Protokol o 100% léčbě COVID-19: Přepis interview Dr. Richarda Bartletta pro Bombshell

pulmicort-inhalerDebbie Georgatos [DG]: Toto je skutečný příběh. Včera večer jsem moderovala panelovou diskusi při jedné politické akci. Potom jsem se sešla s jedním lékařem, tady v Midlandu, stát Texas, který pracuje s pacienty COVID19, tj. s pacienty nakaženými coronavirem. Článek se nachází na naší webové stránce  https://americacanwetalk.org/dr-richardbartlett-shares-covid-information/ V našem studiu je zde s námi Dr. Richard Bartlett, který se domnívá, že objevil, kde je zakopaný pes, pokud jde o COVID19. Mohli bychom začít začít tak, že povíte našim posluchačům něco o své lékařské praxi?

Richard Bartlett: praktikující lékař, autor publikací, působil jako lékař v jiných zemích..

01:51 min DR: Na to už máme odpověď. Podívejme se třeba na Taiwan, kde je 25 milionů lidí nacpaných jeden na druhém. Kdyby ti praktikovali sociální odstupy, museli by plavat po oceánu kolem dokola. Během celé pandemie zemřelo na Taiwanu pouhých sedm lidí. Sedm lidí se vejde do jednoho minibusu. Příště můžete svým divákům ukázat takový minibus, aby měli představu, kolik lidí zemřelo v pětadvacetimilionové zemi.

Řeknu vám, proč je situace taková. V Japonsku je to podobné. V zemi, kde žije 121 milionů lidí zemřelo za celou dobu pandemie méně než 1000 lidí.  V Singapuru za stejnou dobu  jen 12.

Na Islandu, podle toho, co nám říkají v mainstreamových mediích, to není možné, ale je to tak. Každý si to může ověřit. Můžete se třeba kouknout  na webovou stránku Johns Hopkins COVID a přesvědčit se o těch číslech. Poukazuji na to proto, že lidé v Texasu mají právo slyšet dobré zprávy. V Dallasu potřebují slyšet dobré zprávy, a já dobré zprávy mám.

DG: Řekněte nám konečně, co v těch jiných zemích dělají.

DR: Dělají to, co dělám já. Není to hydroxychloroxin, třebaže i tento funguje. To, co dělají,  je inhalování steroidu: Mým favoritem je inhalování budesonidu. Původní značkový název je Pulmicort. Je to generický, velmi levný preparát. Celá léčba stojí 200 dolarů, jestliže platíte v hotovosti. Přes pojišťovnu mnozí mí pacienti nemusí dokonce platit vůbec.

Používá se rozprašovač.  Je to lék proti astmatu, působí jako protizánětový prostředek proti COVID, což je zánětové onemocnění dýchacích cest. Dokonale funguje. 100 % mých pacientů je naživu. Používám ho k léčbě už od března. Ošetření vdechováním trvá pět minut. Přístroj zapojíte do zásuvky, do malé nádobky vložíte směs, předem připravený lék z lékárny, stlačíte knoflík, a pět minut vdechujete. Bez masky. Používá se nevelký náustek, který držíte před sebou, a vdechujete pět minut. Pacienti mi sdělují, že se cítí lépe už po prvním ošetření. Bolest v prsou pomine, přestanou lapat po dechu, horečka povolí.

Posouzení 04:46 – 06:34 min

Povězme si o tom, co to vlastně je  COVID. Je to respirační virus, který vniká do plic, a spouští uvolňování zánětových látek, blokuje ACE receptory  (angiotensin-converting enzym) v plících, což spouští uvolňování zápalových látek. To označujeme jako příval cytokinu, což je odborný název pro zánětové látky a enzymy, které se uvolňují do celého těla. Takže s COVID-em získáváme vetřelce, který tady nikdy předtím nebyl. Ten zabije některé lidi, pokud se neléčí. Padesát procent lidí ani neví, že ho mají,  ale pro 20 % ohrožených lidí existuje léčba. My už známe odpověď.

Na Tajvanu 24 milionů lidí nemusí čekat na na vakcínu. Nehrozí jim problém, že by museli očkovat 24 milionů lidí.

Za celou dobu pandemie zemřelo pouze sedm lidí..

 

Posouzení

08:23 min DR. Tento lék je znám už přes 20 let. Existuje o něm množství výzkumných prací. Je bezpečný. Big Pharma se nechystá do něj vložit ani šesťák. Nikdo se nechystá do něj investovat. Kompletní léčba stojí 200 dolarů, zatímco analytika, diagnostika a hospitalizace stojí přes 3100 dolarů ještě než se přistoupí k vlastní léčbě. A potom zaplatíte nejméně 15 000 dolarů za celou dobu v nemocnici, pokud se neodhodláte jít do ICU (intensive care unit – jednotka intenzivní péče) a zaplatíte za léčbu 30 nebo 40 tisíc dolarů.

DG: Takže, vy jste tento lék předpisoval na astma ještě předtím, než se objevil COVID?

DR:  Ano, jako prevenci astmatu.V Americe laboruje s astmatem 25 milionů lidí, a tento lék se rutinně užívá přes 20 let, jako prevence astmatických záchvatů. Jako preventivní opatření na zabránění astmatických záchvatů je inhalování steroidu. Tak to dělají v Japonsku. Tak to dělají na Taiwanu. Tak to dělají v Singapuru.

DG: I zdraví lidé ?

09:28 min DR: Ano, jestliže chytí COVID,  léčí ho inhalováním steroidu. Pro 50 % lidí, kteří virus dostanou, a nemají žádné příznaky, není žádný lék potřebný. Ti dokonce ani nepotřebují očkování. Ale 20 % je v nebezpečí úmrtí, jestliže se léčbě nepodrobí. A na to máme odpověď.

Co musíme udělat, je včasné testování a včasná léčba. Musíme virus zjistit včas. Amerika má nejlepší systém zdravotní péče. Včas detekujeme a včas léčíme rakovinu, srdeční onemocnění, mrtvice a všechny druhy infekcí, ale je šílené, že děláme to, co dělá komunistická Čína, a že to papouškujeme prostřednictvím Světové zdravotnické organizace (WHO). WHO velebí to, co udělala Čína, a v čem ji následuje Itálie. Podívejte se na Itálii. Tam zemřelo 30 000 lidí, oproti sedmi v zemi, kde 24 miliony lidí jsou namačkáni jeden na druhém. Tam totiž přišli na stejné řešení, na které jsem nezávisle přišel i já. V březnu jsem začal s léčbou, a funguje to.

DG: Vím, že jste to používal už předtím. Takže, kdy jste si uvědomil, že COVID 19 je pro Ameriku katastrofou? Potřeboval jste někoho, aby vám poradil zkusit tento typ léčby?

 

PROTOKOL POUŽÍVANÝ DR. RICHARDEM BARTLETTEM

DR: V březnu jsem pracoval ve 48-hodinové směně na pohotovosti, a byl jsem tehdy plný úzkosti. Jsem křesťan, a celou tu dobu jsem se modlil. Vyšetřoval jsem jednoho pacienta po druhém. Říkal jsem si, panebože, co když přijde někdo s COVID-em a umře mi tady? Pacienti mi věří, že pro ně udělám to správné, a já neznám odpověď. Natáhl jsem se na lůžko mezi pacienty, abych si zdříml. Vzbudil jsem se s přesvědčením, že Bůh mi vnukl vítěznou strategii. O týden později  ji vyzkoušel na dvou pacientech. U obou zabrala. V Japonsku na přišli, i na Taiwanu na to přišli. Vítěznou strategií je inhalace steroidu. V těch zemích používali jiný steroid, než já.. Domnívám se, že ten můj je lepší: inhalace budesonidu ve spreji.

Podávám  rovněž antibiotikum claritromycin, který léčí stěhovavou pneumonii i jiné druhy zápalu plic. Dále podávám zinek, neboť tento brání množení viru, ale zlatým hřebem je inhalování steroidu budesonidu. Používám inhalování místo intravenósní aplikace, neboť jestliže steroid aplikujete intravenózně, nebo ho vstřikujete do svalu, nebo ho podáváte v tabletkách, vždycky tím odstavíte imunitní systém, tj. schopnost bojovat s infekcí. Lék dostává se do celého těla prostřednictvím oběhu krve. Vždycky tak zhoršíte schopnost léčby na rozdíl od toho, kdy aplikujete lék cíleně. Jeden z mých synů je hasič. Jestliže zamíří hasící přístroj přímo na zdroj ohně, plameny zhasnou. Je to jako zacílení na zdroj zánětových látek. Stejně tak zaniknou plameny horečnatého zánětu po ošetření rozprášením. Důvodem, proč používám rozprašovač je, že použiji-li inhalátor, 90 % léku se nedostane tam, kam ho potřebuji dostat. Výzkum ale ukazuje, že rozprašovač funguje.

DG: V této zemi je  velký tlak na to, abychom se drželi stranou, zůstávali doma, čekali na vakcínu. Když objevíte něco jako toto, co učiníte jako lékař, který objevil novou léčbu? Jak umožníte poznání ostatním lékařům? Jak to dáte ba vědomí vládě?

13:14 min DR: Dělám všechno, co mohu, proto jsem tady zůstal další den, abych s vámi mohl být ve zprávách. Tak můžeme dobrým lidem v Dallasu dát na vědomí, že už máme řešení. Minulý pátek mi volali z úřadu Teda Cruze. I ten se o tom řešení doslechl. Volal mi i jeho personální šéf a další člen týmu, a hovořili jsme spolu 30 minut. Napsal jsem o tom článek. Citujeme 51 článků z uznávaných a renomovaných časopisů, které podporují naši práci.  Poslali jsme nepublikovaný článek do úřadu senátora Cruze. Tak teď je on odpovědný za tu informaci, a každý to ví. A rozumí se, že můj nepublikovaný článek dostane i prezident Trump. Samozřejmě budeme článek publikovat, ale proč čekat na vydání několik měsíců?

14:29 min DR: Toto inhalování budesonidu, jako léčba COVID-u se v současnosti studuje i v NIH (Národní ústav zdraví). Jejich studie bude dokončena v říjnu, ale od začátku bylo odsouzena k neúspěchu. Řekněte mi něco o tom. Včasná detekce  a včasná léčba, to je hlavní krédo amerického zdravotního systému.

Proč přijímáme něco, co komunistická Čína prosazuje po celém světě; proč čekáme, až se nadechneme smrti, proč čekáme, až dům ze dvou třetin shoří, abychom až potom hledali pomoc?  To je, co od nás chtějí CDC (Střediska pro regulaci onemocnění), abychom dělali, jakož i všechny úřady. Nevyhledávejte pomoc, dokud jsou příznaky mírné, počkejte, až se objeví těžké.

Volají mi lidé, kteří chodí na pohotovost, protože se zle cítí. Posílají je zpátky s pozitivním testem a říkají, vezměte si tylenol a držte se doma. To je příklad lhostejné zdravotní péče, nezdravého přístupu k jakémukoliv zdravotnímu problému, zejména k  tomu, který vás může zabít. Pro 20 % lidí smrtelný. Nevíme, kdo je těch 20 %, ale pokud mají symptomy, musíme pro ně něco udělat.

PŘEPIS NENÍ SLOVO OD SLOVA

Dr. Richard Bartlett | ACWT Interview 02.07.20 https://youtu.be/eDSDdwN2Xcg

Zdroj: http://stateofthenation.co/?p=19630
19 Komentářů k Protokol o 100% léčbě COVID-19: Přepis interview Dr. Richarda Bartletta pro Bombshell

 1. Jana K. napsal:

  Proč poměrně nebezpečné steroidy? A při té ceně! Koronavirus a stejně tak i rakovina plic jdou vyléčit obyčejnou jedlou sodou (Natron) a ani nemusí být rozprašovač. Dejte si do kastrolku vodu, do ní jedlou sodu, zahřívejte to, hadru přes hlavu a dýchejte ty páry. Spolehlivě funguje. Italský lékař Dr. Tulio Simoncini tím běžně léčil pacienty s rakovinou plic a úspěšně. Používal roztok jedlé sody i na úspěšné vyléčení jiných druhů rakoviny - musí se dodávat vnitrožilně, přímo na místo. A pak mu sebrali lékařskou licenci. Pochopitelně, léčba za 10 korun není přijatelná pro nedožraný a chamtivý farmaceutický průmysl.

  • proud napsal:

   Vyhodou jedly sody je,ze rozmichana ve vode projde beze zmeny zaludkem a vstreba se jako kazdy jiny jidlo,cestou nadela, krome zaludku kde je "kyselo" zadouci, spoustu dobry prace v ozasadovani okoli a likvidaci svinstev prakticky vseho druhu..........ovsem je treba vzdycky dodavat,ze kdo zije "rizikove" a nic s tim nedela,je jedno jak se leci,nikdy to neni na dlouho,o zdravi je treba aktivne pecovat,coz je poucny,je to s nim totiz jako se zivotem,vyseres se na nej a ridej ti ho okamzite jini a misto aby sis nafackovala,zacnes svalovat vinu jen na ne.

 2. Jana K. napsal:

  OMYL - ne vnitrožilně, ale injekčně, přímo k zasaženému orgánu.

 3. to akoze vazne? napsal:

  preco mam pocit ze sa zacinaju byt farmaceuticke firmy o korist? a vdaka takymto reklamam o slusne zisky.
  staci ze tento produkt vyskusa len 1milion ludi a obrat firmy bude teda cez 200 milionov $!

  en.wikipedia.org/wiki/Budesonide

  "Medzi časté vedľajšie účinky pri vdýchnutí patria infekcie dýchacích ciest, kašeľ a bolesti hlavy." teda ako pri vacsine kortikoidov!

  ak dakto prezentuje kortikosteroid ako zazracny liek aj pre zdravich bezpriznakovych na prevenciu pred moznou smrtou tak to okamzite povazujem za nedoverihodne!

  • Maroš napsal:

   Tá korisť je len jedna vrstva - tá druhá je udržiavanie "covid-19 scény" pri živote!

   Podľa Pjakina - patentovaný skutočný vírus Covid-19 držia - z bezpečnostných dôvodov - len 2 virologické pracoviská na svete, takže aj to testovanie je hoax, pretože PCR testy /Kary Mullis 1983/ v princípe pôvodne slúžili na detekovanie zápalov v tele /exozómy/ bez bližšej špecifikácie - teda nešpecifických ochorení = NEspôsobených baktériami, alebo vírusmi.

   Ten podvod spočíva v tom, že výrobcovia dodávajú testy na nimi /patentom/ označené markery v DNA-RNA potenciálnych exozómoch, navyše sú tieto testy aj často účelne kontaminované "hľadanými" segmentmi DNA. Predstavte si exozómy ako búračku domu, kde vzniká rôzny šit a odpad, ale vy "potrebujete" nájsť akurát zinkovú vodovodnú trubku. A na jej vyhľadanie v tom šite potrebujete veľký magnet. Niekedy sa to podarí hneď, niekedy neskôr, v starých domoch so studňami ani nemusí byť vodovod. To testovanie je triedenie odpadu zomierajúcich buniek tela, ktorý niekto zadefinoval ako v určitom zmysle pravidený segment DNA možný detekcie = "hľadáme PET fľaše" - "Covid-19" môže mať v zmysle hľadaného segmentu DNA-RNA aj koza, alebo aj banán. Lebo absolútna väčšina organizmov na Zemi má 60-99 % DNA spoločnej. Inak by nefungovali DNA manipulácie. Ani Život na Zemi.

   "V roku 1983 pracoval Mullis pre chemickú spoločnosť Cetus Corporation . [10] Neskoro jednu noc pri jazde so svojou priateľkou, ktorá bola tiež chemikom v Cetus, mal nápad použiť pár primerov na zloženie požadovanej sekvencie DNA a jej skopírovanie pomocou DNA polymerázy; technika, ktorá by umožnila rýchlu amplifikáciu malého úseku DNA a stala by sa štandardným postupom v laboratóriách molekulárnej biológie. [10] Cetus vzal Mullisa z jeho obvyklých projektov, aby sa mohol sústrediť na PCR na plný úväzok. [10] Mullis uspel pri demonštrácii PCR 16. decembra 1983. "
   "Nevýhodou tejto techniky bolo, že DNA polymeráza v reakcii bola zničená vysokým teplom použitým na začiatku každého replikačného cyklu a musela byť nahradená. V roku 1986 Saiki začala používať DNA polymerázu Thermophilus aquaticus (Taq) na amplifikáciu segmentov DNA. Polymeráza Taq bola tepelne odolná a do reakcie sa musí pridať iba raz, čím sa táto technika dramaticky stala dostupnejšou a automatizovanejšou. Táto modifikácia Mullisovho vynálezu spôsobila revolúciu v biochémii , molekulárnej biológii , genetike , medicíne a súdnom konaní ."
   "Mullis zomrel na zápal pľúc [1] dňa 7. augusta 2019 vo veku 74 rokov v Newport Beach v Kalifornii ."
   Poznámka - keď vám v nemocnici strčia do trachei kus trubky - zomriete na zápal pľúc tiež!
   https://en.wikipedia.org/wiki/Kary_Mullis

   Poznámka - na PCR testy a Karyho Mullisa upozornil práve David Icke, ktorého trolli na T....o označujú za reptiliána /a Tereza protiargumentáciu "poctivo" maže/. Základ je nedostať sa teraz do nemocnice, pretože poisťovne preplácajú za "obete covidu" veľké lówe! Odškodnenie za nepreplatené orgány.

   • Maroš napsal:

    Keďže Mullis zomrel v auguste 2019 - mohli spustiť psy-op Covid 19 aj s PCR testami, ktoré by ako principiálne nevhodné na detekciu "vírusu" zrejme-určite Mullis napadol.

    Kortikosteroidy sa podávajú pri autoimunitných ochoreniach - výsledkom je len ďalšia autoimunitná reakcia.

    Jedlá sóda - záleží od intenzity pálenia záhy - pokiaľ nechcete vyblvať všetky mastné dobroty do hajzlu, ale ako nápoj odporúčam pufrovací-zmierňujúci vysoký rozdiel v pH - pohár vody a pol čajovej lyžičky sódy a pol čajovej lyžičky Citrodeka-kyseliny citrónovej.

 4. Jana K. napsal:

  Kortikosteroid vůbec neléčí, ale pouze dráždí. Dnešní lékařská věda spoléhá na to, že vydráždí náš systém k reakci a začneme se uzdravovat sami na svých, to je všecko. Dlouhodobě používaný je kortikosteroid velice nebezpečný. Všecky léky, tak jak nám je dnešní farmaceutické firmy předkládají, jsou nebezpečné. Jestli chcete opravdu ozdravět, podívejte se na české video zde: https://www.youtube.com/watch?v=BnpE2MehF5Y

  • proud napsal:

   Jsi tim co,kdy a jak jis,jak se "hejbes"..........bejt nemocnej znamena ze clovek uz nadelal hruby kiksy v tak prostejch a samozrejmejch vecech a "rozhazel" se.......

 5. Jan napsal:

  Zatim nevyzkouseno u mne, ale pouziji to, napadne-li mne ten nerad COVID.
  Ohrejte vodu v hrnci do varu, dejte tam rozpustit lzici Natronu a inhalujte 3x denne. Je to recept ruskeho lekare. Stoji to par korun, ne 200 $ a jedy do tela!
  Pomuze i piti vody s Natronem na odkyseleni a zvyseni ph.

  • Maroš napsal:

   Natron sa používal v Egypte na primárne balzamovanie-súšenie múmií - tak si netreba k nemu vytvárať príliš osobný vzťah. Dobrý sluha ale zlý pán. Lebo sodíkový nervový prenos - odtiaľ-potiaľ. Zabiť sa dá aj soľou - viď pitie morskej vody. Covid 19 nie je ochorenie horných dýchacích ciest, ale patentovaná biologická zbraň - zatiaľ zašitá niekde - zabíja nás "flotila v prístave" - šírenie paniky o ňom, tak sa nesnaž zabiť sám seba ako iniciatívny blbec inhaláciou-požívaním anorganickej chémie. Lebo sódou - je to mierny lúh - sa v potravinárskej chémii odstraňujú tuky a bunkové membrány sú tvorené z tuku - ak ti prasknú poleptané pľúcne alveoly - zadusíš-utopíš sa vlastnou vodou v pľúcach!
   https://sk.wikipedia.org/wiki/P%C4%BE%C3%BAcny_mech%C3%BArik
   "Nekardiogénne príčiny vzniku pľúcneho edému sú také, ktoré nesúvisia priamo so srdcom. V populácii sa vyskytujú pomerne zriedkavo. Pľúcny edém môže teda vznikať napríklad z poškodenia pľúcnych mechúrikov vdýchnutím toxických plynov, zvratkov, pri výstupe do vysokých nadmorských výšok, pri poranení hlavy, pri topení alebo po vážnom zápale pľúc."
   https://sk.medixa.org/choroby/plucny-edem

   Poznámka - pchať do seba anorganickú chémiu ako "zaručený liek" je špecialitou webu Ta....o.
   Inak - zásadité prostredie podporuje plesne a huby.

   Čiže - ak natron vysušuje - zákonite spôsobuje mokvanie - lebo tak funguje osmôza.

   • proud napsal:

    :-)))S tou sodou jsi krapet vedle,krapet dost :-),ale jednu pravdu ti priznam,ze ceho mnoho,vsechno skodi.Jinak si v dnesni dobe co s sody tejka myslim,ze diky za ni v tyhle dobe kyselo jedovy! Takze jestli v minulosti stacila cajova lzicka za tejden,dnes je to minimalne polivkova lzice,na kazdej pad nezkazis nic s cajovou,ale kazdej den.......jako ja a jsem tu porad a v cajku ;-)

 6. openeyes napsal:

  "Inak - zásadité prostredie podporuje plesne a huby." - toto je tiež presne naopak - práve zásadité prostredie ničí plesne a huby.

  • proud napsal:

   Presne tak :-).Nicmene jsou jisty hodnoty urceny a prijemny nasemu druhu ;-). Takze "primerene". Jisteze paklize se lecim,je nekdy(docela casto) dobry na omezenej,kratkej cas skocit do vetsi zasaditosti za ucelem prave narazovyho vyhubeni toho cos jmenoval :-)

   • proud napsal:

    Kdyz uz je rec o zasaditosti,je treba dodat ze by se kazdej "radobydoktor" mel o veci nejdriv a maximalne mozne informovat driv,nez si zadela na poradnej maler,nebo jeste hur. Napriklad srat se do hodnoty zasaditosti krve je jasna sebevrazda!!! Cimz se dostavame oklikou zase k tomu o cem porad tocim,a to jsou znalosti,bez tech nema smysl cokoliv podnikat.

    • houbeer napsal:

     zdarec,znalosti a -nebo intuice,takova ta zdrava,z lidskeho nitra.a vule a sila ji poslouchat.i to jedince muze zachranit z otrokářství.

     • proud napsal:

      Zdar,samozrejme,je to tak.Mozna nespravne,ale intuici davam ke znalostem,protoze popravde je potreba ji poznat a naucit se s ni zachazet,coz byla driv vec naprosto samozrejma,kazdymu bezne dana jako dar reci,videni,sluchu ,hmatu a podobne.Proc intuice "zmizela",byla uspana a neupozornuje se na ni a kdyz tak se o ni placaj blbosti,je uz otazka dalsi a zrejme na dlouho,protoze za tim vidim umysl.

  • Maroš napsal:

   openeyes - ja nehovorím o vysokej zásaditosti vysoko nad pH 7. Ale všetko ORGANICKÉ nad pH 7 podporuje rozvoj plesní a tie ťa zabijú.

   Príklad - cielené okyselovanie /kyselinou citrónovou/ každého pálenkového zákvasu - špeciálne hruškový a čerešňový. Kyselé prostredie podporuje kvasinky. Inak sa ti to zvrhne a plesne to premenia na vodu a CO2, prípadne získaš malé množstvo alkoholu mizernej chuti. Toto je odskúšané.

   Za socíku nám lekár na predvojenskej príprave kládol na srdce, aby sme si počas vojenčiny nikdy neumývali nohy mydlom - ktoré obsahuje zbytky zásaditého lúhu, ani nikdy neprali ponožky mydlom. Akože radšej nech nám nohy kyselo smrdia /ako kapusta/, ale furt budú zdravé, lebo to, čo nás dokáže zožrať za živa nie sú baktérie /kyslé prostredie/, ale plesne! Bodka! Nediskutujem ďalej - mám odskúšané.

   Inak - zásadnou látkou ktorá nás prirodzene chráni je kyselina mliečna - bráni koagulácii krvi, produkuje sa pri fyzickej námahe - známa svalovica - čiže preto pohyb - nie ako spaľovanie energie, ale ako výroba medziproduktu - a ona je súčasťou Krebsovho cyklu, ktorého medziproduktom je zase kyselina citrónová - ktorá menej zaťažuje organizmus ako cukor. Je známe pravidlo, že kravy sa živia kyselinami. To tzv. prekyselenie organizmu je nedostatok riadiacich elektrolytov zásaditej povahy - aj kyselosť má svoj význam - pre pohyb elektrónov v organizme vôbec. O tom je napätie. Človek fyzicky funguje ako elektrón-chemický stroj s riadenou reakciu, ktorú je možné dosiahnuť tak, že sa nejaký produkt reakcie odoberá - o tom je vylučovanie. Mnohí ľudia si to mýlia s triedením odpadu - omyl!

   Zásadité prostredie súvisí hlavne s dobrým prenosom neurónových vzruchov = riadenie - kyslé prostredie s celkovou odolnosťou = zabezpečenie. Podstatná je homeostáza - vyváženosť. Takže každý extrém škodí. Treba chápať vnútorné prostredie organizmu ako stav vyváženého elektrolytu.

 7. Maroš napsal:

  "Sám, sám - tadadadadáda - sám sám..." - si ho honím na plesnivý barák!

  "RNG
  11.09.2012 22:23:47

  Kazde mydlo a sampon su zasadite, bez vynimky, lebo obsahuju mastne kyseliny zmydelnatene luhom=NaOH.
  Prilis kysle alebo prilis zasadite prostredie je zle na vsetky sliznice.
  V pripade vaginalnej flory je dobre udrzovat kyslost az 4.5 PH, proti premnozovaniu gardenelly vaginalis a viacerych kvasnych infekcii.
  Viac na
  en.wikipedia.org

  Tj alkalicke vyplachy su pre vaginalnu floru nevhodne, tak isto mydla a podobne."

  "Dadula56
  11.09.2012 21:59:46

  pH posvy pri kvasinkach sa nemeni, zostava kysle(alebo aspon relativne k normalu). Zasadite pH je typicke pre ine infekty(najcastejsie bakterialna vaginoza). Mydla su podla mna a mojich skusenosti jeden velky marketingovy tah, pretoze ked je nieco vonave ako chanel 5, tak to asi velmi "prirodne a prirodzene posve" nebude. Najlepsia je cista voda. Ked uz chceme tie teorie aplikovat na mydlo, tak dajme tomu, ze okysli a tym padom zabera aj proti kvasinkam, lebo laktobacil ma lepsiu sancu sa mnozit. Ci to tak skutocne je, neviem. Viem len to, ze z opakovanych recidiv sa da dostat len zmenou zivotneho stylu."
  https://forum.zdravie.sk/1737832/mnozenie-kvasiniek-v-kyslom-prostredi-versus-zasadite-ph-indikovane-pri-zapaloch

  Čiže Proude - plesne na stenách domov = vyrábané zo silných alkálií ako cement a vápno - majú rady kyslé prostredie?! Ty kokso - to som nevedel! Ja mám vlastne kyselý barák! Takže murivo je z čoho?
  No lebo to nie je len o vlhkosti. A práve vlhkosť vytvára ten lúh. A ten je stále zásaditý - lebo cement a vápno. Keby to tak nebolo - nemáme pri zvýšenej vlhkosti plesnivé baráky. Na dedinách je relatívna vlhkosť vzduchu okolo 90%, v mestských bytoch cca 60% = vysoká koncentrácia alkality - preto tam byty toľko neplesnejú. Plesne tiež nepáchajú samovraždu. Všetko odtiaľ-potiaľ. pH 7 je rozhranie. Mierne nad 7 podporuje rozvoj plesní. Bodka.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!