J.B.Pollak: Výzva policie v Minneapolis: Kriminálníkům se raději poddejte

49958205656_9a20f6638a_o-640x480Vedení policie amerického města Minneapolis se k obyvatelům obrátilo s touto výzvou: „Buďte připraveni vzdát se svých mobilních telefonů a peněženek, jestliže je na vás budou lupiči vyžadovat. Nehádejte se s nimi a v klidu se jejich požadavkům poddejte“.

Tuto“preventivní radu“ rozšiřuje minneapoliská policie prostřednictvím místní televizní sítě ABC a své výzvě dodává, že město čelí zvýšené vlně loupeží všeho druhu, včetně loupeží aut. A to zvláště ve třetím okrsku, což je oblast, ve které byl George Floyd zavražděn policejní hlídkou a kde protestanti vyplenili sídlo policie.

Pollakovu zprávu nám s titulkem: „Demokraté spláchli osobní bezpečnost, zákon a pořádek do záchodové mísy“ poslal P.C.Roberts.

Zdroj: https://www.breitbart.com/crime/2020/08/02/minneapolis-police-department-advises-residents-to-give-in-to-criminals/
5 Komentářů k J.B.Pollak: Výzva policie v Minneapolis: Kriminálníkům se raději poddejte

 1. proud napsal:

  1.Floyd nebyl zavrazden,dostal co mu kriminalnikovi nalezelo kdyz branil policistum ve vykonu sluzby!
  2. Doporuceni policie je spravny tam kde je policie skutecne funkcni a dela dobre svou praci,a to v USA dela,nerozpakuje se odstrelit parchanty driv nez nekoho zavrazdej oni.
  3.Nasi -cajti,zkorumpovany ubozaci svazany svym strachem a zakonama nic takovyho doporucit nemuzou,protoze nejsou schopny pak pachatele najit sami,aby se poskozenymu dostalo napravy,proto kazdej musime sam a jeste se musime sami bat debilnich zakonu!!!

 2. .lak napsal:

  https://aeronet.cz/news/video-americky-prezident-donald-trump-na-tiskovce-potvrdil-ze-pentagon-je-presvedcen-ze-v-bejrutu-byla-odpalena-bomba-forenzni-analyza-video-zaberu-exploze-naznacuje-ze-ve-skladisti-ledku/

  Paradoxně děsná situace ať už je příčinou cokoliv zase nahrává businessmanům a tedy je to podhoubí žel pro tento mustr. Každá krize je vodou na jejich mlýn a s takovou písničkou je to o pekle všem bez vyjímek i úniku pro kohokoliv, na to kdy a kde, co.
  Vlákno na PP pepa 6.8.2020 16:39:40
  https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-chtit-czexit-neni-nesmyslne/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!