Mike Whitney: Jsou Demokraté politickou stranou, nebo CIA protlačovanou Pátou kolonou?

columbus-statue-rhode-island-ap-jt-191014_hpMain_16x9_992-600x338Obávám se toho, že to, co se dnes z politického zmatku v USA vynořuje, je osa, složená z CIA, z Demokratického národního kongresu a z amerických elitních médií. A cílem této osy je využít všech jejích sdružených sil v zájmu jediného: skoncovat s existencí americké ústavní republiky a vytvořit už trvalé autoritativního panství jedné strany. Jakkoli se může tento výrok zdát za vlasy přitažený, vše naznačuje, že USA skutečně upadají do tyranie.

„Jsme živými svědky nelítostné kampaně zaměřené k vymazání naší historie, k zostuzení našich hrdinů, k vymazání našich hodnot a k indoktrinaci našich dětí. Vztekem ovládané davy svrhávají sochy našich zakladatelů, zohavují naše nejsvětější památníky a rozpoutávají vlny násilnických zločinů v našich městech.“ - prezident Trump.

„Vlna svrhávání soch, šířící se z USA do celého západního světa, není aktem estetickým, ale politickým, a z bronzu a kamene zhotovené památníky - nyní zohavené a potlučené - představují hrozbu celému civilizovanému světu. Zloba nemíří už jen proti někdejším majitelům otroků, rozzuřené tlupy strhávají a ničí i sochy abolicionistů (podporovatelů zrušení otroctví), spisovatelů i svatých.“ - Charles Burris

„ Existuje malá skupina pološílených lidí, tvrdě pracujících na úkolu zničit americký způsob života. Jejich klamství a zrady jsou nekontrolovatelné a proto nepostižitelné, zatímco těm, kteří cti zákon, hrozí smrt kulkou víc než kdy jindy v naší historii. Věřím tomu, že útoky, kterým dnes vzdorujeme, jsou součástí dobře zorganizovaného a skvěle zafinancovaného úsilí, využívajícího rasismu jako meče, který má oslabit naše obranné síly. Jde o zbraň, která má posílit a legitimizovat násilí a zločin a nikoli tedy hledat pravdu. Tyto temné síly se proti nám zformovaly s jediným cílem: násilím prosadit společenskou změnu.“ - generál Michael Flynn.

To vše jsou, podle mého názoru, pravdivá prohlášení. A otázka z nich vyplývající zni: Budeme nemoudří až natolik, že ve volbách vložíme moc do rukou Demokratů, aby mohli vraždu Spojených států dokončit? Oni už dnes nejsou stranou pracující třídy, změnili se na stranu rasové a genderové nenávisti. A mnohakulturní země, hlásající nenávist, nemůže přežít.

Zdroj:  https://www.paulcraigroberts.org/2020/07/06/are-the-democrats-a-political-party-or-a-cia-backed-fifth-column/
2 Komentářů k Mike Whitney: Jsou Demokraté politickou stranou, nebo CIA protlačovanou Pátou kolonou?

 1. .lak napsal:

  :lol: To bude tak když si na (i se) sociální inženýry hraje s protroublými vydřiduchy moc.
  Z ae
  Jarek
  Můj názor .

  Levice&pravice dle mého neexistuje. Všichni tlačí tu káru doprdele.
  Kdyby vyhrála Hillary hodila by do Syriie míň tomahawku než Donny ?

  Ad reakce Chlamidye pod mým názorem v minulém článku, že bych nové zadlužení ČR 500 miliard rozdal občanům ČR , 50 000Kč/občan. ,,nechceš kapitalismus, jsi socan,,
  Asi nejsem konceptuálně a finančně gramotnej. Babis s tou Schilerovou finančně gramotni určitě jsou. Až se váš dluh občana z dnešních 2 biliónů dluhu, 200 000Kc/ občan, zvedne na 2,5 biliónů ČR, 250 000Kc/ občan, tak to bude ta pravá politika. Prachy nasypou Smart winds a kde jaký s.r.o který neplatí ani zákonný odvody od předloňska a já, ty nebo syn to máme splácet? Nasrat.

  Že to nemá Trump jednoduchý je jasný. Že zřejmě v těchto létech se po celým světě hraje o všechno je jasný. Ale to že kapitalismus končí spoustě lidí nedochází. Každou minutu sjíždí z linky nový auto, každých 30 vteřin pračka, lednička… Agenda 2030, ID 2020, LGBT, LBM … To je ta pravá politika? Vykacet víc lesa než ročně vyroste?

  Je smutný vidět Trumpa držet bibli před kostelem v hořícím městě. Všichni se obrací k starým pravidlům, zákonům, ale včera nechali projít nové zákony, ,,Česko,,ilegální překročení hranice neni trestným činem,,prolomení dekretů presidenta Beneše,,Marakes,,Praha6 odstraní sochu v majetku státu,,
  Je Praha 6 stát , je Babis premiér? Jsme právním státem?
  Praha6 stát není, Babis premiér není, lustrační zákon zrušen nebyl a právním státem nejsme.
  Právní stát dodržuje nejenom vlastní zákony ale i mezinarodni pravo, zvláště se nezapojuje do válek bez mandátu RB OSN, co je zvlášť hrubé porušení mezinárodního práva.

  Takže socanem se být necítím, ale jestli má soused přijít o barák kvůli tomu že si na HPP vydělá hovno, trend nízké ceny práce, a je k tomu i OSVC a od státu dostane tím pádem hovno, mi říká že než tlustá prkenice Šimáne winds &tunel s.r.o to radši ty prachy rozdat rovným dilem lidem, s pánem Bohem.

  39 OdpovězČvc 6, 2020 14:04
  .lak
  Návštěvník
  .lak
  Souvislosti nedochází mnohým a je to v lidech? Nebo v něčem už na hony v vzdáleném deformací trhu a ploidy. Slabikářová brutopýrace to samozřejmě dát nemůže. Předčtěte si román spíž paperback od Welse “ze země na měsíc. Jsou tam selenité.
  https://uloz.to/file/BL4m7Lcmq55K/wells-herbert-george-prvni-li-prvni-lide-na-mesici-epub
  https://www.youtube.com/watch?v=yYvkICbTZIQ

  0OdpovězUpravČvc 7, 2020 9:36

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!