Fakta o očkování, Prymulovi, Chlíbkovi, Maďarovi a jejich neziskovkách

prym

Kdo jsou hlavní epidemiologové, kteří nyní určují opatření státu proti neexistující pandemii COVID-19 Roma Prymula, Roman Chlíbek a Rostislav Maďar, jejich střety zájmů, korupce, napojení na farmaceutické korporace, WHO a Evropské středisko pro kontrolu nemocí. Jak se změnily zákony o očkování, jak je vytvářena očkovací diktatura a potíráni odpůrci.
4 Komentářů k Fakta o očkování, Prymulovi, Chlíbkovi, Maďarovi a jejich neziskovkách

 1. Maroš napsal:

  "Minister zdravotníctva Marek Krajčí (OĽANO) podáva trestné oznámenie na neznámeho páchateľa v súvislosti s podozrením z trestného činu šírenia poplašnej správy. Ide o informácie publikované prostredníctvom internetovej stránky Bádateľ, ktoré občanov nabádajú k občianskej neposlušnosti, mareniu prijatých opatrení na zabránenie šíreniu ochorenia COVID-19 či odmietaniu očkovania. TASR o tom v piatok informovalo Ministerstvo zdravotníctva (MZ) SR."
  https://www.infovojna.sk/article/video-krajci-podava-trestne-oznamenie-za-sirenie-poplasnej-spravy-ohladne-covidu-19-a-odmietania-ockovania-prostrednictvom-stranky-badatel

  "MUDr. Vladimír Malec, PhD. v súvislosti s koronavírusovou infekciou už niekoľko mesiacov verejne poukazuje na hystériu a nezmyselnosť väčšiny opatrení a vyhlásení epidemiológov a infektológov.

  V rozhovore s MUDr. Igorom Bukovským, PhD. odkrývajú dôležité súvislosti a nové poznatky a SARS-CoV-2 a COVID-19:"
  https://www.youtube.com/watch?v=2VBmD0Qn4Ho&feature=emb_title

  Ten zapredanec Krajčí sa pekne namotal:
  1/ Aký neznámy páchateľ na Badatel.net? Ten "páchateľ", ktorý rozkladá mafiu v bielych plášťoch a biznis farmakomafie?! He - ale veď to nie je neznáma osoba - či? "Umelá inteligencia"?
  1/ Idiot Krajčí neregistruje narastajúci počet nesúhlasných názorov lekárov, ktorí sa odborne stavajú proti kovid fašistickej doktríne - a ktorí tak ako sa v minulosti odmietli dať zaočkovať proti prasacej chrípke - určite sa odmietnu dať zaočkovať genocídnou-pofidérnou "vakcínou proti Codid-19,20,30,40", za ktorú odmieta niesť AstraZeneca zodpovednosť s požehnaním justičnej mafie - čo je medializované v zdravotníckych kruhoch určite - len "biblický" kokot, luhár, ktorý si nepamätá čo povedal predtým, a užitočný idiot illuminátov Krajčí - asi nesleduje internet a alternatívne informácie, resp. nechápe, že ich sledujú iní, resp. sa robí blbý, že ako jedna z troch čínskych opíc - "nevidí", že iní blbí nie sú, ale skúša, kam až môže skúšať ostatných - Owertonova metodika v úradnej praxi.

  Teraz inak - čo keď táto vakcína má zdecimovať naše zdravotníctvo ako prvé - a úplne rozložiť vzťah pacient-lekár - o čo sa pokúsili už pred 25 rokmi zavedením ambulantných poplatkov /počítalo sa s chamtivosťou väčšiny lekárov, ktorí vyštudovali medicínu, aby sa mali dobre, a nie aby pomáhali ľuďom/ - a ľudia budú nielen na Slovensku kapať ako muchy, pretože objektívne nebude k dispozícii dostatok zdravého!!! zdravotného personálu? Veď kedy - tuším v máji min. zdrav. odmietlo započítavať ošetrovanie akože Covidom-19 nakazených, do praxe pre čakateľov-lekárov na atestáciu - čím tie kurvy potrebovali nasrať mladých lekárov, z ktorých sa mnohí vyjadrili, že radšej pôjdu po získaní kvalifikácie pracovať preč zo Slovenska! Počíta sa to do genocídnych plánov? No samozrejme sa to počíta!

  Na Badatel.net už je zavesené trestné oznámenie na štát za povinné nosenie rúšok a porušovanie ústavných práv a zneužívanie právomoci verejného činiteľa a šírenie poplašnej správy! No - a onedlho ku tomu pribudne aj trestné oznámenie za spolupáchateľstvo pri príprave genocídy a nevratného poškodenia zdravia veľkého počtu obyvateľstva - teda aj za organizovaný podvod s vakcináciou a zavádzanie! Verejné ohrozenie začína pri ohrození 8 ľudí! Na Ukrajine USA skúšobnou vakcínou zabili 5 vojakov z 15 a ďalším poškodili zdravie /areonet.cz/. ???

  Teraz inak - ak je prioritou genocída ale súbežne aj rozklad národných štátov - takéto útoky a útlak štátu voči občanom vzbudzujú jednoznačný odpor voči štátu - teda - je to v súlade s plánmi na rozloženie štátu? No určite! Aj to poslanie policajtov a vojakov na civilov aby kontrolovali nosenie rúšok a dávali 1000-eurové blokové pokuty - ktorú keď bežní ľudia nezaplatia na mieste - v správnom konaní zaplatia 1.650 eur - čo je voda na mlyn exekútorskej mafii a bankstrom - lebo z toho sa dá vycúvať jedine úverom, ak človek nechce prísť o dom alebo byt kurva! Takže ešte ku tomu trestnému treba pridať vydieranie a psychoteror! Rozkladajú - rozjebávajú nás na viacerých úrovniach, čo môže viesť až k občianskej vojne - a ups! - budú ďalší mŕtvi a to sa opäť počíta do plánovanej genocídy! ???

  Takže záver asi takýto - vymeňte si známe "Sleduj cestu peňazí" za "Sleduj cestu Genocídy - a peňazí - a svetovlády" - a budeš v obraze. Alebo nie - ak si úplný idiot!

  He! V ČR musel ísť Maďar do piče po tom, čo Aeronet.cz odhalil jeho prepojenie na farmakomafiu a českú oligarchiu /informovali o tom na Idnes.cz pred minulým týždňom - ale kontext vynechali. Myslím, že aj Krajčí aj Matovič pôjdu do piče za rovnaké prepojenia /aj zahraničné - Soros-Gates/ - na Slovensku.

  A opäť v začarovanom kruhu - genocída-rozklad štátu - pokiaľ chce štát zaviesť povinné očkovanie a poškodiť pri tom ľuďom zdravie a pozmeniť nezvratne ich integritu - DNA - je to trestný čin proti skupine obyvateľstva. Pokiaľ budú ľudia vyžadovať odškodnenie "od štátu" za rozhodnutia pár nomenklatúrnych zločincov, ktorí na toto nedostali ľudový mandát - tak aby sme si sami nezničili vlastný štát, ktorý má byť zárukou prežitia a suverenity národa - je najvyšší čas pristúpiť k eliminácii týchto zločincov, ktorí sa z toho budú chcieť vyvliecť ako "užitoční idioti", ktorí "nevedeli a netušili" čo páchajú - hoci to vykonávajú na základe direktív osôb, ktoré nie sú verejnosti známe! ??? Takže treba odhaľovať tých, ktorí riadia Matoviča, Krajčího a ostatných bábkozmrdov vo vláde tohto NÁJOMNÉHO fašistického ŠTÁTU kurva! Chcem obnovenie trestu smrti za tieto organizované genocídne a teroristické zločiny! Jebem vašu slobodomurársku "Toleranciu a Humanizmus"! Jebem vašu fašistickú pseudodemokraciu! Mor ho!

  • Maroš napsal:

   "Pojem „genocída“, ktorý dnes mnohí považujú za samozrejmosť, pred rokom 1944 v skutočnosti neexistoval, až kým ho nevymyslel muž menom Raphael Lemkin. Účelom bolo definovať násilné zločiny spáchané proti rôznym skupinám ľudí v našich spoločnostiach so zámerom spôsobiť zranenie tej konkrétnej skupine ľudí, keďže sa zvyšovala potreba sformulovať a definovať ľudské práva po udalostiach druhej svetovej vojny, a stal sa imperatívom na zaistenie práv jednotlivcov a takisto skupín.

   Slovo „genocída“ sa odvtedy ustálilo dosť efektívne a dnes si väčšina ľudí myslí, že pozná definíciu „genocídy“. Opýtajte sa človeka, čo to znamená, a on vám s najväčšou pravdepodobnosťou povie, že je to jednoducho skutok zabitia skupiny ľudí za účelom ich zničenia prostriedkami násilného krviprelievania. Avšak, ten pojem je omnoho komplexnejší než takýto výklad, čo bude jasné, keď si skutočne prečítate definíciu, ako je uvedená v medzinárodnom Dohovore OSN o zabránení a trestaní zločinu genocídy.

   Čo hovorí konvencia OSN o genocíde?

   Ako sa tvrdí v článku číslo dva v konvencii o genocíde:

   Článok II: V súčasnom dohovore genocída znamená akýkoľvek z nasledovných skutkov spáchaných s úmyslom zničenia, celého alebo čiastočného, národnej, etnickej, rasovej alebo náboženskej skupiny, ako je:

   (a) Zabitie členov takej skupiny;

   (b) Spôsobenie vážneho telesného alebo duševného ublíženia členom takej skupiny;

   (c) Zámerné uvedenie ktorejkoľvek skupiny do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej úplné alebo čiastočne fyzické zničenie;

   (d) Uvalenie opatrení smerujúcich k tomu, aby sa v takej skupine bránilo rodeniu detí;

   (e) Násilné prevádzanie detí z jednej skupiny do inej.

   Keď si prečítate skutočný článok, bude vám jasné, že existuje niekoľko definícií v rámci pojmu „genocída“. Podľa Raphaela Lemkina, ktorý je zodpovedný za právnu definíciu slova používaného dnes, nezáleží na tom, ako sa pokúšate eliminovať národnú, etnickú, rasovú alebo náboženskú skupinu ľudí, alebo jednotlivcov patriacich do takých skupín, stále sa to považuje za genocídu:

   Genocída nevyhnutne neznamená okamžité zničenie národa… Jej zámerom je dať najavo koordinovaný plán rôznych akcií zameraných na zničenie podstatných základov života národných skupín, s cieľom vyhladenia skupín samotných. Cieľmi takého plánu by bola dezintegrácia politických a sociálnych inštitúcií, kultúry, jazyka, národného cítenia, náboženstva a ekonomickej existencie národných skupín, a zničenie osobnej bezpečnosti, slobody, zdravia, dôstojnosti a i životov jednotlivcov patriacich do takých skupín."
   https://www.protiprudu.org/co-je-biela-genocida-komplexne-vysvetlenie/

   Trestné oznámenie na štát za povinné nosenie náhubkov (rúšok)
   https://www.badatel.net/trestne-oznamenie-na-stat-za-povinne-nosenie-nahubkov-rusok/

   • Maroš napsal:

    AMERICKÚ VAKCÍNU BUDÚ TESTOVAŤ NA ČECHOCH
    Firma Praha Vaccines patriaca americkej spoločnosti Novavax plánuje vyrobiť miliardu vakcín a v prvej fáze zaočkovať najmä rizikové skupiny
    "BRATISLAVA 25. augusta (SITA/extraplus.sk) - Vo firme Praha Vaccines patriacej americkej spoločnosti Novavax pracujú na vakcíne proti novému koronavírusu. Výrobu navštívil český premiér Andrej Babiš s epidemiológom Romanom Prymulom. Vakcína sa v októbri dostane do ďalšej fázy testovania, na ktorom sa zúčastní tristo Čechov. Neďaleko Prahy chcú potom vyrobiť miliardu dávok."
    https://www.extraplus.sk/clanok/americku-vakcinu-budu-testovat-na-cechoch

    Poznámka - tých 300 je klasická podprahová symbolika - 1/ Odkaz Výboru 300, 2/ Podprahovka - 300 statočných, ktorí sa obetovali v bitke pri Terpopylách.
    Títo "ľudia z lóží" nedajú bez symboliky ani ťuk! Dosť možné, že to bude 300 "dobrovoľníkov" - zmanipulovaných českých vojakov - bezdomovci bez zdravotných kariet nie sú tým správnym porovnávacím etalónom. Aby ste porozumeli tomuto podvodu s testom vakcíny - musíte si naštudovať lege artis štatistiku používanú v alopatickej medicíne, t. j. - aké čísla predstavujú tzv. štatistickú významnosť a tzv. štatistickú preukázateľnosť! To je to isté, ako zamieňať neexistujúci epidémiu rovno za pandémiu! Globálnemu zločineckému Syndikátu dochádza čas - preto porušuje aj predchádzajúce vlastné pravidlá určené pre nás - pre nich sme ich zvieratá! Lebo začal poplach na Farme.
    - - -
    § 418
    Genocídium

    (1) Kto v úmysle úplne alebo čiastočne zničiť niektorý národ alebo niektorú národnostnú, etnickú, rasovú alebo náboženskú skupinu

    a) spôsobí príslušníkovi takej skupiny ťažkú ujmu na zdraví alebo smrť,

    b) vykoná opatrenie smerujúce k tomu, aby sa v takej skupine bránilo rodeniu detí,

    c) násilne prevádza deti z jednej takej skupiny do druhej, alebo

    d) uvedie príslušníkov takej skupiny do životných podmienok, ktoré majú privodiť jej úplné alebo čiastočné fyzické zničenie,

    potrestá sa odňatím slobody na pätnásť rokov až dvadsať rokov.

    (2) Odňatím slobody na dvadsať rokov až dvadsaťpäť rokov alebo trestom odňatia slobody na doživotie sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1 počas vojny alebo ozbrojeného konfliktu.

    (3) Trestom odňatia slobody na doživotie sa páchateľ potrestá, ak činom uvedeným v odseku 1 spôsobí smrť viacerých osôb.

    § 284

    (1) Kto úmyselne

    a) vydá ľudí do nebezpečenstva smrti alebo ťažkej ujmy na zdraví alebo cudzí majetok do nebezpečenstva škody veľkého rozsahu tým, že spôsobí požiar alebo povodeň, alebo poruchu, či haváriu prostriedku hromadnej prepravy, alebo škodlivý účinok výbušnín, plynu, elektriny, rádioaktivity alebo iných podobne nebezpečných látok alebo síl, alebo sa dopustí iného podobného nebezpečného konania (všeobecné nebezpečenstvo), alebo

    b) všeobecné nebezpečenstvo zvýši alebo sťaží jeho odvrátenie alebo zmiernenie,

    potrestá sa odňatím slobody na štyri roky až desať rokov.

    (2) Odňatím slobody na desať rokov až pätnásť rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1

    a) závažnejším spôsobom konania,

    b) na chránenej osobe,

    c) z osobitného motívu, alebo

    d) preto, aby inému zmaril alebo sťažil uplatnenie jeho základných práv a slobôd.

    (3) Odňatím slobody na pätnásť rokov až dvadsať rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1

    a) a spôsobí ním ťažkú ujmu na zdraví alebo smrť, alebo

    b) ako člen nebezpečného zoskupenia.

    (4) Odňatím slobody na dvadsať rokov až dvadsaťpäť rokov alebo trestom odňatia slobody na doživotie sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1

    a) a spôsobí ním ťažkú ujmu na zdraví viacerým osobám alebo smrť viacerých osôb, alebo

    b) za krízovej situácie.

    § 285

    (1) Kto z nedbanlivosti spôsobí alebo zvýši všeobecné nebezpečenstvo, alebo sťaží jeho odvrátenie alebo zmiernenie, potrestá sa odňatím slobody až na jeden rok.

    (2) Odňatím slobody na šesť mesiacov až tri roky sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1 závažnejším spôsobom konania.

    (3) Odňatím slobody na dva roky až päť rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1 a spôsobí ním

    a) značnú škodu, alebo

    b) ťažkú ujmu na zdraví alebo smrť.

    (4) Odňatím slobody na štyri roky až desať rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1 a spôsobí ním ťažkú ujmu na zdraví viacerým osobám alebo smrť viacerých osôb.
    /Trestný zákon - pozn./
    - - -
    Čiže - odôvodnene sa domnievam, že v rámci "2. vlny Covid-19" /kontaminovanými a irelevantnými PCR testami si vyrobia toľko "nakazených", koľko chcú!/ práve prebieha záverečná fáza prípravy a pokusu trestného činu genocídy a verejného ohrozenia tak v SR ako aj v ČR!

 2. Zdeněk napsal:

  Existuje mezinárodní zákon o genocidě, který ospravedlňuje veškeré akce,i ty do té doby nedovolené nebo nezákonné, které směřují k záchraně lidí toho kterého národa.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!