Tyler Durden: Masový Exodus lidí z amerických velkých měst

31992190-8631063-image-a-96_1597523308682V celé historii USA jsme nebyli svědky něčeho takového, jako je masový exodus (odchod lidí z jejích domovů), roku 2020. Statisíce lidí opouštějí velká města na obou pobřežích USA, aby pro sebe našli lepší domov kdesi jinde. Vzestup bezdomovectví, zločinu a narkomanie ve velkých aglomeracích bylo samozřejmě možné pozorovat už před rokem 2020, ale obyvatelé těchto míst byli v zájmu touhy udržet si své domovy stále ještě ochotni smířit se s chaosem, které uvedená tři zla do jejich životů vnášela. Avšak pandémie, vyvolaná Covidem-19 a následné měsíce občanského neklidu způsobily, že pohár trpělivosti lidí přetekl. A tak tzv. stěhovací průmysl zažívá dnes, kdy velká města urychleně opouští jak bohatá, tak i střední třída, doslova zlaté časy.

Město Los Angeles je perfektním příkladem toho, o čem mluvím. Kdysi přitahovalo bohaté a slavné lidi z celého světa, ale v r. 2020 je už městem bez reputace. Plakáty a tabulky s nápisem „Na prodej“ lemují hlavně ulice předměstských částí Los Angeless, kam v největší míře směřují ti, kteří vnitřní části LA opouštějí a většinou prohlašují, že se do bývalých svých domovů už nehodlají nikdy vrátit. A masový exodus postihl samozřejmě i Hollywood.

Téměř polovina všech amerických bezdomovců žije dnes ve státě Kalifornie a většina z nich je závislá na drogách. Což vytváří doslova strašidelné prostředí. Feťáci a bezdomovci, z nichž mnozí jsou současně i duševně nemocní, se potulují po ulicích, lemovaných palmami – třeba jen tři bloky vzdáleni od multimilionářských sídel, shlížejících na Tichý ocen. Ukradená kola společně s polámanými injekčními se na chodnících vrší do hromad, které nikdo neuklízí.

Dovedete si představit, že v takovémto společenství budete vychovávat rodinu?

Já ne.

A čím víc se ekonomické podmínky zhoršují, tím tíživějším se problém stává. Zločinů v LA raketově přibývá a obyvatelé předměstských částí města jsou často nemile překvapeni když zjistí, že noví přistěhovalci proměnili jejich zahrady a zahrádky ve veřejná WC.

Ale nejde jen o LA či jen o města na západním pobřeží USA. Na východním pobřeží je situace stejná, ne-li horší. Viděl jsem dnes video, na kterém kdosi záběrem z jedoucího auta zachytil všechny zabedněné obchody na slavné Páté Avenue v New Yorku. A nevěřil jsem svým očím. Kdysi promenádní jeviště elity Světa, vyhlíží dnes jako „demilitarizovaná zóna“. A tam, kde se dříve pohybovaly davy lidí, vidíte dnes jen pár jednotlivců.

„Pohleďte na všechno“ říká hlas na videu. „Vše je zabedněno a zavřeno. Dokonce i hotel je zabedněn“.

Během šesti měsíců většina všeho prospěšného, co bylo v New Yorku od temných sedmdesátých a osmdesátých let minulého století vybudováno a vykonáno, kompletně zmizelo. Bezdomovectví a chudoba explodovaly a míra kriminality vystřelila až do stratosféry. V červenci se např. jen počet přestřelek v NY proti červenci minulého roku zvýšil o 177 procent.

Naše velká města degenerují přímo před našima očima a nezdá se, že by tento proces, když už jednou započal, bylo možno ještě kdy zvrátit.

Zdroj s fotogarfiemi na :https://www.zerohedge.com/political/mass-exodus-away-big-cities-both-coasts
9 Komentářů k Tyler Durden: Masový Exodus lidí z amerických velkých měst

 1. paw napsal:

  Nemam pochyby o tom ,ze jiz dlouho velka moderni mesta ve vyspelych zemich jsou vysoce toxicka velmi,destruktivni pro lidsky zivot.
  A zrejme se chystaji byt jeste horsi. Vyjmenovat vsechny pohromy neni mozne ,je jich prilis mnoho.A pro kazdeho jiz od narozeni..

 2. Zuzana Novakova napsal:

  nemôže to tam byť také zlé, keď pindosácka armáda ešte stále robí satanovu agendu na celom svete miesto toho aby robila poriadok doma.

 3. Maroš napsal:

  Marxistom sa to nakoniec rozvrátiť podarilo - nastúpi obdobie NORMALIZÁCIE OKOVANOU ČIŽMOU a sovietizácie USSR - "USA" NWO - opäť ako sociálny experiment gójim-supersystému. Samozrejme - na princípe darwinizmu a reaktívnej psychológie.
  https://www.mojevideo.sk/video/2c6f7/yuri_bezmenov_o_rozvraceni_naroda_(ideologicka_subverze).html

  Illumináti sa zatiaľ presťahujú na 7. - pre nás utajený kontinet!!!
  Video čas 1:08:00 h.
  https://www.youtube.com/watch?v=Ljj5-FWWzNQ

  • proud napsal:

   Neprestehujou,tam je uz plno,ten neni pro otroky,ani pro ty "lepsi z otroku".......

  • Maroš napsal:

   Každý, kto chce lietať a vykonávať experimenty vo veľkých výškach atmosféry musí dodržať protokol mlčanlivosti o zakrivení Zeme a pokiaľ chce nakrúcať kamerou - musí to byť zásadne kamera s rybím okom!
   Poznámka - touto fotografiou z experimentu v stratosfére nám túto skutočnosť naznačujú...
   http://www.dsl.sk/article_popup.php?url=/images/articles/2012-09-10-sts-4.jpg

   "Tahle žádost o ruku byla nadpozemská. Doslova. Americký šikula totiž nechal pomocí meteorologického balonu vystoupat do výšky 27 km zásnubní prstýnek, který se pak snesl do pole, kde ho sebrala jeho šokovaná partnerka."
   "Nebylo to poprvé, co vojenský pilot Stuart Shippee a jeho milá Marie Lismanová vypustili do stratosféry, jedné z vrstev atmosféry, meteorologický balon. Tentokrát se k němu rozhodli připevnit odznak Stuartovy letecké jednotky a kameru, která měla pouť monitorovat. Vše spočítal... "
   Engagement from Near Space! Out of this World Proposal!
   https://www.youtube.com/watch?v=22FtHdVJ7hE

  • Jan napsal:

   Nejdrive vychovali socialisty a ted s nimi chteji opakovat VRSR v Rusku. Jsou sto let za Ruskem. Uz se tesim, jak budou bohate zidaky posilat do vezeni a vsechno jim vezmou. Ti zidaci si na sebe sami ten bic upletli. Juesej potrebuje socialismus jako prase drbani! Experimenty zidaku vsude ve svete pomoci tajnych sluzeb jsou vsude v provozu.

 4. tojsemja napsal:

  o tom jim jde, v chaosu se nejlépe vládne, tedy naopak se moc mentálně nemocných pedofilů tzv. "elit" (jde o podřadný "lidi" samozřejmě) zvyšuje :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!