho pytle a veřejně ponižováni. Je to urážka na cti, je to urážka pro ty bílé.

 

Radši žhářství a ničení než bílé!

1200 veřejných zdravotních pracovníků podepsalo otevřený dopis, který říká, že shromáždění „Black Lives Matter“ by mělo být podporováno, protože „nadřazenost bílých“ je horší než COVID-19. Tento dopis byl sepsán odborníky na infekční nemoci při Universitě ve Washingtonu, kteří studovali postup coronaviru v Americe. Možná byli k rasismu přivedeni skutečností, že více černochů podléhalo této chřipce než bílých. Takže hned jsme rasisté a nadřazení, protože chřipka to přece jasně ukazuje!

„Bílá nadřazenost je smrtící vliv na veřejné zdraví a předcházela i COVID a také přidala k jeho vlivu,“ říká jejich dopis. „Černoši mají dvakrát větší šanci být zabiti policií, ve srovnání s bílými. V takovém případě COVID přestává být hrozbou, pokud jsou ty protesty proti rasismu.“ Takže ejhle, stačí protirasistický protest a ani chřipka se vás nechytne! Ovšem jiný protest než protirasistický nefunguje stejně, říkají. Článek ZDE.

Když tak na těch 1200 vědců myslím, kteří tenhle nesmysl podepsali, tak se nedivím, že se slovo „vědec“ rýmuje se slovem „blbec.“

 

ZDROJE:

https://www.breitbart.com/politics/2020/06/08/george-floyds-family-petitions-united-nations-help-disarm-police-united-states/

https://wearethene.ws/assets/images/l0/e0/e6/e0e6a658c1eb54b5c3b126eb5f0274e9d2b344a53efe18972f8ae026c6d83e94.png

https://ips-dc.org/billionaire-bonanza-2020/

https://www.rt.com/business/490867-us-billionaires-got-richer-pandemic/

https://blog.aboutamazon.com/policy/amazon-donates-10-million-to-organizations-supporting-justice-and-equity?token=GW&utm_content=blm&utm_medium=hero&utm_source=gateway&utm_term=gw06032020

https://ucr.fbi.gov/crime-in-the-u.s/2016/crime-in-the-u.s.-2016/topic-pages/tables/table-21

https://rense.com//general96/fbi-statistics-of-murders-of-black-and-whites-in-the-us.php

https://www.anti-empire.com/the-new-political-elites-are-clever-to-embrace-wokeness-it-takes-the-heat-off-of-them-and-legitimizes-their-status-and-power/

http://americansfordevolution.blogspot.com/2012/11/what-blacks-have-never-done.html

https://www.zerohedge.com/health/1200-public-health-experts-advocate-mass-gatherings-because-white-supremacy-bigger-threat
10 Komentářů k FLOYD A PADĚLANÉ MILIONY DOLARŮ, RASISTICKÁ AGENDA PROTI BÍLÝM

 1. Brousek napsal:

  V Americe začíná občanská válka a média a politici nic.Svět se hroutí, vandalové strhávají sochy, v Seattlu vzbouřenci vyhlásili část města za svojí državu a vyhnali policii. Stát se to v Rusku, ČT by vysílala nepřetržité zpravodajství, kde by nám s vytřeštěnýma očima líčili jak je Putin zlej. A když je to v USA, třesou se jak ratlíci. Tož pěkná pakáž je na té naší politické scéně.

 2. Kamensky napsal:

  Tohle všechno začal ten pitomeček Kolář. Teď by ho měli poslat do USA spolu se satanem a feťákem z Řeporyj. Ty by tam tu občanskou válku zastavili nato tata.

 3. .lak napsal:

  V kaleidoskopu dění souvisí vše se vším a jen cvoci se chtějí orientovat s výseky poznání či bez nabytí vědomí s protézami v knihách nebo dadovými médii. Takhle nemohou nikdy fungovat jinak než invalidé. Nemusí snad vše nabouchat do nosu ale musí mít program na zpracování informací a mozek je procesorový nikoliv pouhá pamět kompu i když si také jako mnoho jiných myslím že tam vědomí není ale je to spíš přijímač. //duše je a koncentrát informací je jinde děti :lol: //

  Z akismetkovny sebeadorů

  Ilona
  Smutná předpověď Igora Strelkova . .
  https://noemova-archa.estranky.cz/clanky/historie-potopy-sveta/

  2 OdpovězČvn 13, 2020 1:51
  .lak
  Návštěvník
  .lak
  Je prostě doba temna a výkonný aparát s inkluzy je hyperaktivní. Vy si myslíte že workoholičtí fachidioté do škol s převracením systému na boot roboty brutotopýrace patří? Veškeré písemnosti ke kterým se prý dostala inkvizice jsou prý nahrazeny jejich verzí od 16.století komplet. A samozřejmě že overtonova okna není novodobý vynález a zaháčkované mají vše. Preláty a “důstojnými pány. Taky mezi prvními hejbly vydrbli děti restitučkou z toho co vymlátili z jejich předků nevolníků šlechty “dobroseři navíc. Jako perličku jsem i četl že že v 16. století byli v římě pamětníci krista. Proč myslíte že etnikum skučí že slované jsou dlouhověcí. A dokonce prý genom které neztrácí a nezkracují se mu na buněčné dělení prekurzor znají ale neumí aplikovat do svých řekněme “hnojů. (mitochondrie či jak se nezkracujícími se telomery) A ty jejich nápady s půlmiliardou očipovaných lidí nejsou přeci výmysl. On totiž nebyl výmysl se zázraky světců či krista a mají to zdokumentované na blahoslavení lépe jak “šerlok holmes. Což u nich samozřejmě nevylučuje dvojí hru a procesy s čarodějnicemi jsou známé. A J. Chvátal si nevycucal z prstu tvorbu argentum astrum u lidí kdy od 12% skokově naskočí inteligence u lidí. Proto všude cpou za nemalých prostředků antiprekurzory na udržení substance včetně chemtrails do 5% a likvidují živočišné zemědělce. Od zubních past přes očkování, GMO, aktuálně přes covid 19. agend po 5G. Od IQ400 nabíhá telepatie, telekineze a teleportace. Fyzika to umožňuje. To stačí aby se podělali strachy aby jste nenechali bagouny třeba byť spadnout ze dvou metrů. Od 1 200 prý vizualizace a zhmotnění čehokoliv. Zvěř mentálně úrovně parazitů či klíšťat se děsí. A bezduší fašisté arogance a korupce moci půjdou přes mrtvoly na svůj vysněný klerofeudální absolutismus. Time 52:30 / 55:00
  https://www.youtube.com/watch?v=yiapb5PPnmA
  https://www.youtube.com/watch?v=p0TxeMfPbhI
  Rétorické cvičení.

  0OdpovězUpravČvn 13, 2020 9:00

  • karel-m napsal:

   lák, ty seš praštěnej pytlem, viď? Na AEN ti ty tvoje pomatené výpotky nepouští, a tak si diskutuješ s AEN tady.
   No, takové bláboly a blekotání, kdo myslíš že to po tobě čte? Vždyť píšeš jak u blbejch v pět ráno.

   • .lak napsal:

    Sám jsi nepochopitel a zvracíš, příště běž na záchod prase a ne ke klávesnici bossingový deviantní stalkingový troubo.

    Neřešící ale útočný růžový zahrade, tam se realizuj sprosťáku pomatený. Už mazej na konkurz a neopruzuj. :lol:

   • .lak napsal:

    Tam se poslouchá dement na sprosté výheky brutopýr a tady mu děláš bratra v triku jak klon, ňoumo a pomatený starosto. Tobě nedochází že to máš deviaci cvoku a paragraf? Jsi slabomyslný.

 4. proud napsal:

  Pekny,jen je potreba si pri vsech techhle vecech uvedomit par zakladnich veci.Napriklad ze je ani nepotrebujeme znat,jako by ani nebyly..........Proc! Protoze politika a stinova vlada GP nemaji pater,nemely ji nikdy,jen se to lip nebo hur kamuflovalo a predkladalo lidem!Takze tyhle ruzny pakty,nepakty,vyhlaseni a ruzny protokoly slouzej jen jedny jediny veci a tou je dodrzovani zakonu Universa,protoze to jsou ty jediny,ktery nezapominaj a skutecne makaj,fungujou,to znamena poseres to a mas problem kterymu se neda vyhnout i kdybys byl vlastnikem majetku cely planety,ty neuplatis!Je nacase aby se lidi seznamovali s pravdama a ucili se je chapat a podle toho jednat,prestat bejt prizdisracema co jen drbou kde kdo co a stejne nic neudelaj!!!

 5. Franta napsal:

  No jo,ale co s tim chceme delat?Uz ted jsme v menšine.Mozky mladych lidi jsou uz davno vymyte ze škol.Dobrym slovem asi rozvasneny dav nepresvedcite,ten touzi po krvi. A bojeschopni muzi uz zestarli,nebo jsou zženštili od antikoncepcnich pripravku ve vode,ktere čističky neprefiltruji. Naucili se poslouchat ženy,protoze nikde neměli zastani,pred jejich domacim psychoterorem a temi intrikami a zaludnostmi jim vlastni.(běda mužům,kterým žena vládne) Pokud udelate poklidnou demonstraci,nikoho to zajimat nebude a jeste vam policie da gumolecbu,protoze provokateri z řad placenych neziskovek udelaji peklo,aby vas ct24,mohla osočit.
  Co tedy chcete dělat? Kde vezmete zbraně na obranu normalniho sveta? Kde vezmete lidi? Kdo to zorganizuje? Kdy se narodi ten spravny vudce? Tady by snad pomohl jen zasah z venčí, možná potopa světa, možná jaderna valka - ta nas asi stejně.čeka,protože ti hlupaci po jejich revoluci nebudou mit co žrát a tak se vrhnou na rusa,ktery stojí mimo toto dekadentní dění,a ten to pak opět (jak za 2.svetove valky)vsechno da do poradku. Ale o tom uz nic vedet nebude,bo budem mrtvi hladem,rukou těch pomatencu,nebo preventivnim utokem rusa. A dobre nam tak. Co jsme dopustili,to mame..

  • proud napsal:

   Mno,nas dav po krvi moc netouzi,z jedny strany nastesti,z ty druhy mu bohuzel chybi odhodlani a bojovnost,asi proto ze si to spojuje s tou krvi,coz je jen jedna z moznosti,pro nas ta posledni(doslova).Ale existuje lepsi zpusob,ovsem ten si zada ono "po dobrym" a muj nazor,bud to pujde tak,nebo to nepujde vubec.Kdyz to nepujde vubec,mam pro strach udelano a naroda mi je lito,nicmene vychazim z toho ze "po zasluze" se dostava kazdymu at uz se prizdisracsky vymlouva na politiky a vubec kohokoliv,nebo at se sam aktivne snazi pro svy deti a vsechny co prijdou po nem zmenit budoucnost v pro ne nejlepsi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!