VÁŽNÉ VAROVÁNÍ Z GHANY: ROCKEFELLERŮV COVID-19 PLÁN POPSÁN

jensenNa internetové stránce „Voice TV Nigeria“ (Hlas TV z Nigerie) se se právě objevilo video, v jehož úvodu americký senátor a lékař Dr. Scott Jensen (na obrázku) popisuje, jak byl obviněn Státním ústavem pro zdraví, že rozšiřuje pomluvy a že dává lidem lživé informace. Z čeho se sestávaly tyto pomluvy? Pan doktor prostě řekl, že korona není rozdílná od běžné chřipky a to stačilo. Samozřejmě, media a globální manipulátoři chtějí, abychom brali koronu za příšerně nebezpečnou nemoc, abychom byli vystrašeni až do morku kostí a abychom volali a prosili o jakékoliv očkování, které nám nabídnou.

Dr. Jensen říká, že v jeho státě, což je Minnesota, je dnes asi 35-40 tisíc případu COVIDu. Zdravotní organizace ovšem straší s tím, že toto množství se může znásobit až na desetkrát tolik!

„No dobrá, pak toho bude 350 tisíc,“ říká. „Ale v 2018 jsme měli víc než půl milionu zasažených chřipkou a nikdo nepanikařil.“

Jeho další vážné provinění se sestávalo z toho, že vyjádřil pochybnost ohledně pravdivosti důvodu úmrtí, jak jsou uváděny na úmrtních listech. On sám dostal někdy začátkem dubna dopis od Státního zdravotního oddělení, že má, stejně jako všichni ostatní lékaři, hlásit COVID-19 na úmrtních listech ve všech případech, kdy si myslí, že možná tato chřipka mohla způsobit, anebo přispět k úmrtí, i když to není ničím odůvodněno.

Americký stát Pennsylvanie se podle těchto nařízení zachoval a když se na to přišlo, tak museli odečítat mnoho případů od celkového součtu. Ředitelka Státního zdravotního oddělení ve státě Illinois veřejně prohlásila, že „jen kvůli tomu, že je důvod smrti uveden COVID-19, to neznamená, že pacient na to opravdu zemřel.“ Ve státě New York to vyřešili po svém, řekli si že úmrtí je víc než jindy a že všecka úmrtí co překračují jakýsi vymyšlený limit musí být COVID-19 a přidali 3,700 mrtvých do statistiky, což bylo 50% celkového počtu.

A přitom významný epidemiolog, Dr. Ostrow, prohlásil už v půli března: „chřipka se stala epidemií už několikrát a zabila miliony lidí. Přesto, stále existuje. Jenže dnes zde máme něco jiného, co je způsobováno korona virem, který se chová stejně jako každá jiná chřipka.“

Guvernér státu Minnesota Tim Walz je asi v jedné kapse s globalisty, když prohlásil, že 74 tisíc lidí ve státě na koronu zemřelo. Později to upravil na 29 tisíc a pak to zase změnil na skoro tisíc mrtvých denně. Ale Dr. Jensen má i proti tomu námitky, protože těch mrtvých je asi 1,500 na celý stát a z toho 1,200 v domovech pro staré lidi a to jen kvůli tomu, že tam stěhovali každého pacienta s koronou. (Asi aby infikoval všecky ostatní).

Ale to byl jen úvod celého pořadu. Je to jen ukázka, jak všichni poctivě sledují Rockefellerův plán na koronavirovou pandemii, který je popsán dále.

V další části videa promluvil řečník, který se skrýval za obrázkem presidenta Republiky Ghana a který přečetl dokument, co byl objeven na stránce Rockefellerovy Nadace. Ihned jsem tuto stránku prohlédla odspodu nahoru a zleva doprava a zpátky, ale tento dokument jsem tam už nenašla. Pravda, byly tam dva případy, kdy byl nějaký dokument odstraněn, takže je možné, že tento byl jeden z nich. Asi jsem přišla pozdě, i když to není moc pravděpodobné, protože TV Nigeria vydala jejich video teprve předevčírem.

 

Dokument, stažený ze stránky Rockefellerovy nadace popisuje detailně postup chřipky zvané koronavirus, neboli COVID-19, její očekávaný vliv na světovou populaci a plánované cíle tohoto celosvětového podvodu.

akufoadoRovněž jsou popsány potřebné kroky, celkové časování a očekávané výsledky.

Napřed je nutné mít velmi nakažlivý virus, který má velmi nízkou úmrtnost. Tento virus už byl vyroben v americké laboratoři Fort Detrick a v asi čtyřech dalších laboratořích v letech 2008-2013, jako část výzkumu, za účelem zjištění, proč se tak snadno rozšíří v netopýrech, ale není schopen nakazit člověka. Z toho důvodu je nutné použít vnitřně-žilové doručení (formou očkování proti chřipce), aby se virus dostal na místa, kde ho potřebujeme. (Moje poznámka: jinými slovy, všichni, kdo se nechávají očkovat proti chřipce tento virus každoročně dostávají spolu s očkováním.)

Ale zároveň je nutné vyvinout virus s mnohem vyšší úmrtností, který bude sloužit jako náhradní plán, kdyby první virus, ten slabý, selhal. Ten další virus bude použit až ve 3. části celého programu, pokud ho bude zapotřebí. Může to být kterýkoliv jiný virus, vyrobený ve Fort Detrick a musí být ozbrojen, aby dociloval vysokou úmrtnost.

Příprava původního slabého viru bude postupně převedena do Národní biologické laboratoře ve Winnipegu (Kanada), odkud bude virus ukraden a propašován do Číny, do jejich laboratoře ve Wuhanu. Toto bude nastaveno tak, aby to mohlo sloužit v případě potřeby jako vysvětlení pro ty, kteří by chtěli vědět, jak byl virus celosvětově rozšířen.

Další postup bude ten, že Čína bude dodaný materiál zkoumat a omylem ho vypustí ven, mezi lidi. „To je důvod, proč jsme měli plandemii, neboli epidemii přesně podle plánu,“ říká hlasatel.

Dále je nutné finančně podpořit výrobu očkování a zajistit, aby je bylo možno použít globálně. Tady se uplatní Gatesovy zkušenosti s desetiletím očkování. Zároveň podporujte programy na ověřování těchto očkování, jako je digitální identifikace očkovaných.

Pak přijde Gatesův „Event 201“ (došlo k němu v říjnu 2019). Informujte zavčas Institut biologie ve Wuhanu a zařiďte, aby podle plánu virus rozšířili. Popírejte možnost přenosu od člověka k člověku jak nejdéle to půjde, abychom docílili rozšíření viru po celém světě. Nedovolte žádná úmrtí na tuto nemoc, aby nemohlo dojít k jakýmkoliv opatřením, která by zabránila rozšíření nákazy. Až teprve bude mít každá země virus uvnitř, potom uzavřete hranice, zakažte cestování, ale uvnitř země udržujte rozšiřování nákazy jak nejdéle je to možné. Jakmile je dostatečné množství lidí v zemi infikováno, pak přijde na scénu karanténa. Přehánějte množství úmrtí jak nejvíc možno, používejte úmrtí, která nemají nic co do činění se skutečným virem jako koronu jen kvůli tomu, aby bylo docíleno vysoké úrovně strachu a poslušnosti. Kdykoliv by kdo zemřel a mohlo by být podezření, že měl v sobě COVID, pak to berte za úmrtí na koronavirus.

„Toto všecko bylo vyrobeno v Americe agendou na depopulaci země, kterou propaguje Bill Gates, Anthony Fauci a Rockefellerova nadace,“ dodává hlasatel.

Postupně, jak se situace vrátí do normálu, počkejte pár týdnů, ale během srpna a září stále pokračujte v hlášení vysoké úmrtnosti, přičemž použijte vzestup úmrtí na kterékoliv jiné nemoci a vydávejte je za koronu (moje poznámka: přesně to se děje dnes). Říkejte všem, že je to kvůli oslabenému imunnímu systému, což zavinily dlouhé měsíce karantény a nadále zvyšujte množství úmrtí jak nejvíc to jde.

V říjnu až listopadu přijde nová karanténa. V té době už většina lidí přestane věřit svým vládám. Druhá karanténa bude doprovázena výčitkami typu: „říkali jsme vám, že to bylo příliš brzy všecko otevřít a uvolnit karanténu – to všecko je vaše vina, protože jste si chtěli nechat ostříhat vlasy, anebo mít více svobody a teď nesete následky.“ Ta další karanténa bude mnohem tvrdší, musí být vysoké pokuty za její porušení. Všechno cestování bude prohlášeno za zbytečné, vzrostou kontroly, včetně zásahů armády. Zaveďte sledování jednotlivců s použitím povinných aplikací na telefon. Je nutno převzít dohled nad potravinami a benzinem, způsobovat nedostatky, takže lidé nebudou moci sehnat základní potřeby a služby, aniž by k tomu neměli povolení.

Tato karanténa musí být držena ještě déle než ta předcházející. Čítejte 6 měsíců a více. Toto je část č. 1 našeho plánu a tato dokonale zničí celosvětovou ekonomii, zkoruptuje dodávky zboží a potravin a způsobí nedostatek obživy.

Veškerý odpor veřejnosti musí být drsně potlačen a každý, kdo by se proti tomu postavil bude označen za nepřítele lidstva. Po dlouhé době karantény přijdeme s očkováním, s digitálním ověřením očkování a uděláme je povinné pro všecky. Ti, kteří nebudou s očkováním souhlasit, budou označeni za nebezpečné pro lidskou společnost a život nebude mít možnost se vrátit do původních kolejí, pokud nebudou všichni očkováni. Ti, co se očkovat nenechají, budou označeni jako veřejní nepřátelé.

Jestliže se většina lidí nechá očkovat, pak tito mohou vstoupit do nového systému, do „nového normálu“ s digitální měnou. Zato ti, kteří se očkovat nenechají, nebudou smět pracovat, ani cestovat.

Jestliže by se ale stalo, že většina lidí nebude s očkováním souhlasit, pak vypustíme druhou infekci, zezbraněný SARS virus, který má 30% úmrtnost jako hlavního strašáka, abychom přinutili všecky ty váhavé přistoupit na naše očkování a ještě aby říkali těm, kteří odmítnou: „však jsme vám říkali co máte dělat.“

Další nový ekonomický model, se kterým přišla firma Microsoft a který má patentové číslo 060606 je na nový krypto-finanční systém, který používá tělesné funkce, založené na chování člověka a na jeho ochotě podřídit se našim podmínkám. Pouze pomocí tohoto systému bude možno získat vodu, potraviny, střechu nad hlavou a další nutnosti, které budou použity jako zbraň, za účelem nastolení nového ekonomického systému.

Jinými slovy: dělejte co chceme a budete odměněni, získáte body, budete mít přístup k věcem, které potřebujete ke svému přežití. Anebo se proti nám postavte a budete potrestáni.

Konec Rockefellerova dokumentu.

 

Nejen Microsoft, ale i jiní vymýšlí, jak nás ještě víc zotročit

Visa bankovní systém podal svůj vlastní patent na digitální peníze. Na patentové přihlášce je na první pohled zjevné slovo „fiat,“ což znamená, že tyto peníze nemají skutečnou hodnotu, ale že jsou používány jen proto, že vláda, nebo organizace, které je vydávají, jejich hodnotu uznávají. Je to patent č. US 2020/0151682 a jeho ukázka je přiložena níže.

visapatent

Visa digitální systém používá jak centrální banky, tak komerční banky a je založen na bankovním systému, vedeném na centrálním počítači, který dává souhlas na vydání peněz, které má zákazník na digitálním účtu. Centrální počítač zároveň tyto peníze vydává a rozhoduje, jestli příslušné množství může být přidáno, nebo odstraněno. Tímto způsobem zajišťuje centrální počítač odstranění fyzických peněz z oběhu a nahrazuje je penězi digitálními.

Jako s každými digitálními informacemi, tak ani takové peníze nejsou bezpečné. Nejen že schopný a šikovný hacker se dokáže dostat i do takového systému; jindy stačí pouhé vypnutí proudu a můžete stát v obchodě hodiny a hodiny a čekat až v elektrárně spraví zařízení. Další hrozba je elektro-magnetický puls, který dokáže vymazat z paměti lecjakého počítače všecko, co se v ní nachází. A takovou EMP pušku si může každý vyrobit i po domácku, v garáži. Pak je zde samozřejmě běžná bouřka, která může za určitých okolností ohrozit informace na počítačovém disku. Lidská chyba při přemísťování jednotlivých položek je další možný problém, který není snadno zjistitelný a už vůbec není dokazatelný. Ve skutečnosti, jakékoliv digitální peníze jsou stejný podvod jako kredit karta a mnozí z nás, kteří nemají přístup k počítači, nebudou nikdy vědět kolik peněz skutečně mají.

Takže – chceme digitální peníze? No rozhodně ne! Problém je, že globalisté je chtějí na to, aby nás mohli ještě lépe držet pod krkem.
4 Komentářů k VÁŽNÉ VAROVÁNÍ Z GHANY: ROCKEFELLERŮV COVID-19 PLÁN POPSÁN

 1. Maroš napsal:

  Aktivistom Stop 5G odporúčam prečítať si článok so štátom autorizovaným odborníkom na meranie vyžarovania mobilných sietí a hlavne pozorne vnímať zásadnú nejednoznačnosť - z čoho jednoznačne vyplýva - že nevedia alebo skôr nechcú nič vedieť o následkoch vyžarovania!

  " Vymysleli novú, prísnejšiu, metodiku merania vyžarovania sietí, operátori však boli proti. A tak je iba odporúčaná. "
  "Aj keď si výrobca vyhlasuje zhodu na základe vlastného posúdenia, tak pre vnútorné kontroly členských krajín by mal mať dokumentáciu, návod na obsluhu ako aj meracie protokoly podľa harmonizovaných noriem.

  Robí štát aj preventívne kontroly týchto vyhlásení zhody?

  Robí, ale dosť málo. Väčšinou to robí Štátna obchodná inšpekcia (SOI), ktorá sa tomu venuje, keď je nejaký podnet, že napríklad je nejaké zariadenie nebezpečné. SOI dá zariadenie premerať nejakému laboratóriu, ktoré na základe výsledkov testov povie, či dané zariadenie spĺňa požiadavky smernice, voči ktorej výrobca vyhlasuje zhodu."
  "Limitné hodnoty sú pomerne vysoké. Len čisto pre porovnanie. Bežne v bytoch a domoch meriame hodnoty nižšie ako 1 volt na meter. Maximálne hodnoty, ktoré pri meraniach v obydliach nachádzame, sú okolo 4 až 5 voltov na meter. Limitné hodnoty pritom napríklad pri GSM 900 MHz sú okolo 40 voltov na meter. Je to ďaleko od limitnej – akčnej hodnoty."
  "Zatiaľ nik nedokázal, že či je to pri tejto úrovni bezpečné alebo nebezpečné. Ja som veľakrát hovoril, že akčné hodnoty sú pre trvalý pobyt obyvateľstva vysoké. Tým nemyslím tie hodnoty, ktoré reálne na Slovensku meriame, ale tie, ktoré sú maximálne povolené."
  "Pri stanovovaní referenčných hodnôt vychádzali vedci z ohrevu tkaniva. Vychádzali z hodnoty, ktorá ohreje telo o jeden stupeň. Doteraz ale nikto relevantný nepovedal, aká intenzita vadí, ale nie len tepelne, ale biologicky. Existuje množstvo štúdií zaoberajúcich sa pôsobením elektromagnetického žiarenia na telo."
  "Keby som mal podozrenie, že je u mňa v byte tá hodnota prekročená, ale nechcem si kupovať prístroj? Na koho sa obrátiť, čo môžem urobiť?

  Je zoznam osôb na Úrade verejného zdravotníctva, ktoré majú osvedčenie na vykonávanie objektivizácie expozície.

  Normálne je to služba, ako povedzme objednať si elektrikára či maliara?

  Áno, len si ho treba zaplatiť."

  "Operátori sa striktne držia platnej vyhlášky a tvrdia, že tam je metodika a tá im vyhovuje, sú spokojní. Táto metodika je však veľmi zjednodušená a tým kladie menšie nároky na spracovanie a objektivizáciu.

  Pozrite si celú nepovinnú metodiku vyhodnocovania expozície obyvateľstva elektromagnetickému poľu:"

  https://zive.aktuality.sk/clanok/147727/odbornik-z-vyskumneho-ustavu-spojov-ako-sa-meria-vyzarovanie-mobilnych-sieti/?utm_source=azet.sk&utm_medium=magaziny-top&utm_content=clanok1&utm_campaign=HP-azet-new

  Čiže - čo je to za metodika, ktorá je NEPOVINNÁ?!
  ------------------------------------------------------

  Z iného súdka - mám také tušenie, že si na nás po covid19-terorizme prichystali MOR!!!

  "Týždeň po tom, čo Svetová zdravotnícka organizácia oznámila, že monitoruje ďalší prípad bubonického moru v autonómnom regióne Vnútorné Mongolsko, ktoré je súčasťou Číny, prišli informácie o úmrtí len 15-ročného chlapca v súvislosti s týmto ochorením."
  https://noizz.aktuality.sk/news/chlapec-zomrel-na-cierny-mor/gyw4xnc?utm_source=azet.sk&utm_medium=magaziny-top&utm_content=clanok2&utm_campaign=HP-azet-new

  • .lak napsal:

   Pulzně modulovaný signál mi avizuje radary kdy tam a nechytejte se slovíček je laicky 999 v tisícině sekundy nic a pak bác. U radarů ty pulsy jsou. Jak chcete měřit špičkový výkon který vám místo jemné soustavné masáže dá bác hamrem? když krev nosící živiny je ovlivněná povrchem a zanese ten dárek všude. :lol: Navíc prý přerušovaný signál dělá mnohem kratší frekvence a zahlédl jsem odborníka tvrdit že to jsou frekvence jako kosmické záření.
   Mimochodem v rusku jsou mikrovlnky zakázané protože nutriční hodnota stravy z nich je plonk. Zničí bilkoviny, enzimy z proteinů z uhlíkem - uhlovodanů udělá mikrodiamanty, o vitamínech nemluvě ale tuk vám může téct po bradách a "dobrou chuť plastic people.

   • Maroš napsal:

    Otázka BodLáku - pulzne modulovaný signál mi pripadá technologicky logický, pretože info sa napr. cez internet šíri prostredníctvom protokolov a packetov - balíkov. Čiže - "balíkovanie" = pulzovanie. A pulzovanie vytvára rezonančné vlny - to búchanie kladivom. Uvažujem správne? Lebo aj najvyššia kadencia EMG odpalovanej munície z pulzných guľometov / myslím 4 milióny striel sa minútu = "prť!" - a krídlo lietadla je roztavené/ stále nie je jeden spojitý tok ale len suma úderov kladivom. A geológia pozná horotvorný proces na princípe pôsobenia času a tlaku - tá povestná kvapka, ktorá vykvapká dieru do žuly. Až sa hora rozpadne.

    Как русское оружие в Сирии выжигает боевиков ИГИЛ
    https://www.youtube.com/watch?v=qZR19KdIa_g

    Toto je zaujímavé - ruská Zmija Torynyč - odmínovacie raketové zariadenie, ktoré za sebou ako medúza ťahá /myslím si/ pásy niečoho ako bleskovice, takže má obrovský plošný účinok a v mieste výbuchu vycucne všetok kyslík a samozrejme likviduje všetko živé a čo môže ešte vybuchnúť.

    УР 77 Змей Горыныч оружие разминирования самая мощная в мире видео
    https://www.youtube.com/watch?v=DLwkl488KYc

 2. Maroš napsal:

  Odporúčam publikáciu z roku 1992 /vďaka nej som sa sám odučil fajčiť na jeden šup!/
  https://www.preskoly.sk/p/74481-velka-prirucka-hypnozy/
  Obsahom sú desiatky hypnotických metodík - veľké množstvo je založené na zmene homeostázy, t. j. na takých manipuláciách, ako je nadmerné prekysličenie mozgu /spev v kostole/, alebo nedostatočné okysličenie mozgu /drill na vojenčine/, symbolické vstávanie a sadanie si - o tom je aj nosenie rúšok a dýchanie vydýchaného vzduchu - ľudia sú takto v permanentnom predhypnotickom stave. Fakticky - keď zasadá orúškovaná vláda /Magorič a spol./ a jej členovia sú v predhypnotickom stave - jej rozhodnutie ovplyvňuje hlavný hypnotizér - manipulátor!

  Ad nosenie rúškových náhubkov - o. i. aj symbolická strata tváre a identity, zasahovanie do normálnych sociálnych kontaktov, Owertonovo posúvanie tolerancie k moci a kontroly a kopa ďalších vrstiev manipulácie.
  https://www.biosferaklub.info/das-experiment/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!