BLM, ANTIFA, ČERNÍ PANTEŘI – ŠÍLENSTVÍ POKRAČUJE, ALE NĚKTEŘÍ SE KONEČNĚ BRÁNÍ

blackpantherZdá se, že bláznivost některých lidí nekončí sama od sebe. Ani to, že mají povoleno se vyřádit z nich nedostane ven to šílenství, které s nimi mlátí o schody a nutí je páchat nesmyslnosti, za které se budou o pár let později stydět. Tak také BLM, ANTIFA a ostatní sdružené kriminální gangy pustoší města, rabují obchody a terorizují obyvatele. Město New York se změnilo na válečnou zónu, kde maskovaní a nemaskovaní rasisté a zloději střílejí po nevinných kolemjdoucích, vykrádají obchody a napadají policii. Střílení a vraždy jsou na neuvěřitelném vzestupu a pouliční boje jsou běžné. Starosta města zkrátil výdaje na policejní ochranu o jednu miliardu dolarů, takže policisté mají co dělat, aby ochránili sami sebe. 500,000 majetnějších obyvatel města se již vystěhovalo i s rodinami ven. Nějaká videa a fotografie ZDE.

Chicago si pochvaluje, že 4. červenec a celý konec týdne proběhl celkem klidně. Pouze 77 občanů města bylo postřeleno, 14 smrtelně, 2 děti zabity a 9 mladistvých zraněno. Většina z nich byli černoši, což nijak nevadilo zločinným rasistům, příslušníkům BLM a Antify, kteří tímto způsobem protestovali proti rasismu. 4. červenec je významný americký svátek, den nezávislosti. Takže zločinní rasisté asi „oslavovali?“

Ve státě Georgia se k BLM a Antifě přidaly ještě stovky „Black Panthers“ (Černí panteři) v plné zbroji, jak je možno vidět na videu. Tato nebezpečně rasistická a komunistická organizace byla založena v r. 1966 za účelem hlídání policie kvůli údajným policejním krutostem. Oficiální prameny je vydávají za bojovníky za lidská práva, ale to je popis tak leda pro knihu pohádek. Panteři získávají peníze výrobou a prodejem tvrdých drog a jsou velmi militantně založeni. Protože jejich členové jsou až na mizivé výjimky černoši, tak jsou samozřejmě proti všem bílým. Tam, kde se Black Panthers objeví, má okamžitě policie plné ruce práce, aby je uhlídala.

Městská rada v Minneapolis odsouhlasila již přede 2 týdny plán rozpustit policii. Čím ji nahradí není zatím jisté, ale uvažuje se o změně zákona z amerického na muslimský Šaria zákon. Moc se o tom nekřičí, aby lidé nepanikovali. Stát Minnesota si totiž za posledních pár desetiletí naimportoval asi 200,000 Somálců, kteří jsou převážně Sunni Muslimové a spolu s černochy tvoří skoro 1/5 populace v Minneapolis. K tomu je možno připočíst ještě 6% Asiatů, často rovněž Muslimů v Minneapolis a 18% hned vedle, ve dvojčeti St. Paul.

 

Co je Šaria zákon?

Na internetu se dočtete pouze o kladných a chvályhodných stránkách tohoto ne příliš přátelského zákona Muslimů. Jeden po druhém papouškují, že proti přísným trestům, určeným jejich svatou knihou Koránem mají i (útlocitní) Muslimové výhrady a neuplatňují je. Šaria na příklad trestá krádež amputací rukou, dnes možná amputací prstů. Ovšem to je krádež spáchaná pouze mezi Muslimy. Krádež od příslušníků jiných náboženství trestná není a dokonce je podporována a vyzdvihována jako zásluha. Popírání, nebo kritizování Allaha, či jeho proroka Mohammeda, je trestatelné smrtí. Ne-Muslimové, pokud nejsou popraveni, nebo prodáni do otroctví, musí platit ještě další, přídavnou daň za to, že je pak Muslimové s opovržením snášejí ve své blízkosti. Žena je v rodině na úrovni domácího dobytka a v případě jejího znásilnění má zapotřebí 4 mužské svědky, aby jí bylo uvěřeno. Jinak je trestána bičováním (až 100 ran) za cizoložství. Je běžné, že když Muslimka mluví s cizím mužem, nebo pouze vedle něho stojí, že rovněž neunikne bičování. Muslimští muži mají plné právo na sex od žen, které nenosí přes hlavu šátek. Je požadováno, aby každý Muslim lhal ne-Muslimovi. U soudu má žena jen polovinu věrohodnosti co muž a stejně tak dostane pouze polovinu dědictví, než co by dostal muž. Některé skutečné případy z Anglie jsou přímo hrozivé, jako třeba 13. letá dívka, které otec usekl ve spánku hlavu za to, že zkoušela utéct z domova a vdát se za 35. letého muže. Tomu se v muslimštině říká „zabití pro uhájení cti.“

 

BLM mají stále větší požadavky

BLM se nespokojují s pouhým bojem za práva černých, ale vrhli se i na církve a náboženství. Ten komunistický duch se v nich nezapře. Žádají předělat Ježíše Krista na černocha, chtějí strhnout jeho sochy a zbořit kostely. A některé patolízalské kostely s tím opravdu jdou do té míry, že chtějí nechat přemalovat Ježíše na černocha. Komunistický kalifornský guvernér dokonce zakázal v kostelích zpívat, zjevně se chtěl zavděčit BLM. Dokonce i New York Times noviny oznámily, že budou psát „Black“ vždycky s velkým písmenem a „whites“ (bílí) s malým.

Jestliže my jsme rasisté, což tato zločinná cháska tvrdí, jak to, že se nikdo nebouří, nikdo neprotestuje, bílí nechodí a nevytloukají obchody a nekradou zboží, nestřílí po lidech, nervou se s policií? Škoda, že nám žádná media neumožní abychom jim toto řekli, přímo do očí.

Černí dokonce přišli do velkého řetězce obchodů „Target“ a přikázali, aby nevolali policii, když je zloděj černoch. To je jejich spravedlnost. A tito lidé nám chtějí vládnout!

Na Twitteru prohlásila jistá zastánkyně BLM jménem Brittany Marshall že to, že 2+2=4 je kulturní podstaty a představuje to vliv západního imperialismu a kolonizace. Tato osoba uvádí svoje povolání jako „učitelka, vědkyně, agentka sociální spravedlnosti“ a podle všeho dokončuje studia na doktorát na Rutgers Universitě.

 

Rozpuštění CHAZu v Seattle

Není jisté jak se podařilo rozpustit CHAZ v Seattle. Údajně starostka města, která se celou dobu o jejich zločinném obsazení šesti městských bloků vyjadřovala, jakože je to „léto lásky,“ byla donucena změnit názor, když se zjistilo, že ve srovnání s loňským rokem vzrostla kriminalita o 525%. Možná ani to by ji ale nepřesvědčilo, ale když se „mírumilovně protestující“ objevili přímo před jejím $7.6 milionovým domem, pak teprve je vyzvala, aby CHAZ opustili.

A představte si, oni ji poslechli!

To samozřejmě není možné, takže se člověk ptá čeho se báli víc – jestli toho, že jim tam najedou „Bikers for Trump“ (Motoristé za Trumpa, na obrázku níže), anebo jim nahnal strach nový příkaz samotného presidenta Trumpa, který uvalil na ničení soch a jiného národního majetku vězení až do výše 10 let.

bikersfortrump

„Bikers for Trump“

V den vyklízení, o kterém byli všichni dopředu zpraveni, přesto zůstal v CHAZu malý zbytek vytrvalců, kteří odejít nemínili. Někteří si lehli na silnici, do cesty vozidlům, která jela tuto část vyčistit. Jiní vytvořili řetězec a zkoušeli vjezdu aut a jiných vozidel zabránit. Ale nakonec to i oni vzdali. Několik videí o tom, jak policie vyhání zbytky nezákonných obyvatel CHAZu.

chaz

Běžní Američané nespoléhali na ochranu vlády či policie a začali se zařizovat po svém. Bylo zaznamenáno obrovské zvýšení prodeje zbraní a nábojů. K největšímu vzestupu došlo zhruba v době, kdy začaly tak zvané „mírové demonstrace.“ Je známo, že prodej zbraní je zvýšen pokaždé, když má dojít k volbám nového presidenta; ovšem to, co se stalo letos, předčilo všechna očekávání. Obchodníci se zbraněmi hlásí, že prodej se ztrojnásobil oproti jiným rokům.

Ken a Karen se rozhodli bránit svůj dům v St. Paul za každou cenu

Bílí prý mají všecky výhody a černoši žádné-velmi zajímavé

Těhotná žena se nehodlala nechat obtěžovat útoky černošek

Obyvatelé a obchody v Seattle si přizvali na pomoc právníka Jacoba Bozemana a podali soudní obvinění proti starostce města Jenny Durkan a guvernérovi státu Washington, Jay Inslee. Jejich soudní obvinění je založeno na skutečnosti, že jak vedení města, tak i státu je nedokázalo ochránit a dovolilo, aby se tato část města stala místem bezpráví, které nedovolovalo tam žijícím občanům ani vyjít ven. Bozeman rovněž podal tak zvaný „class action suit,“ což je hromadné, nebo také sdružené soudní obvinění pro několik takto postižených, kteří se spojili dohromady a společně obžalovali vedení města a státu.

Také místní obchodníci se přidali a zažalovali vládu města a státu. Prohlašují, že namísto aby vláda města nastolila pořádek a ochraňovala obyvatele a podnikatele, tak se spolu s protestujícími vandaly zúčastnila okupování této zóny.

Starostka, která napřed tvrdila, že se jedná o „mírové vyjádření vzájemného žalu naší společnosti“ změnila tón a dnes slibuje, že všecko napraví. Bohužel, příliš pozdě. Mezitím bylo dovoleno v oblasti zvané CHAZ aby byla zaplavena vlnou násilí, kriminality, vandalismu a zločinnosti. Při přestřelkách bylo několik raněno a jeden mrtev. Tak vypadá vláda BLM a Antify za jimi požadovaného odstranění policie. Lituji ty, kteří v takovém nepořádku a bezpráví museli žít, ale možná jejich příklad bude mít kladné následky, když poslouží jako varování těm, kteří stále ještě věří na komunismus a na bez-policejní stát.

Bývalý americký president Barack Obama se vyjádřil, že protesty jsou jako ušité na to, aby zdiskreditovaly Trumpa. „Nechci zemi, jejíž president aktivně propaguje proti-Asijské názory a myslí si, že je to směšné,“ údajně řekl. Narážel tím zřejmě na to, že se president vyjádřil proti Číně, kterou president veřejně prohlásil za nepřátelský stát.

Pravda, jsou jako ušité, ale na co? Je docela možné, že spíš ukazují v plném světle co můžeme čekat od opoziční, demokratické strany, zastupované BLM a Antifou a že to všecko spíš Trumpovi poslouží. Protože v opačném případě je nejen Amerika, ale celý svět v nesmírném nebezpečí.

 
3 Komentářů k BLM, ANTIFA, ČERNÍ PANTEŘI – ŠÍLENSTVÍ POKRAČUJE, ALE NĚKTEŘÍ SE KONEČNĚ BRÁNÍ

 1. .lak napsal:

  Oni se nám zabaví mnozí i jinak a "práci si najdou a druhým vyrobí až za hrob.:lol:
  Z ae
  Chyba austroslavismu
  Češi mohli zabránit 1. světové válce. Díky své strategické poloze.

  Kvůli otřesné politické negramotnosti jsme selhali a dnes selháváme zase.

  Stačilo v roce 1914 podpořit naše bratrské národy, Srby a Černohorce, vyhlášením nezávislosti českých zemí. Stačilo i jen tak lidově, nadivoko, strhávat rakouské orlice v ulicích, vyvěsit české vlajky. Hned by 84letý Franz Josef I. měl jiné starosti než válku – akutní rozpad říše.

  V první světové válce zakusily Srbské království a Černohorské království obrovské ztráty a útrapy. Válku proti habsburské monarchii ale Srbsko s pomocí černohorských vojáků ze začátku vedlo úspěšně, první ofenzívu Rakušanů odrazilo. Také ruská armáda se valila přes rakouskou Halič jak parní válec. Ač neměla moderní zbraně jak Němci, měla tradiční ruskou bojovou morálku. Ruský parní válec mohl s českou pomocí dojet přes Moravu do Vídně a do Vánoc 1914 by WW1 skončila.

  Švejk u rakouského Felštýna, dnešní ukrajinské Skelivky, Lvovská oblast, se převlékl u rybníka do ruské uniformy:
  https://www.youtube.com/watch?v=Pb9APSRG_NY

  Jenže v roce 1846 Karel Havlíček Borovský vytyčil politický program “austroslavismus”, po něm důvěřivě dějepisec František Palacký, dokonce ještě v roce 1914 se Masaryk a Kramář hloupě drželi austroslavismu. Proč? Od roku 1848 šlo o tvrdý rakouský konzervativismus, absolutismus, který programově opíral vládní moc o armádu, klér, byrokracii a ideu rakušanství.

  Oblíbený císař Ferdinand V. Dobrotivý, zvaný Ferdáček (Nandl), v březnu 1848 propustil kancléře Metternicha, zrušil cenzuru a slíbil vydat ústavu. V říjnu 1848, když byla revoluce ve Vídni a císařský dvůr uprchl do Olomouce, Franz Josef a schwarzenberská konzervativní klika zneužili situace a palácovým pučem svrhli císaře. Donutili císaře Ferdinanda v Arcibiskupském paláci v Olomouci 2. 12. 1848 podepsat vlastní abdikaci. Abdikační listiny připravoval “rakouský Richelieu” kníže Felix Schwarzenberg, současně byla 21. 11. 1848 jmenována nová rakouská vláda s předsedou Felixem Schwarzenbergem. V Olomouci se tak Franz Josef I. stal novým císařem a zůstal zde až do 4. 5. 1849.

  Franz Josef I. nastolil s ministerským předsedou Felixem Schwarzenbergem (21. 11. 1848-1952) a ministrem vnitra Alexandrem Bachem (1848-1859) tvrdý neoabsolutismus. Nebyl to žádný bachovský absolutismus, ale absolutismus císaře Franze Josefa I. Císař obvykle osobně předsedal ministerské radě. Tato parta uštvala k smrti Havlíčka († 1856), Němcovou († 1862) i stovky rakouských a českých sociálních demokratů a liberálů.

  Je nestydatost veřejnoprávní České televize, jak si dovoluje vysílat českým divákům dezinformační filmy “Sissi”, “Sissi, mladá císařovna”, “Sissi, císařovnina osudová léta”, nad kterými si uplivují sami Rakušáci, určitě ani nebyla náhoda, že hlavní roli hrála Romy, dcera Hitlerovy přítelkyně, nacistické herečky Magdy Schneider.

  Není ani náhoda, že si Havel do české politiky (!) přivedl německo-rakouského feudála Schwarzenberga. Schwarzenberg je protičeský a protislovanský klerofašista, podvodný restituent, zloděj státního podniku Becherovka, stejně protislovanský jako vždy všichni Schwarzenbergové a Habsburkové. Volit ODSTOP09KDUČSLSTANPRAHASOBĚ může jedině debil.

  Hugo Traub, kniha Karel Havlíček Borovský [1925]:

  Politicky smýšlel totiž Havlíček s Palackým, uznaným vůdcem strany národní a vlastně všeho národa, věře shodně s ním, že říše rakouská, spravedlivá arciť ke všem národům, je nejlepší zárukou jejich, zejména malých národů slovanských, majících v ní většinu. „Samostatnost ouplná,“ píše Havlíček ještě r. 1849, „byla by pro nás za nynějších časů, kde samé nesmírné říše v Evropě povstaly, jenom holé neštěstí, byli bychom předně vždy jen mocnářství slabounké, od jiných odvislé a k tomu národnost naše vždycky v největším nebezpečenství.“
  Postřehnuv, ač poněkud pozdě v přílišné důvěřivosti všem Čechům společné, že se změnou na trůně (František Josef vystřídal Ferdinanda V.) připravuje vláda kníž. Schwarzenberka pomalu, ale jistě návrat k reakci, oddal se zdvojeným úsilím činnosti novinářské a rozšířil ještě Nár. Noviny o přílohu humoristicko-satyrickou (Šotek); tak vznikl vlastně první český časopis toho druhu. A byl-li Fr. Palacký hlavou národa a břitký řečník Fr. L. Rieger jeho ústy v parlamentě, tlumočil Havlíček neméně obratně veřejné mínění české tiskem. Nebojácnost, neohroženost, vytrvalost i houževnatost příkladnou osvědčil obzvláště, když vláda, rozehnavši (v březnu 1849) nepohodlné už shromáždění deputovaných v Kroměříži, oktrojovala o své újmě ryze centralistickou ústavu Stadionovu, která jí měla býti beztak jen pláštíkem k obnovenému absolutismu.
  Zatím co druzí se odmlčeli (Palacký) a zalekli (Brauner), nebo volili dobrovolné vyhnanství (Rieger), Havlíček vlastně téměř samojediný setrval na místě, nedav se ničím odstrašiti ani zaleknouti. V době, kdy se u nás politicky stmívalo, budil v sklíčeném a oklamaném lidu vědomí jeho práv i živil v něm naději v lepší budoucnost.

  44 OdpovězČvc 10, 2020 1:37
  .lak
  Návštěvník
  .lak
  Zase řešíte se strojem času co by jste změnili v minulosti? Bojovníci za církevní restituce, profláklí osmašedesátníci, sošící greti v práglu v pětačtyřicátém by potřebovali skotské střiky v pavilónu dokud je to nepřejde protože se má řešit jak se žije teď a co bude s potomky. Místo toho máte tanec svatého víta s makrelou a cestovkou tiskárny ecb kterou cálujete vlastním živobytím pro €araboafriku, cvoci.
  https://www.youtube.com/watch?v=Jl5CuCmePBw
  Piráti mají jiné starosti co si kde a kdy šlehnou a za kolik. Jestli sem nasáčkují za zvednutí ruky půl konga za fet budou mít obě. Mládež atrapou “sokolů za blahobyt, jiných odjinud. Holt kovaní tržníci, začnou se starat co bude dál po kšeftu. Což tu mimochodem provozují za kočičí zlato pseudohospodáři 30. let na úkor celé industrializace země a společnosti a hadrů korporátů jednoho užití zcela bezostyšně. Ještě s cinty kdo nepracuje ať nejí.
  A s tou iterací se jděte bodnout ze snového projektoru záměru samonaplnitelných prororoctví do naplácaných lebeček s obluzenými užitečnými idioty. Radši zajděte do bordelu s mechanicky vibrovanou nafukovací pannou. Čulibrci

  0OdpovězUpravČvc 10, 2020 13:39

 2. .lak napsal:

  https://www.youtube.com/watch?v=vVjZOfjZFbk
  .. lžou a kradou a nás tu nechaj v průseru
  Ať vám tráví.
  https://www.youtube.com/watch?v=jDPuOMW61ZA
  Time 24:00
  No ale mohlo by to vysvětlovat gigantismus fauny a flory za klimatického optima na ledové planetě s mizivými dobami meziledovými kdy bylo CO2 6-8% ve vzduchu místo dnešních 0,04.

 3. .lak napsal:

  Z ae
  Věčný Slovan
  comment image

  “O dva roky dříve byl Joe Biden v Bělehradě na setkání s Vučičem a otevřeně prohlásil, že Srbsko musí být součástí Evropské unie, že je to hlavní cíl pro Srbsko a rovněž v zájmu Spojených států.”

  To znovu odhaluje skutečnost, že činiti rozdíl mezi USA a EU je nesmysl. USA a EU jsou jen dvě strany téže mince. EU jsou jen amerikanizovaný vazalský superstát Amerického impéria. Nic víc, nic míň.

  Stačí si vzpomenout, jak místní americký protektor (pardon, velvyslanec) King prosazoval setrvání ČR v EU. Proč asi?
  https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/stephen-king-velvyslanec-usa-cesko.A170803_153636_zahranicni_aha?zdroj=vybava_idnes

  Ekonomické spory jsou jen hra pro davy. Věc, která ve skutečnosti nic neznamená.
  Teď budou chtít vládnoucí globalistické elity USA vyvolat chaos v USA, aby následně v USA z chaosu vybudovaly totalitní režim – TOTALITNÍ AMERICKÉ IMPÉRIUM.
  A v EU (vazal USA) bude probíhat stejný proces.

  A zároveň probíhají společné přípravy USA a EU na tažení proti Rusku.
  Budování armády EU (složené převážně z arabsko-černošských hord) již běží v plném proudu.
  Už to narovinu přiznávají, že tato armáda má být postavena proti Rusku. Sám Macron to kdysi otevřeně přiznal.
  https://euractiv.cz/section/evropska-unie-a-svet/news/macron-vyzyva-k-vytvoreni-evropske-armady-ma-byt-schopna-reagovat-na-agresi-ruska-ciny-ale-i-usa/

  2 OdpovězČvc 11, 2020 21:51
  .lak
  Návštěvník
  .lak
  Před drahnými lety 10? jsem četl $=€ je vlastně jedno jakousi swapovkou a tedy když si FED pustí tiskárnu tak € jde do víte kam i s uživateli “etalonu. Je to háček na kolonizované. Nehledě že jsem již dříve řekl že € je měna araboafričanů a domorodci ji dostanou za zboží a služby, tedy když se nezachovají podle naturelu a víry.
  A tyhle osud evropanů může dojmou leda smíchy a businessmani nikdy nepadali na zadek ze slzících, zpocených a cedících krev.
  https://www.youtube.com/watch?v=tllqGr6iTCQ

  Berte jako fakt že prostě mají prostředky a jestli se nemá co postavit třeba realizaci oné půlmiliardy adekvátně tak je hotovo s jejich záměry pokud se nezmění a pouhý apel na budulínky je určitě nemožný fantaz.
  http://zvedavec.org/vezkratce/17176/

  0OdpovězUpravČvc 11, 2020 23:29

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!