Blanický manifest za svobodu 2020 /VIDEO

fananek-landa-manifest

Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky, Senátu Parlamentu České republiky

My, níže podepsaní svobodní mužové a ženy s nevolí sledujeme vývoj v našich i v okolních zemích.

S obavou hledíme na zbrklé, nepromyšlené a neodborné příkazy a zákazy z pera úředníků, které dopadají na naše hlavy a ovlivňují naše životy. Znepokojeni sledujeme, jak se pojem svoboda doslova ztenčuje před očima a absolutní dominanci přebírá pojem kontrola. Tohle nepřipustíme.

Jako rovnoprávní občané této země, zároveň daňoví poplatníci a jako obyvatelé Evropy cítíme a vnímáme, že jsme hrdými nositeli nikoliv jen daňových povinností, ale i stovky let budovaných a krví vykoupených práv jednotlivce, žijícího uprostřed starého kontinentu. A budeme si za tím stát. Nejsme ovce ve stádu, ale svobodní spolutvůrci našeho státu.

V tuto chvíli požadujeme, abychom bezodkladně nebyli nesmyslně a neoprávněně omezováni v našich právech na shromažďování!

Je načase, aby volení zástupci začali řešit důležité věci a přestali podléhat globálním hysteriím. Smysluplných úkolů, které ovlivní život především našich potomků je celá řada – preventivní opatření proti suchu, pokus o alespoň částečnou potravinovou a spotřebitelskou nezávislost a s tím související péče o tuto zemi ve smyslu fyzickém s ohledem na trvale udržitelný rozvoj ve všech oblastech našeho života.

Pozvolnému ukrajování osobních svobod říkáme rezolutně dost! Buďte dobrými hospodáři, my vám na to přispíváme odváděním daní a vytváříme hodnoty, které tvoří a rozvíjí naši společnost.

Příklad Mistra Jana Husa, který pro pravdu zemřel a následné husitské hnutí připomíná, kam může vést dlouhodobá nespokojenost s poměry v širokých vrstvách společnosti. Člověk se liší od ostatních forem života na této planetě právě svou nevypočítatelností. Nevypočítatelností v pravém slova smyslu, o níž se inženýři lidských duší nesčetněkrát v historii přesvědčili.

Jak říkal Mistr Jan: „Pravda vítězí!“

A za víru ve svobodu se možná budeme muset porvat jako naši předkové pod vedením hejtmana Jana Žižky z Trocnova.

Petiční archy vyplněné a podepsané mimo Vyšehrad doručte laskavě na adresu:

Blanický manifest za svobodu 2020, Elišky Junkové 1394/8, 102 00 Praha 15 – Hostivař
19 Komentářů k Blanický manifest za svobodu 2020 /VIDEO

 1. proud napsal:

  Landa nelanda,bohuzel............zase si tam budou vytirat prdel zadarmo,material na to dostanou..........i s Landovym podpisem.Tak to bohuzel nefunguje,odzkouseno a provereno lety praxe a odrikani:-). Dokud totiz nekteryho z tech gauneru lidi neuslapou,nebudou se mit ceho bat a budou na ne kaslat i s jejich peticema vesele,ted uz verejne a okate dal!!!

  • proud napsal:

   S gestama uz davno umej zachazet,uz svoje prizdisrace znaji,co se na vic nevzmuzou uz staleti,od prvni a posledni defenestrace,pokud vubec kdy opravdu byla...............

 2. proud napsal:

  Mozna jste si vsimli jak jim velka zkouska,mozna generalni s coronou vysla a presto se domnivate ze zabere nejaka "petice"? :-)))))))))))))))))))))))))))). Pojdte se davat dohromady,odovcanovat se,zavist si referenda a ridit se jima,az nas bude dost,budete udiveny jak najednou vsechno bez relativne velkejch problemu pujde,kdyz za tim bude stat maximum lidi............

 3. Eschatolog napsal:

  " S obavou hledíme na zbrklé, nepromyšlené a neodborné příkazy a zákazy z pera úředníků, které dopadají na naše hlavy a ovlivňují naše životy. "
  - tohle může napsat pouze poblblá kobliha, která vypouští kouřovou clonu lži a nesmyslu přesně podle Protokolů

 4. weissbach napsal:

  Této chazarské partě s králem Karlem Janečkem nemůžu věřit ani nos mezi očima... Kouřová clona to je, bezpochyby.

 5. NAŠI VOLIČI POD PROUDEM VI,ŽE TAKOVÉ MANIFESTY VYRÁŽEJI SLZY SMICHU

  našim prý "zastupcům".Ať se ti miglanci radši VŠECH polit.subjektů zeptaji,kdy si daji do jejich bobkových listů

  "BUDEME SE DISTANCOVAT OD IDEOLOGIE NEOMARXISMU!!"

  ta totiž povede k tomu,že po rozbiti státu,policie a justice domorodci lehce znova přijmou strejdu MARXE a ten vám znárodni majetek,který jste si stejně nakadli z našich peněz a vykrádánim dvou třetin našich platů!!

  • proud napsal:

   Nejdriv je potreba si ujasnit co to vlastne znarodneni je,ceho,a komu to co se znarodnuje ve skutecnosti doopravdy patri. Dam ti malej priklad,v Americe patri puda vsem,kdyz si koupis pozemek na stavbu domu,kupujes ve skutecnosti misto,ale jen do hloubky jedny stopy(tusim,nevim kolik stop presne,na kazdej pad na stavbu zapustenyho bazenu musis mazat pro extra povoleni,protoze potrebujes jit na pozemek vsech),v praxi to znamena ze se na pozemek vsech nemuzes nikdy dostat a pripravit je o nej,jen hodne omezene,dum,bazen,porad ale na tebou koupenym pozemku,nikdy jinde).A taky trochu filozofie,narodis se a nepatri ti nic,vubec nic! Jen to co dostavas od rodicu,na co si pak nedobrovolne vydelas a podobne,coz ve skutecnosti znamena,ze kdyz se narodis a nemas vubec nic,pocita se s tim,ze ti patri celej svet!!!!!! a o yten se delis s ostatnima rovnym dilem!!!!!!!!!!!!!!! A ted jestli nejsi uplnej debil,vyvod si zavery sam,jak moc je ono vlastnictvi nas vsech a pritom kazdyho jednoho zmanipulovany!!!!

 6. proud napsal:

  Byls debilem,jsi debilem a debilem zustanes,navic ani nevis co je to marxista,natoz neomarxista,komunista,trockista a podobne,chces machrovat a znas picu borovou,navrhujes dokola priposrany modifikace staryho systemu predem odsouzeny k nezdaru a porad se s tim shitem drzis webu kterymu nerozumis jako hovno kosile,hnupe.

 7. proud napsal:

  Cizim perim se umim vychloubat taky,jeste je otazka jestli tomu cim se chlubis,taky rozumis ;-),to bude horsi,vzhledem k tomu jak se prezentujes:-)))). Ono totiz nebejt komancu,tak by s nama siozidovsky trockisti jinak zametli a nwo by tu uz byl........proto se jich taky zbavili..........ale to tobe a spouste dalsich blbejch klacku nic nerika,neumite si dat dohromady kolik je 1+1 :-)))))))))))))))))))))))))))

  • proud napsal:

   A jen slepej nevidi kam se to ted zene,tak by se to hnalo uz tenkrat,nebejt sociku a 68 !!! Tak si dal otirej svou blbou hubu o komance jako jsem to delal zamlada ja,dokud jsem byl jeste nevedouci strevo jako to vydrzelo tobe a mnohejm az do ted :-))))))))))))))))))). Nebyly svaty,rozhodne hodne z nich,ale az takovy kundy jako jsou tu dneska hromadne a vydavaj to za normalni,nebyl z nich ani jedinej!!!

 8. proud napsal:

  Njn,zkusil jsem to prestoze vim ze je k nicemu mluvit s volem o nedeli kdyz jde v sobotu na porazku......:-). Nepridam se k nikomu extra abych se oddelil,uz jsem zadanej,narodu.

 9. Jerry Hood napsal:

  11.september,2001 bol 1.vlnou TERORIZMU židozednářů Modrej lóže Západu na svet,33 rokov pred koncom Precesného roku! Covid-19 bola 2.vlna TERORIZMU z Červenej lóže Východu, a smrtelnejšia vlna po celom svete.Spústy slobôd a prav ludstva boli odobrané, lebo " dobytok" nič nechápe a zasa ohol chrbát! 3.vlna TERORIZMU, príde okolo rokov 2022-23, a bude ešte smrteľnejšia, buď príde z EU, alebo zasa Modrej,sionistickej lóže! Možno chemický alebo nukleárny útok...A 4.vlna ŽIDO-TERORIZMU sabudeje okolo rokov 2024-25, WW3/ Armageddon! " Dobytok" ešte nechápe že v roku 2033 tu už bude Novus Ordo Seclorum, do ktoreho prežije iba 500 miliónov ľudí, ako prikazuje Georgia Guide Stone... No " dobytok" je aj naďalej ignorantský, a nechápe že sa blíži koniec našej civilizácie,že sme v Poslednej dekáde! " Dobytok" nechápe že nie sme Prvá a ani asi Posledná civilizácia! A 9/11 židomurári spáchali pre rok 2033,Novus Ordo Seclorum! " Opice" si nevšimli 2012- ZION Olympijské hry s otváracím Koronavírusom ceremoniálom! A " opice" boli slepé aj otvaraciemu ceremonialu v Soči 2014 o Apokalypse sveta! A preto že sú nevzdelaní hlupáci a otroci židomurárov,nedivím sa ako ľahko ich židomurari zotročili! Hlupáci nevedia ani to že Letné Olymp. hry sú solarne cykle a kalendare, a Zimné Olympijské hry sú lunárne cykle a kalendáŕ! Je smutné že žijem medzi opicami a na Planéte Opíc!!!

 10. proud napsal:

  Toz,dalsi kus travy posekanej,samozrejme normalni kosou a ne odzmoulanej drahou debilitou smrdici benzinem a nicici telo,copak udelali co je skutecne videt a ma hodnotu ti co bdeji nad hajzlpapirem pro "vladu"? Vyjma Landy,jehoz tvorby si vazim a ktera oslovuje statisice :-)))))))))))))))

 11. NENI KOHO VOLIT:ZEPTEJTE SE DOMORODCŮ NA ULICI:ŘEKNE TO KAŽDÝ

  statečni voliči pod proudem vi dobře co je NEOMARXISMUS,ale video o tom je okamžitě mazakováni zdejšimi neomarxistickými podpindostniky!

  https://youtu.be/k1RasXw7iko

  U voleb vhoďte odměnou za cenzuru neplatný hlas -PRAZDNOU OBÁLKU

  Kdo vi jiný způsob at to tady dá anebo taky ne!

 12. proud napsal:

  Uz abys chcipnul ty starej spamerskej,siozidovskej sraci!

 13. proud napsal:

  Tomu se siozmrde rika "urknuti"........a davej bacha co bude nasledovat............zapomels ze jsi vlezl na alternativu,tak se sleduj............

 14. proud napsal:

  Konecne velmi dobre,ano,hledej novej web!!!

 15. proud napsal:

  "VHODME DO UREN NEPLATNÉ HLASY .PRAZDNÉ OBALKY,"..........vidis jak moc jsi hloupej a nevidis systemovy vychcanosti :-))))). Proto jsou volby tajny,ze se nikdy nedovis kdo koho volil a kdo vubec volil a kdo ne a tim je vlada jista,je to co povedi ze je!!! Takze vidis debile do ceho lidi ponoukas,ale to nemusi bejt tvou debilitou,to muze bejt tvym sionistickym umyslem,drzet se staryho systemu jako hovno kosile a cpat ten hnus vsem okolo............

 16. proud napsal:

  Pekne sionisticky zaspamovany je to tady.......jen co je pravda.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!