Fejk podporován ČTK, nepřijatelné!

Na internetových stránkách ČTK "České noviny" se objevila podle veřejnoprávní tiskové kanceláře zřejmě velmi důležitá zpráva, že do Senátu Parlamentu ČR bude kandidovat Fejk. Na základě čeho si ČTK dovoluje takto dělat propagaci jednomu kýmsi vybranému kandidátovi? Jak je možné jednoho kandidáta takto upřednostňovat? Pokud bychom stále měli věřit na přítomnost demokracie v ČR, musejí mít mít kandidáti maximálně rovné podmínky. Od přísného dodržování rovnosti je totiž odvozeno slovo "kandidát". Kandidáti na úřad konzula museli nosit bílou tógu (lat. toga candida), aby nemohli voličům zaimponovat skvostným ošacením.

Nejen to, ČTK uvedlo několik výroků kandidáta, které vzbuzují sympatie, a které (nebo i sympatičtější) mohl klidně pronést kdokoli jiný z uvedených kandidátů, kteří ale nedostali tuto příležitost a jistě ji také všichni nedostanou. Takže rovné podmínky vyžadované v Římě v roce 63 př. n.l. se o 2000 let později nedodržují. Jistě ani tehdy neměli všichni stejnou šanci se o úřad ucházet, neboť ani tehdy neměli stejné finanční možnosti. Veřejnou podporu médií, které zprávy z ČTK opisují, by asi ani dnes nenechal Cicero bez povšimnutí.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!