„Nikdo nezemřel na koronavirus,“ říkají lékaři

alexovBulharský lékař-patolog Dr. Stojan Alexov prohlásil ve video-rozhovoru ze 13. května t.r., který s ním vedl Dr. Stojčo Katsarov, že nikdo nezemřel na COVID-19. V rozhovoru rovněž nazval WHO organizaci „kriminální zdravotnickou organizací“ kvůli tomu, že vytvořila celosvětový chaos, aniž by měla nejmenší důkaz, že jde opravdu o pandemii. Dr. Alexov (na obrázku) není jen tak lecjaký patolog. Pracuje v tomto oboru již 30 let a je ředitelem oddělení histopatologie v bulharské Onkologické nemocnici v Sofii. Dále je předsedou Bulharského patologického sdružení (BPA) a členem Evropské patologické společnosti (ESP). A Dr. Katsarov, který rozhovor s Alexovem vedl, je předsedou Centra na ochranu občanských práv v Sofii a bývalý zástupce bulharského Ministra zdravotnictví. Videozáznam této diskuze v bulharštině je ZDE a jeho anglický překlad ZDE.

Dr. Alexov říká, že žádné specifické protilátky proti koroně nebyly nikdy nalezeny. Naše tělo si samo vyrábí protilátky na všecky patogeny, se kterými se setká. Patologové mohou tyto látky barevně označit a přidat je k tělesným tkáním, kde se sloučí s příslušnými patogeny. Pak je možno sledovat pod mikroskopem, kde se tyto patogeny nacházejí. Jenže když nebyly žádné protilátky pro koronavirus nalezeny, tak není možno určit, jestli člověk tento virus měl a stejně tak jestli na jeho přítomnost zemřel. Podrobnější informace je možno najít ve formě videí na BPA stránce.

Ve skutečnosti, COVID-19 nebyl nikdy vytříděn v jeho čisté formě, nebyl také zkopírován a rovněž nebylo nikdy dokázáno, že způsobuje tu určitou nemoc. Mezi lékaři známo, že nesplňuje požadavky Kochových předpokladů, což jsou vědecké kroky na důkaz, že virus skutečně existuje a že je opravdu vázán na tu, určitou nemoc.

Kochovy předpoklady jsou:

 1. Mikroorganismus, nebo jiný patogen musí být přítomen ve všech případech té stejné nemoci;
 2. Tento patogen je isolovatelný od nemocného nositele a je možno ho dále pěstovat v laboratorních podmínkách;
 3. Patogen, vypěstovaný v laboratorních podmínkách musí způsobit stejnou nemoc po naočkování zdravému laboratornímu zvířeti.

Takže jak říkají novináři Torsten Engelbrecht a Konstantin Demeter, existence COVID-19 je založena na víře, ale ne na faktech, protože COVID-19 nesplňuje ani jednu z těchto podmínek.

Dr. Alexov poznamenává, že veškeré pitvy v Německu, Italii, Španělsku, Francii a ve Švédsku ukazují na to, že tento virus není smrtelný. A všichni patologové se shodují, že nikdo nezemřel na koronavirus. A stejně tak neexistuje důkaz, že by kdokoliv, kdo by tento virus měl, zemřel na jeho infekční následky; u každého případu byly jiné, daleko vážnější důvody pro smrt.

Jinými slovy, zde není ani nejmenší důkaz toho, že tato nemoc existuje.

Veškeré pitvy, které Dr. Alexov prováděl, byly rozdílné a jedna s druhou neměly nic společného. „Když lidé dostanou chřipku, každý na ni reaguje jinak,“ říká. „Takže ve skutečnosti není možné vyvinout očkování proti chřipce, které by bylo účinné pro všecky.“ Proto si není jistý, co Bill Gates v těch laboratořích vyrábí, jestli je to opravdu očkování, nebo něco jiného.

WHO se podle něho chová zločinně už tím, že diktuje všem lékařům, aby každý, kdo má podle současných testů COVID infekci a později zemřel, měl na úmrtním listu uveden důvod smrti COVID. Dokonce, provádět pitvu na těch, co údajně na COVID zemřeli je zakázáno a v Bulharsku provedli za celou dobu trvání koronavirové hrozby pouze tři pitvy tohoto druhu. Je zjevné, že pitvy by odhalily skutečný důvod úmrtí každého pacienta a to by se někomu tam nahoře velmi nehodilo.

„Všichni ti, kteří na koronu zemřeli v Italii, byli předtím očkováni proti chřipce. Očkování potlačí imunní systém člověka a při styku s opravdovou chřipkou to může být jeho smrt,“ říká dále Dr. Alexov.

puschelNěmecký lékař Dr. Klaus Püschel (na obrázku), ředitel oddělení Soudního lékařství v Universitním zdravotním centru Hamburg-Eppendorf rovněž potvrdil, že COVID-19 je smrtelná nemoc pouze ve velmi výjimečných případech. „Zjistili jsme,“ prohlásil při rozhovoru, „že korona infekce nemá nic do činění s úmrtím, protože ve všech případech existují jiné důvody pro smrt, jako na příklad krvácení do mozku, nebo srdeční mrtvice.“

Americký president Trump se o koroně vyjádřil, že je to celé podvod. „Všecky ty nejvíc nehorázné lži se týkají Covidu-19,“ řekl. „Každý lže. CDC lže, media lžou, demokrati lžou, většina doktorů lže – ne všichni, ale většina a přitom jim máme věřit.“ A media ho za jeho názory kritizují a snižují ho na prosťáčka.

Trump prohlásil mnoho současných mediálních „svatých krav“ za podvod. Podezření na jeho spolčení se s Ruskem kvůli volební kampani, to byl podvod; jeho odstranění z presidentského úřadu byl podvod; globální oteplování je další podvod. A taky WHO označil za zrádnou organizaci a zarazil jim fondy.

Už jen když vezmeme vedení WHO, tak z něho podvod skoro čiší. Sám generální ředitel jménem Tedros Adhanom Ghebreyesus má za sebou historii, se kterou se není co chlubit. V jeho rodné Etiopii byl jedním z vedoucích organizace „Tigray People Liberation Front“ (TPLF, neboli Tigray strana pro osvobození lidu). Již z názvu samotného čiší komunistická organizace. TPLF vedla partyzánskou válku proti Mengistově diktátorské vládě a jako správná teroristická organizace prováděla ozbrojené nájezdy na venkovské obyvatelstvo.

Vláda v Etiopii byl snad ten nejhorší genocidální režim na celé zeměkouli za posledních 30 let. Snad proto se Tedros stal postupně Ministrem zdravotnictví a posléze Ministrem zahraničí. Jako Ministr zdravotnictví se vyznamenal tím, že odmítl uznat epidemii cholery, která ve státě vypukla a vydával ji za obyčejný průjem. Hodně lidí kvůli tomu zemřelo. Jako Ministr zahraničí pomáhal vládě zabavit lidem obrovské pozemky za účelem prodeje cizím investorům. Podmínkou pro tento obchod bylo nucené přesídlení 15,000 lidí. Když došlo ke vzpouře, policie napřed používala slzný plyn, ale pak střílela do demonstrantů naostro. 500 lidí zahynulo. Tedros zkoušel celý incident ututlat – krátké video z protestů ZDE.

A dnes, Dr. Tedros, jak je nazýván, přestože nemá žádný doktorát, volá do světa: „Máme pro vás jednoduchou zprávu: testujte, testujte, testujte.“

Přitom i sám vynálezce PCR testu, biochemik Kary Mullins, který za tento vynález obdržel Nobelovu cenu říká, že test není použitelný na virové nemoci.

Jako další, ještě nikomu se nepodařilo tento virus isolovat v jeho čisté formě, čímž nebyla splněna první podmínka Kochových předpokladů, což automaticky nesplňuje ani podmínku druhou. I vědci, kteří buď v tomto oboru pracují, anebo stále sledují co se děje, nezjistili ani jeden případ, že by někdo tento vir isoloval. Ve skutečnosti neexistuje ani jeden důkaz, že virus skutečně způsobuje to, co je mu přičítáno. Laboratorní myši, které byly údajně infikovány, se nevyznačovaly žádnými příznaky, čímž automaticky nesplňovaly třetí Kochův předpoklad. A stejně tak ani jedno pokusné zvíře na tuto nemoc nezahynulo.

Podle oficiálních zdrojů, vyhodnocování výsledků PCR testu, který je na zjištění přítomnosti korony používán, není ani trochu snadné. Těch problémů je tolik, že prakticky celý test, tak jak je, je nepoužitelný. Toto je varování, které tento test s sebou přináší:

 1. Negativní výsledky nezaručují, že testovaný člověk nemá COVID infekci. Jedná se hlavně o ty, kteří jsou čerstvě infikovaní a kteří mají špatný imunní systém;
 2. Kladné výsledky mohou být docíleny kvůli bývalým nebo současným chřipkám, jiným než COVID;
 3. Výsledky testování nemají být používány jako hlavní a jediný základ pro diagnozu, nebo za účelem vyhodnocení rizika infekce COVIDem.

Údajně je tento test z 80% „falešně kladný,“ což znamená, že v sobě má zabudovánu 80% chybu. Chtěli byste psa, u kterého je 80% možnost, že vás kousne? Anebo – chtěli byste provozovat podnikání, u kterého je 80% možnost že skončí bankrotem?

A to ještě není nikde záruka, že tento test nějakou chřipku nezpůsobuje. Už se tato podezření vyskytla na mnoha místech, protože čím víc testují, tím víc případů „koronaviru“ nacházejí. Když v Americe otestovali nějaké starobince, velká část lidí onemocněla a hodně z nich zemřelo. Stačí málo, stačí něco přidat na testovací tyčinku a je možno udělat další čárku na seznamu úmrtí koronavirových pacientů. Už ta skutečnost, že v některých místech v Americe je testování povinné (podle nového zákona H.R. 6666) a testovací personál bývá doprovázen armádními složkami, které mají za úkol nesouhlasící obyvatele k testování přinutit.

Zrovna minulý týden, na Floridě vypukl další skandál. Testovali a testovali a 100% všech testovaných mělo koronavirus. To bylo samozřejmě podezřelé a tak to bylo vyšetřováno. Zjistilo se, že patřičná klinika hlásila výsledky testů správně, což bylo 9.4%, ale státní instituce, Floridské oddělení pro zdraví si k tomu dalších devět desetin přidalo.
9 Komentářů k „Nikdo nezemřel na koronavirus,“ říkají lékaři

 1. Jan napsal:

  Co k tomu dodat? Ovcan uz nevi komu verit. Farmaceuticke koncerny a WHO nas zahnaly do kouta, zabrzdily vsechnu vyrobu a zamestnanost, vydelky pracujicim. Chteji prodavat vakcinu drahou a ockovani bude povinne. Politici a media tomu silenstvi napomahaji.
  Kdyz politika je zaprazena do cizich zajmu, je to vzdy pro ovcany nebezpecne. V te situaci se nalezame. Tito doktori nesmi do medii a rici svuj nazor. Zlo nas obklopuje a pomalu zabiji. Pracuji na redukci populace, na podpore chaosu, aby si uchovali hegemonii.
  Vazaly i ty co nechteji byt jimi ovladani drzi pod krkem a vyhrozuji, vydiraji. Jak dlouho jeste?

  • proud napsal:

   Jeste dlouho kamarade,hodne dlouho,protoze jak cast ovcanu posloucham,jsou uplne zpitomeli a ten zbytek jsou ignoranti nosici rousky aby meli pokoj a neplatili pokuty.Takze imbecilum co nas zenou do nestesti nikdo prdel nenakope. Nicmene vsechno zly pro neco dobry,az nastane ona situace,a to bude diky ovcanum brzo,kdy se zacne rabovat,vyridime si to aspon rovnou na fleku a beztrestne s nejvetsima svinema na ktery zrovna dosahneme! Takze ok ;-)

   • proud napsal:

    Ono to takhle zni "tak vselijak",ale ono pujde o potoky krve.....bohuzel.......jen ja sam mam na musce uz nekolik previtu co jim uz nepomuze ani svecena voda,tak,ci onak,jsou uz jen "otazkou casu".

   • Mario napsal:

    Proude - ty si idiot! "az nastane ona situace,a to bude diky ovcanum brzo,kdy se zacne rabovat,vyridime si to aspon rovnou na fleku a beztrestne s nejvetsima svinema na ktery zrovna dosahneme! Takze ok"

    No isto je to OK, keď prioritou je NAŠA GENOCÍDA - takže či nás pozabíjajú rúškami, chemtrailsmi, potrevinami, vodou, životným štýlom, rozvratom rodiny, buzerantmi, egoizmom, autogenocídou, samovraždami, atď. - už bude fuk, že si to s debilmi vybavíme - keď nás kvôli tomu bude MENEJ! Máš nejaký návrh, aby nás bolo viac?! Lebo všetko je nastavené - čokoľvek urobíš - aby nás bolo menej.

    OBČIANSKA VOJNA NIE JE TO ISTÉ AKO VYPÁLIŤ HNIEZDO LOTROV, KTORÍ TO VŠETKO PLÁNUJÚ A ORGANIZUJÚ. Isto - môžme začať vypálením hniezd ich služobníkov u nás. Lenže z historickej skúsenosti - bude treba počítať s intervenciou nadnárodného riadenia - a to už nebude realizovať Varšavská zmluva!
    http://necenzurovane.net/gosudarjon/g6.html
    https://www.aktuality.sk/clanok/809590/svet-populacia-studia-lancet-2100-slovensko/

    • Maroš napsal:

     Mario = Maroš = Mrož = som sa preklepol - nechcem zavádzať novým nickom - ospravedlňujem sa. Už som sa skokotený inde predstavil do nicku ako Matovič - lebo som ho mal práve v hlave. Stáva sa aj ženatému. Preto kurvy ženské pre istotu každému chlapovi v posteli hovoria "brouku" - nie Maroš.

     He - kurva - teraz mi napadlo, že nick Brouk je tu voľný! Admin - chcem si ho rezervovať!

    • proud napsal:

     Kdyz idiot,tak idiot:-))))))))))) . Priteli,ja seru na to aby nas bylo miliony idiotu,to budu mnohem vdecnejsi za "jenom" desetitisice tech normalnich a zodpovednejch obcanu,protoze na ovcany,paklize nebudou mit zajem stat se zpatky obcanama, zvysoka seru!!!

 2. Maroš napsal:

  Akšn! Moje víťazstvo zapijeme octom značky Klapka 2020!

  Prevzaté z necenzurované.sk - nechcem dávať link kvôli iným linkom - podotýkam, že octovanie funguje na fyzikálno elektrickom princípe - je to ako keď do určitého elektrického potenciálu "búrkový mrak - zem" vrazíte aktívny odpor - protiprúd. Preto je tá reakcia taká rýchla, čiže vôbec nejde o to, či sa nejaká molekula octu dostane 9 km vysoko. Detto - žralok ucíti kvapku krvi bez toho, že by sa mu dostala do receptorov - on ju ucíti AKO INFORMÁCIU!!! Teda ocot funguje ako informácia v ionizovanom elektrickom poli!

  "Octová para veľmi silno ionizuje vzduch okolo. Vytvára množstvo nabitých častíc. Vďaka rôznym reakciám kyseliny octovej vzduchom a vodnou parou, získavajú tieto nabité časti pomerne veľkú energiu a tak stúpajú hore a reťazovou rekciou nabíjajú okolité častice. Prispieva k tomu výrazne taktiež rýchle znižovanie tlaku a teploty so vzrastajúcou výškou a tým pádom majú nabité častice oproti okoliu stále väčšiu energiu a dokážu tak reťazovým spôsobom zionizovať obrovské množstvo vzduchu. A hneď ako sa táto reťazová reakcia dostane až do mraku, ktorý bol vytvorený umelým nasprejovaním kondenzačných jadier, tak sa nabijú jadrá i kvapôčky vody okolo nich, a voda sa z kvapiek vyparí do plynného skupenstva, bez toho aby kvapky spadli na Zem."

  Poznámka - ono to korešponduje aj s teóriou akademika Pochmelnych - Prúmyslové řízení počasi /na You Tube/

  K tým miskám - môj tip pre octárov - v obchode so zmiešaným tovarom vo vedľajšej dedine som objavil výrobok z čierneho gumoplastu v rozmere bežného jedálenského stola, teda cca 80 x 80 cm, pričom to má asi 3-4 cm zdvihnutý okraj - niečo na zachytávanie niečoho kvapkajúceho. Ideálna plocha dať do vnútra nejakú nasiakavú handru - aby ocot pri nedokonalej vodováhe /napr na balkóne/ nestiekol do jedného miesta. Ešte by som to zaťažil kvôli vetru nejakým kremeňom - pozbierať na štrkovisku. Skúsim to nejako na bicáku dotrepať budúci týždeň domov /lebo vietor/ - potom dám avízo, aký to má názov výrobku a kde to zohnať - inak ideálne ako spoločné misa pod kvetináče.

  Ako si pomôcť v dnešných stresujúcich časoch - teda keď sa v nás vďaka toxínom, žiareniu a stresu z covid fašizmu hromadia aj rakovinotvorné exozómy:

  "SULFORAFAN EXTRA - objav slovenských vedcov.

  Jedinečné nutraceutikum – SULFORAFAN – významná molekula s priaznivým prínosom pre zdravie človeka. Je vedecky dokázané, že pravidelným užívaním Sulforafanu EXTRA si vybudujete protirakovinovú ochranu, posilníte si imunitu a zvýšite kvalitu svojho zdravia. /pozn. - vyrába sa z brokolice/

  "Jednou z hlavných výhod sulforafanu je jeho vysoká biologická dostupnosť. Vďaka chemickej štruktúre a schopnosti zlučovať sa s tukmi dostáva sa do všetkých buniek nášho tela. Preukázalo sa, že sulforafan má absolútnu biologickú dostupnosť okolo 80 %, dosiahne vrchol v krvnom obehu približne 1 hodinu po požití a účinkuje až 20 hodín."

  "Pôsobí ako zdravotná poistka pre naše bunky tým, že podporuje ochranné a detoxikačné mechanizmy v bunkách. Toto umožňuje odstrániť z ľudského tela environmentálne toxíny a látky znečisťujúce ovzdušie, opraviť poškodenia spôsobené oxidačným stresom a zápalom."
  https://www.aktuality.sk/clanok/810495/prevratny-objav-v-prevencii-onkologickych-ochoreni/?utm_source=azet.sk&utm_medium=magaziny-top&utm_content=clanok1&utm_campaign=HP-azet-new

 3. proud napsal:

  Me se osvedcilo nedelat s tim zadny cavyky,jak zahlidnu chem,beru lahev octa,dve,a mazu ho porozlejvat na rozpalenou afaltku..........ucinek odzkousenej a zarucenej.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!