Srbové si další karanténu prostě nenechali líbit a vyjádřili se k tomu po svém

srbskoV úterý, 7. července 2020 vypukly hromadné protesty v několika srbských městech, včetně Bělehradu. Důvodem bylo prohlášení srbského presidenta Aleksandara Vučiče, který zakázal shromažďování více než pěti lidí a vyhlásil zákaz vycházení od pátku do pondělka. Neřekl, jestli to tak bude každý pátek, ani jestli to platí pro celou zemi. Pár hodin poté vypukly veřejné protesty. Bez ohledu na omezení, týkající se shromažďování více osob, celé davy se nahrnuly před vládní budovy a tam zpočátku mírumilovně, později už ne tak moc mírumilovně „protestovaly“ proti presidentovu nařízení. V Bělehradě musela policie použít slzný plyn a fyzické násilí, aby reptajícímu davu zabránila při vstupu do budovy Parlamentu. Kritika západního tisku je kvůli tomu neminula.

Oplátkou házeli protestující na policisty kameny, lahve a dokonce i vejce o ně rozbíjeli. Jiní se ozbrojili přenosnými ploty, jak ukázáno na snímcích ZDE. 14 policistů bylo zraněno a 71 protestujících bylo zadrženo. Dokonce i někteří reportéři získali bojové šrámy, video zde.

srbidemo

Hned v začátcích této mediální a politické, ale v žádném případě ne zdravotní „epidemie“ uvalil totiž srbský president na celou zemi přísnou karanténu. Před volbami do parlamentu tuto karanténu uvolnil, ale hned po volbách zkoušel zpátky zavést karanténu. Důvodem pro jeho obavy bylo 300 údajně nemocných koronou a 14 mrtvých v 7-milionovém státě!

To ale není tak hrozné, v Číně před časem znovu uzavřeli celá území kvůli osmi nemocným v 11-ti milionovém Wuhanu, což nasvědčuje, že Číňané jsou ještě větší strašpytlové (anebo poslušní otroci globalistů) než Srbové.

Samozřejmě, zbývá vědět, jestli je srbská vláda schopna dokázat, že 300 osob skutečně dostalo Covid chřipku a že 14 z nich na ni zemřeli. Jestliže je testování na Covid naprosto nespolehlivé a prakticky nefunkční, že i sami výrobci na to upozorňují, jak již bylo psáno dříve, jak můžeme věřit jejich číslům a statistikám? Absolutně ne! A pokud zakládají diagnozu na seznamu příznaků, tak ty jsou stejné i pro každou jinou chřipku a snad i mnoho jiných nemocí.

Ať už to Srbové věděli nebo ne, další karanténu odmítli, nechali si líbit takové omezování osobní svobody a postavili se na odpor.

A co udělal president Vučič? Stáhl nařízení na další karanténu! Lid vyhrál, aspoň jednou!

Moc informací o těchto protestech nikde nenajdeme. Globalisté neradi přiznávají prohru. Jeden z mála, kdo se vyjádřili byl al-Jazeera, ale jejich lhářským a podlézavým způsobem zkreslili celou situaci k nepoznání. Uvedli následující důvod pro tyto nepokoje: „to nebyly v žádném případě protesty proti další karanténě. Naopak. Ten pravý důvod byla nespokojenost občanů s tím, že Vučič se rozhodl skončit karanténu před volbami, 21. června, čímž na úkor svých politických zájmů dovolil, aby vznikla nová epidemie korony a s ní i patřičná úmrtí.“

Nezdá se, že by rozhořčené davy byly ochotny čekat od 21. června až do 7. července!

Takže podle těchto fantastů měl president Vučič vliv na výskyt koronavirového onemocnění! Jaksi záhadně celý svět ignoruje skutečnost, že koronavirová chřipka byla letos třetí v sérii chřipek a už několik týdnů je za svým vrcholem, takže prakticky neexistuje. To, čemu se dnes říká koronavirus je záležitost čistě médií, politiků a jiných lhářů, ale ne lékařů.

Statistiky, týkající se počtu nemocných jsou falšované, úmrtí na chřipku zahrnují veškerá úmrtí, tak jak jsou. Když vezmete počet mrtvých ve kterémkoliv státě, nebude rozdílný od stejné statistiky z minulého roku. Takže kde se projevují ta hrozivá úmrtí na koronu? NIKDE! Prostě nejsou. Nekonají se. Všecko je to výmysl a sprostá, pustá a nehorázná lež. Jediné co snad navršilo množství úmrtí jsou zdravotní problémy a sebevraždy, zaviněné karanténou a povinnými rouškami, spolu s hladinou stresu, kterou všecka tato nesmyslná opatření v lidech vyvolala.
5 Komentářů k Srbové si další karanténu prostě nenechali líbit a vyjádřili se k tomu po svém

 1. Kadlik napsal:

  Naopak kdyz se podivate na cisla ceskeho statistickeho uradu https://www.czso.cz/csu/czso/obypz_cr
  Tak zjistite za stejne obdobi minuleho a predminuleho roku letos zemrelo menie lidi takze se z nas pokouseji delat hodne velky blby!

 2. arpád napsal:

  bol som pár dní pred nepokojmi v Srbsku, keď začali správy o zvýšenom výskyte nakazených a možných opatreniach vrátane karantény. Jeden známy mi už vtedy povedal, že ak zavedie Vučič karanténu ako bola na jar, tak Srbi v Belehrade ho zabijú, že ľudia už nič podobné nedopustia. Prešlo pár dní a jeho slová sa potvrdili. Je to obyčajný dedinský človek, ktorý pozná mentalitu srbov. asi by som mal podľa jeho predpovedí začať tipovať, budem milionárom.

 3. Maroš napsal:

  arpád - a ako vyzerá situ v súvislosti s volebnou kampaňou krypto-ustašovcov = orientácia Chorvátov na útoky voči Srbom / poznámka - k nám do rodnej dediny sa prišiel rozlúčiť kvôli rakovine pred 3 rokmi Slovák pôvodom zo Slovenska s rodinnými väzbami na Slovákov z Vojvodiny - ktorí tam kvôli komunistom emigrovali z ČSSR, ktorému kamaráti Srbi - keď ho už 3. krát povolali do vojny proti Chorvátom - povedali, že to už nie je jeho vec, že svoju lojalitu preukázal - nech si zachráni život, takže emigroval 1995 do Bratislavy. A zrejme stres ho dobehol rakovinou. Ale takí postihnutí Slováci boli aj na chorvátskej strane. To je pre našich tragédia chorvátsko-srbského konfliktu - že nás postavili proti sebe. Odbočím - v polovici 7. storočia pápež neviemaký vydal bulu, ktorou zvýhodnil Chorvátov, pokiaľ budú potierať ostatných Slovanov. A to bolo ďaleko dávno predtým, než k nám prišli tí rímski zmrdi C+M.

  Takže Srbi si zachovávajú rodovú pamäť, a keď ich niekto chcel vyhladiť v roku 1999 humanitárnym bombardovaním - ešte stále si to pamätajú, takže sa teraz nenechajú vyhladzovať nejakými rúškami. Opakujem - ten útok proti Srbom zo strany chorvátskych fašistov nie je náhodný - niekto to skrátka CHUCPE skúša, čo tento národ vydrží.

  "Chorváti sa vracajú k svojej fašistickej minulosti. Ich nenávisť voči Srbom zatienila aj Koronakrízu"
  https://cz24.news/chorvati-sa-vracaju-k-svojej-fasistickej-minulosti-ich-nenavist-voci-srbom-zatienila-aj-koronakrizu/
  "Chorvátsky premiér Andrej Plenkovič presunul parlamentné voľby o niekoľko mesiacov vopred so zámerom vyťažiť z „dobrých výsledkov boja proti pandémii Covid-19“ a vyhnúť sa ekonomickému pádu v jeho plnej sile.

  Pandémia spôsobila tejto členskej krajine EÚ, ktorá je závislá od cestovného ruchu, najväčšie problémy za uplynulých niekoľko desaťročí, dopĺňa tlačová agentúra AFP."
  https://theworldnews.net/sk-news/volby-v-chorvatsku-sa-skoncili-vitazom-je-zrejme-vladnuca-hdz

  Čiže rozumeno - Srbi nepatria medzi hostí-klientov turistického ruchu v Chorvátsku - Chorváti ich peniaze "nepotrebujú" - až tak ich nenávidia - "Sláva Vatikánu kurva!". Zažil som to na vlastnej koži ako 11r. decko v roku 1968 v Roninji - keď nás napadol postarší Chorvát na tržnici presvedčený o tom, že sme Srbi, hoci sme mu kričali, že sme Slovačka. Smutné a choré, ale 1300-ročná realita! Osobne do Chorvátska nepáchnem.

  Otázka - poznáš film "Okupácia v 26 obrazoch"? Nie je to o Jasenovaci - o čom už vôbec nemajú Slováci "pri svojom mori" páru. He - "Odmietam kozmetiku tejto značky, pretože bola skúšaná na zvieratách!"
  He - "Odmietam more tejto značky, pretože do neho vytiekla krv milióna podrezaných Srbov!" Asi tak...

  • proud napsal:

   "....ktorou zvýhodnil Chorvátov, pokiaľ budú potierať ostatných Slovanov....".................Chorvati nejsou Slovani!!!

  • proud napsal:

   Tak mozna oprava,podle wiki jsou,hm,budu muset vzpominat a dohledat proc nemaji bejt,kde jsem to sebral.....

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!