P.C.Roberts: Centrálu státní policie v Atlantě vyplenilo hnutí Na životech černých záleží (BLM)

5f03b39e203027227c02010aStarostka Atlanty už nedokáže černošskému násilí čelit, takže guvernér státu Georgia musel do města povolat Národní gardu. Jestliže však tato dorazí neozbrojena a s rozkazem nestřílet, půjde o plané gesto. Idiotský postoj demokratických starostů a guvernérů vůči násilí, vyprovokovanému po smrti George Floyda, vypustil násilnického džina z láhve. A dostat jej zpět a pod kontrolu bude obtížné – a pro Demokraty ještě obtížnější.

Střelba a její oběti v současné Atlantě nemají s policií co do činění. Jsou dílem černošské komunity.

Poznámka RT: Policie v Atlantě drasticky omezila jakoukoli svou činnost poté, co dva její příslušníci spojeni s usmrcením Brookse (černoch, který se je s pomocí taseru, což je zbraň vypalující náboje s paralyzujícím účinkem, snažil znehybnit), byli místním prokurátorem obžalováni z vraždy.

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2020/07/06/state-police-headquarters-in-atlanta-ransacked-by-black-lives-matter/

https://www.rt.com/usa/493986-georgia-guard-atlanta-violence
2 Komentářů k P.C.Roberts: Centrálu státní policie v Atlantě vyplenilo hnutí Na životech černých záleží (BLM)

 1. Jan napsal:

  BLM je inscenovane hnuti k rozvratu spolecnosti a k utoku na bily establishment. V posledni dobe zastrelili cernosi cernosskou divenku a cernoch autem zabil demonstrujici cernosku. Tohle v USA probehlo bez kakychkoliv reakci cernosske 13 % mensiny, az na usporadani pruvodu BLM na pamatku obeti, coz pozustali odmitli!
  BLM je organizovano tajnymi sluzbami a ma nastartovat preformatovani USA.
  COVID je k tomu rovnez zapojena pandemie.

  • proud napsal:

   Zajimavy..........a kamos v Ameru s dvema malejma detma se vcera vracel z nejakyho kempu domu,takova nezodpovednost,co? Nebo nas zase a opet pekne lakujou?;-).......ale to prece neeeee,mame prece tu "demokracii"? :-))))))))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!