Angela Merkel a neuvěřitelná slova Dity Charanzové

Dita-CharanzovaKancléřka Merkelová promluvila ve středu v Evropském parlamentu jako představitelka Německa, které bude nyní půl roku řídit Evropskou unii ještě více než doposud. Po ní dostali někteří poslanci příležitost 1-3 minuty promluvit. Podle očekávání projevili k vůdkyni obdiv a chvěli se pozitivním očekáváním. Jedna poslankyně dokonce pravila (v oficiálním českém překladu), že ona jediná (Merkelová) „má koule“ vyřešit palčivé projevy Evropy. Nás ale musí především zajímat reakce Dity Charanzové (ANO), která v Evropském parlamentu zastává funkci místopředsedkyně a zastupuje zde fakticky premiéra Babiše.

Tato vzácná žena řekla ve svém minutovém projevu: „Vždy, když se potýkáme s globálními výzvami, ať už je to Putin, nebo Erdogan, tak jste to byla vždy vy, kdo se, chopil vedení a sjednotil Evropu. To, co bylo zřetelné na Vaší roli při řešení těchto krizí, byla snaha o realitu, převést slova do reality, ale my teď potřebujeme převést tento přístup, čím dál víc, tady v Evropě, potřebujeme váš přístup, jak restartovat ekonomiku, vy po nás chcete, abychom byli jakýmisi zprostředkovateli, a proto byste tady taky měla hrát roli toho, kdo zprostředkuje zájmy všech stran, nejenom Francie a Německa, ale taky těch, kteří jsou na Jihu, nebo na Severu, aby to zohledňovalo i to, co je naším zájmem v Praze. Já si myslím, že Německo by tuto rovnováhu mohlo nalézt, protože ví, že nepůjde o prosazování německého pohledu na věc, ale aby to bylo předmětem konsensu.“

Co je to za blábol? Paní Angela Merkel se chápe vedení, aby sjednotila Evropu? Putin je globální výzva proti níž nás Merkel sjednocuje? Snad tím, že trvá na dodávkách ruského plynu do Německa? Erdogan výzva je, jeho postup je víc než vyzývavý, ale Merkel nás proti této výzvě sjednocuje? Čím proboha? Tím, že mu Německo dodává zbraně? Tradiční německou podporou Turecku vraždícímu vlastní obyvatele, nehledě na jeho stále agresivnější chování nejen proti Řecku a Kypru, kterým krade z nalezišť uhlovodíky? A Merkelové Německo? Ani slovo proti! Když jsem pozoroval ostré výtky skoro všech poslanců vystupujících v Evropském parlamentu na adresu „vysokého představitele pro zahraničí“ španělského socialisty Josepa Borrella, který si pochvaloval své diplomatické úspěchy při jednání s tureckými představiteli, měl jsem pocit, že tento politik Evropu sjednocuje, ale proti sobě a Turecku. Jakou roli v tom hraje Merkel to nevím? Určitě neprotestuje. Hrozilo by například zestátnění německých podniků v Turecku.

Nevím, co je „snaha o realitu“. Realita je realitou bez ohledu na snahu. A „převedení slov do reality“? Například tvrzení „my to zvládneme“. Pokud to zvládá, pak islamizace nejen Německa je jejím cílem, což asi naplňuje obdivem i Charanzovou.

Opravdu potřebujeme Merkelové přístup k „restartování ekonomiky“? Evropská komise si půjčí peníze od komerčních bank, samozřejmě nejlépe německých, a ty pak rozdává a půjčuje dál. Splácet je máme my všichni. Připomeňme „pomoc“ Řecku, z něhož se tato země sotva kdy vzpamatuje. Teď hrozí pomoc Španělsku a Itálii. Nakonec budeme všichni dlužit německým bankám. I když si nepůjčíme. To je to „zprostředkování zájmů všech stran“? Jak to bude „zohledňovat zájem nás v Praze“? Charanzové zakazování národních vlaječek poslanců, tedy včetně mojí české, je snad důkazem, že Charanzová vlastenectvím netrpí.

Německo že neprosazuje „německý pohled“? Podle Charanzová má zřejmě Německo v altruismu tradici. Německo hledá „konsensus“, podle něhož je třeba se podrobit jeho zájmům. A Evropská unie je jeho nástrojem. A Merkel tento nástroj bude jako kancléřka předsednické země půl roku třímat ještě silněji. Z tohoto poznání asi plynou Charanzové slova. Takže koho v Evropském parlamentu vlastně zastupuje?
16 Komentářů k Angela Merkel a neuvěřitelná slova Dity Charanzové

 1. Vaska napsal:

  ta soudružka ten oslavnej projev měla ukončit stylově : hajl hitler

 2. proud napsal:

  Pises to jako bys se divil blondyne s doslovne vymrdanou pozici.Nedivim se ze dostala jen minutu,i to bylo moc...........a podle takovejch a petricku,novotnejch a jim podobnejch nas pak svet hodnoti,divi se snad jeste nekdo z nas necemu? Narod,paklize to jeste jde vubec tak nazvat,kterej trpi ve svym prejzastoupeni takovej svrab a nestovice patri nakopat do prdele a ne ho brat vazne!!!

  • proud napsal:

   Kdo si mysli ze nemam rad svuj narod,hodne se plete. A to jen proto ze z lasky k nemu nelzu jakej je skvelej a tim mu nepomaham do kytek,ale rikam pravdy ktery kazdej vidi a melo by mu to pomoct k sebeopraveni a narovnani se,aby si prestal nalhavat voloviny a zacal si priznavat pravdy,prijal sam za sebe zodpovednost a nehazel ji na jiny a tedy zacal sam na sobe pracovat a nenechaval se kurvit jinejma!!!..........

 3. SVOBODU A DEMOKRACII SI BUDOU MUSET VYBOJOVAT SAMI VOLIČI svým NPV,

  To za ně neudélaji nanucováci neomarxistické cenzurni divize "PODFUK",kteři hajluji neustále a proto se nevejdou ani do tramvaje!

 4. karel napsal:

  Smrad peněz je pro tyto zmrdy z ANO libou vůní, a proto udělají vše, aby jim co největší troška říkala pane.

 5. lada napsal:

  Dokud se tyto kanály na peníze nebudou muset zodpovídat před svým národem je zbytečné vůbec polemizovat. Na tom je tento humus založen a ochrání nás politici jako je Orbán. Ty bohužel nemáme a Okamůra má snahu, ale slabé zastoupení.

 6. Jozef Glinsky napsal:

  Nemyslim,ze zastupuje Babisa.
  Je tam preto,aby tlmila utoky na Babisa,tlmila obvinenia,vojnu, proti Babisovi.
  Aj Orban /aj Fico/ ma par osob,ktore hovoria a hlasuju tak,aby boli sucastou bruselskej svorky /frakcie/.
  Aby ich nevyhodili od stola,pri ktorom sa rozhoduje.

 7. Jozef Glinsky napsal:

  Nemecko je nielen vojensky okupovana krajina.
  Nemecko je okupovane predovsetkym agenturno-medialne a drzane pod krkom financne.

  Nemcov nelikviduju /ako narod/ najma politici,ale najma agenturne riadena masmedialna totalita.
  Fico i Orban vravia,ze medzi styrmi ocami sa s nemeckymi politikmi zhoduju,ale oni sa boja!
  Cast nemeckych /a inych/ politikov sa panicky boji medii a tretieho sektora /MI6,CIA.../.
  Cast politikov su ako u nas kisky,caputy, agenti na retazi.
  A cast sa vezie na vlnach nalad,ez vlastneho poznania.

  • proud napsal:

   To se pletes,generalni pravda je ta cos napsal,nejsou zadny casti,mozna tak jen jako kino pro lidi!"Cast politikov su ako u nas kisky,caputy, agenti na retazi." Takze znit to melo vsichni politici na kterejch zalezi,par "okamuru" je nechavanejch,trpenejch a jen korigovanejch na oko,jakoze nejaka "demokracie a svoboda,pravda a laska",nenech se blbnout.Do ty doby dokud bude moct bejt manipulovany jedincema,tedy prejzastupcema,do ty doby to tak bude!A tak to bude dokud budou existovat v zastupnym systemu,nebo jakymkoliv jinym kde bude nejakej vudce a papalasi...........

   • proud napsal:

    Dej mi vladu nad penezma jakyhokoliv utvaru a budu sis nim delat co chci bez ohledu na to kdo si muze myslet ze v nem vladne,bude delat jen to co ja dovolim a jen to k cemu budu mlcet,jinak ho smetu z povrchu Zeme,treba revoluci,majdanem,zmenou "systemu"(rozumej vymenou lidi,protoze system jsem ja sam,ten se nemeni,jen se vyviji podle potreby,MOJI potreby),nebo z nej udelam chudaka at si to uzije.

    • proud napsal:

     .....kazdej ma nejakou svou "cenu", nebo kohokoliv ci cokoliv na cem mu zalezi........tim mi kazdej patri............

 8. Antonín Körber napsal:

  ..Merkel má koule?,to mně podrž,asi má na nich vitiligo,jinak Hitleři byli přičmoudlí,to by musela nosit bombbarďáky-boing až po kolena...

 9. Maroš napsal:

  Systém SAMOobetných baránkov. Ak funguje autocenzúra - funguje aj toto. Japonci na tom ideologicky založili systém kamikadze.

  Rotschield - teraz neviem ktorý - dožil sa 92 rokov a bol rešpektovaným vedcom v oblasti entomológie - poznámka - tu treba hľadať zárodky organizácie NWO na princípe sveta hmyzu /mravce, včely - feromóny = informácie = neštrukturované riadenie/ - veľmi dobre pochopil princípy tzv. organickej = prirodzenej organizácie zvierat = biogénnej civilizácie. Lebo my sme v podstate len ICH zvieratá zapriahnuté do určitej technológie. Skutočná technologická civilizácia nastane až vtedy, keď umelá inteligencia ovládne nás - "zvieratá". Otázka - bude biorobot schopný sebadeštrukcie v záujme "sebaobetovania"? No iste - aj raketa s jadrovou hlavicou je od začiatku programovaná aj na sebadeštrukciu. Funguje to tak - jedni sa obetujú, aby iní mohli žiť - aj vo svete baktérií. Náš problém spočíva v tom, že v svete nepriateľov sa - ako programovaní egocentrici - UŽ nevieme obetovať, aby ostatní mohli žiť. Ale svet našich nepriateľov tento model má a ovláda ho - preto sa zmrdi obetujú, aby nadzmrdi mohli žiť! Toto je kľúč ako vyhrať túto vojnu! Vedieť sa obetovať!

  Hm - to som "múdry". Lebo tiež nemám chuť sa kvôli blbcom obetovať. Lenže ONI tento "káder" kamikadze majú. Po heidrichiáde sa u nás nikto nehrnie do hrdinstva - lebo hrdinstvo znamená práve to sebaobetovanie. Hrdinstvo je tragická rola - nie víťazstvo na olympiáde. No a to podstatné - materializmus = konečnosť - nepripúšťa inú existenciu ako tú smrteľnú. A strach zo smrti je základom zotročenia.

  P.S. Začínam byť presvedčený, že základom kádra sebaobetných baránkov systému sú ich ľudia nakazení toxoplazmózou!!! Lebo pri globálnom pôsobení "hodnotového" globálneho systému - programu úspechu - páchajú samovraždy - politické - to je fuk - len osoby s mozgom ovládnutým toxoplazmózou.

  Čiže - tak ako pri Covid 19 sa tu stavajú jedni čo veria proti tým čo neveria - v globálnom ovládaní sa stavajú zdraví ale ovládaní strachom proti chorým ktorí sa neboja - ovládaní toxoplazmózou. A tú má údajne až 1/3 ľudstva. A oba tímy hráčov vlastní skupina GP.

 10. proud napsal:

  "Ale svet našich nepriateľov tento model má a ovláda ho - preto sa zmrdi obetujú, aby nadzmrdi mohli žiť! Toto je kľúč ako vyhrať túto vojnu! Vedieť sa obetovať!"............nevim jaksto presne myslel,tak dodavam co jsme videli za druhy svetovy u zidu a siozidu. Nikdo SE neobetoval,ale siozidi obetovali zidy,tedy neobetoval se,ale byl obetovan a to je ale KUREVSKEJ rozdil! Neznam jedinyho parazita co by se dobrovolne obetoval.Ale je jich dost co obetujou druhy bez oka mrknuti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!