Očkování proti Cov-2 – nový výzkum přináší další informace

schott-covid19-3840x2160-26062020Několik firem již vyrukovalo s novým očkováním proti koroně a horlivě je testují jak na zvířatech, tak i přímo na lidech. Je z toho hotová horečka – mezi farmaceutickými firmami – kdo přijde s očkováním dříve, lépe, rychleji na trh. Studie jsou v běhu po celém světě, v Jižní Africe, v Brazilii, v Britanii a na mnoha jiných místech. Výzkum z university v Oxfordu a farmaceutická firma AstraZeneca oznámili již v květnu testování jejich očkování a firma Moderna se přidala minulý týden. Jenže bylo zjištěno, že při pokusných zkouškách Oxford přidává pokusným tvorům ještě léčbu acetaminofenem (Paralen), po šesti hodinách od očkování, celých 24 hodin. To samozřejmě nezní moc dobře, protože na co ten Paralen potřebují – na odstranění příznaků chřipky?

Nemluvě o tom, že Paralen je nebezpečný lék. I v normálních, předepsaných dávkách dokáže způsobit totální kolaps jater a nic kromě transplantace jiných jater pacienta nezachrání. A když si někdo s Paralenem vezme ještě skleničku vína, nebo piva, či jakýkoliv jiný alkohol, pak má kolaps jater ještě pravděpodobnější. Samozřejmě, lékařská věda se o tomto nešíří, jak by mohli, když by pak produkt nešel na odběr.

Lidé, kteří byli na pokusy s očkováním v Oxfordu vybráni, byli samozřejmě ti nejzdravější ze zdravých. A přesto i u nich došlo k „nepatrným bočním účinkům,“ jak universita přiznává. Hlavní media přispěchala na pomoc, když napsali, že těch „nepatrných“ bočních účinků bylo mnohem více než těch vážných.

Takže – jak moc „nepatrné“ tyto boční účinky byly a kolik jich bylo? Kolik bylo těch vážných a jak moc vážné byly?

Asi jedna třetina všech pokusných lidských králíků, na kterých Oxfordská universita zkoušela nové očkování, měla typické příznaky chřipky: únavu, bolesti hlavy, horečky, zimnice, bolesti svalů. To nejsou žádné „nepatrné“ boční účinky, když uvážíme, že šlo o mladé a naprosto zdravé lidi. Ale když se to všecko shrne, tak si musíme přiznat, že očkování proti chřipce způsobuje chřipku samotnou.

Moderna postupovala maličko jinak a napřed to vzala z obchodní stránky. Nejen, že jejich akcie vylétly nahoru a mnozí je podezřívali, že to udrželo burzu na Wall Street nad vodou. Ale v ten moment také začali všichni jejich zaměstnanci prodávat své podíly ve firmě. Buď nevěřili jejich výzkumu, anebo je dostali namísto platu. V každém případě, je to podivné jednání. Výsledky jejich testů na těch nejzdravějších ze zdravých byly ty stejné: typická chřipka s únavou, bolestmi hlavy, horečkami, zimnicemi, bolestmi svalů. Jinými slovy: chřipka.

Očkování, se kterým přišla Moderna neobsahuje oslabené, nebo přímo neúčinné viry koronaviru, jako tomu bývalo u tradičních, starých očkování. Jejich nové očkování používá genetický materiál zvaný „posel RNA,“ který má vyprovokovat DNA k tomu, aby samo vyprodukovalo protilátky. Takže ovládáním našeho DNA, změnou jeho funkce, nás chtějí udělat odolné?

gates-vaccinesOvšem to je přesně to, co chce docílit Bill Gates (na obrázku), s pomocí Dr. Anthony Fauciho: vyprodukovat pokusnou RNA očkovací látku, která pře-programuje lidské buňky a DNA, aby samy vyprodukovaly protilátky proti koroně. Tato technologie vloží genetický kód koronaviru do každého, kdo toto očkováni dostane a tento kód tam zůstane napořád. Možná bude účinkovat proti letošní koroně, ale protože nemoci se mění, tak třeba už další rok fungovat nebude. Ale přesto změní celou genetiku příslušného člověka. Tato změna jednak zůstane v každém z očkovaných napořád, ale ještě bude dále dědičně přenesena na všechny jeho potomky.

Moderna se dále moc nechlubí tím, že 20% všech, kteří byli – ti nezdravější ze zdravých – na pokusy s novým očkováním vybráni, potřebovalo nemocniční ošetření. Přesto dostali obrovskou injekci ve formě vládní finanční podpory (zřejmě díky Dr. Faucimu) a Bill Gates nadále zkouší udělat toto očkování povinné pro všecky lidi na světě.

Stejně horlivě vyrábí očkování i firmy GlaxoSmithKline (GSK) a Sanofi. Tyto firmy do očkování přidaly látku, zvanou ASO3, kterou již dříve GSK vyvinula ve spolupráci s organizací CEPI a která byla před pár lety přidána do očkování proti prasečí chřipce. Tato látka způsobila v očkovaných narkolepsii (neurologická porucha, která naruší spánek a dokáže vyvolat nadměrnou spavost i během dne).

fittgsCatherine A. Fitts (na obrázku), která sice není ani lékař, ani vědec, ale je bankéř píše, jak je toto všecko organizováno. Napřed vypustí mezi lidi nějakou jedovatou látku a prohlásí, že je to velmi škodlivý virus a že proti němu vyvinou očkování. Přijdou s očkováním, naočkují lidi a mezitím pozastaví rozšiřování původního jedu, takže ti, kteří přišli s očkováním, jsou považováni za hrdiny a přes noc se z nich stanou Jánošíkové dnešní lidské společnosti.

V r. 2017 badatelé v Italii prozkoumali přísady 44 tak zvaných očkování a ve všech zjistili velké množství těžkých kovů a biologického znečištění. Buňky z potracených dětí a ze zvířat, geneticky změněné látky byly rovněž přítomny a kdoví co jiného. To množství cizích látek, které v očkování nemají co dělat, je šokovalo. Proto Italie prohlásila očkováni za neslučitelné s člověkem a za v lidském těle nerozložitelné a tím pádem za trvale škodlivé.

Takže ta očkování nejsou skutečná očkování, ale cosi jiného, velmi nebezpečného. Není divu, že přes 50% všech amerických dětí, které musí povinně dostat asi 70 druhů očkování, má aspoň jednu vážnou chronickou nemoc. Lékaři říkají, že to procento je mnohem a mnohem vyšší, protože ne všecky rodiny si mohou dovolit lékařskou péči a drahé testování za účelem určení diagnozy a následné léčby.

A proč Bill Gates? Nedokázal udržet viry ze svého vlastního programu a teď je chce vymýtit z nás? Když Microsoft začal, jejich počítačový program byl skutečně mizerný a zůstává mizerný i dnes. Ale samozřejmě, počítačové programy nebyly přímo jejich zaměření. Jejich hlavní snaha byla umístit do programu „zadní vrátka,“ kterými se mohly špionážní agentury kdykoliv dostat dovnitř a sbírat informace o lidech, o jejich činnosti a zájmech, na které stránky chodí na internetu, o jejich obchodním podnikání a o všem možném. My všichni, uživatelé Windows, jsme možná takto denně sledováni, špehováni a nenápadně z pozadí kontrolováni.

Americký soudní systém zahájil v r. 1998 proti Microsoftu soudní řízení kvůli porušování anti-trustového zákona. To se stalo v době, kdy jaksi záhadně, začaly mizet vládní peníze, což dostoupilo výše 21 BILIONŮ dolarů. Postupně soud rozhodl, že si Gates může zcizené peníze ponechat, ale nejspíš za to musel oplátkou slíbit něco jiného. Načež založil svoji neslavnou Nadaci a podporuje některé velmi podivné organizace. To, jak dnes horlivě zkouší očkovat celý svět, může být jeho část tehdejší úmluvy se soudním zřízením.

Ten hlavní záměr je nahradit skutečné peníze jakýmsi digitálním systémem, jakýmsi implantovaným systémem kredit karet, který může být spojen s nejrůznějšími způsoby venkovního dozoru, se sledováním člověka a jeho kontrolou, včetně kontroly a ovládání jeho mysli. Má to být způsob jakési ochrany celosvětového finančního systému před hyper-inflací a před totálním kolapsem. Takže tak, jak Gates nainstaloval podivně fungující operační systém do našich počítačů, stejně tak hodlá nainstalovat něco podobného do našich těl, čímž nás bude ovládat a bude nadále používat „viry“ jako důvod pro instalování nových a nových přídavných programů, které všecky budou dodávány formou „očkování“ a společně povedou k našemu dokonalému zotročení.

Kvůli tomu byl uveden na scénu strašák jménem COVID-19 a karanténa, protože zastavením ekonomické aktivity a následného zbankrotování milionů malých a větších obchodů a podnikatelů byla tato hyper-inflace oddálena.

Je jasné, proč Gates nazývá tuto novou technologii „očkováním.“ Jestliže nás dokáže přesvědčit, že naočkovatelné kredit karty, nanotechnologie, nebo dohlížecí „trackers,“ anebo programy na spojení našich mozků s počítačem jsou „očkování,“ pak nás jak Gates, tak biotechnické a farmaceutické firmy mají v kapse a mohou si s námi dělat co chtějí. Mohou o nás sbírat veškeré informace, mohou kontrolovat s kým přijdeme do styku, o čem jednáme, co zkoušíme docílit, co nás baví a zajímá, co jsou naše slabosti a těchto patřičně využívat. Nemluvě o tom, že nám mohou kdykoliv na dálku vypnout přístup k penězům, anebo nás označit, aby nám žádný obchod nic neprodal. Jinými slovy, mohou si s námi dělat co chtějí, pak jsme jejich otroci na celý život.

Jak říká Catherine Fitts, je pravděpodobné, že Gates spolu s farmaceutickými firmami a biotech průmyslem zkouší vytvořit celosvětovou síť kontroly tím, že do nás naimplantují digitální spojku (interface), pomocí které nás napojí na nový, $10 miliardový JEDI cloud (virtuální úložiště) Microsoftu v americkém Oddělení obrany (Department of Defense) a také na mnoha-miliardový cloud Amazonu, který byl zavedený pro CIA a na který budou mít přístup veškeré špionážní agentury. Americká armáda právě instaluje tento operační systém do jejich „cloudu.“

A ještě ke všemu si všichni tito spiklenci v Americe zajistili, aby nebyli soudně postižitelní v případě, že by nám jejich „očkování“ jakkoliv ublížilo. Tuto soudní imunitu jim zaručuje dokument zvaný „PREP Act,“ uveden v platnost v r. 2005 jako Zákon č. 109-148, podle kterého „určité osoby a bytosti“ (které nejsou blíže popsány, takže to může být kdokoliv a cokoliv) mají imunitu proti soudnímu stíhání za jakékoliv škody, které by vznikly výrobou, prodejem, rozšiřováním a používáním medikálních protilátek, neboli očkování. Celý dokument je ZDE.

Takže mají volné pole působnosti, nejsou ničím zodpovědní, mohou si s lidmi dělat, co chtějí. Mohou nás sledovat na každém kroku, sbírat o nás informace a prodávat je za obrovské peníze dalším hamižným oportunistům.

V Číně už je tento systém zaváděn, takže – proč by ho nemohli zavést i v Americe a postupně v celém světě.

Ve skutečnosti, i první očkování proti COVID chřipkám bylo zkoušeno v Číně již v r. 2002 na zvířatech. Tehdy byly použity celkem čtyři druhy očkování, které se jevily velmi slibné a zvířata si opravdu vyvinula značné množství protilátek. Ale když byla ta stejná zvířata vystavena skutečnému, živému viru, ty následky byly příšerné. Všichni dostali zánět do celého těla a histopatologické změny na plicích. Podrobnější popis a porovnávací tabulky jsou ZDE.

Ten důvod, proč všechna zvířata podlehla, spočívá v tom, že všecka očkování, tak jak jsou, jsou geneticky změněná. Takže když se dostanou do styku se skutečným virem, následky bývají vážné. Může dojít k tak zvané cytokinové reakci, o které se zmiňuje Dr. Cahill (v jednom z mých předešlých článků) a ta bývá někdy i smrtelná. Když se to celé shrne, tak očkování má tendenci způsobovat přesně to, proti čemu bylo vyvinuto.

S očkováním proti koroně je to ještě horší v tom směru, že někteří lékaři podezřívají, že výrobci těchto očkování nevědí co dělají. Ještě nikdo nevyvinul očkování proti koroně a tím pádem nikdo ani neví, jak v tom postupovat. Nikdo neví, jestli to má být RNA očkování, nebo DNA, anebo přečištěné proteiny. Ještě nikomu se taky nepodařilo korona virus isolovat a replikovat, takže podle čeho postupovat? Protilátky, které virus neutralizují jsou v pořádku, ale ty, které se s ním svážou jsou škodlivé. A očkování proti koroně vytváří pouze ty protilátky, které se s virem spojují, takže protilátky toho druhu jsou škodlivé a ne pomocné.

Tím pádem někteří mohou mít protilátky a přesto onemocní a jiní protilátky nemají vůbec žádné a přesto neonemocní. Takže opět, vědečtí pracovníci vidí pod mikroskopem protilátky a nadšeně si poklepou ha rameno jací jsou pašáci. A přitom to všecko posuzují ze špatného konce.

Už ta skutečnost, že starší lidé nereagují na očkování, která jsou určena pro děti. Jenže silnější očkování, jaké starší lidé potřebují, by bylo pro děti nesmírně nebezpečné.

A protože každé očkování je ve skutečnosti škodlivé a nepomáhá proti ničemu, z toho důvodu zkouší Bill Gates napřed získat soudní imunitu v zahraničí a teprve potom tam rozšířit své působiště a svá očkování. Je zjevné, že velice dobře ví, jakou škodu tím způsobuje a chce si být jistý, že on sám a jeho peníze nebudou postižitelné. Ptáte se, jestli mu tuto imunitu Evropská unie poskytne? Samozřejmě že ano! Přijmou ho s otevřenou náručí, protože jejich cíl je ten stejný jako jeho – zotročit nás a posléze vyhubit.

fauciA to nás ještě ke všemu sám Dr. Fauci varuje, že očkování proti korona viru pravděpodobně nebude zaručovat trvalou imunitu. Jak říkám, „software updates!“ Takže nás budou chtít povinně očkovat stále dokola!

Fauci dále tvrdí, že Amerika je stále hluboko v první fázi korony, což je vědecký nesmysl, protože – pokud je korona skutečná chřipka – každá chřipka má svoji dobu trvání, čítá se, že zhruba 4 týdny a pak je pryč. A korona si už svou dobu trvání odbyla někdy v květnu. Toto pokračování tak zvané „epidemie“ je záležitost čistě mediální a politická, je to záležitost lhářů a podvodníků, je to uměle rozšiřovaná nemoc skrze nucené testování, je to rozšiřování laboratorně upravených bakterií mezi populaci za účelem způsobit co největší zdravotní škody. Proti něčemu takovému, proti záměrnému otravování lidstva, nefunguje žádné očkování.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!