Přehled zpráv – RusVesna 24.6.2020

ukraina_rossiya_krym1; Parazitický stát. V Radě federace se vysmáli požadavku Ukrajiny na vyplacení sto milionů dolarů za pronájem vojenských námořních základen na Krymu.

2; Šéf strany Sluha národa se dost nešikovně snažil vysvětlit svá sexistická slova o „přifouklé krasavici“. Šlo prý o sestříhaný materiál, který se netýkal dotyčné poslankyně. Za sexistický obsah výroků se ale přesto omluvil.

3; Policisté zmařili v Moskvě setkání kriminálních autorit z Kavkazu. Zadrženy byly desítky lidí. Při zatýkání byl jeden zraněn.

4; Vůdce „autonomní zóny“ v Seattlu zveřejnil cíle protestu. Prohlásil, že okupované území se nikdy nechystali oddělit od USA. Jediným cílem je ukončit policejní násilí. Přinejmenším v Seattlu, ale doufejme, že i v celé zemi.

5; Neuvěřitelně se ztrapňují. Ve Státní dumě ohodnotili prohlášení Ukrajiny o dluzích Ruska za pronájem vojenských námořních základen pro Černomořskou flotilu.

6; Porošenko v létě 2018 žádal USA o zavedení sankcí proti Kolomojskému. Podle Boltonovy knihy k tomu došlo během oslav Dne nezávislosti.

7; Írán obvinil nestydatého Pompea ze lži kvůli jeho slovům o ruských letadlech. Zaríf usvědčil státního tajemníka Mikea Pompea z pokusu uvést veřejnost v omyl.

8; Síly protivzdušné obrany odrážejí další raketové útoky na Sýrii, hlásí agentura SANA.

9; Proč vládnoucí elita nutí bílé obyvatelstvo klekat před černými? Vlastně se jedná o jednoduchý princip: Místo toho, aby černým umožnili pozvednout se na úroveň bílých, snaží se bílé obyvatelstvo srazit na úroveň černých, říká oděský novinář Jurij Tkačov.

10; Nevídáno: Velení ukrajinské armády potrestalo své vojáky z 30. brigády za svévolné ostřelování teritoria Luganské republiky z 19. června se smrtelnými následky pro tamní civilní obyvatelstvo. Patnáct vojáků pak okamžitě zažádalo o předčasné propuštění z armády a dalších dvacet odmítlo podepsat další smlouvu a hodlají opustit zónu OOS (ATO).

11; Ukázalo se, že Ukrajince otázka vrácení Krymu Ukrajině absolutně nezajímá. Vyplývá to z průzkumu centra „Sociální monitoring“.

12; V obci Agrachtach ve středokolymském okrese Jakutska se blíží ke konci práce na odstraňování nafty a likvidaci následků havárie. Odebráno bylo 8 kubických metrů podloží a odstraněno přes 1.500 kilogramů nafty. Práce na čištění podloží probíhají na ploše 90 čtverečních metrů. Byla provedena prohlídka 55 kilometrů toku řeky po proudu. Žádné skvrny či jiné znečištění na hladině nebyly zjištěny. Celkový únik se odhaduje na 4,7 tuny, ale do řeky se dostalo nanejvýš 400 kg.

13; Trumpovy sny o Arktidě. Ve svých snech učinit Ameriku znovu velikou se Trump dostal až k otázce Arktidy. Prezidenta čeká kruté rozčarování.

14; Je třeba se míchat do vnitřní politiky USA, dokud existuje taková možnost? Spojené státy se do podobných vnitřních otázek Ruska vměšují trvale, přestože v USA byl zákon o diskriminaci černochů zrušen až v roce 1968 a země byla od okamžiku svého založení postavena na krveprolití a otroctví. Ruská politika je ale postavena jinak: Rusové jsou zvyklí konat přímo, čestně a spravedlivě. Kéž by si na pozadí vlastních problémů v USA už konečně uvědomili, jak směšně působí jejich povýšené poučování zbytku světa o lidských právech.

15; Na hranicích Ruska probíhá mohutná agrese USA. Západní média se jen hemží titulky o tom, jak si Rusko počíná agresivně na mezinárodní scéně. Ale pravda je přesně opačná: Spojené státy pokračují ve zvyšování své vojenské přítomnosti v Evropě. Tentokrát vrazila Moskvě nůž do zad Varšava. Dnes se v Polsku koná akt podpisu smlouvy o právu USA na rozmístění vojenského kontingentu v zemi, a to na stálém základě. To se těžko může pozitivně odrazit na dvoustranných vztazích mezi Polskem a Ruskem. Poláci a Američané pošlapávají zásluhy těch, kdo zahynuli během Velké vlastenecké války. A to se v Rusku neodpouští.

16; „Skauti“ z celé Evropy. Válka v Donbasu, separatismus a rusofobie. V únoru tohoto roku jménem Ukrajiny vystoupili v rakouské Vídni předáci „skautských“ skupin z Evropy. Současný ukrajinský separatismus je spojován s pravicovými organizacemi jako Pravý sektor, Bílé kladivo, UNA-UNSO a dalšími. 21. století ale ve svém stínu skrylo starší organizace Banderových a Šuchevičových pohrobků jako „Ukrainskije Sečevyje Strelcy“, Sokol Baťko“ a „Plast“. Tento typ pravicově nacionalistických organizací bývá nazýván „Plastuny“. S levicovým skautským hnutím v Českých zemích nemají tyto organizace nic společného.

17; „Trestní oddíly“ v Kyjevě. Drobní podnikatelé na Ukrajině prožívají během pandemie koronaviru velmi těžké časy. Jako by nestačilo, že zákazníků prudce ubylo. Do provozoven velmi často vtrhnou kontroloři, kteří za sebemenší „prohřešek“ napaří drakonické pokuty ve výši celodenních tržeb. Stačí když provozovna nemá dostatečnou zásobu roušek na pět dní nebo provozovatel nedoloží smlouvu na bezpečnou likvidaci použitých roušek...

18; Ruské prostředky radioelektronického boje prý jsou bezzubé proti ukrajinským „zázračným“ zbraním. Ukrajinská média pokračují ve vychvalování výrobku ukrajinského obranného průmyslu – rakety Neptun.

19; Útočí stíhačky MiG-29 a F-16 na sny sultána Erdogana? Turecká kampaň na okupaci Libye může velmi brzy skončit.

20; Na Krymu se mohli umlátit smíchy,když si přečetli požadavek Ukrajiny na zaplacení „dlužné částky za pronájem vojenských námořních základen“. Přesto odpověděli klidně a věcně: V souvislosti s tím, že Krym se stal na základě celonárodního konsensu vyjádřeného plebiscitu zákonnou součástí Ruské federace, všechny předchozí dohody se tím automaticky ruší.

21; V Moskvě a Doněcku proběhla Přehlídka Vítězství odložená na tento termín z 9. května kvůli epidemii koronaviru.

22; Dolů s nimi. V USA navrhli, aby byly strženy všechny sochy Ježíše Krista. Samozřejmě proto, že je vyobrazen jako běloch. Z jakého etnika vlastně Kristus pocházel? Jedná se o národ Aramejců, což je západosemitský kmen, který žil na dnešním Blízkém Východě. Černoch to tedy opravdu nebyl... Ale hledejte dnes jakoukoli logiku v požadavcích zdivočelých sluníčkářů ochotných lízat boty každému, kdo nepatří k bílému plemeni...

23; Když Ukrajinští „patrioti“ chtějí poškodit jméno poslance Nejvyšší rady Viktora Medvedčuka, vytáhnou na něj, že Putin byl kmotrem jeho dcery Darji. Jednalo se o iniciativu Medvedčukovy ženy, která říká, že je nutné odlišit Putina jako prezidenta Ruska a Putina jako pravoslavného věřícího.

24; Banderovskou část Ukrajiny zachvátily lijáky. Probíhá evakuace. To nejhorší má teprve přijít. Když byly na Západní Ukrajině minulé záplavy, braly si rodiny v Donbasu děti tamních obyvatel k sobě, aby tam tu nejhorší hrůzu přečkaly. Dnes tyto děti své někdejší dobrodince jezdí zabíjet...

25; Koronavirus v Rusku. Počet nově nakažených je každým dnem menší. Za posledních 24 hodin se v Rusku vyléčilo přes 12 tisíc lidí. Stále ale ještě umírají lidé...

26; Do Středozemního moře vplula ponorka ruské vojenské námořní flotily vybavená „Kalibry“. Ponorka „Rostov na Donu“ proplula Bospor a Dardanely po hladině s vyvěšenou Andrejevskou vlajkou.

27; Tenhle bastard by měl sedět ve vězení za zveřejňování tajných informací, rozčiluje se Donald Trump nad knihou Johna Boltona.

28; V důsledku ostřelování ze strany ukrajinské armády byl zabit civilní obyvatel. K dispozici je video z události.

29; COVID-19 na Ukrajině. Bylo dosaženo nového rekordu. Úřady chystají další nemocnice. Epidemie na Ukrajině neutichá, ministerstvo zdravotnictví chce otvírat další nemocnice pro příjem nových nemocných.

30; V Delegaci kirgizského prezidenta na Přehlídce Vítězství byl zjištěn koronavirus. Delegace se vrátila domů a zahájila přísnou karanténu.

31; Bolton je ochoten pod přísahou potvrdit, že Trump prosil nejvyššího představitele Číny, aby mu pomohl ke znovuzvolení. Za důležitější ale považuji vzpomínky čínské strany, dodal bývalý poradce prezidenta USA pro národní bezpečnost.

32; Ukrajinské Karpaty jsou nemilosrdně káceny pro výrobu židlí IKEA. Známý nábytkářský gigant využívá pro výrobu svého nábytku buk, kácený nezákonně v ukrajinských Karpatech.

33; Dostal flaškou po hlavě. Poslanci se porvali v Saratovské oblastní dumě. Myslíte si, že je nebezpečné chodit po ulicích? To jste ještě nebyli v našem místním parlamentu, komentoval událost člen Veřejné komory.

34; Situace je kritická. Na Západní Ukrajině byla zaplavena nemocnice s pacienty nakaženými koronavirem. Ukrajinský premiér označil situaci, která vznikla v Karpatsku po lijácích, za kritickou.

35; Pak jsem odjel na chatu a odehrála se ta katastrofa. Ochlobystin informoval o svém posledním rozhovoru s Jefremovem. Oba herce spojuje dlouholeté přátelství a téměř rodinné vztahy. Jefremov je kmotrem Ochlobystinovy starší dcery.

36; V USA navrhují odebrat Mezinárodní antidopingové agentuře WADA financování. Američtí daňoví poplatníci musí mít ze svých investic do WADA významný prospěch. Z USA posílají do WADA každoročně 2,7 milionu dolarů, což je více než kterákoli jiná země.

37; Co tak náhle? Saakašvili a Gordon projednávají možnost předčasného odvolání Zelenského. Saakašvili komentoval možnost odvolání prezidenta Vladimira Zelenského a nazval jeho hlavní chybu, kterou byla hned po inauguraci jeho snaha domluvit se s ruským prezidentem Putinem.

38; Legenda sovětských vojsk, která naháněla fašistům hrůzu. V Jakutsku potomci uctili památku hrdinů Velké vlastenecké války.

39; Lukašenko se zajímavým způsobem vyjádřil o Moskvě po Přehlídce Vítězství. Když procházel kolem tribuny s hosty, zaslechl, jak někdo vyjádřil hlasitě dík odcházejícím státníkům. Přijeli jsme do hlavního města své vlasti. Vydržíme, zvítězíme, nemějte strach.

40; Pochoduje tu bojující část Ruské armády. Vojenský dopisovatel Alexandr Sladkov prohlásil, že se nejedná o nějaké chřestění zbraněmi, ale o jednoznačnou ukázku možností.

41; Poslankyně za Sluhu národa Galina Treťjakova prohlásila, že nezaměstnaní plodí nekvalitní děti, a pochválila praxi sterilizace. Stálá komise Rady federace odborů Ukrajiny pro otázky rovnosti práv žen a mužů požaduje její odstoupení.

42; Janukovičovi a dvěma bývalým ukrajinským ministrům obrany Sdělili podezření z vlastizrady. Informuje o tom stránka ukrajinského generálního prokurátora.

43; Byli to právě Rusové, kdo porazili nacisty, říká zakladatel Pink Floyd. Vyzval země Západu, aby nezapomínaly, že to byl právě ruský lid,kdo zvítězil nad nacisty.

44; Bitva u města Rovno. Ukrajinští neonacisté znovu potrápili místní obyvatele a policii. Mně vyhrožují, volají mi a předpovídají mi osud novináře Olese Buziny, prohlásil před novináři Ilja Kiva.

45; Nenarušila sevřený útvar. V Kaliningradě bude vyznamenána mladá žena, která ztratila během přehlídky botu a bez mrknutí oka absolvovala zbytek přehlídky s bosou nohou a držela krok s ostatními.

46; Putin informoval, že lidé, kteří nevěří v Rusko, nemají místo v jeho okolí. Reagoval tak na slova Alexandra Jermakova, který během ceremoniálu vyznamenávání navrhl, aby k němu posílali lidi, kteří pochybují o síle a moci Ruska na převýchovu.

47; Koronavirus měl určitý vliv na úmrtnost v Evropě celkově v 21 sledovaných zemích (včetně ČR a Slovenska) stoupla úmrtnost o 140 tisíc lidí. Údaje Eurostatu ale nezahrnují extrémně postiženou Velkou Británii, Irsko, Řecko, Chorvatsko, Kypr, Lotyšsko, Maltu, Nizozemsko, Polsko, Rumunsko a Slovinsko. Ukazatel přesto zahrnuje 90% všech úmrtí v Evropě.

48; SBU unesla z hraničního přechodu bývalého vojáka Armády Doněcké republiky S.S. Ljubeckého. K přiznání je donucován násilnými prostředky. Svou službu v armádě ukončil v souvislosti s rodinnými okolnostmi.

49; Emir Kusturica se podělil o své dojmy z hlavního chrámu ruských ozbrojených sil: Nemohu uvěřit, že něco takového se dá postavit za jeden a půl roku. Informují o tom na ruském ministerstvu obrany.

50; Šéf WHO rázně připomněl světu, že epidemie koronaviru nekončí. Pandemie pokračuje a počty nových pacientů ve světě neustále roste.

51; Ukrajinští nacisté avizovali na zítřek politické pogromy v Charkově a Záporoží. Šéf Štábu Nacionálního korpusu Maxim Žorin obvinil své politické oponenty z toho, že se vrátili k praxi z roku 2014, kdy si koupili profesionální demonstranty a začali útočit na lidi v ulicích.

52; Turecká strana Vatan představila plán obsahující uznání Krymu za ruský Mimo jiné body je zde obsažen i plán likvidace základen USA a NATO v regionu a uznání Republiky Abcházie.

53; Trump využil zákon o válečném stavu pro vytvoření nejnovější zbraně. Zákon schválený v roce 1950 po začátku korejského konfliktu se využívá jen v podmínkách války nebo mimořádných situací

Zdroj: https://rusvesna.su/news

Pokud byste někdo i v této nelehké době chtěli finančně podpořit překládání každodenních informačních přehledů, můžete tak učinit na účet číslo

63127359/0800

Pro zahraničí (Slovensko):
IBAN: CZ69 0800 0000 0000 6312 7359
BIC (Swift): GIBACZPX

Pro snazší identifikaci platby uveďte prosím slovo "Svodka".

Za Vaše finanční příspěvky předem srdečně děkuji.
10 Komentářů k Přehled zpráv – RusVesna 24.6.2020

 1. .lak napsal:

  Z brutopýrálního ae reálný virál. :lol:

  brutopýr
  Taky to tak nějak vyďím.

  1OdpovězČvn 25, 2020 9:22
  .lak
  Návštěvník
  .lak
  Ejhle ftipnňý gramatik slabikáře, jo a až budeš mít myšlenku sice jsi akorát oprsklý ale nestalkinguji tě bossingu tak mi mohla za ty roky utéct. No a nakoktej ji nohsledům ae.
  Na počet řádků děláš moulo na každý druhý hrubku. Ale teď už jsi osvícený, kde si našel h,ch, k, r, ď, ťˇň?

 2. .lak napsal:

  :lol: Vlákno z opevněných akismetky.

  ok korál
  Pamatuji si přesně duvěrný rozhovor v březnu 1975 s jedním ředitelem národního podniku,který se zučastnil obchodního zasedání podniku z celé RVHP. Tam se projednávaly obchodní transakce s Libanonem,kde zejména Beirut byl ještě netknutý a v plné kráse. Každá země RVHP měla určený svuj obchodní záměr,ilustračně soudruzi z NDR měli byznys s rozbitými okny a skly. Shrnuto,socialistický tábor míru a spolupráce si bez uzardění osvojil kapitalistické praktiky. Občanská válka v Libanonu začala v dubnu 1975…

  17 OdpovězČvn 26, 2020 3:40
  brutopýr
  Návštěvník
  brutopýr
  Ta šlakovina je jako mor, viď Šlaku :-DDD

  2OdpovězČvn 26, 2020 7:22
  brutopýr
  Návštěvník
  brutopýr
  Šlaku, a připiš si svou vzteklou příšernou hatlaninu zase sem, ať je tam větší sranda:
  http://www.nwoo.org/2020/06/24/prehled-zprav-rusvesna-23-6-2020/#comments
  :-DD

  3OdpovězČvn 26, 2020 7:52
  .lak
  Návštěvník
  .lak
  Štkáš na špatném hrobě protivná plačko. Ale u tebe je to standartní stav bez rozpoznávacích a rozlišovacích schopností, tedy dokud negramote nezačneš zběsile bít jednoduchými holými větami slabikáře dotčeně o ničem. Kromě svého příšerného nevídaného nadutého onikání, boot robotický trapane.
  https://www.osel.cz/11172-umela-inteligence-margarita-prepisuje-proslovy-na-trumpove-reci-zkolabovala.html

  0OdpovězUpravČvn 26, 2020 21:56

 3. .lak napsal:

  Cintálové :lol:

  Administrator
  Něco vám řeknu. Kdyby nějaký profesor v Cambridge, který by měl být k večeru jmenován profesorem, řekl výrok o tom, že na životech černochů nezáleží, tak vezměte jed na to, že by večer nejen profesuru nedostal, ale už v poledne by ho vyhodili. Cambridge se nejprve Gopalové zastala, shodou okolností v poledne, a už odpoledne si Gopalová přebírala profesuru. Takže dostala profesuru s požehnáním univerzity poté, co pronesla rasistický výrok proti celé bílé civilizaci. Váš nick mně tedy nepřekvapuje, opravdu k vám sedí, pokud nevidíte ve jmenování a rasistickém výroku souvislost minimálně v tom ohledu, že univerzita tímto ocenila rasismus profesurou bez jakékoliv reflexe na jen pár hodin starý výrok, kromě tedy toho, že univerzita ten výrok schválila jako naprosto v pořádku v rámci svobody slova. Minulý rok přitom za svobodný projev ta samá univerzita vyhodila Dr. Petersona. Ten totiž nekritizoval bílou rasu, ale klimatický alarmismus a genderisty.

  16OdpovězČvn 27, 2020 1:56

  Návštěvník

  To je předvoj arogance a korupce moci velkomožných. V čt orwell jim tady budou aktualizovat co smí říkat a jak se chovat aby jim čip dovolil usnout a odpočnout si. Tranďáku neznající svou funkci vibranta, jsi blbej jak pumpa na saně a sešli jste se tam brutopýráci. S kecáním o ráji zařizuješ peklo a nevíš o tom jako institut z holešova. Nečteš ani sebe mladej troglodyte.
  https://www.youtube.com/watch?v=0UqfRY3_1Ps
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=uGkrzmuA7DU&feature=emb_logo
  https://www.youtube.com/watch?v=_VbZc2UcuH8

  0OdpovězUpravČvn 27, 2020 7:56

 4. .lak napsal:

  :lol: No podívejte se jak to na vás koulí. Jak klerici. Religiózním obětem

  Věčný Slovan
  Pozn.: No, tak zrovna Rosenbergovi nebyli úplně nevinní. Prokázalo se, že skutečně ukradli a předali tajemství výroby atomové bomby Sovětskému svazu.
  Zřejmě šlo o cíl vládců Západu, jak začít divadlo zvané Studená válka. A proto byla potřeba, aby jak USA, tak i SSSR měly atomové zbraně.

  To, že nakonec Studená válka do určité míry nakonec divadlem nebyla (viz svržení Beriji a sionistické moci v SSSR maršálem Žukovem), je věc jiná.

  3OdpovězČvn 27, 2020 0:51
  .lak
  Návštěvník
  .lak
  A ještě udělali rusům mendělevovu tabulku. Která začínala správně etherem a končila uranem a ostatní jsou prostě transurany. I fyzici jsou s naukou trhu mentálové a neví v čem se pohybují.
  https://www.youtube.com/watch?v=2d-u2LWacfU
  Vy tady jste v podstatě posedlí inkvizitoři schopností akismetu co tu projde s postiženými a snového aparátku projektoru. O nesmyslu se singularitou ani popel. Nejste racionální ale bludaři chtěných představ.
  Hlavně nereflektujte kritiku a bez zpětné vazby k činům jste ideální materiál úžerů a takřka dokonalé stroje jen děrný štítek co druhým klíny mlátite do hlav formanti. Ovšem hormonálně koncipovaní a VK je vskutku obr, to se nedalo včera odpoledne ze záznamu na SV poslouchat, no ano německým tydýtem globalizace. Ať už nemluví za čechy. Na fanatiky stejně postižených obludných školastik, samotní zdebilizovaní.

  0OdpovězUpravČvn 27, 2020 8:28

 5. .lak napsal:

  Ten kašpar ale nenudí. :lol:
  brutopýr
  Šlaku, pod “ok koral” se snažíš maskovat svou nezaměnitelnou patlákovitost, jenže leze ta hatlanina z tebe jako sláma z gumáky.

  Ta tvoje hilfe-šůle zdegenerovaná stavba i těch nejjednodušších vět tě vždy prozradí. Bylo ti doporučeno, abys nic jiného než věty holé nesmolil, protože i nejjednodušší souvětí je vždy u tebe úplná tragédie.

  Poradím ti, jak to maskovat lépe: oddělovací čárka, kterou v nekontrolované hatlanině vůbec nepoužíváš, tak ta se píše s mezerou před čárkou a bez mezery za čárkou. Zkus i jiné věci okoukat z normálních textových souborů, když učebnice pro malé děti je pro tebe hloupost.

  Vzteklý výkřik a výblitek na brutopýra ve formě tvé bytostné nekontrolované hatlaniny nakopíruj Šlaku sem:
  http://www.nwoo.org/2020/06/25/prehled-zprav-rusvesna-24-6-2020/#comments

  0OdpovězČvn 27, 2020 4:32
  .lak
  Návštěvník
  .lak
  Máš tam o 4. čárky víc ale můžeš poděkovat dost možná ožralému sazeči tiskárny vyhozené edice kterou ti někdo slabikáři prodal ve slevě.

  Už jsem ti to psal víckrát "parkinsone s alzaimrem" že ty čárky tam máš na akustiku a dozvuk do sálu výheků. Projeve volovin.

  Běž už provozovat fekální porno někam na pizza gate ty deviante. Vlastně je ale dobře že tě u toho nechá. Když si lámeš půlzávit tak si to pleteš gramatikou a s cizími příspěvky ok koral který ti intelekt (to není správné slovo v tvém případě, mluvnice není dělaná pro děsy :-))) ) proto nedovolí chápat. Děláš mimo mísu ale furt nádhero.

 6. .lak napsal:

  Delší nevyžádané pojednání z ae.

  Radler
  Je to extrémně jednoduché. Pokud si budou příslušníci bílé nebo kterékoliv jiné rasy i nadále myslet, že jsou lepší než příslušníci jiných ras, budou mít život na téhle planetě čím dál tím těžší. Jde o naprosto základní lidskou emoci, se kterou nikdo nic nenadělá – je to závist.
  Když se my bílí budeme plácat po ramenou a říkat, “Joo, tenhle otrokář to byl někdo, pojmenujeme po něm deset škol a dvacet ulic!”, nebo že “Běloši jsou chytřejší než černoši”, nebo dokud budou běloši vlastnit mnohonásobně víc prostředků a pozemků než jiné rasy, pak prostě nelze čekat, že tady bude nějaký dlouhodobý klid a mír.
  Osobně mohu prohlásit, že mi je ze všech rasistů na zvracení .. a komu náhodou ne, nechť si pustí třeba výborný film “Nespoutaný Django”, nebo třeba starší film “Sahara” z 1995. Když tam ten černoch Tambul dusí toho hnusnýho rasistického němce, mám chuť si to s ním vyměnit. Nebo ještě můžu doporučit film “Sámská krev”, ten by měli povinně promítat ve školách!
  Pan VK je rasista par excellence. Nejen že nenávidí Židy, kteří se podle něj považují za bohem vyvolený národ, ale zároveň nenávidí i ostatní rasy, které naopak ponižuje tvrzeními o jejich údajné nižší inteligenci.
  Jeden jediný den v mém týmu v práci by mu dokázal, že lidé z různých ras dokážou nejen velmi dobře spolupracovat, ale třeba i že černoch z Konga může být chytřejší než deset Číňanů.
  Uvědomte si, že konzervativní pravicové strany jsou vždy a všude odsouzeny k porážce. Někde to trvá pár let, jinde pár desetiletí, ale všude dochází postupem času k upouštění od tradic, náboženství a povinností. A tam, kde se tento proces zasekne nebo dokonce obrátí, dojde k revolucím nebo válkám. Vy v tom vždy vidíte nějakou židovskou kliku, ale faktem je, že by k tomu došlo i kdyby nikdo zvenčí nezasáhl, příkladů je všude plno. Lidi prostě nelze zasadit do nějaké šablony, nikdy to nebude fungovat.

  0 OdpovězČvn 28, 2020 4:16
  .lak
  Návštěvník
  .lak
  No jo, muži s hormonální antikoncepcí privilegovani mikro safe s křidélky vám předvedou dívčí válku s libušem a gretem. https://pravyprostor.cz/wp-content/uploads/2019/09/gretany-150x150.jpg
  Nevím proč si myslíte podle pohádek že jste v tradiční lidské společnosti. To muži u amazonek taky nebyli, šmoulové. Musím smeknout před VK tady byl se sojovými blasfemiky? grandiózní. Poznámku k brutopýrovi zvrhlé sexuality slabikáře fekální pornografie gramatika jsem z humanitárních důvodů odstranil. :lol:

  0OdpovězUpravČvn 28, 2020 14:11

 7. .lak napsal:

  kuběna režimní
  No, vono to že Slovan prošel z (anti?)komanče přes fýrera k ultra ortho (doufám, že jsem to nespletl a nešířím zase nějaké lži..) tak nějak vypovídá o tom, že jde prostě “ode zdi ke zdi”, jinak samozřejmě chválihodné !!! ale – “asi moc nebude rozlišovat” – takovej “ruskej pravoslavnej Bruťas”, nebazírující na pravopisu..

  no, “oplakávat mohylu v Suchých Krůtech ho nejspíš nezastihnem” ..

  1OdpovězČvn 27, 2020 20:01
  brutopýr
  Návštěvník
  brutopýr
  Netlachaj o pravopisu, bruťas nebazíruje na pravopisu, ale nesnáší šlakovité hatlaniny, tj. věty, které nedávají logický smysl a navíc napsané tak, že prase by to sesmolilo lépe.

  1OdpovězČvn 28, 2020 5:47
  .lak
  Návštěvník
  .lak
  Gratuluji ti k sebeonikání a možná si postižený i výchovou kromě vrozené indispozice. Ty bys nepoznal nový vrata velký televole a proběhl bys je pro veterináře.

  0OdpovězUpravČvn 28, 2020 14:45

 8. .lak napsal:

  Jaris
  Armica
  Budapest me prekvapila, jake to bylo nadherne mesto. Inu, Rakousko Uherska monarchie dbala na kvalitni stavby a styl. Zadne ‘hopsoury presdoury’, jak je tomu dnes.
  Kdyz se v Praze podivam na ohavny krivy Bombardakuv tancici dum se sisatymi okny , clouma se mnou hnev. Trci tam mezi krasnou prvorepublikovou architekturou jak bolavy vred.

  22OdpovězČvn 28, 2020 1:27
  .lak
  Návštěvník
  .lak
  Ale architekt to tam dal správně. Když jsem se podíval do ulice tak tam každý dům padá šišatý na jinou stranu a opravdu mi podklesávala kolena a od té doby už věřím že jde smíchy upadnout. A asi byla úroda ze zámku konopiště v akci zdarma. :-))) A smažky byli v práglu dominantní.

  0OdpovězUpravČvn 28, 2020 14:39

 9. .lak napsal:

  Mají učitele na ae. :lol:

  raspberry
  Buržoazie zostřuje třídní boj! Potlačuje svobodu slova na internetu!

  Proto každý řádný občan bojkotuje tyto kapitalistické firmy, které usilují o cenzuru facebooku a všeobecně internetu. Oni, inzerenti reklamy, chtějí diktovat nám, občanům, co smíme nebo nesmíme psát na internetu, je třeba jim tvrdě odpovědět!

  Stop!

  Coca-Cola, Pepsi, kosmetika Dove, oblečení Levi’s, výrobky Unilever (zmrzliny Algida a Míša, pasta Signal, čistící prostředky Cif, Domestos, Savo, majonézy Hellmann’s, čaje Lipton, polévky v sáčku Knorr)!

  The NAACP says Prince Harry and Meghan Markle ‘are backing’ the boycott of Facebook advertising and encouraging CEOs to back civil rights groups fighting for increased censorship of ‘hate speech’
  https://www.dailymail.co.uk/femail/article-8466311/Prince-Harry-Meghan-Markle-backing-boycott-Facebook-advertising.html

  PepsiCo Has ‘Quietly’ Joined Facebook Ad Boycott
  https://www.bloomberg.com/news/articles/2020-06-27/pepsico-has-quietly-joined-facebook-ad-boycott-fox-business

  Historie úspěšných bojkotů: Princip “etického konzumerismu” Jakou moc má vaše peněženka
  http://www.britskelisty.cz/0108/20010802k.html

  3 OdpovězČvn 28, 2020 3:08
  .lak
  Návštěvník
  .lak
  Brutopýr cenzuruje s vadným tiskem ožralého tiskaře pitomého vydání slabikáře ve slevě tržníky. Toto je na něj už ale dlouhé. Po třech slovech mne nečte se šablonou a strženým půlzávitem. Normovač poloopic a celé plejády zbytečných čárek aby mohl vyhekávat imbecility jeho fekální pornografie.

  0OdpovězUpravČvn 28, 2020 8:14

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!