5G SIETE: KONŠPIRAČNÉ TEÓRIE A FAKTY

tibor

Komentár šéfredaktora a vydavateľa mesačníka ZEM&VEK, Tibora Eliota Rostasa. Ideologické médiá a Globsec sa vás snažia presvedčiť, že Slováci sú mimoriadne naivní a v desiatich krajinách EÚ z nich až 59% nedôveruje mainstreamu. Túto skutočnosť interpretujú tak, že Slováci veria najviac zo všetkých "konšpiráciám." Na aktuálnom príklade so zavádzaním sietí 5G môžete vidieť, kto pracuje s faktami od erudovaných špecialistov a kto narába iba s prázdnymi frázami a ideologickou vatou.
7 Komentářů k 5G SIETE: KONŠPIRAČNÉ TEÓRIE A FAKTY

 1. kolkobudeszit napsal:

  Nedôvera k mainstreamu je úmerná inteligencii národa. Čím inteligentnejší národ tým väčšia nedôvera a chuť hľadať pravdu.
  Napríklad aj pravdu o Einsteinovi a "svetovej teórii relativity", o Étere, Teslovi i pive Vám uvádzam tu a napodiv inú ako oficiálne média i štátne prinášajú, ktoré sú platené daňovými poplatníkmi, ale prinášajú lži a teda nekvalitu svojej práce za ktorú i tak mediálni podvodníci arogantne berú peniaze...
  Einsteinova „teória relativity“. Konečne som narazil na informáciu odkiaľ Einstein okopíroval, teda ukradol „Einsteinov vzorec“ po celom svete známu formulku E=mc2. Uvádzanú najčastejšie na plagátoch s vyplazeným jazykom Einsteina, čo presne ukazuje ako všetkých dobehli a dodnes otravujú študentov i na VŠ touto falošnosťou autorstva, za ktorú i učitelia dostávajú dodnes plat daňových poplatníkov, keď ňou zaťažujú žiakov a študentov…
  Lebo pravdu vravím Vám, že zástupcovia temných svetov nemôžu nič vytvoriť, ale len prevziať, ukradnúť, prispôsobiť, či urobiť kópiu či variáciu. Ako migranti… Tvorivosť je vlastnosť jedine svetlých svetov.
  Už je obecne známe, že Einstein na patentovom úrade vo Švajčiarsku, kde pracoval, vynášal patenty a dával ich spracovávať svojej veľmi schopnej matematičke manželke srbke Mileva Marič s ktorou mal dieťa, ale v rámci svojej „kariéry“ ju donútil, aby sa dieťaťa vzdala a odoslala na „výchovu“. Ona matematickému „trojkárovi“ všetko spracovávala. To ukazuje skutočný charakter osobnosti Einsteina a nasledujúce informácie to len potvrdzujú spolu s jeho aktívnymi výzvami, aby atómové bomby boli na Hirošimu a Nagasaky zhodené…
  8 самых РЕДКИХ явлений в природе https://www.youtube.com/watch?v=AxPLh0Rzaxg
  Умов Николай Алексеевич (1846-1915), физик, профессор
  Ruský fyzik Nikolaj Alexejevič Umov (1846-1915) dávno pred Einsteinom vytvoril a používal vzorec pre energiu E=kmc2
  Kde k = energia éteru v danej oblasti. V rámci skrytia a likvidácie názvu Éter, ju Einstein len vyškrtol.
  (Pozn. Éter začínal pôvodnú Mendelejevovu periodickú tabuľku prvkov, ním definovaný ako látka, ktorá sa nepodieľa priamo na chemických reakciách, ale v nej sa všetky uskutočňujú. Po smrti Mendelejeva faľšovatelia-bankári zabezpečili zrušenie éteru v tabuľke a presun niektorých prvkov, aby konceptuálne zastavili rozvoj ľudstva, aby stále používalo najprimitívnejšiu technológiu najviac ničiacu, znečisťujúcu prírodu – primitívnu technológiu spaľovacích motorov oproti čistým technológiam založených na pôsobení éteru. Éter vytvárajú čiastočky menšie 10 na -35, teda môže byť rôznorodý a s rôznymi vlastnosťami v rôznych častiach vesmíru. Teda ako nosič svetla spôsobujú jeho rozdielne vlastnosti i rôznu rýchlosť svetla a vlastností kozmického priestoru v závislosti od vlastností éteru. Preto už po opustení slnečnej sústavy sa družice správajú podľa oficiálnej „vedy“ „nepochopiteľne“. Preto napr. i súčasní vedci namerali rôzne hodnoty rýchlosti svetla v ďalekom vesmíre…)
  TESLA ATAKOVANÝ EINSTEINOM
  5min. Почему запретили открытие Теслы и кто такой на самом деле Эйнштейн https://youtu.be/JX1xB8pcDAk
  Obsah: Tesla vytvoril reznančný transformátor, z ktorého dostával viac energie – z priestoru ako dodával. Keď to médiá rozniesli mladý bankár žid Werner Baruch prišiel za Morganom a povedal, – „tu v médiách píšu, že niekto chce predávať elektrinu skoro zadarmo, ak to tak pojde ďalej dostaneme sa na mizinu“. A bolo prijaté riešenie o zakázaní tejto technológie! Morgan zastavil podporu Teslovi a všetky Teslove knihy zmizli z knižníc a dokumenty sa utajnili. Bankári dostai inštrukciu – „nepodporovať vývoj, večných zdrojov“. Pri akadémiach podporovaných Rothschildom, Rockefellerom… v rôznych štátoch, boli vytvorené „vedecké“ komisie, ktoré dodnes potláčajú rozvoj týchto technológií! Práce vedcov v tomto smere sa rýchlo ukončovali! Vykonávatelia likvidácie boli fyzici, v ktorých strede stál sám Poincaré. Boli zabití talentovaní ruský fyzici-experimentátori Pilčikov, Filopov… A nakoniec rozplánovaný plán odstránenia z fyziky samotného pojmu „éter“. S týmto cieľom bol vytvorený plán, pod názvom – „špeciálna teória relativity“. Uskutočnili to cez svojho rodáka bankára Openheimera, ktorý poznal Einsteinovu matku a vedel, že jej syn sa zaoberá fyzikou. Matka mu našla takúto robotu (z kníh autobiografických). Teória bola vytvorená, čo sa od začiatku javí ako najhrubšia filozofická chyba. (potvrdené Nassim Harameinom a spol. nájdi si videá) Je dnes dokázané, že častice idú rýchlejšie ako svetlo. A to vyvrátilo teóriu relativity a dokázalo, že bola vytvorená a rozšírená, aby nasmerovala fyziku falošným smerom. Hlavný cieľ tejto teórie je dokázateľná objednávka na popretie , aby zastavili konceptuálny rozvoj technológií pre prax. Pretože každý štát, ktorý by mal dostatok energie sa stane nezávislým. Tým by bankári stratili veľkú časť trhu. Lenže peniaze sú pre nich život, nehľadiac na život druhých ľudí!

  ÉTER:
  Fenomén fyziky, ktorý skrývajú 5minФЕНОМЕН ФИЗИКИ КОТОРЫЙ СКРЫВАЮТ часть вторая https://youtu.be/UhZkbWgRtqk – plazma
  Štvrtý rozmer 1. časť 6min. Четвертое измерение – наглядное объяснение (1/2) https://youtu.be/pQnFJCIVPnY
  Štvrtý rozmer 2. časť Четвертое измерение – наглядное объяснение (2/2) https://youtu.be/vYkNFGZUZew

  A nakoniec PIVO na odľahčenie, ako príklad deaktivácie videí nepríjemných potravinárskej škodlivej lobby. Video „Pivo škodlivé, alebo užitočné? “ – už pivová lobby deaktivovala, a vytvorila iné s podobným názvom. Ale hrubý preklad je k dispozícii
  46min Пиво – вред или польза. Пить или не пить? Влияние пива на организм. (odstránili) https://youtu.be/kNFJIaWv-2I
  Každý výrobca tvrdí, že vyrába podľa pôvodního receptu! Kde sa teda v pive zobrali zistené prímesy, ktoré v pôvodním recepte neboli?
  V laboratóriach testovali obsah európskych pív.
  súčasné pivo obsahuje – arómy, konzervanty: benzoany (karcinogénne), sulfit kalcia, hydrogénsulfitsodíka, – ženský hormón chmelu meni muža na ženu, plastové flaše-ftaláty a s alkoholom butilftaláty, veľmi jedovaté (zistené chromatospektromatom za 2 mil dolárov v akadémii vied) – v Rusku musia výrobcovia ukončiť plnenie alkoholu do plastových fiaš do 2016. Pivo sa za socializmu vyrábalo min 2 týždne, dnes pár dní – preto prírodne nemôže peniť! Aby sa penilo nadnárodné monopoly pridávajú kamium, kobalt…
  V Prahe je zachovaný traktát mnícha zo 16. stor., kde popísal vtedajšie spôsoby výroby a skúšku kvality – ak podľa tej skúšky vtedy pivo nevyhovovalo-výrobcom ho vyliali a ich potrestali. Žiadne pivo súčasných koncernov by tejto skúške nevyhovelo – teda dnes nemáme skutočné pivo na trhu, možno okrem rodinných pivovarov! Prvá skúška v traktáte bola malou mincou – musí zostať na pene, potom sa trochu vylialo piva na lavicu a sediaci sa musel naň lepiť (slad), alebo na stôl a dlaň sa musela lepiť. Ak nevyhovovalo išiel sládek na dereš … Tradičné pivo malo alkohol do 4% dnes do 15%. Výrobcovia dnes uvádzajú obsah alkoholu, ale napodiv minimálneho a nie maximálneho. V laboratóriu ukázali prečo, lebo alkoholu bolo v pive v každom prípade viac a niekde až o 3%. Teda alkohol umelo pridávajú. Našli v pive benzoany. Pivo teraz vyrábajú z chemicky spracovaných dražé (kapsule zlisovaného akože sladu a chmelu ) a vody. A čo je v dražé nevedia ani zamestnanci… Pivo sa tiež penilo až keď ležalo niekoľko týždňov (ležiak), ale dnes je výroba urýchlovaná na pár dní a tak penu vyrábajú umelo napríklad pridaním Chlorid kobaltu-toxický (preto menia zákon a pivo už nebude označované ako „ležiak“-lebo už neleží). Oproti samohonke sa v pive uchovávajú metanol, síra… 100x viac ako v priemyselne vyrábanej vodke a 10x viac ako v domácej samohonke! Kadevirin sa dostáva do piva rozkladom chmelu… (Kadevirin – Vzniká, podobne ako putrescin, dekarboxylací aminokyseliny lysinu napríklad pri hnití masa. Jeho toxické účinky sú podobné ako účinky amoniaku. Označuje se ako mrtvolný jed…)
  (Pozn. pivovou lobby vytvorené vídeá s podobným názvom obhajujú súčasné pivo klamlivo ako prospešný nápoj. Tým bol v dávnej minulosti… a možno v malých rodinných pivovaroch s tradíciou a primeranou cenou, kde nepoužívajú lisované kapsuly chmelu a sladu, ale používajú čistý chmel a svoj slad a žiadne konzervanty a chemické prímesy…)

  • Maroš napsal:

   Neviemkoľkobudemžiť - lebo sa chystám adresne do války proti genocídnemu komplotu 5G a ďakujem ti za tvoj príspevok. Boh s nami!

 2. Maroš napsal:

  Trochu - dosť mi vadí Rostasova teatrálnosť a že sa často chytá za nos - leda že by nás chcel upozorniť na práve tieto časti jeho príhovoru - akože je to inak.

 3. Maroš napsal:

  Jiří Kajínek - ako súčasný systém chráni v base pederasov detí.
  CO ČEKÁ VRAŽDÍCÍ KREATURY DĚTÍ VE VĚZENÍ? /pohodička - pozn./
  https://www.youtube.com/watch?v=ZiR-X7wt_AU
  Na ilustráciu...
  Jungle Jail-George Forte
  43 811 021 zhliadnutí
  https://www.youtube.com/watch?v=DHJnKlGlAWU

 4. Maroš napsal:

  Krowák - ák
  Ani som to nedokukal a vysvetlím ti prečo.
  1/ Psychopat je aškenázi žid - typická trojuholníková hlava. Aškenázi žid nikdy nebude makať v šroubárni a cvikať kartu - aškenázi žid sa bude zásadne živiť nemakačenským šoubizom alebo politikou. A vysoký výskyt psychopatie je u koho? Ono to má súvislosť /pozri Junga/ práve s vrodeným nedostatkom tvorivej činnosti PRE INÝCH. Zabávať iných a odpútavať ich od dôležitých činností nie je to isté, ako pracovať pre iných - vytvárať pre nich hodnoty. Psychopat maká furt len na seba.
  2/ KaJÍnek je iná sorta - typický Slovan - štvorcová hlava a emocionálne úplne inde ako Psychopat. Slovan je zásadne mentálne a duchovne vždy inde ako Chazar.
  3/ Neviem ako to dopadne, ale na tom videu je jednoznačne vidieť, ako má aškenázi žid Psychopat - síce vtipne šoubizovým spôsobom - ale furt chce mať Kajínka aj ostatných Gójimov pod kontrolou - ľudovo povedané mať nad nimi na vrch.

  Takže Krowák - základná otázka - ty máš akú lebku - štvorcovú, alebo trojuholníkovu?
  правда о еврейской звезде Давида
  https://www.youtube.com/watch?v=gVPWXjgq0tk

 5. DJ Žid napsal:

  Goši won to tady fakt© něgdo maže.
  Každej psychopať neni chazar. Teď mě tak napadá - co třeba ten Matejka55 nebo ta Polka Ywona Blecharčik. Kocham mňam. A další. Třeba ten Psychopat, no je to milej kluk, ale won má uš asi milion vodběrů. Miliony vodběrů maj.
  https://youtu.be/2-HQne5yZgk

 6. Maroš napsal:

  DJ Žid takto...

  Aj televízne šou majú milióny zhliadnutí - sú z nich tie milióny divákov aj múdrejšie?

  V marketingu funguje stratégia tzv. stotožňovania sa so značkou. Otázka - mám sa stotožňovať práve so značkou Psychopat? No lebo to už nieje marketing, to je psy-op.
  Debilizácia, psychotizácia.

  Teraz to podstatné. Psychopatov väčšinou vnímame ako osamotených. Otázka - a čo tí ORGANIZOVANÍ psychopati?!
  Kriminalistika pozná 2 typy zločincov - 1/organizovaných = systematických a 2/neorganizovaných = spontánnych, prvoplánových. Otázka - ak dáš dohromady organizovaných zločincov organizovaných aj ideológiou, ktorá im ten zločin podporuje doslova na kultúrnej úrovni - vznikne čo?

  Ten Psychopat organizuje psychopatiu tým najsprávnejším šoubizovým = zábavným spôsobom. Chlieb a hry. Po zarobení = namotaní sa na peniaze si predsa treba dožičiť "právo" sa zabaviť - či?

  Ide aj o to, že satanisti musia hovoriť pravdu, ale robia to tak, aby im nikto neveril. Ty neveríš, že Psychopat je psychopat-manipulátor? "no je to milej kluk"

  NEJSU NA KLUKY! A zásadne sa vyhýbam psychopatom. Takže so značkou Psychopat sa nestotožňujem.

  Otupování občanů vládou a chemickým farmaceutickým průmyslem
  https://www.youtube.com/watch?v=ltp116U88vo

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!