Dnes jim ani roušky nestačí – a jak se bránit

bryleDr. Fauci překonává sám sebe. Napřed nebyly roušky na nic, pak byly potřeba. Za čas na to nebyly důležité a dnes radí nejen roušky, ale ještě ochranné brýle. Je snad možné, že se Covid přenáší i pohledem? Je to něco jako uhranutí? Pak asi ochranné brýle nepomohou a bude potřeba něčeho radikálnějšího – no, však uvidíme, s čím přijde Dr. Fauci dále. Údajně, chřipkový virus může vniknout nejen do nosu a do úst, ale může zasáhnout i oči a proto je jedině dobré tyto chránit. Dokonce i CDC (Centrum pro kontrolu nemocí) se vyjádřilo, že někdy je dobré použít ochranné brýle, zvláště když je kolem hodně lidí. A Quatar aerolinie začaly požadovat, aby jejich letušky tyto brýle nosily.

Je vidět, že všem těmto lidem chybí základní školské vzdělání. Přece jsme se učili již v malé škole, že sůl je antiseptická a když jsou slzy slané, tak – o čem je tady řeč? Ten virus se nikam nedostane, slzy mu zabrání a ještě ho vyplaví ven.

A jeden člověk si stěžoval, že nosí roušku, všecko otírá antiseptickým hadříkem a přesto chytil chřipku. To musí opravdu přijít očima, myslí. Ne, to nepřijde očima, ty troubo! Ty bacily jsou všude kolem nás, všude ve vzduchu, prolezou i sebemenší skulinkou a i my je máme v sobě v hojném množství. Roušky spolu s přehnanou hygienou prostě NEFUNGUJÍ.

Psala jsem to již dříve, mám známou, je upoutána na kolečkovou židli a její imunní systém je ubohý, pokud vůbec jaký je. Pokaždé, když přijde nějaká návštěva, nebo když jí přinesou z obchodu nákup, tak dostane slabou chřipku. Za den-dva je to pryč, ale toto se pokaždé opakuje, i přesto, že jsou všude plexiskla, lidé ovázáni šátky a obaleni v rouškách a kdovíco jiného. Naprosto to stejné se ale dělo, když žádná panika a žádný Covid neexistovali, takže s rouškami, kryty a distancováním nenastala vůbec žádná změna. A pak jí kdosi řekl, že ty cizí bakterie potřebuje, protože to je způsob, jak se její imunní systém učí je rozeznávat a vytvářet si proti nim protilátky. Chvíli to trvalo, než pochopila, ale věřte nebo ne, od té doby těmto drobným „chřipkám“ nepodléhá. Zbavila se strachu. To byl její vlastní strach, který ji pokaždé infikoval a když se ho zbavila, spolu s ním odešly infekce.

Zatím ještě nejsou roušky a ochranné brýle doporučovány v souvislosti s ochranným plexi štítem, ale ta doba se asi blíží. Už se o tom mluví, takže od řečí k nucenému použití nemusí být daleko.

Podle mého názoru, ti tam nahoře, co nám diktují, zkouší jak daleko se se svými nesmysly dostanou. Zkouší jak moc se necháme ovládat, manipulovat, neboli zblbnout. Neměli bychom jim to dále trpět. Musíme se přece konečně někdy postavit na odpor a nenechat si líbit úplně všecko. V Berlíně protestovaly minulý týden miliony lidí proti rouškám, karanténě a všem ostatním ochranným příkazům. Když jste viděli ten dav shora, zaplavil doslova celé město. A v mediích řekli, že tam bylo pár tisíc lidí. Lháři a manipulátoři!

Nesmíme se nechat do nekonečna manipulovat. Jednou se už konečně musíme postavit na odpor.

I vědci, kterým většinou delší dobu trvá než něco pochopí říkají, že zdraví lidé nemají nosit roušky; je to škodlivé.

 • Roušky zamezují přísunu kyslíku a vedou k otravě kysličníkem uhličitým (CO2);
 • Bacily, které vydechujeme, protože je to odpad, zůstanou zachyceny rouškou a my je vdechujeme zpět, čímž se infikujeme;
 • Roušky zakrývají větší část obličeje, takže znemožňují společenský styk;
 • Na veřejnosti se vždy maskovali pouze zloději a kriminálníci;
 • Venku jsou roušky holý nesmysl, protože bakterie se na volném, neustále proudícím vzduchu daleko nedostanou a slunce je ničí kde je najde;
 • Roušky jsou velmi obtížné pro ty, co špatně slyší, nebo nosí brýle. O těch, kteří neslyší vůbec a nazírají z úst ani nemluvě;
 • Roušky symbolizují naše umlčení – nemáme žádné slovo;
 • Okultní význam říká, že roušky jsou součást rituálu na naše zotročení.

Je mnoho důkazů, že roušky vůbec nesplňují to, co je od nich očekáváno. Zde jsou vyjádření některých oficiálních organizací:

Někdo dal dokonce na internet video, ve kterém si Dr. Fauci sundá roušku, když si myslí, že už na něho nemíří kamera. Video ZDE.

A přesto se vyskytují takoví, kteří nabádají abychom nosili roušky i doma, což je už úplné šílenství. To už popírá veškerý zdravý rozum.

Ve videu, které bylo okamžitě censurou staženo z internetu, známý anglický badatel David Icke předkládá tři důvody, proč lidé nosí roušky:

 1. Někteří z nás věří státu, věří vládním představitelům a v podstatě si myslí, že tito lidé vědí víc než oni. Proto je poslouchají, čímž jim předávají vládu nad svými životy.
 2. Jiní nosí roušky z donucení. Stát je ta jediná instituce v naší společnosti, která nás může k něčemu donutit a projde jim to. Všude kolem je použití násilí odsuzováno, trestáno a pokutováno, ale najednou na nás může hrstka politiků nanutit co se jim zlíbí. Chovají se k nám jako otrokáři k otrokům. Příkaz a uposlechnutí, anebo karabáč!
 3. Další nosí roušky, protože jsou přesvědčeni vědeckými důkazy. Proto riskují své vlastní zdraví, aby se nějakým kusem hadru chránili proti nemoci, i když mají 0.5% možnosti ji dostat a 99.94% možnosti se z ní uzdravit.

A stejně tak nucená karanténa, která nejen že nezabránila rozšiřování chřipky, ale ještě zabila tisíce a tisíce lidí. Pouze v Americe zemřelo na následky karantény asi 17,000 lidí, hlavně na srdeční potíže, ale někteří na mrtvice, rakoviny a hodně z nich si dobrovolně vzalo život. Množství těchto úmrtí daleko předčí počet těch, co zemřeli na koronu.

CDC odhadlo počet úmrtí z důvodu karantény v Americe mezi 20,000 a 49,000. A to ještě k nim nepřipočítáváme úmrtí na jiné nemoci, které byly za Covid vydávány. Takže to množství těch, kteří na opatření proti nějaké chřipce doplatili životy je obrovské, větší než kdy kdo předpokládal.

Dnes už i ředitel CDC Robert Redfield přiznává, že americké nemocnice dostávaly finanční příspěvky za to, aby zvyšovaly počet úmrtí na koronavirus. Přiznal, že za koronu byly vydávány nemoci, které s touto chřipkou neměly nic společného.

V Anglii zemřelo na následky karantény 21,000 lidí během prvních 8 týdnů. Úmrtí bylo průměrně 2,700 za týden. Výmluvně tomu nasvědčuje skutečnost, že naléhavých případů v nemocnicích bylo v období koronaviru o 50% méně než jindy a stejně tak množství doporučení na operaci kleslo o 70%. A tak, jako v Americe, počet úmrtí na nemoci jiné než Covid o hodně převýšil úmrtí na tuto chřipku samotnou.

Švédsko je důkazem jak málo všecka tato násilná opatření vskutku pomáhají. Bylo přepovídáno, že když nebudou rouškovat a karanténovat, že budou mít 100,000 mrtvých a zatím je situace v zemi o kousek lepší než situace v Anglii, kde byly přísné tresty a vysoké pokuty za vycházení ven a bez roušky člověka ještě dnes nepustí do obchodu, jak potvrzuje Dr. Vernon Coleman. Graf níže uvedený porovnává obě země.

 

Nesmíme se nechat dále ovládat nízkými zájmy globalistů

Ne, nesmíme se nechat dále ovládat. Nakonec, máme jakási práva a těch je nutno využít. Kdyby vláda, nebo kdokoliv jiný na nás chtěl uvalit další karanténu a další roušky, musíme se bránit. Musíme jít tvrdě proti takovým útokům na naši svobodu a na naše práva.

Ústava České republiky nám tato práva zaručuje. Některé části Ústavy jsou uvedeny níže:

Článek 1, bod 1: Česká republika je svrchovaný, jednotný a demokratický právní stát založený na úctě k právům a svobodám člověka a občana.

Článek 2, bod 4: Každý občan může činit, co není zákonem zakázáno, a nikdo nesmí být nucen činit, co zákon neukládá.

Článek 4: Součástí ústavního pořádku České republiky je Listina základních práv a svobod.

Článek 5: Základní práva a svobody jsou pod ochranou soudní moci.

A kdyby kterákoliv složka vlády, ať už Parlament, nebo Senát, anebo kdokoliv jiný navrhl nové příkazy v nesouladu s těmito čtyřmi základními body, pak jedná proti-ústavně a pak je nutno se obrátit se na Ústavní soud a žádat o nápravu.

V případě, že by nám bylo tvrzeno, že musíme roušky nosit a že musíme zpět do karantény, protože se jedná o naléhavou situaci, kdy je v sázce národní zdraví, pak je nutno požadovat důkazy, které toto potvrzují. Pak chceme vědět kolik bylo infikovaných, kolik zemřelo a jestli opravdu zemřeli na Covid a neměli jiné, přídavné nemoci.

My se díváme na Němce spatra, ale Němci protestují – my ne!
14 Komentářů k Dnes jim ani roušky nestačí – a jak se bránit

 1. Maroš napsal:

  Tu je ten "nesmrteľný" Fauci bez rúška...
  https://twitter.com/KarluskaP/status/1277671679284719623
  Týmto zmrdom treba veriť asi ako keď Boris Kollár verejne vyhlási, že sa určite dá očkovať proti kovidu. Nie - nedá sa očkovať! Ani svoje zlatokopky a ich "úžasné" produkty Kollárových "úžasných" génov.

 2. Maroš napsal:

  Nedá mi - ako sa z Tadesco.org stáva "odborný" biorobotizovaný web.
  1 mlynský kameň = carsten. Druhý mlynský kameň - melda 2 - chaotická požieračka agentúrnych správ z júesej. Tretí mlynský kameň okénko TM. Ale to už nie sú Božie mlyny - to je GYROSKOP DEBILIZÁCIE! Newspeak - datované data, datované komentáre. Lebo in-formace - na to pozor - tadesco vás presvedčí, že je to fuj! Správny výraz je odteraz DATA!

  Teraz inak - pokiaľ viem - pojem konštruktívny a deštruktívny je veľmi subjektívny. Plánovanie úkladnej vraždy JE KONŠTRUOVANÝ DEJ. Je! Takže pičoviny na Tadesco - nahradiť pozitívne a negatívne slovami konštruktívne a deštruktívne - je agenda zámeny /duch zámeny - židovstvo/, agenda newspeak. VÝPLACH MOZGOV!
  Čítajte:
  " rada-na 10.8.2020 v 20:21

  carsten, můžete zveřejňovat pouze datovací komentáře, moc prosím. Hodně komentářů je opravdu o ničem, ( např. ohledně toho proč někdo náhubek nosí či nenosí, dotazy ohledně mám a jiné bolístky lidí podstatné pouze pro konkrétní osobu apod.) a pouze to všem zabírá drahocenný čas.
  Díky za vaši skvělou práci pro tadesco.

  Děkuji za upozornění. Tomáš psal mnohokráte: Pište prosím, pokud máte co říci.
  Je to skutečně důležité psát jenom trefné komenty. Komenty které nic nevypovídají jsou zbytečné a kradou lidem čas. Mimo jiné nám taky.
  carsten"
  https://tadesco.org/marneho-okenko-1q-q8-2q2q-nenechte-se-osalit/

  No a "meldá beldá" GULÁŠ!
  https://tadesco.org/okenko-melda-2-1q-q8-2q2q-zpravy-ze-sveta/

 3. Maroš napsal:

  To mi poser prsa - AKO FUNGUJE REKLAMA NA TADESCO. ČÍTAJTE...

  " Ivan 10.8.2020 v 08:25

  Je tady reklama na boty od NewChic. Upozornuji, ze jsem pred dvema mesici u newchic objednal a predem zaplatil zbozi, ktere dosud neprislo. Objednavku jsem z toho duvodu zrusil a zadal penize zpet. Zadna odpoved po tydnu cekani.
  Je to podvodny web a vy mu tady delate reklamu!
  Jestli tohle smazete, tak se sami odkopete, co jste zac!
  Odpovědět

  tereza
  tereza 10.8.2020 v 09:12

  Milý Ivánku,
  na výběr reklamy na našem webu nemáme vůbec žádný vliv. O tom rozhoduje zadavatel a do jisté míry samotný čtenář, protože na základě souborů cookies se zobrazuje reklama podle toho, jaké weby navštěvujete.
  Chápeme??"

  Čiže - pokiaľ niekto navštevuje pornostránky a ide diskutovať na Tadesco - objaví sa tam reklama na pornostránky "lebo cookies" - áno? Lebo admin s tým "nemôže nič robiť" - áno?
  Ide o to, že v minulosti som prudko reagoval na inzerát "Zrelé ženy vo vašom okolí" - lebo ma nasralo, že svätuškársky-anjeličkársky web Tadesco uverejnil reklamu na niečo, čo kritizuje - a chce za to prachy.

  Čiže - niekto ma chce presvedčiť, že ten ich web funguje bez administrácie reklamy? Tak potom je tam možné uverejniť čokoľvek - či? No - ešte existuje možnosť, že s providerom majú zmluvu na zľavy za voľný vstup reklamy - ale to sú potom v prdeli z podstaty veci! Pretože to sa tam môžu potom objavovať aj politické reklamy - a potom čo?

  • František napsal:

   Web tadesco je něco jako satanska sekta velmi sofistikovaně vedená. O Tomáši Marném (René Koukal) toho na netu najdeš hromadu.

   Jinak co se týče roušek a brýlí. Pokud mam roušku, musím mit brýle. Kapenkova infekce se dostane do těla i tím okem. Oko by muselo neustále slzet, aby zamezilo pruniku viru. Pokud by byla sul takovy frajer, všechny viry by se léčili solí a ne antivirotiky.
   Spíše by mne zajímala možnost žaloby na všechny, kdo nařídili roušky ale brýle ne. Měli by zaplatit veškerou léčbu a hospodarske škody. A take ti, co prohlašují, že vir je tak nebezpečný, že je potřeba zavřít továrny, ale vesnici, město, region už neuzavřou a nechají vir se rozšířit po republice. To je takovy paradox. A to by se mělo zažalovat a nechat zaplatit. Někdo totiž o tom takto rozhodl a někdo je za smrt lidi nakažených odpovědny. Možná potom by se zjistilo, že vše byl jen velky boom s určitým důvodem.

 4. rumcajs napsal:

  Koronavirus je samozřejmě kravina, ale to, že viry mohou proniknout i oční sliznicí, je pravda.

 5. Jane K. napsal:

  Český školský systém se nesmírně provinil tím, že naučil Annu psát. Někteří lidé tuto znalost prostě nezaslouží. Jejich chápavost nedokáže držet krok s klávesnicí.

 6. Maroš napsal:

  Otrasný prípad - desiatky Slovákov v mesačnom zajatí armády a polície
  747 zhliadnutí
  •14. 8. 2020
  https://www.youtube.com/watch?v=mNgOaXEkz-o&feature=emb_title
  ZVERSTVÁ ZAČÍNAJÚ VTEDY, KEĎ SA ĽUDIA VZDAJÚ SEBAÚCTY
  4 580 zhliadnutí
  •13. 8. 2020
  https://www.youtube.com/watch?v=K9jHupjZbtM&feature=emb_title

  • proud napsal:

   Je to blby,svym zpusobem to chapu,ale z vlastni zkusenosti kdy ubozi okradaji ubohy muzu rict jen: "Co chces holt od ciganu a vubec vsech co ani nevedi co je to IQ"!!! Dneska uz rikam jen ze je dobre,ze jste se urvali,tahli byste nas jen jako zavazi porad dolu!Presneji,poradne by jste nam v tom sestupu pomahali,protoze sami nejsme o moc lepsi ovcani,to je pak lepsi kdyz si za to budeme moct jenom sami..........

 7. Jane K. napsal:

  ANNO, jak už jsem napsala k Vaší připomínce u předešlého článku, já si tyto věci nevymýšlím, já o nich pouze informuji. Všude jsou odkazy na zdroje, takže pokud máte problém s jejich pravdivostí, stěžujte si přímo tam. A nezapomeňte, že to, že Vy něčemu nerozumíte a většinu nechápete neznamená, že to není pravda. Naštěstí jsou tyto komentáře anonymní, takže až se jednou v budoucnu budete za své názory stydět, nikdo o tom nebude vědět.

 8. Maroš napsal:

  ANNA - keď už si vstúpila to tej "politiky" - snáď sa zhodneme na jednom..
  https://www.aktuality.sk/clanok/772809/kazdy-piaty-politik-je-psychopat-niektori-vsak-posuvaju-hranice-ludstva/

 9. Maroš napsal:

  No - nevyznám sa v libanonských reáliách, ale zrejme vo východnej kresťanskej časti Bejrútu sa pravdepodobne chystajú na demonštratívne popravy obesením tých "menej úspešných politikov". ???
  https://mobile.twitter.com/Joe_Kamal_/status/1292943309372108800?s=20

 10. Maroš napsal:

  Priama "demokracia" voličov vylízaných sion-médiami je priama cesta sionistov K MOCI! Do prdele aj s vašou priamou demokraciou - priamo do prdele!
  https://www.stranapriamademokracia.sk/o-nas/

 11. proud napsal:

  Tobe tak jedine podrzet pistoli na prasata u hlavy!!!

 12. Maroš napsal:

  He - "My silní - my musíme držať spolu!" - a čo tí slabí?
  - - -
  K vášmu sporu o gramotnosť a školné - pekný aforizmus, že "Základnou povinnosťou človeka po narodení je NAUČIŤ SA HOVORIŤ!"
  No a tak si to pekne zopakujme - čo robia "naše matky"?
  1/ Od začiatku kurvia našu reč infantilnými "ťuťuli - muťuli" výrazmi.
  2/ Od začiatku nás učia chodiť - aby sme sa naučili čím skôr sami srať do jamy a nekadili do plienok. Ale kurva - ako môže byť z decka kozmonaut - pokiaľ sa nenaučí kadiť sám sebe do skafandru? Detto - jednotky Seal Team Six - základ je naučiť sa operovať v neopréne posratý až za krk.
  3/ Od začiatku nás lámu - POSLÚCHAŤ - nie POČÚVAŤ. Malá ZÁMENA POJMOV, že - lebo indián aj poslúcha aj počúva, pretože to rovnako znamená pozerať sa a aj vidieť. To naše otrocké matky z nás vyrábajú otrokov systému - kŕmia nás svojimi očakávaniami.
  4/ A preto platí, že muž sa stáva dospelým až po smrti svojej matky.

  K tomu aforizmu hore - ten teda nehovorí o povinnosti naučiť sa písať - Krováci s tým nemajú problém - oni sa najprv učia rozprávať svojou žblnkotavou a mľaskavou kódovanou rečou, a súčasne sa učia poslúchať a počúvať starších, a súčasne sa učia čítať - v prírode. A je zaujímavé, koľko ľudí u nás naozaj nevie písať. A tak tí, čo písať vedia - píšu pre tých, ktorí vedia aspoň čítať - aj keď nevedia čítať to najdôležitejšie - to medzi riadkami /a po čiarou/.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!