P.C.Roberts: Neřekli nám, čím vším za multikulturalizmus zaplatíme

multi_kultiKdyž bílí džentlmenští liberálové, aniž se nás ptali, zda s tím souhlasíme, vkládali do naší společnosti rozmanitost a multikulturalizmus, neřekli nám, co nás to bude stát a jak moc to kvalitu našeho života poníží. Neřekli nám, že tou cenou bude ztráta veřejné bezpečnosti, práva a pořádku ve společnosti, jak dokazuje příklad z Minneapolisu, kde vedení policie doporučilo občanům „vzdát se svých mobilů a peněženek jestliže je od vás lupiči budou vyžadovat, nehádat či neprat se s nimi a učinit to, co po vás požadují“.

Ve městech a státech kontrolovaných Demokraty poskytli vládnoucí úředníci lupičům a vzbouřencům, kteří vypálili části měst a ukradli všechno, co dokázali unést, beztrestnost, čímž je povzbudili k ještě divočejším zločinům. Policie s určitými omezeními, které jí Demokraté stanovili, nyní veřejnosti sděluje, že její bezpečnost je odvislá od toho, jak ochotně vykoná to, co od ní kriminálníci budou vyžadovat. Jestliže budou chtít klíče od vašeho auta, dejte jim je. Jinak vás mohou zabít.

Když džentlmenští bílí liberálové vkládali do naší společnosti rozmanitost a multikulturalizmus, nejen, že se nás neptali, jestli s tím souhlasíme, ale ani nám nesdělili, co všechno nás to bude stát. A to nejen nás, ale i naši historii. Nu a teď vidíme, že tu historii budeme muset kompletně přepsat. Preferovaní rozmanití příslušníci naší společnosti po nás teď žádají, abychom je vyzvedávali jako ty, kteří byli rasistickými bílými lidmi (kterými jsme téměř my všichni), nespravedlivě poškozováni. Čímž jsme fakticky byli ze dne na den pasováni na rasistické utlačovatele. Kdysi byl tento pohled módní pro liberální univerzity, ale nyní je vtloukán do hlav veřejnosti i školáků skrze Projekt 1919 deníku New York Times.

Liberální bílí džentlmeni nám neřekli ani to, že se musíme vzdát našich veřejných památníků. A to proto, že většinou připomínají lidi bílé a jde tedy o připomínky bílých pánů, které z tohoto důvodu musí být strženy. A to nikoli k potěše většiny americké populace, ale k potěše menšiny rozmanitých a multikulturních cizinců, přivedených do naší země bílými liberálními džentlmeny proto, aby zničili náš život.

Nyní je náš život tedy zničen a jsme natolik indoktrinováni sami proti sobě a natolik nám vymyli mozky a natolik nás obtížili naší vinou, že jsme jak emocionálně tak politicky slabí na to, abychom s tím dokázali něco udělat.

Svět nebude litovat zániku amerického impéria, které bylo více hegemonií než impériem. Ale bílí džentlmenští Američané budou litovat rozpadu své veřejné bezpečnosti, svých příjmů, své sebeúcty a svého vytržení ze své vlastní země, kterou právě v těchto dnech předávají přistěhovaleckým uchvatitelům.

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2020/08/05/we-were-not-told-the-cost-to-us-of-multiculturalism/
6 Komentářů k P.C.Roberts: Neřekli nám, čím vším za multikulturalizmus zaplatíme

 1. Jaris napsal:

  'Bili' liberalove jsou vetsinou chazarskeho puvodu. Podle jejich tvrzeni je pro ostatni narody multikultulturni miseni prinos a pokrok spolecnosti, zatimco teroristicky Izrael je jen a jen pro paraziticke zidochazary.

 2. proud napsal:

  ", kde vedení policie doporučilo občanům „vzdát se svých mobilů a peněženek jestliže je od vás lupiči budou vyžadovat, nehádat či neprat se s nimi a učinit to, co po vás požadují“."............debil jsi byl vzdycky,jsi a debilem i zustavas. Kdyz ti neco takovyho v Americe doporuci policajt,pak je to kvuli tvymu dobru pitomce! Leda bys byl imbecilnim sebevrahem co si ceni mizivou sanci na zachranu par drobnejch a mobilu nad svuj vlastni zivot!!! Nemluve o tom,ze tam mas aspon sanci dostat to zpatky,ne jako tady kde je polda akorat na ozdobu a se vsim co ti ukradli se rovnou rozluc! Zdejsi poldove jsou tu jen od toho aby hlidali narodni debilitu a ovcanstvi,aby si lidi neuvedomili sami sebe a nerozvesili zasrany vladni zlodeje po stromech!!!

  • tojsemja napsal:

   Cože, když tě okrade černoch s vypálených měst v uSSa, tak máš šanci získat ukradené věci zpět? Ty jsi mentálně postižený, nebo idiot? :) Ty musíš mít smutný a chudý život. Kolikrát jsi již přemýšlel nad sebevraždou? Hodněkrát, že? :(

   • proud napsal:

    Takovejch hloupejch radii co kvakaj o necem co nikdy nepoznali je drtiva vetsina,hlavne v tyhle kolonii co prisla o narod a nahradila ho mizernejma zmrdama co verej vsemu co jim propaganda nableje,at komancska na rozkaz trockistu,nebo zdejsi kmotrovska co si vyrabi socik,nebo kapitalismus podle potreb mafianu(pro sebe socik,pro ostatni kapitalismus,vezmu si co chci za free,ostatni mi zaplatej i muj psouk).Jed tam,prezij tam,pak se vrat a omluv se:-))))))))))))))))))))))

 3. proud napsal:

  Hahaaaaaa..............a dalsi debil co kvaka,vi hovno o cem a nevidel Ameriku ani na obrazku,natoz aby v ni kdy zil vic nez aspon 10 let a sam se tam uzivil.Kure chce ucit kohouta kokrhat,spi dal,troubo ;-)

 4. .lak napsal:

  Z ae, už mne tam dojmuli tak že jsem je označil za web díky jejich uživatelským dárečkům za prostor fekální pornografie místo diskuzní platformy. :lol:

  https://aeronet.cz/news/dalsi-svedectvi-cesky-z-floridy-americka-nemocnice-propustila-po-nekolika-tydnech-stale-nevyleceneho-bratra-jejiho-manzela-do-domaciho-osetrovani-posledni-test-na-covid-19-stale-potvrzuje/

  Jaryn
  Poněkud mimo téma, nicméně zcela zásadní. Na zprávách.cz je článek o vyjádření generálního štábu ruské federace, k použití jaderných zbraní. Rusko prohlašuje,že nikdy nepoužije jadernou zbraň jako první. Ale pokud bude vypálena odkukoliv jakákoliv raketa směrem na rusko , bude považována za jadernou a rusko v odvetě okamžitě zničí místo odpalu jadernou zbraní. Doufám, že si tu zprávu přečetli ti debilové politici kteří ve svých evropských zemích nechali zřídit základny židofašistických zločinců z USA, odkud ti parchanti plánují na rusko dle jejich vypatlaných mozečků “překvapivý jaderný útok”. Ruský systém protivzdušné obrany a systém odhalení raket překonat nedokáží, takže by si měli uvědomit, jak tvrdě jejich země zaplatí za každý zoufalý čin židofašistů, kteří už dávno vědí, že na konvenční válku s velmocemi jako je rusko a čína naprosto nemají a přesto stále přemýšlí o zákeřném útoku. Je to uvažování slaboduchých , protože dobře vědí , že raketové technice a protivzdušné obraně ruska a číny nejsou schopni a nemají čím čelit a že pokus je nečekaně napadnout je jasná sebevražda. A to prohlášení ruska je naprosto férové s ohledem na to, že USA mají ve své válečné doktrině přisvojeno právo na užití jaderných zbraní jako první. Tak kdo je tu agresor a kdo
  suveréní a své síly si vědomí obránce?.

  11 OdpovězSrp 9, 2020 18:16
  dětská myšlení
  Návštěvník
  dětská myšlení
  Nejhorší na tom je že lidé nevěří na možnost fatálního konfliktu. Ovšem ti co byli na vojně dobře ví že zelení mozci se na jatka těší v bláhové víře že porcovat se budou podřízení a vlastně mají podobný rys na finále jako businessmani na tvořící industrializaci blahobytů společnosti jimi “nóblesně odpírající okolí a že dosud vždy profitovali. Přeci pamatujete potencionálního hradníka kdy řekl že tu není střední třída a pozval by milión lidí z izraele, přesto byli do něj práglisti mimoni. A kdyby na hradě byl – ti samí by slouženkami škrtly zaplatili výměnu svého bývalého sektoru transformovanými exekucemi a šli zdechat vesničanům po pankejtech.
  Nevídíte že ten mustr jedou korporáty na dceřiné firmy se zaměstnaci? Vlastně je to feudální princip na nevolníky pseudoklerikálním absolutismem principiálně s komunismem pro ty co vás mají vyměnit a ten náběh je nejen u skopčáků a galských kohoutů až morbidně a to doslova tragigroteskní.

  0OdpovězUpravSrp 10, 2020 9:45

  https://www.youtube.com/watch?v=7QCokjpFrnM
  https://www.youtube.com/watch?v=UWA3ohuFdcQ

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!