BABIŠ NÁS PRODAL? – zaznívá nyní všude po sociálních sítích

53267175_303Je dobré se pečlivě seznámit s výsledky summitu EU. Šlo v něm o rozpočet celé Evropské unie a kolik si z něj kdo bude moci utrhnout pro svůj stát a to z důvodu dopadu koronakrize na ekonomiku a také kolik peněz si bude moci v případě potřeby vypůjčit přímo. Prodat můžete vždy jen to, co vám patří. Patří ČR jejím občanům? Co můžeme dnes říci, že je skutečně naše? I voda kterou pijeme nepatří Česku. Takže pokud bylo něco prodáno, tak to byla naše budoucnost a budoucnost našich dětí, protože dluhy, které takto vzniknou, bude muset někdo zaplatit a tím někým je každý nynější i budoucí občan.

Bylo to ovšem v EU někdy jinak? Vezmeme-li kolik do společného rozpočtu každoročně posíláme, kolik nás stojí veškerá agenda okolo EU (např. průběžné zavádění všech vyhlášek a nařízení upečených v Bruselu), tedy náklady s ní spojené a HLAVNĚ jak velký objem peněz je z ČR každoročně vyvezen pomocí zahraničních firem ven, tak nám vždy vyjde to samé - naše státnost, samostatnost, je pouze a jen na papíře. Jsme občané druhé kategorie a to z toho důvodu, aby na Západ od nás mohli být občany té první.

Otázka: Mohl Babiš udělat něco jiného? Jistě, mohl to odmítnout a pak čelit každému, kdo by mu za několik měsíců nadával, že se mu radikálně a skokově, díky ekonomické situaci v zemi, snížila kvalita života. Takto k tomu dojde samozřejmě časem také, protože bude logicky více dluhů, daní, více Bruselu, více nařízeních, které se nebudou moci odmítnout (vždyť máte naše peníze, tak poslouchejte), ale rozprostřených do mnohem delšího časového úseku.

Z globálního hlediska měla za cíl a úkol "informační pandemie C19" snížit (nejen) spotřebu lidstva na CELÉ této planetě a to z toho důvodu, že existují osoby, které se dívají na svět jako na jediný sociální supersystém a tak jej také řídí. Podařilo se to dokonale - všichni (bez větších vyjímek) jsou absolutně zadlužení. A kdo je tím věřitelem? Banky. A komu tyto banky patří? Několika málo osobám. Pokud bychom se podívali na pyramidu vlastníků všech bankovních domů, tak se nám na samotném vrcholu objeví méně lidí, než má každý z nás prstů na jedné ruce a vtip je ten, že ani oni nejsou těmi, co řídí svět jako jediný supersystém. Oni mají za úkol "jen" jeho finanční stránku. Můžeme o tom diskutovat, ale skutečně věříte, že majitel bankovního domu, který má pod palcem většinu světového oběživa, ke kterému si i Gates přijde pro ůvěr na rozjezd nového projektu a peníze, které na něm vydělá investuje zase přes tuto samou osobu a její finanční produkty, má znalosti a schopnosti a potřeby rozjet kdekoliv "majdan", když mu z hlediska majetku patří každý? I on musí poslouchat a plnit úkoly globálního řízení a bude to tak i tehdy, když to případný čtenář označí za volovinu a konspirační blábol.

V loňském roce jste možná zaznamenali prohlášení většiny lídrů světových automobilek (a jejich dodavatelských firem), že začnou ve velkém a masivně, v tomto roce a rocích následujících, propouštět. A to ještě před C19. Údajně kvůli snížení mzdových nákladů, kvůli zavádění elektromobilů, sdílených vozů a tlaku na snižování emisí. Tedy z důvodů těžce vycucaných z prstu. V jeden jediný okamžik dojde většině automobilek, že mají přeplacené zaměstnance, ohrožuje je neexistující poptávka po elmobilech (vy ho chcete?), "ohrožují" je sdílená auta (kdy v Paříži, New Yorku a dalších světových městech, tato služba zčásti nebo zcela krachla pro nevyužití a neefektivnost) a snad jen ty emise jsou skutečný politický nástroj, jak změnit obchodní jednání automobilek jako takových? Všichni v jeden moment takto uvažují a to v prosinci 2019? A pak za několik měsíců přišel C19 a skutečně se začalo a ještě začne, propouštět.
https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek/automobilky-budou-propoustet-ve-velkem-o-mista-prijdou-desitky-tisic-lidi-varuji-analytici-40305639

Jak přimějete majitele, správní rady, akcionáře a další nazdárky v představenstvu těchto firem, aby jednali a přemýšleli zcela stejně a udávali i stejné báchorky? Levičák řekne, že jim jde jen "o prachy" (a proto chtějí vyrábět elmobily po kterých není výrazná poptávka?) a pravičák zase, že je zde kapitalismus a "volný trh" a tak není možné je nějak ovládat, protože jejich "směřování určuje zákazník". Prostě oba, levičák i pravičák, budou tvrdit "své" lži, které jim byli předhozeny a ze které si vybrali tu, která lépe odpovídá jejich naturelu.

Každá automobilka, jakožto ostatně každá velká firma či korporace, potřebuje finanční krytí na své projekty a toto krytí jim dávají banky. A pokud má banka určité podmínky za jejichž splnění je možné tyto peníze čerpat a jinak peníze nebudou, tak jsou předem splněna. A kolik jsme si říkali, že sedí na samém vrcholku pyramidy osob? Je tedy možné řídit svět v několika málo lidech? Jak to má farmaceutický průmysl? Zbrojní? Energetický? Jakýkoliv jiný? Všichni stejně, že? Média?

Cílem C19 je snížit spotřebu lidstva. Utáhnout opasky, protože žádný růst nemůže být nekonečný. Proto se bude tato nemoc objevovat vždy tehdy a v takovém měřítku, jak bude nutné tyto (a desítky dalších) globální procesy rozjet a bude ustupovat, tak jak je bude nutné brzdit. Říká se tomu systém brzdy a protiváhy. A na tyto úlohy je dokonalá 4. priorita řízení, tedy ekonomická, kdy zadlužíte objekt řízení a tím jej dokonale zotročíte. Všimněte si, že EU je nyní již zadlužená kompletně.

A co dál? Nebudu predikovat, protože ti nahoře umí stále překvapovat. Vše se mění a dokonce i Kalousek se svým knížetem již pochopili, že éra jejich chlebodárců je již pomalu pryč a tak vyklízí parket pro jiné loutky.
26 Komentářů k BABIŠ NÁS PRODAL? – zaznívá nyní všude po sociálních sítích

 1. Ctenar napsal:

  Babis nas neprodal, pouze vymenil za bezproblemove fungovani jeho podniků nejen v nemecku. Taky podminka byla rozjet druhou vlnu koronakrize v ČR, jinak by penize pro něj a dalsi oligarchy u nas nebyly priklepnuty. Jinak by se u nas ta brzda kapitalistickeho rozvoje nedala aplikovat.
  Ono je jedno, jestli by tam "sedel" Babis, nebo kdokoli jiny, stejne by to tak dopadlo, jak to dopadlo a jeste dopadne...

  • proud napsal:

   Jiste,tak to bude az do ty doby kdy bud konecne dostaneme rozum,anebo dokud se sami uplne neznicime,nebo nezotrocime tak jak je planovano se zlatou miliardou,abysme neprekazeli elitam na peknejch nebo zajimavejch mistech planety.

 2. Drak napsal:

  Babišovi nařídila Poslanecká sněmovna, aby nedělal potíže. Obracet by se měli občané k ní a žádat vysvětlení, proč se tak zachovala a proč neschválila vymáhání reparací na Němcích. Tam sedí zločinci.

  • Ruda napsal:

   My ovčané tzv.Česka velice bojíme nesouhlasit s rozkazy okupační správy EU u nás konající svými pohůnky v Senátu,Parlamentu a gangy opozice.Co kdyby jsme třeba nedostali tzv.evropské dotace z naších peněz.

 3. Eschatolog napsal:

  dobré :-) na tom je, že už nepůjde vystoupit z vlaku i kdyby si to cestujici náhodou ve slabe chvilce záblesku rozumu odhlasovali , :-) jelikož aby jó tak by ten vlak na uvěr museli milí vystupující sofort zaplatit , chá chá chá ignorace je drahá :-)

  • proud napsal:

   A proc si myslis, ze musis vsechno a za vsechno zaplatit?...... ;-)

   PS:. Prave ucelem systemu je presvedcit kazdyho obycejnyho ze MUSI,zatimco ti nejbohatsi vedi ze je to lez a podle toho se chovaji,podnikaji a zijou,on uz to nekdo "zacaluje"..............

  • proud napsal:

   Bejt po mym priteli..........okamzite vystupuju a znarodnuju a vsem NASERU!!!!!!!!!! Beztak vsechno patri obycejnejm lidem a jen je jim to neustale kradeno a upirano ac jsou to oni kdo to vytvareji a maji na to tedy nejvetsi narok!!!

   • Eschatolog napsal:

    bejt po mym , zkus humor, hřbitovní, a vsadim novy boty martensky , že by jste si to zaplaceni vkaku mili voliči odhla(s/d)ovali a i s urokem, a 2x, pruvodčí by vam to mile vysvětlil :-) tolikrát, kolikrát by bylo třeba
    p.s. proud bude mit výjimku, jako jedinec s vhledem bude mit slevu :-)

    • Maroš napsal:

     Echna - teraz neviem - martensky /modré - lebo robotníci/ sa kupujú na to, aby sa nimi kopalo do druhých hláv, alebo aby sa leštili? No a keď ich chceš staviť - tak nos gumáky!

     Rus, Američan a Slovák cestujú lietadlom na Ďaleký Východ.
     Američan je už znudený, tak zapriadol rozhovor - "Poďme sa boys staviť, kto má lepšiu gumu!" OK!

     Američan rozžul balík žuvačiek. Prilepili to Rusovi na prdel a dvere a vyhodili ho z lietadla. "Žup - žup!" a Rus bol naspäť vnútri.

     Teraz si Rus dal z gatí dole kšandy - podviazal ich Američanovi za opasok a dvere a vyhodil ho z lietadla. "6up - žup!" a amík bol späť.

     Hm... Slovák otvoril príručnú batožinu a vybral si gumáky z Púchova. Obul ich Američanovi a vyhodil ho z lietadla. "Puf!"

     Zhrozený Rus reve na Slováka - "Ty chuj - však sa zabil!"

     Slovák na to - "Áno - ale tie gumáky to prežili!"
     ----------------
     Toš len sa zamysli, prečo sú martensky symbolicky modré...

     • Eschatolog napsal:

      černou barvu mají ty boty , jako vaše duše gojové prodejní za howno v barevnym papirku

 4. proud napsal:

  "BABIŠ NÁS PRODAL?"............jen tak mimochodem a na vysvetleni: Rabis je obchodnik a udavac stb,navic zidovskyho puvodu........vic netreba dodavat,ze? Vime prece jak za druhy svetovy zatocili zidi sami se sebou,ze?.......Tak co kurva cekate,magori?:-))))))))))))))))))))))))

 5. DJ Žid napsal:

  Gorálu, polowina žido-příspěvkůch je alternativně zmazaná. Včera u nás nedělní idylka, lidičky si nakupujou v kaufu, vysmátá Žirafa a Ali jim to markujou. Ona si Ž. poslední dobou bere nedělu furt.

 6. Maroš napsal:

  Takže tu je oficiálna tlačová správa "že sa Čaputová bola pokloniť pamätníku M.R.Štefánika - video čas 01:34
  https://www.noviny.sk/politika/450127-caputova-v-prahe-zeman-jej-na-uvod-tlacovky-zagratuloval-k-narodeninam

  No a dejiny sa prepisujú a prepisujú ich novinári a luhári. Tu na Instagrame už Čaputová tvrdí
  "Dnes pôjdem položiť aj vence k pamätníku Milana Rastislava Štefánika a k hrobu Václava Havla."
  https://www.instagram.com/p/By7iw7BoDI0/?utm_source=ig_embed

  Čiže to celé video s programom Čaputovej v Prahe už pochopiteľne zlikvidovali, resp. agentúry ho uvádzajú ako zostrihané. Takéto veci sa však zálohujú inde.

  Znovu citujem Čaputovú /prepis z 20.6.2019/:
  "A pozvala som pána prezidenta Zemana na Slovensko_a verím že budeme vo veľmi živom kontakte aj naďalej_dnes ma čaká ešte pomerne intenzívny program_okrem stretnutí s predstaviteľmi českého parlamentu sa pôjdem pokloniť aj k HROBOM Milana Rastislava Štefánika a mmm pána prezidenta Václava Havla a večer ma čaká..."
  --------------------------------------------
  Dobre poviete si, že je to trúba - preriekla sa - ale ja už viac verím tomu že nie - lebo okultizmus a význam ziguratu. To že v Prahe stojí socha Štefánika ešte neznamená, že ľudia NEšliapu pri kladení vencov k jeho soche po jeho ostatkoch. ??? Lebo na mohyle na Bradle pri jeho sarkofágu by po jeho ostatkoch rozhodne šliapať nemohli.

 7. Maroš napsal:

  Zaujímavá pasáž o dolmenoch - kamenných rezonátoroch v Rusku. Všetci pracovníci, ktorí ich kvôli stavbe cesty zničili - zakrátko zomreli.
  Celý dokument je o Hyperbárijcoch. Dolmeny video čas 1:04:00
  Подземный рай человечества. Территория заблуждений с Игорем Прокопенко. Выпуск 21 от 02.04.2013
  https://www.youtube.com/watch?v=LanUhXb_pVU

 8. Maroš napsal:

  More - áno, je to jedna z tých vydarených Cigánok - aj mne sa páči. Poznám historku, ako sa /zrejme v tom období "vzletu"/ zjebala totálne ožratá z barového pultu v konkrétnom kulturáku. Prešla si kdečím a chodila s kdekým. Kde si ju vyhrabal? Ja si ju z toho jej mladého obdobia zo šoubizu fakticky nepamätám - takže mala asi stopnuté prehrávky - nedáš pičku - nehráš. Alebo som asi príliš veľa času trávil na Dunaji a honil si ho nad čereňou u jezu.

 9. Maroš napsal:

  Ešte dodatok - a bavme sa vo vrstvách Photoshopu.

  Táto krásavica porodila aspoň jedno jediné dieťa? Lebo práve ona funguje ako programátorka užívania si života - nie jeho napĺňania. Až kým sa stanete neplodnými. Iste - šmykol by som ju. Bazedovka s odpálenou štítnou žľazou. Ale stále šťabajzna. Len si treba uvedomovať účel použitia. Táto nadaná cigánska egocentrička v živote rodinu vytvoriť nechcela - a o tom to je. Vďačí Jahvemu za čo? Za nového chlapa? A demonštruje svoje "šťastie". Ale takých šťastných ženských je na pornostránkach milión.

  Akože tu je vydarená hudobná vec - ale stále je súčasťou autogenocídneho programovania. Toto sú tzv. názoroví vodcovia - opinion leaders - "Žite pre seba!"
  Lucie Bílá - Protože (lyric)
  https://www.youtube.com/watch?v=6lK6cgF2MS0

 10. Maroš napsal:

  Uvádzam opravu - nevedel som, že L.B. má syna - ono to MSM média nikdy nerozvádzali - nikdy ju neprezentovali ako matku - lebo rozklad rodiny je na prvom mieste genocídnej agendy.

  Ďalšie programovanie - ktorá matka chce byť zdrtená z detí, že? Poznáte vetu "Nechcem rodiť deti do tohto zlého sveta!" ?
  https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/539783/lucie-bila-v-slzach-syn-ji-oznamil-zpravu-ktera-zdrti-kazdou-matku.html

  Takže Lucke sa odchodom syna vyprázdnil konkurenčný priestor - keďže potrebuje mladých milencov a byť jej synom - tiež by ma iritovalo znášať rovesníkov ako jebákov svojej matky. No lebo Oidipov komplex - keď moja matka kefuje s mojimi rovesníkmi - môžem kefovať s ňou aj ja - či? Chlapec sa rozhodol správne.

  No a programovanie pokračuje - náhrada za dieťa - PES!

  "Krátce poté, co se Lucie Bílá (52) rozešla s mladým zajíčkem a svým manažerem Radkem Filipim, začala básnit o novém přírůstku do rodiny. Nejspíš se cítila ve velkém domě osamělá, a tak se rozhodla pro psa. Toho si zpěvačka vyhlédla dokonce už před jeho narozením.

  "Moje 7kilová láska," pochlubila se zpěvačka štěňátkem. Pejsek je celý bílý, jen kolem pravého oka má černý flek. Jeho první kroky, teda zrovna v momentech, kdy ho Lucie Bílá netahala v náruči, vedly na návštěvu k polskému knězi Zbigniewu Czendlikovi (53), s nímž se zpěvačka přátelí."
  https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/546993/lucie-bila-uz-ma-miminko-sedmikilovy-kluk-musel-hned-ke-knezi.html

  A toto sú šoubizoví programátori spoločnosti.

  Ešte ten čierny flek / symbolický "monokel"/ na oku psa - nehovorí nič? ???

 11. proud napsal:

  Psa vynech:-)))))))))))),je to cisty zvire a podle popisu to sedi na psa "zabijaka",jeden sam dokaze vyridit pumu(zrejme patricne vycvicenej).Na co ji takovej "bitevnak" je,nevim,ale beru to spis jako rozvernost prachace.Ten flek na oku je myslim jedinej povolenej u ty rasy a typickej pro argentinskou dogu.;-)

 12. proud napsal:

  Mala ukazka co udelaj jeden,dva takovy "mazlici" napriklad s divocakem.....ke konci videa........
  https://www.youtube.com/watch?v=HJrYNAIm1AY

 13. Maroš napsal:

  Proude - s tým flekom okolo oka jej psa som narážal na satanizmus.

  Nemám rád scény s trhajúcimi psami - ten divočák to bolo vyslovene nešportové - malé psy ho unavili - tie dve veľké dogy potom dorazili - svorka levov loví podobne - samice uťahajú povedzme byvola, ktorého potom dorazí lev. Videl som aj videjko, kde cvičný divočák v ohrade rozprášil svorku pittbulov ako handry. A videl som aj video, ako sa argentínska doga zahryzla koňovi v stajni do slabín a 2 chlapi ju nevedeli pol hodinu od toho koňa za nohy odtrhnúť. S týmito dominantnými psami je ten problém, že čakajú na svoju príležitosť, kedy prevezmú vedenie. Raz v zime som bol chorý so zimnicou a psov som mal v izbe na koberci, aby som mal spoločnosť. Som sa prebudil na to, že na mňa pri posteli vrčí stafordka. Ihneď som pochopil, že vycítila moju slabosť - tak som sa zmobilizoval a vykopal som ju z bitu do zimy. Odvtedy som jej neveril - a už vôbec žiadnemu psovi. To nie je náhoda, že títo mazlíčkovia napádajú práve deti, starších alebo chorých ľudí. Pes je v podstate infantilný - mentálne nedospelý vlk. Ale občas sa stane, že ten pes inštinktívne dospeje a potom sa správa ako vlk. A to je zabijak. Raz som zažil, ako čokel - možno 2 kg - môjho kolegu - z ničoho nič napadol chlapca na návšteve - normálne sa mu zahryzol do zadku a mali sme čo robiť aby sme ho z neho dostali. Psom ja už neverím a čo si myslíš, prečo Arabi pohŕdajú psami. V Ázii preto, že psy žerú ľudské hovná. Svine to nerobia.

 14. Maroš napsal:

  Aby sa to nestratilo - uvádzam znovu - k tým satanistickým symbolickým monoklom na očiach...
  https://hitky.sk/novy-priatel-caputovej-prehovoril-tymto-si-ho-prezidentka-ziskala/

 15. proud napsal:

  Nevim jakou mas se psema zkusenost,ja je mam od mala,jako kluk "orisky" a pak uz sluzebni plemeno nemeckej ovcak,v soucasnosti mam pravdepodobne onu ruskou vetev,neunavnej,neskutecne silnej a "zivej" pracovni pes,znatelne vetsi a silnejsi nez beznej NO..........neustala akce."Psa na prasata" jak rikam tomu ksindlu pitbulem pocinaje, vlastne ani nechci,jsou to problematicky plemena,nejde o to ze z nich kdosi udelal "bitevni",pes je podle me obrazem pana a bitevnaka udelas stejne z vlcaka jako z kokrspanela,nebo civavy,ci yorkieho,staci bejt kretenem.U psu neni problem s nima,ale v pristupu k nim.Za vsim hledej cloveka........a odsere to pes........

 16. Maroš napsal:

  Oprava - žiarom oslobodzovala DUŠE svojich mŕtvych od ich pozostatkov. Sám som to to cítil počas kremácie môjho deda - celý život to bol veselý človek a ja som cítil veselosť a slobodu aj z jeho dymu. Treba chápať, že aj naši lužickí predkovia mali okultné vedomosti a teda tiež vedeli, prečo chceli postavením mohyly - generátora-rezonátora - a výnimočným nespálením ostatkov udržať ducha významného vodcu práve na svojom území. Manipulovalo sa nielen s telom Štefánika - manipulovalo sa aj s ostatkami Tisa. Celý ten žido-boľševizmus - teraz ako neomarxizmus a satanizmus zabalený do pseudodemokracie a liberalizmu, je totiž okultný. A manipulatívny - lebo keď ide o moc, najväčšiu cenu pre ovládanie nevedomých majú práve utajené-okultné informácie. A do 99% pravdy zabalené 1% lži.

  Zigurat Global Institute of Technology
  https://www.youtube.com/user/ZiguratTV?app=desktop
  What were Ziggurats
  https://www.youtube.com/watch?v=_vBPZALUsqA

  Čiže skrátim - 1/ Ak sovieti postavili zigurat Mauzóleum Lenina za tým účelom, aby energiu nabalzamovaného vodcu a nositeľa Idei = plánu boľševizmu udržali v hlavnom meste Ruska a ešte ju generovali masou ľudí - tiež duší-pútnikov = "Cestou do chrámu" v kontrolovaných zástupoch /pozn. - cesta ducha je vždy priama, preto sa na bývalých cestách do chrámov, ktoré dnes pretínajú napr. dialnice/ stávajú nešťastia = tzv. geopatogénne zóny - čo je účel aj pri výstavbe ziguratu /cesta do chrámu/ - viď. schéma vo videu, a bezpečná cesta cez takúto geopatogénnu zónu je práve tá kľukatá. To balzamovanie má účel čo najdlhšie udržať pohromade telo práve preto, aby sa duša od neho nedokázala odpútať. Detto pyramídy a kráľovské hrobky vodcov Egypta.

  Čiže - slovenskí anti-boľševici-štefánikovci znalí okultizmu tiež postavili zigurat-mohylu Štefánikovi - ktorý síce bol slobodomurár, ale pracoval pre koncept suverénneho národa - nie súčasti sovietskeho zväzu. Lebo už vtedy existovala pomyslená deliaca čiara - kto má patriť kam v Európe. Hm - a preto ostatky Štefánika - ak má pravdu Čaputová, ktorá povedala pri prvej návšteve ČR so Zemanom, že sa ide pokloniť hrobu Havla a hrobu Štefánika /video z Y.T. odstránené/ - pozostatky Štefánika sú "na židovskom ezoterickom Západe" v Prahe! Vykrádanie hrobov nič nového pod Slnkom - účel svätí prostriedky.
  A teraz čo s tým - pretože celkový morálny-vlastenecký úpadok národa súvisí práve s odstránením významného nositeľa ducha národa. O to väčšiu moc preberajú satanisti.

  He - poznámka - "Konec vodníkú v Čechách" ponúkal jednoduchšie riešenie - dušičku pekne uzavrieť v hrníčku. A dejateľov "máme skladom". Toto je okultná podstata tzv. pragocentrizmu. Štefánikov duch viazaný na jeho ostatky na Slovensku zjavne - ako genius loci = podľa Rimanov ochraňujúci duch miesta /egregor/ chránil Slovensko aj počas 2. vpádu Maďarov /Malá vojna - marec 1939/, alebo počas volieb v roku 1946, keď na Slovensku komunisti voľby nevyhrali. A to sa neodpúšťa.

  "V katastri obce Most pri Bratislave, na mieste, kde po zrútení lietadla tragicky zahynul M. R. Štefánik, bola v 20-tych rokoch 20. storočia vybudovaná symbolická mohyla v tvare kamennej pyramídy. Mohyla sa nachádza uprostred malého parčíku obkoleseného priekopou a vkusne nasadenými lipami. Autorom jej návrhu bol slávny slovenský architekt, zakladateľ modernej slovenskej architektúry, Dušan Jurkovič, ktorý navrhol i monumentálnu Štefánikovu mohylu na vrchu Bradlo."

  Link neuvádzam aby mi prešiel komentár. M.R.Štefánik sa narodil 21. júla 1880 v Košariskách - takže pred 140 rokmi a teraz pred pár dňami mal výročie.

 17. Maroš napsal:

  Pre ilustráciu - tu ani zmienka o tom, že by bol Štefánik v mohyle pochovaný - konkrétne v sarkofágu. A nie je pravda, že 4 obelisky symbolizujú 4 obete "autonehody". Sú to symboly moci zasahujúce do 4 svetových strán.
  https://www.planetslovakia.sk/kultura/130-stefanikova-mohyla-bradlo

  A tu sa začína reštaurovať budova tzv. Strážnice, ktorá mala tvoriť zázemie správcu mohyly. Až tak to mysleli vážne. Akurát telo Štefánika neustrážili a dnes si na telo nikto nespomenie. Na mohyle som bol ako decko na školskom výlete. Vtedy som nič nechápal. Až keď som sa vrátil z vojenčiny - až po určitej dobe mi zaplo, odkiaľ poznám svojho vtedajšieho veliteľa batérie "za ktorým ešte aj dnes skočím do studne" /neviem, či ešte žije/. A on sa fyziognomicky a osobnostne podobal práve Štefánikovi - a náhodou jeho silnou doménou bola navigácia z hviezd. Slúžil som u vojska so znakom trojuholníka a kružidla - len bez toho G. Náhoda? A ešte iné veci. Tie si nechám pre seba.

  Takže z budovy Strážnice urobia reštauráciu. Veď nie je čo strážiť. Sarkofág napr. Význam čestnej stráže hádam nemusím pripomínať, čím nemyslím tých dílerov drog v prezidentskom paláci.
  https://www.teraz.sk/regiony/stefanik-v-areali-bradla-sa-zacala/455366-clanok.html

  Nadácii M.R.Štefánika v Bratislave sa radšej vyhnem...

 18. Maroš napsal:

  Dobre admin - keď už jedeš a mažeš tak prosím prosím - nechaj tu aspoň Čaputovej vysmiate selfíčko pri soche Štefánika v francúzskom Meudone - za to ti hádam dvere nevykopnú.
  "Zdôraznila, že do Paríža prišla reprezentovať Slovensko ako krajinu, ktorá vo vysokej miere podporuje členstvo a integráciu v EÚ."
  https://www.parlamentnelisty.sk/arena/235016/foto-caputova-pri-soche-stefanika-aj-o-hlbokom-vnutornom-vlastenectve/

  Ináč len sa zamýšľam - ten Český dom s hospúdkou v Bratislave - to je spoločné pracovisko BIS a SIS?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!