BIKERS, KORONA, LŽI, NOVÉ PŘÍZNAKY A OMYLY

bikers2Jezdci na motorkách, kterým se v Americe říká „bikers“ (bajkrs) prohlásili, že jim nikdo nebude nic přikazovat a od 7. do 16. srpna t.r. uspořádali svůj 80. výroční festival v Jižní Dakotě, ve městě Sturgis. Zhruba čtvrt milionu zúčastněných zaplavilo bary, přelidnilo koncerty, kde různé hudební skupiny hrály málem nepřetržitě. Byly tam nepříjemnosti, pravda: 12 nehod, 26 lidí zadrženo kvůli jízdě pod vlivem alkoholu a 17 zadrženo za drogy. Ale všichni se pohybovali volně, žádné masky, žádné distancování. Naopak, naprostá volnost a svoboda – tak jako kdysi. Opravdu zajímavé video, které bude určitě zajímat motocyklové nadšence, můžete vidět ZDE a jiná krátká videa a fotografie jsou ZDE.

Media a všichni ostatní se už dopředu hrozili toho množství nemocných, který takové setkání vyprodukuje a starosta města musel bojovat se značným množstvím telefonátů a výzev, které požadovaly, aby tento festival zrušil. A pak, 25. srpna jsme se dověděli výsledky: 22 přítomných testovalo jako pozitivní! Je pravda, že 7 dalších případů se vyskytlo v sousedním státě Nebraska, zhruba 200 km dále – to se tam určitě muselo nějak donést z toho festivalu. Další stát, Minnesota, zaznamenal přídavných 15 případů, což určitě muselo také přijít od bikerů, i když se jedná o dalších 200-300 km mezi těmito místy.

Samozřejmě, ty pozitivní případy potvrdily testy, což neznamená, že tito lidé byli opravdu nemocní. Přece víme, že testy nejsou spolehlivé a už vůbec nejsou vhodné pro infekční onemocnění. Takže můžeme směle usoudit, že z celého výročního motocyklového festivalu neonemocněl nikdo, leda ti, kteří se přejedli, nebo příliš mnoho pili, anebo se jinak provinili proti střídmosti.

bikers3

Jak je to možné? Jednoduše: koronavirová chřipka prostě neexistuje. Odbyla si svoje, jako jedna ze tří chřipek, které se letos objevily na scéně a svůj vrchol měla v květnu. A protože každá chřipka trvá 4-6 týdnů, tak koronavirus už je dávno a dávno za námi. Ani v květnu to žádná epidemie nebyla – byla to prostě obyčejná, poměrně lehká chřipka, jedna z mnoha každoročních chřipek.

Ještě nikomu se nepodařilo izolovat virus korony. Ještě nikomu se nepodařilo izolovat virus HIV/AIDS a ještě nikomu se nepodařilo izolovat virus obrny anebo Eboly. Tyto nemoci prostě nejsou – neexistují. To, co je přičítáno jejich vlivu je zaviněno něčím zcela jiným a nám jsou předkládány vymyšlené pohádky k uvěření. Na příklad u AIDS pacientů, tito umírají na léky proti AIDS, což je už dávno známo, ale je to ignorováno lživými mediemi a lékaři s vymytými mozky. Rovněž tak HIV neznamená, že někdo má AIDS, ale za tento velice drahý test někdo pobírá vysoké autorské honoráře a tak se báchorka o spojení HIV a AIDS stále dál propaguje. Epidemie obrny, která proběhla v 50tých letech v Americe byla zaviněna očkováním. Jiné výskyty obrny tamtéž byly způsobeny záměrným rozprašováním nukleárního odpadu na lidi, přesně podle vládních programů nazvaných Operace Dominic a Operace Fishbowl. Rovněž bylo na děti ve školách rozprašováno DDT, čisticí prostředky byly tehdy plné jedů – pokusy na lidech byly naprosto běžné.

Lidé, umírající v Africe umírají hladem, nebo na malarii, či na běžné nemoci. V Africe je provozována genocida pomocí kontroly potravin, které jsou – podle plánu Henry Kissingera – lidem upírány a tito pak umírají hladem.

Ebola je způsobena přímým zářením mikrovlnné energie, která je používána ve formě zbraně a způsobuje vnitřní krvácení. A korona virus – to je 5G technologie, namířená přímo na lidi. 5G odebírá kyslík ze vzduchu a ti, kteří jsou takto zasažení se napřed začnou dusit a pak padnou na zem v bezvědomí, nebo mrtví – podle intenzity záření. Jakmile máte potíže dýchat, můžete být pod vlivem 5G. Joe Imbriano radí v takovém případě držet před ústy a nosem CD disk, takže pak nabíráte potřebný vzduch ze stran a ne přímo před sebou.

To, že je korona podvod, můžete snadno zjistit sami. Dejte si do Google jakékoliv číslo a připište k němu „new cases,“ což znamená „nové případy,“ asi takto: „312 new cases,“ nebo „871 new cases,“ či „300 new cases.“ Ať udáte jakékoliv číslo, pokaždé dostanete udaný počet nových případů korony. Takové „nasycení trhu“ dokáže pouze propaganda.

 

Lékaři proti panice s koronou

Jeden tisíc německých lékařů promluvili proti německé vládě a proti WHO organizaci a prohlásili, že Covid-19 je podvod. Vyzývají další odborníky, z různých oborů, aby se přihlásili s jejich závěry a názory a požadují po vládě, aby toto bylo vyšetřováno. Říkají, že ochranná opatření byla disproporční vůči skutečné chřipce, která nebyla žádná epidemie. Taky podotýkají, jak trpí malé děti, které potřebují styk s druhými dětmi a jak dospělí trpí tímto oddalováním ještě víc. Krátké video je na stránce.

Už to, že každá smrt, ať byla zaviněna čímkoliv, byla přičítána koroně. Tak třeba člověk, kterého srazil autobus a test na koronu vyšel pozitivní, byl připočten jako oběť korony. V Americe šli ještě dál, tam testovat ani nemuseli, stačí když podezřívali, že by člověk mohl mít koronu a už pomáhal rozmnožit případy úmrtí na koronu.

V Anglii to začali tak trochu zkoumat a museli odečíst 4,000 úmrtí z celkového počtu 41,749. Většina z toho, co odstranili, byly opakovaně přidané případy a jiné omyly. To ale je pořád ještě nadsazeno, to pořád ještě není ten správný výsledek. Novinářka Kit Knightly z Off-Guardian zjistila, že to jsou všecko lidé, kteří zemřeli s koronou. Ale když se sečtou ti, kteří zemřeli na koronu, tak je jich 12. Ano, 12 lidí v celé Anglii zemřelo na koronu. Zdroj ZDE.

Upozorňuje rovněž na to, jak media změnila způsob diskuze. Napřed používali slovo „úmrtí,“ ale pak je nahradili slovem „případy.“ Takže už nemáme tolik a tolik úmrtí na koronu, ale máme tolik a tolik případů. A jako případ je možno přičíst kohokoliv, kdo byl otestován a je „pozitivní,“ i když testy jsou naprosto nevěrohodné a přítomnost viru je nezjistitelná.

Ovšem jsou státy, kde jsou stále uzavírána, karanténována a rouškována celá území na bázi pouhých několika případů nemocných. A přitom letošní úmrtí na koronavirus není nijak rozdílné od každoročního počtu mrtvých na chřipky. Tak o čem je tady řeč? Jenomže, jakmile jednou dostanou vlády nohu do dveří a uvalí na nás další omezení naší svobody, volnosti pohybu a možnosti samostatného rozhodování, tak se svých pozic velmi neradi vzdávají.

 

Příznaky korony

Touto dobou, kdy je za koronavirus vydáváno málem všecko, i příznaky této „nemoci“ nabyly na počtu. Dr. Fauci si stěžuje, že skoro polovina těch, kteří testovali jako pozitivní, nemají vůbec žádné příznaky a tak bylo považováno za nutné všechny příznaky zveřejnit, asi aby je lidé mohli mít. A je jich nemálo. Dokonce i problém se spaním, neschopnost soustředění, nervová bolest, vypadávání vlasů a holohlavost jak u mužů, tak u žen, jsou dnes dávány za vinu koroně!

Studie, která byla k tomuto účelu vypracována, odhalila 50 příznaků, jako jsou únava, bolestmi svalů, horečka, kašel, potíže s pamětí, neschopnost cvičit a být aktivní, nepravidelný tlukot srdce, bolesti kloubů, bolesti v krku, průjem, noční pocení, ztráta čichu, deprese a smutek, neuropatie, pálení žáhy, bolest v zádech, bolest v ramenou, kožní vyrážky, cukání ve svalech, nervové potíže, nevolnost a zvracení, zkrácený dech, nabývání na váze, křeč v lýtku, ucpané uši, přesychání očí, třesot, bolesti břicha, trvalá žízeň, zvonění v uších, bolest na prsou, podrážděnost, popletenost. Jinde k tomu přidávají ještě: ztrátu koordinace, srdeční potíže a trvalé ublížení na srdci, genetické změny, poruchy chůze, psychiatrické potíže, mrtvice, zranění plic, zánět cév.

 

Mnohem nebezpečnější než Covid

Není důvod se Covidu bát. Tato chřipka opravdu neexistuje, už dávno přešla, nebyla to vůbec žádná epidemie a nepřijde zpátky. Jestliže bude druhá fáze této paniky, tak půjde o úplně jinou nemoc.

Mnohem nebezpečnější než Covid a kterákoliv jiná chřipka nebo nemoc, je strach a je rovněž velmi nakažlivý. Není to pouze strach z nemoci, ale i strach z toho, „co na to řeknou sousedé,“ či strach z toho, že se nám zřítí letadlo na dům, strach z přerušení dodávek elektřiny v zimě, strach z mnoha lidí na ulici, anebo z mála lidí na ulici …

Prostě – strach je strach a dlouhodobý strach je velmi vážný stresor. Proto je naprosto nutné zbavit se strachu, nenechat se vystrašit ničím. A jestli vás straší v televizi, ta má na sobě knoflík a tím jde snadno vypnout.

Je zajímavé, že se nikdo nebojí tam, kde by se bát měl. Na příklad, mnozí se bojí brát větší dávky c-vitamínu, ale ochotně budou brát až tři druhy léků proti vysokému krevnímu tlaku, všecky naprosto zbytečné a všecky způsobující další, vážná onemocnění. Anebo lidé se bojí předávkování multivitaminem, ale budou užívat předpisové léky na odvodnění, které jsou všecky velmi škodlivé. Jiní se bojí vzít vitamin B3, Niacin, ve formě kyseliny nikotinické, protože vyvolá zčervenání kůže, ale nechají se každoročně očkovat proti chřipce, aniž by pátrali, jestli je takové očkování skutečně prospěšné, jestli není škodlivé a jestli je vůbec nutné.

Znám starší manželský pár. Paní je v naprostém pořádku, čiperná, pohyblivá, bystrá. Její manžel je „zelenina,“ neboli jeho schopnosti, chápavost, pohyblivost a všecko ostatní, co s člověkem souvisí, je na úrovni zeleniny. Celý den sedí v židli a myslí si, že je slon. Často zkouší chobotem něco podávat a pak spadne i se židlí a ona musí přivolat pomoc, aby ho mohla zvednout. Nosí plínky a pilně do nich vyrábí – denně musí přijít pomocná síla ho očistit a obléct, protože paní na to nestačí, není dost silná.

Celý život žili spolu, všecko dělali dohromady. Společně se stravovali, společně chodili nakupovat, společně podnikali všecko ostatní. Jen jednu věc dělali rozdílně: on se nechal každoročně očkovat proti chřipce, ona ne.

 

Třetí nejčastější důvod smrti

V Americe je lékařský omyl ten třetí nejčastější důvod smrti, hned po srdečních nemocech a rakovině. Prestižní klinika Johns Hopkins vypracovala studii, podle které více než čtvrt milionů lidí zemře ročně na lékařský omyl. Může to být omyl lékaře samotného, omyl zdravotního personálu, selhání zařízení. Nejsou v tom ale započítány nemoci, které si člověk z ordinace či z nemocnice přinese domů a těch bývá taky hojně.

Jiné studie s tímto číslem nesouhlasí a tvrdí, že těch lidí, co ročně zemřou na lékařský omyl je aspoň 440,000, ale může jich být ještě víc, protože na úmrtní listy nikdo nenapíše důvod úmrtí: „zemřel na můj omyl.“ Takže je zcela možné, že lékařský omyl je druhý nejčastější důvod úmrtí, ještě před rakovinou.

Jaká jsou ta čísla u nás je těžko zjistit, možná to ani nikdo nepočítá. Ale dobře si vzpomínám, jak jsem byla před lety v lékárně vojenské nemocnice v Praze a chtěla jsem si koupit bylinu zvanou „světlík“ na zánět spojivek, který mně místní odborná lékařka nebyla stavu vyléčit ani za 2 měsíce snahy a za použití celé hromady těžko dostupných léků. Vysvětlila jsem tehdy lékárnici, že tuto bylinu chci v kapkách a do očí. Nepodívala jsem se hned na lahvičku, takže až doma jsem zjistila, že mi ty kapky prodali v alkoholu!

Takže asi s těmi čísly u nás nebudeme zas tak daleko od Ameriky.

Čím je to zaviněno? Jsme jen lidé. Stačí malé vyrušení, chvilkové vynechání paměti, pozornost odvedena jinam a může dojít k záměně léků, k záměně pacientů, k záměně čehokoliv jiného. Stejně tak lékaři, často nevyslechnou pacientův výčet příznaků až do konce, protože v ordinaci čeká příliš mnoho lidí. Anebo pacient zapomene říct to hlavní – jsou různé důvody a různé možnosti.

Někdo by mohl navrhnout používat víc počítače a jiná mechanizovaná zařízení, ale i tyto přístroje mají své vynechávky. Určitě se vám samotným stalo nemálokrát, že soubor, který tam jasně byl včera, tam už dnes není. Buď jste ho omylem vymazali, nebo ho odstranil anti-virový program. Anebo přerušení proudu vymaže vše, co bylo v ten moment otevřeno na obrazovce a už ty informace nikde nenajdete. Prostě – věci se stanou.

Rozhodně je nutno dávat pozor a dobře sledovat. Informovanost je naše hlavní zbraň. Ten, kdo je natolik odhodlán, že si dokáže podrobně přečíst tak zvané boční účinky léku (které nejsou žádné boční účinky, to je co ten lék způsobuje) a zvážit použitelnost v porovnání s jeho potížemi, jedná správně. Je zde totiž ještě další vliv, který daleko předčí lékařské omyly a selhání nemocničního personálu nebo zařízení. A ten vliv jsou výrobci farmaceutických léků.

Při setkání redaktorů z významných lékařských časopisů „The Lancet,“ a „New England Journal of Medicine“ (Novo-Anglický žurnál mediciny), které bylo tajně nahráváno vyšlo najevo, že farmaceutický průmysl uplatňuje kriminální nátlak na vědecký výzkum. Dnešní farmaceutický průmysl má totiž tak velký vliv, že veškeré vědecké studie dokáže upravit tak, aby vyjadřovaly přesně to, co chtějí. Když dělají studii na to, že aspirin škodí, pak ta studie přesně dokáže, že aspirin škodí; když budou dělat studii na to, že aspirin pomáhá, tak bude pomáhat, a tak dále. Nakonec, tito lidé mají na to málem neomezené fondy. Při přemrštěných cenách léků se jim podařilo vytvořit značně mocnou finanční základnu.

Ovšem obdobně se chovají i media, společenské internetové stránky a jiní technologičtí (Big Tech) velikáni. Už to, jak Twitter, Google, YouTube cenzurují všecko, co by bylo proti mocenským zájmům našich tajných vládců. Tak na příklad, veškeré informace o prospěšnosti Hydroxychloroquinu jsou okamžitě odstraněny. Badatel a znalec David Icke, který se pouze zmínil o 5G v souvislosti s koronou byl vypovězen z YouTube. Lékaři, kteří mluví proti oficiální báchorce jsou ihned vyřazeni a když je musí na nápor veřejnosti na stránku vrátit, udělají je neviditelné, nedají na ně adresy a nikdo je nemůže najít.

Tím pádem má slovo pouze jedna strana a její slovo je konečné a nedovoluje zpochybnění. Jakékoliv jiné názory, ať sebelepší a pomocné, nejsou dovoleny. Tím pádem ani vývoj nepostupuje dopředu a zůstáváme trčet u jedné jediné možnosti a ještě navíc bude snaha, abychom tuto jedinou a zároveň spornou možnost museli povinně přijmout.

Když si společenské stránky dovolily censurovat i syna presidenta Donalda Trumpa za to, že chválil Hydroxychloroquin, aby si pak nedovolily censurovat nás! Ovšem to pak není žádná svoboda, to je jasné.

 
7 Komentářů k BIKERS, KORONA, LŽI, NOVÉ PŘÍZNAKY A OMYLY

 1. ANNA napsal:

  Pani JaneK,abych šla najisto v tom viru,dala jsem si do hledačku

  Putin,telefon,Kreml,

  ale umim špatně rusky.Nemohla by jste se tam zeptat, kdy nan pan Putin doda tu vakcinu z oslabených viru C19 jak se to dělalo do r.1989 při očkováni v Československu,ale bylo to po r 89 zakazano ,neboť takove očkováni mnohdy chranilo celý život, za par šušni nebo zdarma.

  Objevilo se mi vice telef.čisel ale

  8 800 200 2316 je prý zdarma
  .
  Co tak zatelefonovat tam a napsat članek jak se to tam dopadlo a se vyviji a kdy dostaneme ten slabý virus koupit,neboť prý gates tam přimichá i neplodnost,jak o tom piše alternativa a ještě k tomu to bude chranit jen blbý rok!

 2. proud napsal:

  ..........nebejt proti motorkam generalne,co nejsou k nicemu a jen zasiraj vzduch......tleskal bych.Ale provozovat dnes motorku(nikoliv 50ccm strojek na nakupy) povazuju za bezohlednou, nezodpovednou, sebestrednou, arogantni sobeckost! Chapu onen pozitek z jizdy,ovsem taky chapu ono zasvineni prostredi zplodinama jen tak pro radost,aby se svezl jeden,maximalne dva lidi co neuvezou ani nakup,takze zasiraj ovzdusi jen pro sebe a ohrozujou dopravu,protoze co si budeme povidat,morokari jsou na silnici idioti a verejny ohrozeni z 99%!!!!! Takze za me jen velky NE motorkam!!!

 3. greta trtberg napsal:

  "A korona virus – to je 5G technologie, namířená přímo na lidi. 5G odebírá kyslík ze vzduchu a ti, kteří jsou takto zasažení se napřed začnou dusit a pak padnou na zem v bezvědomí, nebo mrtví – podle intenzity záření. Jakmile máte potíže dýchat, můžete být pod vlivem 5G."

  chcem sa opytat ako je mozne ze je korona aj tam kde este nieje pouzita 5g technologia?
  mimochodom tie frekvencie udajne funguju uplne inak nez ze to odobera kyslik zo vzduchu. kam akoze mizne ten kyslik zo vzduchu? sa teleportuje do inej dimenzie?
  a zvierata dychaju menej kysliku ked je to namierene len proti ludom?
  mimochodom tie frekvencie co maju "odoberat" kyslik zo vzduchu sa este nepouzivaju v 5g takmer nikde. iba teraz nedavno boli nasadene v cine.
  a aby to nebolo az take jednoduche tieto frekvencie sa pouzivaju uz niekolko desiatok rokov ale korona je tu udajne len od decembra.

  este ze ste pouzili carovne slovo "mozete" byt pod vplyvom.

  "Joe Imbriano radí v takovém případě držet před ústy a nosem CD disk, takže pak nabíráte potřebný vzduch ze stran a ne přímo před sebou."

  to akoze je vzduch bez kysliku len predo mnou a po bokoch je uz vzduch s kyslikom?

  ako bez urazky aj tomu verite co tu pisete? pouzivate vobec mozog?

  taketo bludy pisat dehonestuje cely clanok a hlavne vas ako autora.

  nechcem tymto obhajovat 5g ale taketo blbosti sirit a verit tomu...
  ludia to uz fakt uverite kazdej blbosti na internete? sa uz fakt necudujem ze matovic a jemu podobny vyhravaju volby.

  PS: osobne by som bol za keby sa zrusila veskera bezdrotova technologia najma wi-fi ktore je urcite skodlive sak sa pouziva na ohrievanie a nikomu to nevadi. ziadna kampan za zrusenie. zvlastne.

  PS: viete ze satelity vysielaju od 1GHz - 40GHz z vrchu na povrch zeme a toto nikomu nevadi? sranda.
  vacsina satelitov je sukromna a plna neznamej technologie. nikoho to netrapi ako napr. muskove satelity ktore sa prehanaju nad nasimy hlavami v uz teraz obrovskych poctoch.
  hlavne ze chcu vsetci sabotovat cinsku 5g technologiu pricom si ani nespoja suvislosti.

  • proud napsal:

   Jasne......a 5G nechodi mrcha k volbam,zasira vzduch CO2 bez kteryho bysme neprezili,muze za to ze lidi nemaji praci,ze ma konzum zejtra zavrino,ze prsi,ze sviti slunce a podobne.......ach jo! Lidska blbost je skutecne neomezena............

 4. Jane K. napsal:

  Anno, žádné očkování nefunguje, protože postupuje proti našemu imunnímu systému. Proto nemyslím, že je nutné se pídit po tom ruském a ani po žádném jiném. A proti koroně očkovat není možno, protože ta už je dávno pryč. Příští rok přijde nová, však už nás navštěvuje celkem 17 let a nikdo si toho ani nevšiml. V mém dalším článku se dočtete, že skoro všichni imunitu proti koroně máme a to jen díky našemu perfektnímu imunnímu systému. Ti lidé, kteří chřipku dostanou, jsou právě ti, kteří byli proti ní očkováni, protože očkování oslabí jejich imunní systém.

 5. Jane K. napsal:

  Greto, Vy se mne na něco ptáte a hned na to si na tu stejnou otázku odpovídáte, ale vůbec si to neuvědomujete. Takže nevím kdo z nás dvou nepoužívá mozek. Říkáte, že na světě jsou místa, kde žádná 5G technologie není a hned na to píšete o satelitech nad námi. Ty satelity vysílají 5G na zemi a je jich tam už víc než 20 tisíc. Takže se dá čekat, že 5G je na daleko více místech, než se na první pohled zdá. Samozřejmě, když je tato frekvence vysílána pouze mírně, tak to nemusí mít tak zhoubný vliv. Ale kdyby ji ti, co ty satelity ovládají zesílili - a zesílit se dá, to mi věřte - tak nás zničí během krátké doby.

  Co se týče kyslíku, kyslíková molekula má dva atomy kyslíku a tyto se spolu dělí o některé elektrony. 5G technologie působí na tyto elektrony tak, že je roztočí, čímž se stanou pro lidský organismus nepoužitelné. Toto jsem psala v jednom z mých prvních článků, jmenoval se "Koronavirus - tajený důvod, o kterém je zakázáno mluvit." Jestli opravdu CDčko před obličejem pomáhá nevím, to není můj nápad, pouze cituji, co říká někdo jiný. Je pravda, že jestli je 5G zbraň namířena přímo na Vás, zábrana přísunu toho vzduchu, který je takto zbaven kyslíku, může posloužit. Sama s tím nemám zkušenosti a taky to píšu jako úvahu.

  Pravda, že zvířata dýchají ten stejný vzduch - ale proč v poslední době dochází k hromadnému umírání divokých zvířat? Najít 35O slonů mrtvých, jako je našli v Botswaně, všechny zaráz mrtvé, nebo celé hejno ptáků popadaných na zem a mrtvých - to se nestalo jen tak náhodou. Něco to muselo způsobit. A co to tak asi mohlo v naprosté divočině způsobit? Jak píšu, záleží na intenzitě. Wuhan bylo první místo v Číně, kde koncem roku 2019 měli poměrně dokonalou 5G síť a když tuto spustili, lidé padali v ulicích v bezvědomí, možná i mrtví - jsou o tom videa. Píšu, že když se dusíte, tak "můžete" být pod vlivem 5G - taky "můžete" mít astma, nebo slabší srdce, je mnoho důvodů, proč se člověk může dusit a nemusí to být po každé nic zvenčí.

 6. .lak napsal:

  Mají na to odpověď to by přece neudělali s úplně stejnou "logikou že bohatí nemusí krást.
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2020-08-27-aktualni-komentare-ans-phdr-vitova-judr-hais/
  1:10:00

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!