Israel, Palestina a třetí světová válka

img720289Židovský stát Israel chce zabrat další část palestinského území, zvaného „West Bank“ za účelem zvětšení rozlohy svého vlastního území. Zdá se, že je zjevné, co je k tomuto činu nutí, neboť ať už kvůli koronaviru, či kvůli nevázaným a zločinným protestům, velké množství Židů z celého světa se v současné době stěhuje do Israele. Israelská emigrační mimovládní organizace Nefeš B’Nefeš, která vyřizuje žádosti ze Severní Ameriky a z Británie prohlásila, že takový nárůst žádostí o přesídlení do Israele ještě nezažila. Jen během první poloviny června dostali ze Severní Ameriky 900 žádostí o přistěhování.

Pochopitelně, izraelská vláda zkouší pro tyto nově příchozí zajistit místo v již tak zalidněném státě a zřejmě proto se uchyluje k zabrání území, které právem patří Palestincům.

Již tak žije v Israeli 43% všech světových Židů.

Na začátku celého procesu, když v r. 1947 OSN rozdělilo Palestinu na dva státy, z nichž Israel měl obdržet 56% území, toto rozhodnutí neobstálo, protože už tehdy měl Israel zabráno 77%, viz mapa nahoře. Samozřejmě, z toho vznikl konflikt mezi nimi a palestinskými starousedlíky, který trvá až do dnešní doby. Takže když dnes chce izraelská vláda zabrat další území, což je pruh země na západě, zvaný West Bank, tak naráží na odpor Palestinců.

israel-palestina

Statisíce, ne-li miliony Palestinců, kteří byli za dobu tohoto konfliktu vyhnáni ze země, sídlí dodnes v jiných arabských státech, často v uprchlických táborech.

Mahmoud al-Zahar, vedoucí palestinské organizace Hamas vyzval ostatní organizované skupiny Arabů, aby se přidaly a společně pomohly osvobodit Západní pobřeží od israelské invaze. Zatím se k nim připojila organizace Fatah a společně chtějí zabránit Israeli připojit Západní pruh.

palestinePřipojení mělo začít již 1. července, ale bylo přeloženo, prý kvůli koronaviru. Jiné zdroje říkají, že k odložení došlo kvůli nesouhlasu některých členů vládního kabinetu.

Nějaké dokumenty, které měly být utajeny, ale přesto pronikly na veřejnost z organizace ADL (Anti-Defamation League), což je mocná židovská organizace v Americe vyjevily, že plán na nezákonné zabrání Západního pruhu, který patří Palestincům, měl být proveden manipulačním způsobem. Oficiálně mělo ADL zaujmout pozici podpory udržení dvou států na jednom území a postavit se proti připojení Západního pruhu a proti Trumpovu rozhodnutí toto povolit.

Takže veřejně měla být ADL otevřeně proti zabrání dalšího území, zatímco potají měli vynaložit veškerou snahu na to, aby Israel požadované místo co nejrychleji získal. Čistě politický podvod, dnes tak běžný.

Autoři tohoto plánu se pouze obávají, aby se tímto postojem ADL neznemožnila před BLM (Black Lives Matter) hnutím. Jak dokážou vysvětlit těmto lidem, které podporují v boji proti bílé rase v Americe, že v Israeli jsou na straně bílých Židů proti tmavé palestinské populaci.

 

Co je to obrovské nebezpečí v pozadí celého konfliktu

pikeHamas a Fatah jsou ti první, co se spojili proti společnému nepříteli. Je možné, že se k nim přidají i další. Je taky možné, že je to tak plánováno a že je s tím počítáno. A pak se máme my všichni čeho obávat.

Již kdysi dávno, v r. 1871 poslal vysoce postavený americký zednář a spoluzakladatel Ku-Klux-Klanu Albert Pike dopis svému kolegovi v Italii, Giuseppe Mazzinimu, kde se vyjádřil, že (ve volném překladu):

„První světová válka musí vypuknout kvůli tomu, aby mohli Iluminátové svrhnout ruského Cara a udělat z celé země základnu ateistického komunismu. Důvodem pro tuto válku byly rozpory mezi „agenturami“ Iluminátů v Německu a v Britanii. (Jinými slovy, obě strany chtěly vládnout) Na konec této války komunismus sám bude použit aby zničil ostatní vlády a oslabil jejich náboženství.

„Druhá světová válka musí být vyvolána pomocí rozdílů mezi Fašisty a politickými Zionisty. Tato válka skončí zničením Fašismu a posílením Zionismu natolik, aby byl schopen nastolit samostatný stát Israel v Palestině. Další úkol této války byl posílit mezinárodní Komunismus, aby nahradil Křesťanství, které bude nadále drženo v šachu až do doby, kdy bude ho bude zapotřebí pro konečnou katastrofu.

„Třetí světová válka bude vyvolána s pomocí rozdílů mezi „agenturami“ Iluminátů politických Zionistů a Islámu. Tato válka má za úkol zničit jak všecky Zionisty, tak i zastánce Islámu. Všechny ostatní národy světa se samozřejmě připojí a postupem času se rozdělí na dva tábory a tyto – jeden proti druhému – zničí sami sebe, což povede k naprostému fyzickému, morálnímu, spirituálnímu a ekonomickému vyčerpání.

„Během té doby vypustíme nihilisty a ateisty (BLM a Antifa) a s jejich pomocí vyprovokujeme mohutný společenský konflikt, který všem národům názorně ukáže vliv absolutního ateismu, původ barbarství a krvavých šarvátek.

„Ti, kteří válku přežijí a kteří museli bojovat o záchranu vlastních životů proti nejrůznějším revolučním elementům a ničitelům civilizace, vystoupí proti nim a zničí je. A pak všichni ostatní, zbaveni iluzí ohledně Křesťanství … obdrží světlo v podobě universálního zjevení čisté Luciferovské doktriny, která jim bude nabídnuta.“

Když budete číst „Zjevení“ Janovo, které je – podle mne mylně – přikládáno k Bibli tak zjistíte, že před vypuknutím 3. světové války se vrátí všichni Židé do Israele. Takže to všecko je plán!

Nevěřím, že „Zjevení“ je jakéhokoliv náboženského významu. Zdá se, že to spíš byl plán Iluminátů samotných, který se jim podařilo šikovně vpašovat do Bible a že podle něho celá ta staletí postupují. Věřím, že kdyby si někdo dal práci a srovnal jednotlivé světové události ze symbolického hlediska, které Iluminátové tak milují, se „Zjevením,“ že by dospěl ke stejnému názoru.

Takže nám všem hrozí naprosté zničení a těch pár, kteří se zachrání budou tak asi na ten jeden žebřiňák, jak kdysi dávno předpovídala Sibyla.

Jak tomu zabránit? A je vůbec možno tomu zabránit?

Je způsob, jak této celé mašinerii vrazit železnou tyč mezi kola a to je, když Židé přestoupí na víru Kristovu a vezmou s sebou i ateisty.

Kdysi dávno, když ještě bylo vedení katolické církve ve Vatikánu křesťansky podmíněné, byla na Velký pátek sloužena zvláštní mše, Tridentní mše, kde se prosilo i za Židy, aby mohli pochopit a přestoupit na víru Kristovu. Avšak našli se takoví, kterým to náramně vadilo a tak musela být modlitba odstraněna.

Iluminátská opozice neopomene ani jeden drobný detail v jejich snaze docílit svého.

nathanaelJenže obracení Židů na víru Kristovu už nabývá spád. Čím dál častěji se na internetu a na youtube vyskytují výpovědi Židů, kteří přestoupili na víru Kristovu. Jedním z nich je i Nathanael Kapner v Americe, který si říká Bratr Nathanael. Přestoupil na Ruskou ortodoxní víru a dnes pomocí internetu přesvědčuje i ostatní Židy, aby udělali totéž. Jeho videa jsou samozřejmě často blokována a sabotována. Iluminátové neopomenou ani jeden drobný detail …
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!