Cítí se méněcenní a nenávidí Západ

107376479_1066909910416186_4489774473255498295_nPřed několika dny se mi dostal do rukou rozhovor s bývalým příslušníkem Al Kajdá, který přeběhl k německé tajné službě, tedy jakýmsi insiderem ve věcech islámu a islamismu. Irfan Peci hovoří o tom, proč mladí migranti bojují proti společnosti, která jim poskytla útočiště, i o nedávných kraválech ve Stuttgartu a ve Vídni. Předkládám k přemýšlení a před přečtením doporučuji připomenout si vyjádření ministra zahraničních věcí Spolkové republiky Německo Heiko Maase, že státy východní Evropy budou muset přijmout migranty, pokud chtějí nadále těžit výhody ze svého členství v EU. Toto vyjádření či spíše výhrůžku přednesl zcela jasně na zasedání Bundestagu, který zasedal u příležitosti zahájení německého předsednictví Evropské radě.

Cituji Wochenblick:

"Irfan Peci byl ve věku 16 let šéfem německé pobočky Al Kajdy. Pak opustil víru v islám a změnil strany. Jako V-Mann (informátor) znovu infiltroval islámskou scénu a pomohl úřadům rozbít teroristickou síť. Dnes Irfan Peci vysvětluje nebezpečí a struktury islamismu a chce bránit Evropu před islámem. V rozhovoru pro „Wochenblick“ Irfan Peci vysvětluje, proč tolik mladých muslimů v současné době páchá nepokoje na evropských ulicích.

Wochenblick: Narodil jsi se v Srbsku v roce 1989 a když ti byly dva roky, kvůli válce jsi uprchl se svými rodiči do Německa. Pak jsi se rozhodl jít proti společnosti, která tě přijala a stal jsi se islamistou. Jak se to stalo?

Irfan Peci: Necítil jsem se součástí této společnosti. Ve zpětném pohledu musím říci, že je to také kvůli tomu, že je vám levicovými sociálními pracovníky a učiteli neustále vtloukáno do hlavy, že jste migrant. Určitě došlo také k diskriminaci, ale pokud budete stále slyšet, že jste vždy znevýhodněn, protože je společnost rasistická, nakonec se utečete do role oběti. Je to také dobrá výmluva: stejně byste neměli šanci. To může vést k tomu, že lidé chtějí tuto společnost zničit.

Wochenblick: Myslíš si, že islám hraje roli v nedávných nepokojích ve Stuttgartu?

Irfan Peci: Ve Stuttgartu bylo provoláváno „Allahu Akbar“. To je muslimský bojový pokřik, náboženská formule. Zmíněné země původu výtržníků, Irák, Sýrie, Kosovo, Bosna ... jsou všechny islámské. Média tento faktor záměrně ignorují. Snaží se vyhnout tomu, aby se otevřeně říkalo, co daná skupina je - konkrétně muslimové - a místo toho se mluví o „party scéně“.

Wochenblick: Protesty „Black Lives Matter“ vedou USA v napětí. Zároveň můžeme pozorovat výbuchy násilí mezi mladými migranty v evropských ulicích. Šíří se protesty z USA do Evropy?

Irfan Peci: To má dlouhou historii. Ve Stuttgartu bylo policii zakázáno zasahovat několik měsíců, jak potvrzují zprávy policistů. Politika stále brání policejní práci a zasahuje do ní. Takto byly vytvořeny prostory bez zákona. Respekt k autoritě, monopol státu na násilí je ztracen. Pak uvidíte fotografie protestů v USA, kde se bojuje proti policii a to motivuje k násilí také.

Wochenblick: Takže jde o pomstu?

Irfan Peci: Vidíte se v roli oběti, stejně jako černoši ve Spojených státech. Slyšíte to znovu a znovu mezi migranty: Jsme na tom, jako migranti v Evropě, stejně jako černoši v USA. Jsme znevýhodněni, jsme diskriminováni, nemáme stejné šance, a proto se budeme mstít a budeme škodit.

Wochenblick: Ve Spojených státech se v rámci nepokojů „Black Lives Matter“ zmocnil černý islamista spolu s Antifou části Seattlu. Co říkáš na spolupráci islamistů a levicových extremistů?

Irfan Peci: To mě vůbec nepřekvapuje, protože jsem předpovídal něco podobného už před lety. Četl jsem mnoho knih islamistů, kteří se zabývali strategiemi dobytí Západu. Jednou z těchto strategií bylo vstoupit v rámci tohoto boje do krátkodobého spojenectví s levicí. Protože koho vidíte například na propalestinských demonstracích? Levici a levicové radikály. Taková aliance je pro islamisty samozřejmostí. Mají stejné obrazy nepřítele: pravici, nenávist vůči islámu.

Wochenblick: Je běžnou praxí, že se islamisté pokoušejí spojit s levicovými extremisty?

Irfan Peci: Zažil jsem to na demonstracích v květnu. Objevily se výtržnosti vůči policii. Islámská skupina, se kterou jsem byl na demonstracích, viděla dobrou příležitost házet kameny na nevěřící německé policisty. O levici ani nijak dobře nemluví, ale jsou to pragmatické zájmy, které je spojily. Pokud tam vypuknou kravály, prostě se přidáme.

Wochenblick: Je to důležitý faktor, touha po vzpouře?

Irfan Peci: Někdy ano. Na jedné straně hraje roli kriminalita, protože ve Stuttgartu byly vyrabovány obchody a plundrovalo se. Na druhé straně jde o vyjádření pohrdání, které má člověk vůči zemi a společnosti. Islamistům je vštěpováno: ti druzí jsou podřadní, jsou nemuslimové, za nic nestojí. Jsou našimi nepřáteli, zabíjejí naše bratry v Afghánistánu.

Wochenblick: Jak by se měl hodnotit konflikt ve Vídni-Favoriten, mezi tureckými nacionalisty na jedné straně a Kurdy a Antifou na druhé?

Irfan Peci: Jedná se o starší konflikt a tyto konflikty probíhají v Německu již několik let. Znovu se rozhořely kvůli IS a boji proti Kurdům. Ideologie tureckých Šedých vlků obsahuje nejen nacionalismus, ale také islámské myšlenky. Část Antify projevuje solidaritu s Kurdy proti nacionalismu Turků. Kvůli zahraniční infiltraci, neomezenému přistěhovalectví jsou tyto konflikty samozřejmě stále častější. Není náhodou, že se celá ta věc stala ve vídeňských Favoriten. (Čtvrť s převážným podílem obyvatel migračního původu)
Když jen projdete náměstím Viktora Adlera, máte pocit, že z 80 až 90% vidíte pouze migranty. Turečtí nacionalisté to považují za své území a brání je proti Kurdům."

Zdroj: https://www.wochenblick.at/irfan-peci-sie-fuehlen-sich-minderwertig-und-sie-hassen-den-westen/amp/
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!