Křeč Bohem vyvolené země

imagesS odstupem několika měsíců se zdá, že třetí desetiletí nového tisíciletí nezačalo nijak dobře i přes optimistické prognózy politickým vůdců a ekonomických expertů. Všichni do jednoho slibovali růst zaměstnanosti a vyšší příjmy. No a najednou se objevil „smrticí“ virus covid-19 a planetu zachvátila mentální hysterie. Odborné názvy „pandemie“ a „epidemie“ zakotvily permanentně ve všech jazycích, i když o žádnou epidemii nikdy nešlo. Ta je definovaná poměrem nakažených na sto tisíc obyvatel v dané oblasti, okresu, kraji a zemi, pokud přesáhne jedno procento. Tento fakt bohužel téměř nikdo z pomazaných hlav a primitivních mul nerespektuje a melou dále své euforické doktríny o nebezpečí, které nám hrozí, pokud novodobé mesiáše neuposlechneme. Nejde o doporučení a rady, ale o nařízení vlády (jednotlivých ministrů) jako za protektorátu. Už chybí jen „kdo neuposlechne, bude zastřelen“.

Statistické údaje a aritmetika patří mezi mdlé předměty, přesto si před jejich odstraněním z výuky na školách připomeňme několik údajů, které se nedají zpochybnit. I kdyby v ČR zemřelo tisíc lidí na virus, tak je to 0,01 %. Podobně v USA s populací 330 milionů podlehne viru 200.000 obyvatel, což se rovná 0,07 %. Současným věrozvěstům vděčíme za půlroční utlumení ekonomiky a schodkový rozpočet pěti set miliard, který fatálně zatíží příští generace, pokud se současný, globální sio-systém nezhroutí.

Někteří z nás seniorů, i když jsme o „prognostickém ústavu“ à la líhní expertů nikdy neslyšeli, jen zíráme, co se v naší zemi v posledních třiceti letech stalo. Nic nám nepatří a zadlužení ČR graduje. Naštěstí existuje několik zemí jako Rusko, Čína, Venezuela nebo Kuba, které se z chomoutu šekelů alias dolarů vymanily a kumulují zlaté rezervy namísto chrlení potištěného papíru, jak to činí západní a skomírající ekonomiky. Rusko s nepředstavitelným nerostným bohatstvím a Čína s obrovským lidským potenciálem, jednou a půl miliardou obyvatel, jsou garanty, že homo sapiens ještě několik století na modré planetě přežije. To nakonec potvrzuje i výrok balkánské řeznice, jež si posteskla nad tou nehoráznou světskou nespravedlností, že Rusko má na svém obrovském území všechny přírodní zdroje a sveřepý Putin vzdoruje jejich drancování Západem. Navíc Gosudar prosadil referendum o změnách ústavy, kterého se zúčastnilo 67 % obyvatel bez ohledu na virovou hrozbu a 76 % je schválilo. Nová ústava nepřipouští, aby ve státní správě pracovali úředníci s dvojím občanstvím a zahraničními konty. Novodobý ruský Aljechin drtí na světové politické šachovnici své soupeře již dvacet let, a i když jeho mandát končí v roce 2023, nová ústava mu zaručuje pokračování, pokud bude chtít. A proč by nechtěl? Je o šest let mladší než Trump a co se týče IQ, tak toho amerického stabilního génia převyšuje o padesát bodů. Další srovnávaní s dementním Bidenem (78), Hillary (73) a potenciální adeptkou na post prezidenta Pelosi (80) je ztrátou času. Už za čtyři měsíce uvidíme. Putin a Lavrov mají strategické tahy již detailně promyšlené.

Dnes po šestiměsíční karanténě, zákazu shromažďování, nakupování, cestování, zrušení všech sportovních a společenských aktivit, uzavření výuky na školách na všech úrovních, zákaz vycházení bez náhubků (plynových masek) víme, že se jednalo o globální podvod. To dosvědčuje několik zemí, kterých je sice jako šafránu, ale které hysterii o viru ignorovaly. Švédsko a Bělorusko ponechaly chřipce 21. století volný průběh a Švédi racionálně předpokládali, že potomci Vikingů virovou nákazu nejen přežijí, ale navíc posílí svou imunitu. Zdá se, že udělali dobře, protože počet úmrtí virem v zemi tří korunek je podstatně nižší než v Belgii (5.000/9.000) při srovnatelném počtu obyvatel. Bělorusové žádná drastická opatření a nařízení omezující osobní svobody také nezavedli a namísto roušek prolévali hrdla vodkou. I premiér BoJo měl zpočátku k podobnému řešení posilujícímu imunitu Anglosasů dobře nakročeno, ale potom pod tlakem pomazaných hlav a expertů z Oxbridge zpanikařil a UK uložil k zimnímu spánku. Z následné ekonomické katastrofy se Británie nevyhrabe několik dalších let, o narůstajících problémech s brexitem ani nemluvě. No a v té úžasné Americe, nejbohatší a nejdemokratičtější zemi světa, kterou musí pravidelně vyvážet na raketách s plochou dráhou letu, se to nějak sere. Vražd a vězněných zločinců má více než Čína s čtyřnásobnou populací. Podobně v posledních dvou dekádách v USA neúměrně narostly i počty diabetiků a jatečních tlouštíků, které covid-19 kosí jak vojtěšku. Co je příčinou toho, že v zemi chlubící se nejlepší zdravotní péčí na světě, covid-19 nezpacifikovali? Podle posledních údajů nabírá na intenzitě a agresivitě. Cca 200 tisíc obětí a 50 milionů nezaměstnaných vypadá v porovnání s ostatními zeměmi hrůzně a prognózy k podzimu nejsou nijak optimistické. Renomovaní vědci, které v korporátních médiích nikdy nespatříte, si myslí, že katastrofální nárůst obezity, cukrovky, alergií a snížené imunity způsobily GMO (genetickou modifikaci plodin) propagovanou firmou MONSANTO. Ta svými produkty zaplavila Ameriku a v Indii způsobila katastrofu. Když k tomu přičtete hamburgery a všechny ty přeslazené nápoje a limonády plus každodenní ohřevy žrádel z fastfoodů v mikrovlnce, je hlavolam vyřešen. Za čtyři měsíce začnou v USA prezidentské volby. Vir stranickou příslušnost nerespektuje a má zasednuto na seniory kolem osmdesáti. Být Biden, Pelosi, Trump nebo Hillary, tak bych se do té volební šarády moc nehrnul.
4 Komentářů k Křeč Bohem vyvolené země

 1. Maroš napsal:

  Soros riadi Radičovú, Radičová riadi Matoviča, Matovič riadi Slovensko - ergo - Soros riadi Slovensko. Matovič spolu so ženou vlastnia investičné listy JaT - 10 miliónov eur uložené na Cypre. Viete, kde je Cyprus? Lebo na Trnave nezáleží.
  Podivuhodná věda - (Incredible Science) - S01E21 - V moci bakterií
  https://www.youtube.com/watch?v=X_DGXQBBIYQ

  • Maroš napsal:

   "Poznámka pro čtenáře: Další tři čísla tohoto reportu jsou napsána předem, abych si mohl vzít svoje každoroční volno. Pokud se stane něco opravdu důležitého, budu vás informovat. B.F.

   Report Benjamina Fulforda ze dne 13.7.2020 nebude přeložen do českého jazyka. Tento report je souhrnem již známých skutečností. Kdo má zájem si report přečíst pomocí překladače, může nalézt celé znění v originále na tadesco.blogspot.com, kde jsem výjimečně zveřejnila celý text v angličtině. "
   https://tadesco.org/jak-se-usa-staly-babylonskym-otrockym-statem/

  • proud napsal:

   Jj,dobry videa....

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!