Kam mizí všechny ztracené děti a mladí lidé?

jJPlfOk3RLGz_640x360Je to celosvětová záhada. V Americe zmizí skoro čtvrt milionů dětí ročně a většinu z nich nikdo nikdy nenajde. I dospělí mizí a mnohdy celé vesnice jsou najednou neobydlené, lidé jakoby se vypařili, talíře zůstaly na stolech, auta v garážích – kam se tito lidé poděli? V Evropě to není o moc lepší, pouze se toho méně dovíme – lidé zde nejsou zdaleka tak odhodlaní jako jejich protinožci. Ale různí dobrodruhové, co rádi prolézají opuštěné domy a filmují co tam vidí, podávají svědectví o tom stejném, talíře na stole, auta v garáži, alba s rodinnými fotografiemi nedotknutá, v koutech černé pavučiny a lidé nikde.

Uvažuje se, že hodně těchto lidí je použito na satanistické rituály, jako lidské oběti. Satanismus je celosvětově velmi rozšířen a značné množství všech boháčů, významných politiků, filmových herců a členů královských rodin jsou tajní satanisté. Je možné, že to tak bylo vždycky, pouze jsme o tom nevěděli. Však i některé naše zámky mají na věži satanistickou hvězdu a okultní symboliky z dávných časů je všude kolem dost a dost, my ji pouze nevnímáme, protože s ní nejsme obeznámeni.

Už třeba tak zvaná aféra Pizzagate, o které se hodně zdrojů zmiňuje, jako že o nic nejde, že je to pouhý hoax. Ne, není to žádný podvod. Jedná se skutečně o zločinný obchod s malými dětmi a s mladými lidmi za účelem prostituce a pro pedofily. Ten důvod, proč o tom moc nevíme je ten, že jsou v tom zamíchány ty nejvyšší špičky amerického veřejného života. A i to, že president Trump už asi 360 těchto lidí vsadil do vězení a – podle kolujících pověstí – byli někteří i popraveni, dává návod k přemýšlení.

Dost velké popularity dosáhla v současné době aféra kolem internetového obchodu s nábytkem jménem Wayfair. Tento obchod prodává třista-dolarové skříňky za 14 tisíc a pojmenovává je jmény dětí, které jsou postrádány. V jejich nabídce jste mohli vidět třeba polštář za pár set tisíc dolarů, který měl jméno ztraceného děvčete nebo chlapce. Už to, že George Soros investoval značné množství peněz do Wayfair, něco signalizuje.

nayariveraTak na příklad, nedávná katastrofa, americká herečka, modelka a zpěvačka Naya Rivera (na obrázku) si šla se svým 4letým synkem zaplavat do jezera jménem Piru v Kalifornii. Synka našli nějací lidé spícího na loďce, ale Naya zmizela, jen záchranná vesta po ní zůstala. Později policie vyprodukovala nějaké mrtvé tělo, o kterém prohlásili, že je to ona, ale oficiálně to dokázáno, pokud vím, nebylo.

Naya se narodila 12. ledna 1987 a zmizela 4. července 2020 ve věku 33 let. Jezero, ve kterém se údajně utopila má plochu 1.938 mil2. A teď si představte, že brzy na to prodával internetový obchod s nábytkem Wayfair rohožku, po ní pojmenovanou, jejíž rozměry udávali jako 33“ (její věk) x 19.38“ (plocha jezera). Cena, za tuto rohožku byla 1,121,987 dolarů, což je jeden milion, stodvacet-jeden tisíc a devětsetosmdesátsedm dolarů, jinak také její datum narození: měsíc, den, rok.

Wayfair rovněž prodával podivnou rohovou poličku (na obrázku). Polička sama není ničím pozoruhodná, i když ji prodávají za přehnanou cenu 54.99 dolarů (1,100 Kč). Ale zajímavé jsou vystavené knihy, obzvlášť jedna z nich. Jmenuje se „Bloody Harvest“ (Krvavá sklizeň) a pojednává o vraždě členů náboženské skupiny Falun Gong a o prodeji jejich těl na orgány. Tuto knihu prodávají zvlášť, za 901 dolarů (18,020 Kč) a říkají, že je poslední na skladě.

wayfaire

Wayfair na příklad prodával jednoduchý polštář, nazvaný Jennifer Renee za 10,045.99 dolarů (200,920 Kč). Pěkně vysoká cena za obyčejný polštář.

renee

Ve městě Columbus, stát Ohio se ztratila 17. letá Samiyah Munin. A hned na to prodával Wayfair kabinet jménem Samiyah za 12,899.99 dolarů (298,480 Kč), slevněno ze 14,924.00. Jenže později se Samiyah objevila zpátky doma a nebylo vysvětleno, kde se zdržovala. Ovšem – zde mohla existovat ještě jiná Samiyah (je to muslimské jméno), i když je to tak trochu nepravděpodobné. Takové jméno se nevyskytuje často.

samyah

Justin D. Thomspon zkoušel koupit psací stůl, který Wayfair inzerovali za 13,000 dolarů (260,000 Kč), jen aby zjistil, jak je to celé nastaveno. Když zatelefonoval do obchodu, jejich zákaznická služba mu sdělila, že tento stůl má jinou cenu a odkázala ho na firmu Planica, která údajně psací stůl vyrábí. Planica ho odkázala na skutečného výrobce, firmu MDD, která staví domácí krby. Tam se mu podařilo podchytit zodpovědného zaměstnance, který zjistil, že psací stůl byl přejmenován a cena byla změněna. Nové jméno bylo Marianna a cena byla 17,337 dolarů (346,740 Kč).

Když si uvědomíme, že Wayfair dodává postele pro migranty v záchytných centrech, kde se již hodně dětí ztratilo, pak je to všecko více než podivné.

Jejich nedávná reklama říkala: „Jestliže pátráte, kde koupit nemluvňata a batolata přes internet, pak nebudete mít problém u Wayfair. Máme široký výběr nemluvňat a batolat, ze kterých si můžete vybrat ty nejvhodnější pro váš domov.“

Od té doby, co se všichni začali o tento obchod zajímat a začali podezřívat, že dodávají děti pedofilům, jejich internetová nabídka se změnila a dnes tam nenajdete nic, co by něčemu takovému nasvědčovalo. Samozřejmě, mnohé koupě mohou být kódované.

Před časem prodával Wayfair  pohovku, jménem „Ghisllane,“ zřejmě podle Ghislaine Maxwell, společnici Jeffrey Epsteina, která mu naháněla na jeho ostrov zvrhlosti mladá děvčata a která byla nedávno zatčena. Cena za tuto pohovku je 18.3003648256 dolarů, což nedává smysl, takže číslo za desetinnou tečkou budou asi souřadnice.

ghisllane

Anebo „Bungalow Rose,“ na obrázku dole, kde není uvedena cena za dodané zboží.

„Bungalow“ je druh stavby, je to přízemní dům, který nemá poschodí. „Rose“ je růže, ale také Růžena.

Tuto „Bungalow Rose“ popisují jako: Globálně inspirována a bohémská. Má výrazně vliv Starého světa (tím je myšlena Evropa) a dává pocit cizích zemí do každého místa. Nepotřebuje cestovní pas. Ložnice a cestovní pas? Leda!

bungalowrose

Nutno poznamenat, že to není pouze Wayfair, který – jak se zdá – obchoduje s lidským masem. Jsou i jiné firmy. Na příklad, i Amazon má v nabídce hodně laciného zboží za velmi vysoké ceny. Jako na příklad, nabízejí knihu za 20,000 dolarů (400,000 Kč). To je samozřejmě velmi podezřelé.

Stránka Etsy (podobná jako eBay) prodávala nedávno podivnou hadrovou panenku za 9,999 dolarů (200,000 Kč). Měla to být panenka z Ruska (viz obrázek).

panenka

Anebo co tak koupit zelenou zástěru pro děti na eBay za 13,157.92 dolarů (263,158 Kč)? (obrázek níže).

Ty neúměrné ceny samozřejmě naznačují, že něco není v pořádku. Prodejci zjevně neprodávají zástěru za tolik peněz, ale s největší pravděpodobností prodávají to dítě, které v ní vyfotografovali. To stejné platí o celkem nehezké panence, uvedené dříve a o mnoha dalších věcech. Je nutné dávat pozor a pak se nesourodosti samy člověku nabízí k přezkoumání.

pckid

Lidé se ještě dnes pozastavují nad tím, jak kdysi bývalý americký president Barack Obama pořádal nějakou oslavu, tak na ni objednal hot dogs (párky) za $65,000 (1,300,000 Kč). Přes jeden milion korun za obyčejné párky! Většina lidí by asi uvažovala kolik těch párků muselo být? Ale ti, co vědí o co jde by se spíš ptali: kolik za to bylo chudáků chlapců …

Pedofilové mají totiž svůj vlastní „slovník,“ kterým maskují skutečný význam slov. Dříve jednali naprosto otevřeně a ničím se netajili, ale jak lidé začali více chápat o co jde a začali je sledovat, nahradili některá slova krycími významy. Některé ukázky jsou uvedeny následovně:

 • Hot dog (párek) je chlapec;
 • Pizza je děvče;
 • Cheese (sýr) je velmi mladé děvče, ještě dítě;
 • Chicken, pasta (kuře, nebo nudle) jsou velmi mladý chlapec, ještě dítě;
 • Walnut (ořech) barevné děti;
 • Ice cream (zmrzlina) mužští prostituti;
 • Handkerchief (kapesník) S&M, neboli sado-masochismus, ale také bílé dítě;
 • Sauce (omáčka) orgie.

Pedofilové dále používají symbolické obrazce, které jsou jim známé a podle kterých poznají své lidi a své firmy. Některé tyto symboly jsou uvedeny následovně.

pedofilove-symboly

Jenna Jameson (na obrázku níže), která byla herečkou v porno filmech říká, že: „Svět je veden tak zvanými „elitami“ a to jsou všecko pedofilové, kteří sbírají děti a mučí je jen tak, pro zábavu. Proto Hollywood mlčí, když se jedná o prodej dětí na sex, protože se sami nejen že zúčastňují, ale ještě dělají krytí známým osobnostem.“

jennajameson

Podle ní, Jeffrey Epstein byl ve srovnání s některými hollywoodskými pedofily dokonalý amatér, protože tito nejenže děti kupují do otroctví, ale ještě je mučí a rituálním způsobem je zabíjejí. Pořádají honby na děti, z nichž mnohé nejsou víc než 2 roky staré.

Vypráví, jak když jí bylo 18, zúčastnila se nějaké oslavy, kde měla jedna ze zúčastněných kus kůže s nějakou značkou našitý na kožich, o čemž říkala, že je to kůže z 8-letého chlapce. Jenna to tehdy oznámila policii, ale ti se jí vysmáli.

Přesto, že byla tato herečka pojmenována „královnou porna,“ v r. 2008 přestala v těchto filmech účinkovat a začala být velmi kritická vůči zábavnímu průmyslu.

Larry Sanger, jeden ze zakladatelů Wikipedie se k ní přidává, když říká, že pedofilie je naprosto běžná mezi tak zvanou „lepší společností.“ Pobízí svět, aby se probudil a pochopil tu strašnou skutečnost, kterou jak media, tak soudy skrývají. Larry dokonce zveřejnil na Twitteru některá velmi známá jména, spolu s méně známými, kteří jsou v těchto nepravostech zapleteni. Říká: „Toto není nic zábavného, je to drsná skutečnost.“

Už jen to, že kandidát na presidenta Joe Biden byl nedávno zachycen na krátkém videu, kde stál spolu s jinými lidmi a držel za ruku malé děvčátko. Video je přehráno zpomaleně a pak můžete sledovat, jak si její rukou přejíždí přes pohlavní orgány, na což děvčátko reaguje s viditelnou nedůvěrou.

Začátkem května 2012 přišla Jižní Korea s alarmující zprávou. Jejich celníci zachytili velké množství čehosi jako léků v kapsulích, propašovaných z Číny. Chemickým rozborem bylo zjištěno, že tyto kapsule obsahovaly kůži z dětí a z lidských zárodků v prášku. Údajně Číňané věří, že tento prostředek léčí nemoci a podporuje vitalitu. Jenže v laboratoři bylo dále zjištěno, že prášek obsahoval velké množství nebezpečných bakterií.

Kapsule byly různě obarveny a byly dány do krabiček od jiných léků, aby na ně nepadlo podezření. Některé byly pašovány v turistických zavazadlech. Oficiální čínské prameny popřely, že by v Číně bylo něco takového vyráběno, takže je možné, že se jednalo o pokoutní, domáckou výrobu.

Nemíním nikoho zhnusit. Pouze zkouším poukázat na rozsah toho zla, které se volně pohybuje mezi námi, nikým nerozpoznáno.

 
52 Komentářů k Kam mizí všechny ztracené děti a mladí lidé?

 1. Maroš napsal:

  Výroba ADENOCHROMU...
  Adenochrom je niečo ako adrenalín. Keď vám vlak odreže nohu - cievy sa vďaka adrenalínu stiahnu a v šoku nevykrvácate - máte šancu prežiť.

  Adenochrom je niečo podobné, ale je špecifický pre deti a mláďatá vôbec. Volá sa to tiež Božia substancia, ktorá sa tvorí, keď je dieťa-mláďa v totálnom strese - chráni jeho prežitie. Zmrdi "objavili" /skôr im to dodali nejakí Archóni - temné bytosti, ktorí sa živia našim utrpením/, že Adenochrom má silné omladzujúce účinky - aj keď pochybujem - viď tých zhýralých starcov vo Vatikáne a royal family.

  Odhadujem, že ide o "marketing" Archónov - navliecť satanistov /najmä hercov z Holywoodu a šoubizu/ - aby sa snažili získať adenochrom z trpiacich detí - niečo ako "kmeňové buǩy" - čo je tiež podvrh, avšak najväčší profit z tohto utrpenia detí ako negatívnej energie majú práve Archóni.
  Varovanie - len pre "silné" povahy...
  https://video.wixstatic.com/video/81d106_e8749bcdba0348fd933a5bd3fc71720e/720p/mp4/file.mp4
  Šokující informace o tom, jak globální elita týrá děti a zneužívá jich na satanistické rituály
  https://www.youtube.com/watch?v=d2sWFTMVNUc

  • Maroš napsal:

   Použite prekladač:
   The "Black Eye" Club - Initiation ritual of a sinister Secret Society?
   "Moderné katolícke omše sa už na takýchto udalostiach zúčastňujú prostredníctvom modlitby, avšak rituály obsahujú pochybnejšie metódy. Soul Scalping je považovaný za jeden z týchto kľúčových rituálov, vieru týkajúcu sa „Stargate“, že „Goa'uld“ sú parazitická rasa starých astronautov, ktorá sa integruje s ich hostiteľom.

   Soul Scalping je termín poskytnutý Sherry Shrinerom, autorom knihy „Interview With The Devil“. Keď porovnáme podobnosti, je presvedčená, že hlavy štátov a hollywoodske elity sú osobne unesené, manipulované a následne prevádzkované. Hlavnou myšlienkou je zámer neobvyklej existencie splynúť a zlúčiť sa s ľuďmi.

   Ako uviedol Sherry Shriner:

   „Jašterice alebo plazy sú v poslednej fáze plánu ľudskej nadvlády Konečnej hry. Sú to skalpovanie duše a nahrádzanie všetkých ľudí na všetkých najvyšších a sekundárnych úrovniach, prípadne aj ich rodín:

   Títo cudzinci plazov pracujú v skupinách. V skutočnosti je väčšina z nich viac ako 6 "4". Sledujú a študujú cieľovú osobu, aby o nich vedela všetko, a keď preberú svoje mozgy a telá, môžu doslova konať a stať sa touto osobou. Dokonca to robia so svojimi deťmi, aby si deti nerobili starosti s tým, že niečo nie je v poriadku s mamičkou alebo oteckom, pretože niečo nie je v poriadku. Nezaujíma ich ničenie životov detí. Všetci sú chladní a bezcitní, bezhlaví plazi bez myšlienky na lásku, súcit alebo ľudské emócie a sentiment. To sú emócie, ktoré sa musia naučiť falošné, keď preberajú ľudské telo, aby sa mohli spojiť so spoločnosťou ako človek. ““
   https://www.disclose.tv/the-black-eye-club-initiation-ritual-of-a-sinister-secret-society-341115

   "Aj keď nejde o oficiálnu organizáciu, klub „Black Eye“ sa týka rastúceho počtu politikov, celebrít, obchodných elít a hláv štátov, ktorí sa náhle a záhadne dostali do čiernych očí. Aj keď niekoľko z nich utrpelo zranenia na pravom oku, väčšina sa vyskytuje vľavo. Medzi tými, ktorí podľahli tomuto utrpeniu, sú George Bush, Kanye West a pápež.

   Ale prečo táto súčasná a pravidelná vyrážka Čiernych očí? A prečo tento jav neprimerane postihol ľudí so značnou mocou a vplyvom? Aj keď si dovoľujeme moderný 24-hodinový spravodajský cyklus a kultúru fotoaparátov z bulvárnych fotoaparátov, až do roku 2000 si neviem spomenúť na žiadne verejne rozpoznateľné postavy s čiernymi očami.

   Zdá sa, že v rámci klubu „Black Eye“ existujú dve hlavné kategórie. Tí, ktorí pevne sedeli na pozíciách vlády / politiky a na pozíciách v oblasti zábavy / Hollywoodu. Existujú ďalšie oblasti vedy a armády? Som si istý, že existujú.

   Teórie týkajúce sa tohto zvláštneho fenoménu sú na internete absurdné a siahajú od tajného spoločenského rituálu, ktorý zahŕňa zasiahnutie účastníka v hlave, mimozemské únosy a „Soul skalpovanie“ , aby naši svetoví vodcovia nahradili mimozemské vedomie. (Viac informácií o Soul Scalping v dolnej časti tejto stránky.) Ďalšia teória tvrdí, že ide o formu trestu, ktorý sa v tajných spoločnostiach používal ako určitý druh kontroly a vyváženia. Ostatné teórie sa stále prikláňajú k implementácii technológií na predĺženie života alebo prípravných operácií pre cesty mimo sveta.

   Menej extrémna teória tvrdí, že tento jav nie je nič iné ako zábavný priemysel, ktorý využíva nedávne osvietenie verejnosti o existencii Iluminátov. Ale na chvíľu predpokladajme, že ide iba o mediálny marketing. To by znamenalo, že zábavný priemysel používa okultný rituál na to, aby ľudí zmanipuloval do určitého správania a vedomia. Konečný výsledok je rovnaký. A skutočnosť, že väčšina úspešných popových a rapových umelcov používa pri svojom konaní iluminátsku symboliku, otvorene telegrafuje rituál. Ľudia môžu predstierať, že je to hra, ale ak konáte rituál, skutočne sa rituálu zúčastňujete. Rituál, ktorý preniká do hierarchických úrovní zábavného priemyslu a zjavne definuje úspech."
   https://prepareforchange.net/2018/08/22/the-black-eye-club/

   • Maroš napsal:

    TOTO SI KURVA STIAHNITE - LEBO TO ZMIZNE!
    "Black Eye Club Slovakia"
    Ona chudera si získala JEHO - veľkňaza "lásky" kurva - Kurva!
    Verejná deklarácia príslušnosti k satanizmu!
    https://hitky.sk/novy-priatel-caputovej-prehovoril-tymto-si-ho-prezidentka-ziskala/

    Otázka - viete ako sa volal súčasný prezidentský - Grassalkovičov palác za komančov /to sú rovnakí okultisti!/? "Pioniersky palác", alebo Dom detí a mládeže!
    Takže je v ňom silný egregor detských duší!
    https://www.teraz.sk/regiony/bratislava-pioniersky-palac-pinkac-fotky/165516-clanok.html

    Jane K. - neuveríš, ale venujem sa tomuto od rána - ten tvoj článok mi spadol z Nebies. Ďakujem!

    Admin - tá skurvená captcha vyhadzuje na poprvé komenty pre "chybu". To má byť akože bariéra - prejde len "kto veľmi chce" = kto to už pozná, označí si koment Ctrl + A a Ctrl + C a až potom odošle - inak je komentár v piči. Vytváraš tu časový STRESS DOBOHA!

    • proud napsal:

     Poradim ti se doucit o egregorech a tak zvanejch "kyvadlech". Neni nic horsiho nez kdyz nekdo neco nekde na netu chytne,nepochopi to a pak zacne "blbnout". ;-)

     • Maroš napsal:

      Proude - veď to kyvadlo funguje práve v Grassalkovičovom paláci. Majú k dispozícii ešte cca 10 rokov mladej energie. 40 rokov mínus 30. Tá pezinská "kočka" nejako mladne - nie? Ja byť prezidentom, tak som uťahaný na smrť. Keď v prezidentskom paláci medzi čestnou strážou fungovali drogy - môže aj adeno...

      • Maroš napsal:

       Ešte ku tomu "kyvadlu" - egregoru.
       Vôbec neznamená, že egregor je len negatívna informácia-energia. Pretože existuje aj dobrý duch miesta /egregoriálno-matričné riadenie/. Teda - ako sa hovorí - "dom ťa musí prijať - inak ťa vyženie". Mňa môj dom prijal, pretože ho postavili záhradníci dúšou a telom a tí do neho premietli svoju matricu. V určitom období ho devastoval a zdevastoval jeden chuj - zo záhrady urobil krmovinovú základňu pre prasatá a z domu chliev. Nedopadol dobre. Osobne si myslím, že okultistickí poradcovia odporučili práve kvôli 40-ročnému pobytu detí práve kvôli jeho energii - tento dom ako prezidentský palác. No lebo keby mali sídliť na od Napole=ona vypálenom bratislavskom hrade - dlho v ruinách - asi by to s prezidentmi nedopadlo dobre.

       • proud napsal:

        No vidis,a prave kvuli tem druhum egregoru jsem ti napsal. K cemupak je satanistum dum deti kde byly stastny? ;-). K nicemu,naopak je oslabuje,oni potrebujou utrpeni zneuzivanejch deti a ne jejich stastnej smich........

       • proud napsal:

        Egregory maji ruzny funkce,treba je poznat,poznat jakym zpusobem pracujou,vsechno je o energiich a frekvencich,i my,cely Universum,i egregory a jejich prace podlehaj jeho zakonum.

        • Eschatolog napsal:

         jakýpak egregor vzniká asi pobytem mezi tupými pokleknutými goji ?

        • proud napsal:

         Budes udivenej,ale nemusi to bejt zrovna ten negativni......ovsem s pomoci ovcanskejch goju je relativne snadny ho vytvorit a zivit! Jedina vyhoda ovcana spociva v tom,ze muze nevedomky zivit jak negativni,tak i ten pozitivni,jsouc misto vedomyho cloveka jen nevedomym blbem.

  • Jane K. napsal:

   Možná si myslíte, že u nás nic podobného neexistuje. Pak bych Vám radila, abyste se jeli podívat do malé vesničky, zvané Nemanice, která je na německo-českých hranicích. Musíte tam být asi v 11 večer a pak můžete vidět malé chlapce, asi tak 8-10 let, dobře oblečené, jak tam postávají kolem lampy, stejným způsobem jako prostitutky v Chebu a zjevně na někoho čekají. Proč vůbec je u nás prostituce povolena? To má širokosáhlé následky a toto je jeden z nich. Anebo má být Česká republika Evropská děvka.

   • Maroš napsal:

    Tajemství prostituce: jak to vypadá v zákulisí?
    https://tv.idnes.cz/jine-tvare-lasky/demonizovana-prostituce-jak-to-vypada-v-zakulisi.A180831_110752_jine-tvare-lasky_kuko

    Nechcem rozoberať byzmis okolo tohoto. ale aj v manželstvách z rozumu fungujú manželky ako top platené prostitútky /"sekretárky"/ - a baba z ulice výjde podstatne lacnejšie. Osobne sa s prostitútkami nestýkam z princípu - čo nevylučuje situ, že som sa nevediac vyspal aj s babou, ktorá, sa týmto priživovala - viď každá štvrtá vysokoškoláčka - potrebuje nové handry - šlapne si. Pozdravujem ich ockov doma!

    • Maroš napsal:

     V Holandsku - správne v Nizozemsku - je zvyk nemať na oknách záclony /a už vôbec drapérie/. Zaviedli ho ženy počas oranžských vojen - keď ich muži neboli doma - tak aby susedia mohli kedykoľvek nakuknúť, že dotyčná žena nemá v dome cudzieho muža. Tento zvyk zároveň potlačil voyerizmus - teda, že nazízať do cudzích okien sa nepatrí. Aj tak sa dá.

     Teraz inak - zavedením sietí 5G a SMART budú pouličné lampy obsahovať infra kamery, ktoré budú na báze tepelného vyžarovania sledovať za stenami jednotlivých obyvateľov, a podľa ich pohybov vyhodnocovať, akú činnosť práve vykonávajú. Teda - či sedia na WC, či umývajú riad, či tancujú, či súložia. To len na okraj...

     Najprv CHAOS. Potom dezorientácia. Potom demoralizácia. Rozvrat sa dostaví sám..!
     Yuri Bezmenov o rozvracení národa (ideologická subverze)
     https://www.mojevideo.sk/video/2c6f7/yuri_bezmenov_o_rozvraceni_naroda_(ideologicka_subverze).html

 2. .lak napsal:

  Pamatuji a na detaily mám paměť jak už kdysi měli rodiče téma jestli mne mohou poslat na nějakou vakcínu rybím tukem lžičkou takže to téma mizejících dětech fungovalo propojeně s big pharmou a jejich "hybžony už půl stoletím jak mi z toho vyplynulo. Takže to téma není novom akorát se obecně nediskutovalo nahlas jako teď a že zvrácení choutky nemají jen politici korupcí a umJelci ale i jiné skupiny a je značně časově vleklé a v podstatě neřešené. A ano mluvilo se o mizejících dětech v souvislosti nejen s kriminalitou bílých límečků ale i plášťů. No a co jde obecně mimo pozornost je že řekněme "technokraté jsou po všech bez vyjímky jako správní kanibalové dost zástupně ale rozhodně o to účinněji netušením veřejnosti a blazeovanými tupci. Nakonec v našem kraji odkud je zpráva ze železných hor se to téma jelo jak v "akademii veslařů. :lol:
  https://www.dedoles.cz/ekologicka-nakupni-taska-snidane-veslaru

  https://www.youtube.com/watch?v=p0TxeMfPbhI
  https://www.youtube.com/watch?v=5ZLeHlUm3pc
  V diskuzi tam brutopýrují vytuněnné trubky. :-D

  • Maroš napsal:

   BodLáku - taška veslařú = taška galejníkú. Ja som bol VODÁK! Takže keď už, tak "taška vodákú" - ale tí si z podstaty veci nepotrpia na okázalosti a stačí im "piknikový" košík, v ktorom si zoberú svoj odpad naspäť domov a nebudú recyklovať nejakú pojebanú sofistikovanú tašku aj s odpadom v prírode.

   A BodLáku - "Keď nebudeš poslúchať" - príde zlý ujo a strčí ťa do vreca a zoberie so sebou!" - a vyrobí z teba adenochrom a šlichtové mydlo!

   • .lak napsal:

    Tady jich je.

    The 100-Prvych 100-S06E11-Popol k popolu-cz title vlozene.m4v

    Jsem metuzalem "toxic a to je horší jak píp a temnokreFní. :lol:

 3. Maroš napsal:

  [Documentary 2020] [Adrenochrome - The Darkest Drug of Them All!]
  https://www.youtube.com/watch?v=vI_VKtcDKpA

  Keďže nefunguje preklad na Facebook, tak z tohto preloženého zdroja...
  Justin Bieber hovoří o satanských rituálech v PEDOWOODU
  https://tadesco.org/justin-bieber-hovori-o-satanskych-ritualech-v-pedowoodu/

 4. Maroš napsal:

  Mgr. Jan Kozák - KULT HADA /kult krvi, pozn./
  https://www.youtube.com/watch?v=K4TyrfLk9go
  Judaismus - Jan Kozák - 1/2
  https://www.youtube.com/watch?v=0jNINyfDVm4
  udaismus - Jan Kozák - 2/2...

 5. proud napsal:

  Dobra,Jane K.............najdi mi statistiku ztracenejch deti a lidi u nas i s podrobnostma k pripadum,zacnu se tim zabejvat..........

  • Maroš napsal:

   Proude - okolo roku 2000 vyšiel článok ohľadom zmiznutých ľudí v CR a SR - bolo to 14 tisíc, avšak bolo to hodené do autu s tým, že väčšina mladých ľudí "pravdepodobne ušla z domu a pravdepodobne sa nachádzajú niekde v Európe".

   "Každý deň v tomto roku sa doteraz stratilo na Slovensku päť osôb. Takýto priemerný štatistický údaj vychádza z údaju, že počas ôsmich mesiacov tohto roku dostali základné útvary Policajného zboru 1 236 hlásení o nezvestných osobách. Z nich polícia vypátrala už 1 123 osôb, čo znamená vyše 90-percentnú úspešnosť. Okrem toho polícia viedla pátrania aj po "
   https://spravy.pravda.sk/cierna-kronika/clanok/139598-svet-je-plny-zmiznutych-ludi/

   • proud napsal:

    "bolo to hodené do autu s tým, že väčšina mladých ľudí "pravdepodobne ušla z domu a pravdepodobne sa nachádzajú niekde v Európe"."..............tezko povedet Maro,ja vim v A,erice o celejch vesnicich z Moravy,ty lidi jsem tam skutecne potkaval,takze kecy to nemusej bejt,hodne mladejch to spakovalo a rozjeli se po svete. Ale to nemeni nic na tom,ze to o pedofilech a zkurvencich co si hrajou na vylhanyho satana deti je toho hodne pravdivyho a je potreba tem svinim zakroutit krkama,a to bez skrupuli a bez pardonu!!!

    • proud napsal:

     .........ve verejnejch procesech s okamzitym vykonanim trestu,tedy popravy! Ovsemze pochopitelne az po dukaznim rizeni,zadny hony na carodejnice a maly cesky msty,jak bejva u zkazenejch ovcanu zvykem,ta zkazenost posledni dobou ze vsech primo cpi,rousky na drzkach,zruseny tresty smrti,zkonstruovany procesy a zavreny nevinny lidi,rozkradenej a zasmelenej majetek vsech,a nikdo se za ty svinstva nestydi,natoz aby se knim hlasil,uz vubec ne v nich udelat poradek a potrestat viniky a zlodeje,podvodniky a vlastizradce!

     • proud napsal:

      A podle toho pak vypadaji i volby a ruzny pripitomely amateri na postech,zvoleny blbama v cinknutejch volbach,nebo dosazeny bez voleb uplne,pak tam mame debily a siozidovsky mrchy typu novotnejch,kolaru,hribu a podobnejch mrdek!!!

 6. proud napsal:

  "V Evropě to není o moc lepší, pouze se toho méně dovíme – lidé zde nejsou zdaleka tak odhodlaní jako jejich protinožci."...........to neni ten problem,pravej problem je rozdeleni spolecnosti,ovcanstvi a zakony jdouci na ruku kriminalnikum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • proud napsal:

   ..... s tim zcela logicky a spravne souvisi okamzite dalsi otazka:Kdyz nahody neexistujou,pak to znamena ze zakony tvoreny pro kriminalniky a proti poctivejm lidem jsou cistym a vypocitavym umyslem,kdo je pak vytvari?Zajimejte se a zajimejte se i o deni na ulici a deti nas vsech,kdo se kolem nich mota a proc!!!!!!!!!!Kdyz se to stane dobrym zvykem,pak uz neni daleko chvile kdy sracove neuniknou spravedlnosti,at uz takovy,nebo makovy,protoze kdyz ne policie,lidi si je najdou naprosto urcite!!!!!!!!!!!!

   • proud napsal:

    Mozna se nepodari najit ty co zmizeli,ale podari se najit ty kdo jim ublizili a pozabijet je! Vsimnete si ze nepisu potrestat,protoze trest je pro az takovy svinsky kurvy jen jeden jedinej-reinkarnace!!!

 7. Maroš napsal:

  Ako funguje "NORMÁLNA slovenská rodina" - samozrejme tá, ktorá má čo jesť!
  "OĽaNO zverejnilo video, v ktorom Matovičovi kladie otázky jeho 11-ročná dcéra Klára. Pýta sa ho, akú knihu má najradšej, či by si radšej dal piercing alebo tetovanie. Svojej dcére hovorí aj to, že má ambíciu stať sa premiérom."
  https://dennikn.sk/minuta/1770670/

  Podarená "obyčajná" rodinka, že...
  Hitlerova propagandistická mašinérie (2/3)
  https://www.youtube.com/watch?v=U48nPdk6ROk

 8. Obět budoucího masakrose napsal:

  Lidi, mizej tu Kowakovy linky (vo strašnym skotskym masakru) pod rukama! Já sem NATO chtěl kliknout a wono TO zmizelo jag duch!

  PS: perniková chalúpko poď zpátky!

 9. .lak napsal:

  Nalil jsem do dřezu dýmavou kyselinu dusičnou po půl století a zazátkoval na 24.h. A gumový "zvon. Ovšem je to PVC, říkali tomu novodur. Ale na údržbu prý stačí prý trochu saponátu za čas přímo do výpusti třeba večer a spláchnout až příště. Mělo by to rozpustit usazeniny.

  • Maroš napsal:

   BodLáku - stačí naliať Savo plus ocot a máš tam HCL-ku. Ti to odtrhne nos - ale zožerie to aj nerez umývadlo. Kyselina v stave zrodu je oproti kyseline z fľaše ekrazit. Je to posledné riešenie, pretože tesniace gumičky idú do prdele.

 10. Jane K. napsal:

  Možná si myslíte, že u nás nic podobného neexistuje. Pak bych Vám radila, abyste se jeli podívat do malé vesničky, zvané Nemanice, která je na německo-českých hranicích. Musíte tam být asi v 11 večer a pak můžete vidět malé chlapce, asi tak 8-10 let, dobře oblečené, jak tam postávají kolem lampy, stejným způsobem jako prostitutky v Chebu a zjevně na někoho čekají. Proč vůbec je u nás prostituce povolena? To má širokosáhlé následky a toto je jeden z nich. Anebo má být Česká republika Evropská děvka.

 11. Maroš napsal:

  Len na okraj - ale je to dôležité - JEDINOU európskou krajinou v ktorej platí trest smrti - a tam sa fakt neserú s vrahmi, je - BIELORUSKO!!!

  Takže - havloidi sa snažia presadiť "Humanizmus" v Bielorusku Majdanom!
  https://www.infovojna.sk/article/caputova-nasvietila-prezidentsky-palac-v-bieloruskych-farbach-slovenska-liberalna-scena-na-strane-bieloruskeho-majdanu

 12. Maroš napsal:

  Základy brainwashingu
  Motto:
  „Čím větší lež, tím větší šance, že jí budou věřit.“ Adolf Hitler, Mein Kampf

  "Když jsou lidé dostatečně vyděšení (podušení), je třeba je trochu uklidnit (rozvolnit). Psychopat oznámí, že koronavirus porazí, roušky zajistí, vakcínu sežene, lidi ochrání. Nalezl zástupný problém. Je jím zaměstnán na plný úvazek. Do boje s imaginární hrozbou se pouští se sveřepostí Dona Quijota. Na pomoc si bere další zbraň propagandy – autoritu a oblíbenost přesvědčovatele. Po jeho boku vyrážejí do boje oblíbení herci, zpěváci a vrcholoví sportovci. „Moje rouška chrání tebe, tvoje rouška chrání mě….Rouška není hanba,“ nám z obrazovky sděluje Anna Gaislerová, Marta Jandová, Eva Decastelo, Barbora Strýcová a další. Důvěru a sympatie, které k nim chováme, automaticky přeneseme na jejich poselství. „Přece by nám nelhali,“ říkáme si. Věřím, že nelhali. Myslí to upřímně. I jim ale vymyli mozky. Nechali se strhnout. /pozn. - Matovičov "Jeho" Kampf/

  Další zbraní propagandy je umělé vytvoření nedostatku. Média rozšíří zprávy, že je nedostatek roušek, testovacích setů, léků, vakcín. Léky a vakcíny budou drahé a jen pro někoho. Zpráva pro občany: „Vypněte mozek a pospíchejte, nechte se otestovat, naočkovat, nebo se na vás nedostane!“ Ve skutečnosti k nám z Číny dorazilo 137,5 miliónu roušek, 19 miliónů respirátorů, 200 tisíc respirátorů FFP2, 200 tisíc respirátorů FFP3… Nespolehlivých testů jsou plné sklady."

  "Ve správném směru nás utvrzuje další propagandistická zbraň - faktor ceny. Pětidenní experimentální léčba Remdesivirem vyjde na 55 tisíc korun. A není pro každého. Cenu jedné vakcíny odhaduje vládní expert profesor Roman Prymula na 9 tisíc korun. A nebude pro každého. V první fázi má být očkováno 3- 3,5 miliónů nejvíce ohrožených. To dělá zhruba 31,5 miliardy. To jsou slušné peníze. Profesor Prymula a docent Maďar jistě potvrdí. "Když je to tak drahé, tak to přece nemůže být podvod,“ říkáme si. Ale může. Není v tom nic osobního, nic odborného. Je to jen byznys."
  http://blog.aktualne.cz/blogy/jan-hnizdil.php?itemid=37474

  • Maroš napsal:

   "Trasování kontaktů by mohlo vést k tomu, že jednotlivci budou přinuceni stáhnout si aplikaci na trasování. Aplikace by zaznamenávala, kde se jedinec pohybuje, a upozorní úřady, že osoba byla v blízkosti někoho, kdo byl pozitivně testován na koronavirus.

   Strategický plán by také zřejmě zahrnoval návrhy Billa Gatese a Anthonyho Fauciho, že jednotlivci obdrží „digitální certifikáty“, které budou obsahovat informace o očkování nebo imunitě vůči koronaviru. Tento certifikát by byl vyžadován po jednotlivci před příchodem do práce, před vstupem do školy nebo dokonce do obchodu s potravinami. Nutnost prokázat se očkováním nebo imunitou vůči koronaviru za účelem návratu do normálního života by způsobila, že by mnoho lidí „dobrovolně“ dostalo potenciálně nebezpečnou vakcínu proti koronaviru."
   http://www.zvedavec.org/komentare/2020/08/8404-koronavirus-je-novy-terorismus.htm

 13. proud napsal:

  Casto nadavame na sousedy Polaky,a casto ne nepravem,presto jsou veci a neni jich malo,dokonce i ZASADNI VECI,ve kterejch jim nesahame ani po kolena!!! https://www.biosferaklub.info/polska-vlada-kompenzuje-financne-prostriedky-mestam-so-zonami-bez-lgbt/

 14. Maroš napsal:

  He - internet nám zatiaľ nevzali. Komunikácia sociálnych skupín sa však dá veľmi jednoducho technicky obmedziť! Nie je náhoda, že portál Azet.sk začal vyžadovať spárovanie e-mailu s telefónnym číslom - teda identifikáciu účtu - inak vám nepovolí odosielanie správ - len ich prijímanie. Prasa GOOGLE a gmail.com ten váš telefón už má a aj s vašim súhlasom sa vám hrabe v správach a v návštevách stránok a You Tube - takže má všetko a ajhľa - aj tak viazne odosielanie e-mailov. Prečo? No lebo odosielanie info znamená aj zdieľanie info.

  "Služba Gmail môže mať výpadky, nejdú odoslať správy"
  "Problémy sme priebežne zaznamenali aj priamo v redakcii, pričom minimálne dočasný výpadok fungovania naznačuje aj stúpajúci počet hlásení napríklad na webe Downdetector.com.

  Aktualizácia o 8.50: Problém Gmailu stále pretrváva. Striedavo sa objavuje a mizne. Textové e-maily sa niekedy darí odoslať, prílohy sa ale nedajú nahrať.

  Aktualizácia o 10.00: Komplikácie naďalej pretrvávajú. Hoci správy aj s prílohami prechádzajú, používatelia sa naďalej stretávajú s výpadkami pripojenia k serverom služby."
  https://zive.aktuality.sk/clanok/148260/sluzba-gmail-ma-vypadky-nejdu-odoslat-spravy/?utm_source=azet.sk&utm_medium=magaziny-top&utm_content=clanok1&utm_campaign=HP-azet-new

  No iste - za všetkým sú ruskí a čínski hackeri. To prasa Bill Gates určite nie.

  Prejdite z Windovs na:
  1/ Linux, napr. tu
  https://www.linuxmint.com/release.php?id=36
  2/ Schránku si založte na protonmail.com - nepožaduje ani dátum narodenia, ani telefón, ani kontaktný e-mail. Nakliknite sa hore na lište - EN - englisch - a zvolte si CZ - czech - a bezplatnú verziu účtu. Potom ako doma.
  3/ Alebo si založte mailbox na seznam.cz - je to konkurent gmail.com - viď Wikipédia. Zoznam.sk je úplne iná firma - žiadna filiálka Seznam.cz!!!
  Vyžaduje len formálne rok narodenia - ak ho vôbec ešte viete, že.
  Po vytvorení účtu vás uvedie do tzv. zabezpečenia účtu - pre prípad straty hesla. Korektne a zdvorilo môžete odmietnuť zabezpečenie = spárovanie s telefónom a následne aj s iným e-mailom. A ste vnútri - v nastaveniach. Meno nevyplňujte - bude sa zobrazovať. Stačí nick@seznam.cz.
  https://napoveda.seznam.cz/cz/login/registrace/jak-si-zalozit-ucet-u-seznamu/

 15. Maroš napsal:

  He - ja len že z "ostro" sledovaného webu Tadesco.org "niekam do piče" zmizol formát - "cenzor-moderátor carsten". Čím to je? Momentálne ho "opäť" zastupuje moja "obľúbená" terezka. No - čím to je? No len tým, že hľadajú nové manipulatívne metódy - nových opinion = názorových vodcov.
  Idioti! Pretože nezvládajú tie dôležité motivácie. Pretože pracujú PRIORITNE S CHAOSOM = "vyber si!" Lernže takto nefunguje riadenie! Riadenie funguje len v ORDO - v normalizácii. Idioti - pretože nechápu prioritu motivácií pred nosičmi-plničmi motivácií - užitočnými idiotmi. A tak dôjde na každého. Arogancia moci je VŽDY spojená s blbosťou! A s dešpektom! A s pohodlnosťou! Títo "sofistikovaní" psychopati si myslia, že stačí chcieť a všetko pôjde podľa ich plánu! Hovno! Inak - dostal som info, že TM je pravdepodobne už uprataný dávno "za rubežou".

  Celý tento bordel zanikne na tzv. technických problémoch. Sorry jako...

 16. ANNA napsal:

  Maroši necigaň,

  Jasně jsem napsala,že si neomarxisti tady poušti sami sobě do kouli torpeda cenzury.
  Tak a všecko co jsem napsala zas zmizelo.
  To je znamka mé vysoké důvěryhodnosti na rozdil od "tepleho proudu"a jeho pomahačských neomarxistickych podpindostniků,kteři podle svého vyjadřeni chtěji znova komunisty,ale bez komunistů!
  Ja podporuji odkaz Havla a tedy PRAVDU!
  Kdo je tady schizopfenik,co Maroši?

 17. Maroš napsal:

  Splachovacia psychiatria...
  /"Slovenská psychiatrická spoločnosť vylúčená zo Svetovej psychiatrickej asociácie na základe odsúdenia zo zneužívania psychiatrie na Slovensku Bludova psychóza, ktorá sa prejavuje odmietaním režimu EÚ! Odporcovia ríše kapitalizmu podrobení násilnej „psychiatrii“ Maternica zločinu: Univerzita Komenského v Bratislave Pohlavné orgány v uniformách Média: úrad propagandy Plody z otráveného stromu"/
  https://www.youtube.com/watch?v=wWpYAtO-jXw

  Projekt Skrytá linka je projekt CIA a Pentagonu. Pomocou zmenenej DNA implantovanej do vopred vytipovanej skupiny potenciálnych senzibilov, ktorým "niekto" zámerne spôsobil úraz a ujmu sluchu sa "výskumníci" snažili /snažia - detto v ostatných mocnostiach/ vypestovať telepatické schopnosti - schopnosti "čítať" - počúvať myšlienky záujmových osôb /napr. aj kvôli ochrane najvyššie postavených osôb pred útokom radikalizovaných jednotlivcov/. Toto nie je sci fi - toto je realita! /Máme 18 zmyslov - nie 5!!!/ Z celej pokusnej skupiny prežila len jedna osoba - ostatných experiment dohnal k samovražde alebo boli kvôli odporu eliminovaní.

  Film podľa skutočnej udalosti /Project Hidden Lines/
  Pacient č 14 The Eavesdropper 2004CZ
  https://www.youtube.com/watch?v=JBwEez1aObY&list=PLOfZcVVr0HnJL9SAcgWvf2Z9Djl0a4xTr&index=135

  Project Hidden Lines /použite prekladač/
  http://www.abovetopsecret.com/forum/thread342927/pg1
  - - -
  KONTEXT:
  "Vedci zistili, že niektoré ženy majú v krvi Y chromozómy. Zaujímavé je to, že Y chromozómy patria mužom. Je zrejmé, že odpoveď treba hľadať v tehotenstve ženy, ktorá nosila mužský plod, pretože každá žena, ktorá bola tehotná, je nositeľom buniek plodu vo svojej krvi. Bunky plodu z tehotenstva sa budú nachádzať v krvi a orgánoch matky po zvyšok jej života. Aj v prípade, že tehotenstvo bolo prerušené alebo išlo o potrat, tieto gény zostávajú s matkou navždy."

  "To vysvetľuje výskyt Y chromozómov u žien, ktoré porodili syna, ale ako vysvetliť výskyt Y chromozómov u žien, ktoré neboli nikdy tehotné a napriek tomu sú nositeľmi mužských buniek v krvi?

  To si vyžiadalo ďalší výskum, ktorý bol vykonaný imunológmi z Onkologického centra Freda Hutchinsona v Seattli v USA (Fred Hutchinson Cancer Center) v roku 2014. Počas výskumu boli odobraté vzorky 120 žien, ktoré nikdy nemali synov. Zistilo sa, že 21 % týchto žien mali mužské DNA. Ženy boli rozdelené do 4 skupín v závislosti od histórie tehotenstva. Skupina A zahŕňala ženy, ktoré porodili iba dcéry. V skupine B boli ženy, ktoré mali jeden alebo viac spontánnych potratov. Skupina C sa skladala zo žien, ktoré prerušili tehotenstvo potratom. Skupina D zahŕňala ženy, ktoré ešte nikdy neboli tehotné, ale mali pohlavný vzťah s partermi."

  "Výsledky tohto výskumu ukázali, že možné zdroje mužského mikrochimérizmu môžu byť v tehotenstve aj po potrate, alebo jednoducho iba z pohlavného styku. To znamená, že vďaka jednému pohlavnému styku existuje pre ženy istota, že budú nositeľmi mužskej DNA vo svojom organizme počas celého svojho ďalšieho života.

  Každá žena je nositeľom genetickej informácie o všetkých svojich pohlavných partneroch počas celého svojho ďalšieho života!"
  https://www.biosferaklub.info/zeny-maju-v-organizme-dna-vsetkych-svojich-pohlavnych-partnerov/

  "Telegónia je vplyv prvého sexuálneho partnera na genetiku a vzhľad detí narodených od iného muža. Súdiac podľa listov, ktoré dostávam, táto téma zaujíma veľa ľudí. Mechanizmy telegónie presne zodpovedajú princípom vlnovej genetiky. Podstata je v tom, že spermie (gény muža) sú štruktúry, ktoré emitujú fotónové pole, ktoré ale neodovzdáva genetickú informáciu, pretože nie je bioaktívne, ale sprievodné spinové pole fotónového poľa prepisuje primárnu fotónovú polarizačnú informáciu.

  Výsledné spinové genetické informačné pole nepozná prekážky a okamžite prepisuje genóm (alebo časť) buniek ženy, vrátane genómu zárodočných buniek. „Zápis“ tam zostáva na dobu neurčitú. V tej alebo inej miere tento „zápis“ dáva základný epigenetický vklad do celého budúceho potomstva ženy, aj keď porodí deti od iného muža, alebo mužov." = význam PANENSTVA v genealógii konkrétnych kultúr! Viď globálna agenda predčasnej sexuality a promiskuity = súčasť agendy rozbíjania rodiny.
  https://www.biosferaklub.info/telegonia/

  KONTEXT:
  Keďže svetové "elity" - neľudskí psychopati pripravujú globálnu "vakcináciu" s pozmenenou DNA - a keďže z predchádzajúcich faktov je zrejmé, že ľudský genóm je možne pozmeniť implantáciou cudzej DNA /vírusmi - ako nosičmi tejto DNA/ - kto nie je úplný idiot, vie, ku čomu to smeruje!
  Použite prekladač!
  https://en.wikipedia.org/wiki/DNA_vaccination

  "Očkovacie látky sa bežne vyrábajú s bunkami nedonoseného či potrateného ľudského plodu, známymi aj ako bunkové línie MRC-5 a WI-38.

  Organizácia CDC (Centrum pre kontrolu ochorení) otvorene uvádza niektoré vakcíny, ktoré využívajú tieto „ľudské diploidné“ bunky, ako sú Twinrix (Hep A / Hep B), ProQuad (MMRV) a Varivax (Varicella/ovčie kiahne)."

  "Ľudské i zvieracie gény vo vakcínach

  Príbalové letáky očkovacích látok, vydané Úradom pre kontrolu potravín a liečiv (FDA), ako napríklad ten pre vakcínu Varivax, tiež otvorene priznávajú používanie bunkových línií nedonosených ľudských plodov, ako je MRC-5:

  „Tento produkt obsahuje aj reziduálne zložky buniek MRC-5, vrátane DNA a bielkoviny a stopových množstiev neomycínu a teľacieho séra z kultivačného média MRC-5.“

  O použití buniek nedonoseného ľudského plodu otvorene hovorí ešte aj tento príbalový leták vakcíny Priorix-Tetra (MMRV) spoločnosti GlaxoSmithKline:

  „Každý vírusový kmeň sa vytvára oddelene buď v bunkách kuracieho embrya (mumps a osýpky) alebo v ľudských diploidných bunkách MRC5 (rubeola a ovčie kiahne).“ - poznámka - čiže potratový politiká má svoje biznis pozadie!!!

  "Laboratórium v Taliansku teraz vykonalo úplné genómové sekvenovanie tejto bunkovej línie MRC-5, ktorá sa zámerne vkladá do mnohých vakcín.
  Šokujúce zistenia vedcov

  To, čo zistili, je viac než šokujúce… je to priam desivé. Ako vysvetľuje stránka Children´s Health Defense:

  Corvelvov tím zhrnul svoje zistenia takto:

  1. Bolo zistené, že bunková línia patrí plodu mužského pohlavia.

  2. Bunková línia sa javí tak, že je pravdepodobne veľmi stará, teda súhlasí s deklarovanou líniou zo 60. rokov 20. storočia.

  3. DNA ľudského plodu zastúpená v tejto vakcíne je úplným genómom jedinca, čo znamená, že vo vakcíne je prítomná genómová DNA so všetkými jeho chromozómami.

  4. Ľudská genómová DNA obsiahnutá v tejto vakcíne je očividne a nepochybne abnormálna, vykazujúca dôležité nezrovnalosti s typickým ľudským genómom, to znamená s genómom zdravého jednotlivca.

  5. Testovaných bolo 560 génov, o ktorých je známe, že majú súvis s formami rakoviny a všetky podstúpili veľké zmeny.

  6. Sú to odchýlky, ktorých dôsledky ani nie sú známe, ani sa ešte neobjavujú v literatúre, no napriek tomu postihujú gény zainteresované do vyvolania ľudskej rakoviny.

  7. Jasne abnormálne je tiež, že genóm vykazuje veľký počet zmien v celom rade kópií a štrukturálnych variantov."

  "Rakovinové gény a povinnosť očkovania

  Je priam neuveriteľné, že pri 560 rakovinových génoch, abnormálnej DNA, genetickej „modifikácii“ potenciálne nebezpečných génov existuje príkaz k povinnému zaočkovaniu každého dieťaťa takouto vakcínou.

  Z tohto genetického sekvenovania je jasné, že vakcinačný priemysel očkuje deti rakovinou plánovane.

  Ako vysvetľuje webová stránka CHD (Children´s Health Defense), vakcíny sú zámerne vyvíjané spolu s génmi spôsobujúcimi rakovinu, ktoré boli konkrétne modifikované tak, aby vytvárali rakovinové nádory:"
  https://www.badatel.net/lekarsky-horor-vo-vakcine-objavili-cely-genom-potrateneho-plodu-aj-560-rakovinovych-genov/

  Pokračovanie nabudúce... /o modifikovaných psychopatoch/.

 18. .lak napsal:

  :lol: Zvibrovaný zbrblantůr epesně i kýblem na kterém sedí než chytne everegrennově kacíř plamenem, tam asi uviděl hasiče dydlace.

 19. Maroš napsal:

  Ty vole! Vibrace - to je didlace jak si vyčistiť odpad v dome! Po 14 rokoch sa mi zapiekol odpad pod Y-lonkou 2 umývadiel! Ani za boha to prekrtkovať, lebo inštalatér mi tam nedal 135-uhlové koleno. ale 90! Tak to "pretláčam!" lúhom. Nevieš mi poradiť nejaký dobrý "ultrazvuk" - povedzme s Didgeridoo?
  Didgeridoo Sound | Australian Instrument
  https://www.youtube.com/watch?v=XittepXxus8

 20. proud napsal:

  To koleno vymen,jinak muzes pucovat kazdou chvili.....

 21. Maroš napsal:

  Proude - koleno je zamurované pod vaňou - pred odpadoom z vane - a ten mi funguje. Teraz ma zdržiava to, že som 2 x lúhoval a musím čakať, až to 100% stečie - kvôli možnému popáleniu. Keď tam nalejem /postrekovačom s plastovou hlavou - nesmie byť mosadz - ocot, potom - malo by to "vybuchnúť" - ako pemza a potom to hádam pôjde. Na výstaviskácha som kedysi videl trubky zasraté-zapečené od kávového sócu - neskutočné za aký krátky čas to sóc dokáže zapiecť. Detto močovina z hcaniek.

  Dostanem sa tam možno tak, keď sa mi podarí strčiť Krtečka cez Y-psilonku WC-voda odpad a ísť spätne. Keďže teraz žeriem vo veľkom voňavé broskyne - hádam to prežijem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!