Ron Unz: Jak mohl Washington v listopadu 2019 vědět, že se v Číně v lednu 2020 objeví Covid-19?

wuhan-3-gty-aa-220331_hpEmbed_3x2_992Začátkem srpna t.r. citovala americká televize ABC čtyři na sobě nezávislé zdroje, které už v listopadu roku předchozího varovaly v Asii umístěné americké vojenské síly USA před nekontrolovatelnou epidemii, vyskytující se v oblasti čínského města Wu-chan. Toto varování pocházející od zvláštní lékařské zpravodajské skupiny, operující uvnitř CIA, získalo mimořádnou pozornost členů americké vlády, ale pak se stalo cosi zvláštního. Mluvčí Pentagonu existenci takovéhoto listopadového varování oficiálně popřel, zatímco různí vládní a armádní nejvyšší činitelé odmítli věc komentovat. Avšak několik dní poté izraelská televize ohlásila, že američtí zpravodajci se v listopadu loňského roku se svou zprávou o vypuknutí tajemné nemoci ve Wuchanu podělili jak se spojenci Izraele, tak i se členy NATO, čímž byla pravdivost původní zprávy televize ABC plně potvrzena.

Z uvedeného vyplývá, že jisté skupiny americké Obranné zpravodajské agentury věděly o vypuknutí smrtelné virové nemoci ve Wu-chanu o víc než měsíc dříve, než se o ní dověděl kdokoli z čínské vlády či jiných čínských úřadů. Jestliže si tedy naše zpravodajské agentury dosud neosvojily technologii paranormálního předjímání, mohlo se vše udát stejně tak, jako když jako první o požárech, které teprve přijdou, ví žhář.

Naprosto nová choroba přichází tiše a ve své asymptomatické podobě může snadno uniknout správnému rozpoznání. Takže bychom neměli být tak moc překvapeni, že si v Číně nepovšimli jejího vzniku už loňského října či listopadu, zatímco američtí zpravodajci ve stejných měsících už perfektně věděli, o co jde, a začali všechny své spojence o nemoci z Covidu-19 informovat.

Navíc jsem zaznamenal i tento neobvyklý způsob šíření pojednávané smrtelné nemoci.

Vypukla, jak známo, v Číně a odtud se šířila do zemí s ní nejblíže sousedícími. Potud tedy vše logice věcí plně odpovídající. Jenže pak – a to koncem února - se stal druhým epicentrem nemoci tisíce mil vzdálený Irán. A ještě překvapivější bylo, že zde se nákaza nejrychleji šířila mezi politickou elitou. Nemocí z Covidu-19 onemocnělo 10 procent poslanců iránského parlamentu, tucty vysokých iránských politických činitelů nové nemoci podlehly a američtí neokoni na twitteru jásali, že jejich nenávidění nepřátelé padají k zemi jako mouchy. K tomu připočtěme, že v lednu zabila Amerika jednoho z nejvýznamějších iránských vojenských velitelů.

Co myslíte? Byla to pouhá souhra náhod a okolností?

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2020/08/24/how-did-washington-know-before-it-happened-that-there-would-be-a-covid-outbreak-in-china/

 
14 Komentářů k Ron Unz: Jak mohl Washington v listopadu 2019 vědět, že se v Číně v lednu 2020 objeví Covid-19?

 1. Maroš napsal:

  " jako když jako první o požárech, které teprve přijdou, ví žhář."

  Celú akciu spustili hneď po smrti Kary Mullisa - autora PCR testov - zomrel v auguste 2019 - iba 75 r. - ako inak - v nemocnici na zápal pľúc. Ide o to, že tým najväčším manipulačným-riadiacim nástrojom okrem mediálnej hystérie s "pandémiou" - sú práve irelevantné PCR testy, avšak PCR metodika umožňuje namnožiť akúkoľvek sekvenciu DNA a tú použiť na "dôkaz" Covid 19, čo nie je nič iného ako vyhľadávanie vytipovaných DNA markerov apoptózy - buňkovej smrti. Kary Mullis zdôrazňoval, že PCR testy NEMÔŽU SLÚŽIŤ na detekciu žiadnych špecifických mikroorganizmov - len na detekciu prítomnosti zápalov v tele /spôsobených aj stresom, toxínmi, žiarením/.

  Ďalej - v súvislosti s kontamináciou PCR testov - takéto PCR testy možno zneužiť vládami kontrolovanými illuminátmi na vyhlasovanie obmedzujúcich opatrením, t. j. funguje to tak, že existuje skupina určená na vnútorné psychologické operácie, ktorá monitoruje nálady - hlavne protivládne nálady obyvateľstva, a podľa toho "zdravotníkom" distribujú PCR testy s vyšším obsahom "Covid 19" markerov a tým regulujú obavy občanov z "pandémie a 2. vlny" a udržiavajú ich na uzde pokračujúcimi fašistickými obmedzeniami voľného pohybu osôb a ich spoločenského kontaktu a označuje ich-nás "karaténnymi" symbolmi tohto kovidfašizmu - rúškami. No a keďže Pol Pot nezaváhal vyvražďiť 2,5 milióna Kambodžanov - aj u nás existujú polpotovci, ktorí neváhajú zdecimovať národ plánovanými DNA vakcínami - presne v súlade s plánmi Cabal na globálnu genocídu v zmysle projektu Zlatej miliardy.

  https://en.wikipedia.org/wiki/Kary_Mullis
  https://www.badatel.net/preco-su-pcr-testy-na-koronavirus-z-vedeckeho-hladiska-bezcenne/

  • Maroš napsal:

   Wu-chan bol zvolený zámerne, pretože z tejto oblasti sa v minulosti do sveta šírili prakticky všetky morové nákazy, takže je to historicky osvedčený koridor šírenia chorôb. Je to osvedčené ako vysratie sa do ventilátora - všetky možné obchodné spojenia do sveta. Tak ako "všetky cesty vedú do Ríma" - všetky cesty chorôb vedú z Wu-chanu. Ak sa Čína stáva centrom svetovej koncentrácie riadenia - Covid 19 pandémia je jedným z týchto nástrojov.

   Otázka - ak má "človek" prasacie očká - nie je to prasa?

   "Krčméry: Vakcína je jediné riešenie na Covid-19. Musíme zaočkovať celú Európsku úniu a pritiahnuť sem migratov"
   https://www.infovojna.sk/article/krcmery-vakcina-je-jedine-riesenie-na-covid-19-musime-zaockovat-celu-europsku-uniu-a-pritiahnut-sem-migratov

   KTO JE prof. Krčméry?! Vybrané z komentov:

   "Jesus Christ
   2020-04-22 14:10:29

   Krčméry, napojený na mimovládky, ako napr. Lekári bez hraníc, tak kto ešte verí tomuto NWO poskokovi?

   Erik Dresner
   2020-04-22 14:26:07

   napisem to jasne.. taki odbornici ako su krcmery, co boli v afrike a odvtedy mudruju, prekladaju literaturu, teda presnejsie im ju prekladaju ini a potom to prezentuju su mi odjakziva na posmech a je mi jedno, ze je profesor... profesorom moze byt kazdy, ked sa venuje tomuto smeru a skolstvu... krcmery nikdy nerobil ziadny klinicky vyskum, maximalne tak pripadove studie, co moze robit aj nelekar... je to podobne ako dalsi super profesor lisy, teoretik, propagator literatury zo zahranicia a predpisovac gabagammy a podobnych lieciv, nie na liecenie, ale na likvidaciu receptorov, aby ste necitili bolest.. alebo pan bukovsky, co si precita nejaku ucelovu studiu z usa z oblasti vyzivy a pritom sa nezaobera preco bola tak naformulovana... atd... na slovensku je hocikto specialista, odbornik, expert, dokonca aj profesor.. ja sa nestaram o to, co robi, ale uz je tu tendencia nanucovat ockovanie ako v afrike.. radsej by si mal pan profesor pozriet svoj zdravotny stav, kedy zo silnej cukrovky a obezity pan doktor straca zrak a nielen zrak, ale to ma vplyv aj na dovtip, usudok a spravnu pracu, co sa tyka fungovania pamate, mozgovej hemisfery, atd... kalavska a spol su jasny.. biznis.. ale krcmery je ako sikovny uspesny dedko s priznakmi alzheimera.. mozno pan krcmery vychadza zo skusenosti, ktore nadobudol v afrike, neberiem mu to.. ale zaspal a vobec nejde dopredu, co sa tyka vzdelavania.. viete kolko krat sa mi stalo v zivote, ze takyto propagovani a erudovani lekari nemali vobec znalosti z oblasti fungovania napriklad metabolizmu, hormonalnej sustavy, atd??? este jeden super priklad.. raz som bol u neurologa a spolocne, kedze sme nevedeli prist na pricinu bolesti sme studovali internet.. bolo to dost vtipne.. aspon pre mna.. netvrdim, ze lekar vie vsetko a prave preto nenavidim z celej svojej duse, ked niekto nieco nanucuje vsetkym a stavia sa do pozicie najmudrejsieho.. a tento pan sa do tej pozicie stavia, nenapadne, ale stavia.. a kalavsku dobre vycvicil, lebo aj ta sa tvarila po cely cas v kresle ministerky ako neomylna

   Erik Dresner
   2020-04-22 14:27:59

   tymto expertom slovo celostna medicina nehovori nic... tak ako vas dnes kardiochirurg, ci cievny zoperuju, ale o strave ktoru mate jest nemaju ani potuchy a tak napisu to klasicke, nefajcit, nesolit a nejest zivocisny tuk, co uz davno neplati.. ale zvyk je zelezna kosela..
   Erik Dresner
   2020-04-22 14:35:07

   no povedzte.. verili by ste opitemu muzovi, ktory vypadne z trabanta, ze je miliardar? verili by ste obeznemu s cukrovkou, bez nohy na voziku, keby vas poucoval o diete a zdravom zivotnom style? a tisic inych prikladov.. pan krcmery cerpa celozivotne z toho, ako bol v afrike pri malarii, odvtedy sa posunul akurat tak kancelaria, skola a domov spapkat makove slize.. a este aby som mu nekrivdil prednasky a cita.. no a? pret mi bude nanucovat nieco, co mam robit? tito ludia neberu ani do uvahy zivotne prostredie, klimu v oblastiach, geneticke vybavanie ras ini su cierni, ini bieli, ini cinania.. tito ludia nas maju za cislo a neberu do uvahy to, ze na kazdeho j nieco ine.. je to poresne tak ako biznis so sirokospektranymi antibiotikami, ci s plosnou liecbou onko ochoreni
   Erik Dresner
   2020-04-22 14:49:44

   niekto, kto sa nevie postarat o svoje zdravie mne ide rozpravat ako sa ja mam starat o to svoje? to co ma ten panko nie je jednotka diabates, ale 2 civilizacna.. z prezierania sa a z toho, ze sa stravuje zle.. take typicky slovensko-americke... z ineho sudka.. ktory sefovci z minulosti od daniarov, ci policie, ci sudov nie su este podozrivi zo zlodejiny?

   Erik Dresner
   2020-04-22 15:13:35

   krcmery nie je ziadny odbornik a nikdy odbornikom ani nebol.. isiel do afriky, aby si zjedndusil nasledne svoje posobenie ako pedagog, aby si urobil specializaciu na tropicke choroby, taky odbor dostava vela z grantov z eu peniaze na nasledne opisovanie knih a preklady a tvarenie sa na vyskumnika.. samotny krcmery neurobil ziadne klinicke studie, ani vyskum.. mimochodom z histori taki ako je on preziju vsetky systemy, lebo idu stale s prudom...je aj vela takych, co boli za svojej doby za autoritu a potom neskor boli za nepriatela...krcmery je medialny odbornik v prvom rade a je politicky angazovany v tejto tzv. demokratickej liberalnej vlade.. okrem toho je to velky kamarat muchotravky, casto si ho pozyval do debat..krcmery si dnes nastuduje manual a zajtra ohuruje upratovacky pri televiznych novinach na markize svojim odbornym pohladom.. himalaje a alpy a mala fatra

   Erik Dresner
   2020-04-22 15:15:02

   taky infektolog a pedagog ako danko kapitan
   Erik Dresner
   2020-04-22 15:24:22

   este si neodpustip az uz sa k tymto nebudem vyjadrovat.. krsmery je produkt medii, lebo hraje americku, proglobalnu politiku..typu dzurinda, radicka, miklos a tito luzery teraz... na sk su desiatky ovela vacsich odbornikov na tuto oblast, dokonca su clenmi timov v zahranici, ale kedze nie su prosystemovy a proamericky, tak o nich nikto ani nevie.. krcmery je vyrobok zije si svoj spokojny zivot aj ked uz nevidi a robi to, co ma v manulay"

   https://www.infovojna.sk/article/video-rusok-sa-zbavime-ked-tu-budu-vakciny-tvrdi-matovicov-poradca-krcmery

 2. Jan napsal:

  COVID-19 se objevil v Seattlu uz v breznu 2019. Tenkrat se jeste tak nejmenoval, meli ho za chripku, pneumonii. Byl uvolnen z laboratore ve Fort Detrick/Maryland, ktere rok nefungovalo dekontaminacni zarizeni odpadnich vod, urcite umyslne. Protoze je to laborator na biologicke zbrane. V okoli se zacala objevovat epideme chripky, po ktere lidem ale cernaly plice. Svalovali to na elektronicke cigarety, ale to padlo, protoze umirali i nekuraci. CDC povrdila, ze neni vylouceno, ze duvodem byl COVID-19. Dalsi sireni provedla US army do Italie, pak na armadnim soupereni ve Wuhanu. Dalsi sireni zname. Je to umele vytvoreny virus, jak potvrdil i objevitel HIV viru, francouzsky vedec. Neni srovnatelny s drivejsimi SARS, MERS, atd. Hned tak nezmizne, lidstvo se musi nechat imunizovat a ne chranit pred nakazou zakazy a rouskami, lockdownem. To vse vede svet do krize, ktere globaliste potrebuji k nastoleni NWO.

  • proud napsal:

   hmmmm,hmmmm......a ja mel za to,ze na covid jeste nikdo neumrel.... ;-).......hmmm,hmmmm............

 3. Maroš napsal:

  Len poznámka - na webe FreeFilm.to - kde treba odkliknúť 4-6 reklám než sa spustí film - na obrazovku nabehlo aj pár štítkov-oznámení a na jednom bolo - zhruba - že "Matovič potvrdil vážnu tragickú udalosť v rodine". Bolo to zhruba pred týždňom a fakticky od toho času zmizol "ako bojovník proti kovidu" z pozornosti médií! Viete niekto o tom niečo? Lebo Matelko bez pozornosti médií skrátka nemôže byť! Žeby ho začali - z nejakých dôvodov - odstavovať?

  • benmil napsal:

   Táto reklama, a 2-3 podobné sa mi bez varovania objavujú pri bežnej práci na počítači už niekoěko týždňov. Býva u toho napísané "Kliknite, ak chcete vedieť podrobnobnosti", alebo niečo v tom zmysle. Po kliknutí sa ale nič. Imho, hoax.

 4. Maroš napsal:

  Dr. Carrie Madej - Urgentní informace o vakcíně proti covidu-19
  https://www.youtube.com/watch?v=h3wMzO0II18&feature=emb_title
  Prepis videa tu:
  Torzo...
  "Tento typ vakcíny, podle jejich slov, „má posílit a rozvrátit,” lidi na genetické úrovni. Rok 2010 byl také rokem, kdy Bill Gates začal financovat DNA/RNA vakcíny u zmíněných společností. DARPA v roce 2012 uznala existenci rozhraní mezi mozkem a přístrojem. To znamená, že umělá inteligence (UI) a lidský mozek vytvoří nervovou síť a tudíž získají schopnost komunikovat pomocí myšlenek nebo být ovlivňováni či kontrolováni na dálku. Představa je taková, že přijdete do svého chytrého domu, pomyslíte na zapnutí klimatizace, svého oblíbeného programu v televizi, aby se vám zapnula plotna… a ono se to stane, protože je to vše připojené na WiFi. To zní super, že?"

  "V minulosti jsem zmiňovala hydrogely. Tyto hydrogely se vpichují pod kůži a monitorují zdraví. Je důležité si to vyslechnout. Propojí se s mobilní aplikací, která uživateli dává okamžité informace o jeho zdraví, nicméně nanotechnologie hydrogelu po zavedení v těle roste a rozšiřuje se. Nevíme, jak tohle ovlivní naše DNA. Víme, že může přímo a nepřetržitě posílat informace umělé inteligenci. Dobře, všichni z nás na svých chytrých telefonech máme zdravotní aplikace. Tak či tak ji máte v telefonu.

  Můžete ji deaktivovat, ale nemůžete ji smazat. S tímto také souvisí aplikace covidu-19. Připravují vás… máte aplikaci, máte software, a teď jen potřebujete tento malý hydrogel v těle. Poté bude vše ve vašem těle monitorováno. U žen jejich ovulace, doba menstruace… kolikrát jste měli sex, to i u mužů. Jak moc alkoholu máte v těle, všechny vitamíny a minerály, pokud jste spadli, kolik kroků ujdete, jestli jste úzkostliví, vaše emoce, váš spánek… bude o vás vše nepřetržitě vědět. To vše se posílá programu umělé inteligence… co ten dělá? To je něco, co se velmi rychle pokouší zavést. Už vás na to připravují ve vašem telefonu. "

  "Byla jsem na vědeckých schůzkách, kde o tomto mluvili. Byla jsem na obchodních schůzkách, kde o tomto mluvili. Tohle je skutečné… není to fantazie. Tohle studuji od počátku svých 20. let. Je to skutečné… Musíme o tom mluvit. Pro sebe, pro naše rodiny, pro budoucí generace. Pro lidskou rasu. Tohle není vtip. Prosím, udělejte si svůj vlastní výzkum, co nejvíce budete moct, a začněte o tom mluvit. Neodcházejte ze sociálních sítích… zůstaňte na všech z nich a sdílejte na nich tyto informace. Máme šanci, pokud začneme probouzet více lidí. Říkám vám to s největší láskou. Ráda budu mluvit o ostatních tématech… poskytnu vám svoje odkazy. Povězte mi, co si myslíte, a prosím, ozvěte se. Mějte krásný den. " - poznámka - 5G siete sú Trójsky kôň tohto pripravovaného systému TOTÁLNEJ KONTROLY!
  https://www.otevrisvoumysl.cz/dr-carrie-madej-urgentni-informace-o-vakcine-proti-covidu-19/

  • nel napsal:

   Maroši, máš nějakou teorii, proč se René stáhl z Tadesca?
   Sorry, že tě otravuju tady, ale když mě fakt baví informace od tebe. Už nebudu prudit, po tvé odpovědi. Tak slibuju.

   • Maroš napsal:

    Nel - nechcem o tom špekulovať - to, že sa pravdepodobne zdíchol mi naznačil jeden dôveryhodný zdroj, avšak okolnosti nepoznám. Kšefty vždy prinášajú potiaže s daňovými úradmi - čo je jedna z možností. A bohvie čo komu predal a čo to spôsobilo. Ďalšia z možností. Nemyslím si, že je za tým web - TM som predtým, než som odtiaľ odišiel naznačil, že cítim, že by to mohol ôdpredať" = nechať sa kúpiť - a otočiť to /tá cenzura tam/, pretože Tadesco malo /v desiatkach tisíc USD/ vyšší rating ako tu Nwoo.org, a takéto weby sa likvidujú tak, že sa odkúpia a potom zadusia. Ide o to, že keď ťa nemôžu dostať za informácie -nájdu si slabé miesto - ľudia konajú stereotypne. Keď nevyjebeš so systémom - systém vyjebe s tebou. To - že niekto udržiava Tadesco pri živote mi pripadá, že sa tam hrá o čas - aby sa niečo neprevalilo HROMADNE! Naznačujem pyramídu možných sťažovateľov /prípadne veriteľov/ - na tie možno kšefty so "zaručenými liekmi".

    Tu napr. - na ilustráciu - má Loskotová "problém" s obyčajným meteoritom. No - lebo ako som sa dozvedel - ona údajne kšeftuje s "čistými energiami" bižu-brúseného skla používaného na výrobu lustrov - zrejme s vyradenými nepodarkami. Údajne. Takže pochopiteľne - meteorit, ktorého gram môže stáť aj pár tisíc USD alebo eur - podľa vzácnosti - sa do okultistického kšeftu s duchmi a energiami nehodí.

    Inak - mám doma presne taký, len malý chondritový magnetický meteorit - našiel som ho pred desaťročiami na magnetoch triedičky dunajského štrku. Už mi stihol aj prasknúť - obsahoval vodu a o tú ide v prvom rade v takýchto mimozemských objektoch.
    https://tadesco.org/kamen-cintamani-blogger-cobra-usil-past-na-lidstvo-1-dil/

    • nel napsal:

     Díky. To vypadá pravděpodobně. Odpovídalo by to i tomu, že od jisté doby si sami začali psát vychvalující komentáře (asi kvůli ceně webu). Je mi líto Carstena a i Meldy. Ale furt je to lepší takhle, než kdyby začalo dávat smysl, že dělá svou práci kvůli Trump. volbám. A že celé Q je bublina. Což se možná taky ukáže. Ještě jednou díky za vstřícnost.

  • Maroš napsal:

   Ku téme totálnej kontroly spoločnosti - kvôli lepšej predstavivosti /a tiež kvôli príprave informačného pola/ odporúčam film Code 8 /2019/ o tom, čo nás čaká...
   https://www.freefilm.to/film/code-8

   Jedna výstižná recenzia:
   "RODODENDRON 03.01.2020 23:51

   skvělé, skvělé, skvělé. jsem hodně náročný divák a pro ostré slovo kritiky si nejdu daleko. ale pokud je něco na úrovni, má styl, hloubku a promyšlený scénář, napíšu to stejně, jako kritiku. a tohle je po HODNĚ dlouhé době konečně film, který mě díky bohu usadil do křesla a já nevstal. vřele doporučuji všem"

   Lebo lebo - ONI to s tou totalitou myslia vážne!
   https://www.infovojna.sk/article/matovicova-vlada-vysle-na-slovakov-policajtov-a-vojakov-aby-kontrolovali-opatrenia-proti-koronavirusu

   Takže aj my to s nimi musíme myslieť vážne - "Prach sú a na prach sa obrátia!" Mor ho! Verím v Božiu Prozreteľnosť a blesk z čistého neba.

   He - napadol mi starý vtip...
   Cigáň ide po dedine a strašne bohuje. Stretne ho farár a zahriakne ho - "Cigáň nerúhaj sa! Bo ťa Boh potrestá!" Vtom udrie z čistého neba blesk a z farára je oškvarok a Cigáň sa posral.

   A hore na Nebeskej bráne Svätý Peter - "Do piče! Netrafil som!"
   - - -
   Ku tomu prachu - mám na mysli určitú antisatanskú technológiu... /pokračovanie - dodatok Alien Attacks Police Officer Caught On Dash Cam/

   • Maroš napsal:

    Prach sú - na prach sa obrátia! Zastavme SA /v duchu/ bratia - veď sa oni stratia!
    Alien Attacks Police Officer Caught On Dash Cam
    https://www.youtube.com/watch?v=e6gEvcuJgts

    Command 771! Command 771! Command 771!

    Ešte poznámka k Nel - otázka - vie mi niekto zodpovedne vysvetliť, ako tí, ktorí zarábajú na kšeftoch s kryptomenou /ups! - a čo tie drahé kovy "vo Švajci"/ zlegalizujú tento svoj príjem - priznaním daní - keďže ide účtovne o cenovo veľmi pohyblivú komoditu - a to aj v rozmedzí 24 h - a chamtivec je chamtivec?

    Aj Al Caponeho nedostali na vraždách ale na daňových únikoch.

 5. benmil napsal:

  Bill Gatěs věděl o epidemii, která 2020 přijde z Číny už v 2018. A Dean Kontz už v 80. letech v Sci-Fi knize The Eyes of Darkness psal o smrtícím viru "Wuhan-400" (který se v prvním vydání jmenoval "Gorky-400", ale když bylo Rusko za Jelcina na čas pacifikováno, ve druhém, nebo dlaším vydání změnil na Wuhan, aby nového "partnera" nedráždil.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!