ÚTOK NA NAŠI STÁTNOST

Jistě vám neunikla zpráva, že Lichtenštejnsko, jako zástupce rodu Lichtenštejnů, žaluje náš stát u Evropského soudu pro lidská práva ve Štrasburku ve věci sporu o majetek zkonfiskovaný na základě Benešových dekretů ( Lichtenštejnům byl zabrán majetek kvůli jejich spolupráci s nacisty. "Nejde tedy jen o to, že Lichtenštejnové se při sčítání v roce 1930 přihlásili k německé národnosti. Otec dnešního knížete František Josef nabídl totiž Sudetoněmecké straně po nacistickém anšlusu Rakouska v roce 1938, že na panstvích ležících na německém jazykovém území budou propuštěni čeští úředníci a zaměstnanci, nebudou podporovány organizace pracující pro české zájmy, zboží bude objednáváno jen u německých a árijských firem a přeruší se styky s firmami i osobami, jež nejsou německé nebo árijské. Správa panství byla převedena z Olomouce do Vídně."

Žaloba u Evropského soudu je celkem ojedinělý krok v mezinárodní diplomacii. Informace o žalobě dokresluje, o co šlo u některých událostí loňského a letošního roku. Ale o tom až později.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/lichtenstejnsko-zene-cesko-k-soudu-ve-strasburku-kvuli-sporu-o-majetek-116617-sporu-o-majetek-116617

Možná je dobré vysvětlit pojem STÁTNOST. V knihách Koncepce sociální bezpečnosti se píše, že státnost je souhrn orgánů centrální, regionální a místní moci uplatňované v procesu řízení. Jsou to instituce řízení řídící stát. Stát je území, na kterém platí jurisdikce dané státnosti. Každý stát musí disponovat souborem potřebných kompetencí, aby dokázal zajišťovat svou státnost a chod státu. Důležitá je otázka, jestli tyto kompetence zajišťuje vlastními silami nebo jsou zajišťovány ze zahraničí. Není třeba asi zdůrazňovat, že v našem státě jsou mnohé kompetence zajišťovány ze zahraničí ( EU, NATO,...).
Proč píšu o útoku na naši státnost?
V plánu globálního zákulisí je přeformátování Evropy, vytvoření v Evropě staronového útvaru Rakousko-Uherska (R-U) s centrem ve Vídni, přičemž základem k obnově R-U je projekt Trojmoří. Zaměření projektu má být protiruské.
Bývalý slovenský premiér Fico a český prezident Zeman jsou konceptuálně zdatné kádry, které chápou globální politiku a chápou i o co v projektu Trojmoří jde. Vědí, jak pracovat na suverenizaci země, aby se plány globálních elit (GE) neuskutečnily. To se globálnímu zákulisí nelíbí.
A tak se premiér Fico stal cílem útoku, kdy byla na Slovensku využita osvědčená taktika - vytvoření sakrální oběti, kterou se stal novinář Kuciak a jeho snoubenka. Vina za jejich smrt byla hozena na úřadujícího premiéra Fica, což ve výsledku vedlo k jeho odstoupení.
Současný premiér Matovič pracuje proti zájmům Slovenska, pracuje na likvidaci slovenské ekonomiky, nahrává předání slovenských podniků do cizích rukou a tak pracuje na záměry GE.
Navracení majetku šlechtě a církevním řádům není jen o majetku, je to o protlačování nadnárodního řízení ( šlechta a církevní řády jsou nástrojem globálních elit ). Je to o likvidaci české státnosti a českého národa. Naši politici musí případná rozhodnutí Evropského soudu ignorovat, tak jako je třeba ignorovat nesmyslná rozhodnutí EU.
Víte, že Lichtenštejnové získali téměř polovinu svého majetku na základě pobělohorských konfiskací?
8. listopadu 1620 se na Bílé hoře odehrála bitva, která vstoupila do českých dějin jako jedna z největších národních katastrof. Bývá označována za počátek 300letého období temna, za počátek "habsburského útlaku", násilné rekatolizace a germanizace českých zemí ( do tohoto období spadá i období Rakousko-Uherska, které vzniklo na základě tzv. rakousko-uherského vyrovnání v únoru 1867 ).
Po bitvě na Bílé hoře byli na Staroměstském náměstí popraveni čeští páni a zkonfiskovaný majetek získala katolická šlechta a cizí šlechtické rody.
V našich dějinách je období, které u západních elit stále vyvolává hrůzu a proto se na něj snaží útočit. Tím obdobím bylo období husitství:
"Nic nebylo jejich úmyslům vzdálenější než útok a válka; ne oni, ale jejich protivníci vyvolali krveprolití a hrůzy ničení. Oni byli první v Evropě, kdo ne pro pozemský majetek, ne pro světskou moc a vládu, ale na ochranu ohrožených nejvyšších lidských statků, práva na sebeurčení a svobody svědomí, jen z donucení sáhli ke zbrani a strašlivý dlouhý boj proti celému ostatnímu světu, který nezamýšlel nic menšího než jejich úplné vyhubení, nejen přijali, ale podivuhodně vítězně dovršili…” ( František Palacký )
A tak se husitství, husitský egregor stal terčem útoku, který popsal ve své analýze Přemek Horský https://www.facebook.com/…893
Když jsem psala, že zpráva o žalobě Lichtenštejnů dokresluje některé události loňského a letošního roku, tak jaké události jsem měla na mysli? Na zákeřný útok v ostravské nemocnici asi nelze zapomenout. Myslíte, že to byl útok jednoho pošuka? Za každým teroristickým činem, a útok v Ostravě byl teroristickým činem, jsou nějaké tajné služby, i když útok samotný může být proveden rukama nějakých užitečných idiotů. Některé indicie vypovídají, že útok nebyl proveden jen jednou osobou.
Hned druhý den po útoku na nemocnici došlo ke kyberútoku na benešovskou nemocnici.
Pokud se na tyto události podívám přes prisma symbolů, a politika je plná symbolů, tak co z toho vychází?
Benešovská nemocnice se nachází v Máchově ulici. Karel Hynek Mácha v básni Máj psal o tom, jak syn zavraždil svého otce. V ostravské nemocnici, kde došlo k násilnému útoku, pracuje syn prezidenta Zemana David. Na koho to tedy byl v symbolické rovině vlastně útok?
A co asociuje město Benešov? Benešov - Benešovy dekrety.
Později se konaly hackerské útoky i na další nemocnice, dokonce i na hradní kancelář. Americký ministr zahraničí Mike Pompeo vyjádřil znepokojení nad útoky na české zdravotnictví. Posléze bylo z útoků obviněno Rusko. ( Který stát byl po 2.světové válce schopen garantovat naše předmnichovské hranice? )
Je už vidět souvislost s žalobou na český stát, která je vlastně i s aktivitami sudeťáků, snahou o rozporcování naší země ?
U Slovenska je veden zase útok na důležitý svátek - na výročí Slovenského národního povstání (SNP), které připadá na 29.srpen. Toho dne se má letos konat na hradě Bouzov hradozámecká noc. Bouzov je hrad, o který zase usiluje Řád německých rytířů. Když se podíváte na fotografie hradu, tak vás okamžitě udeří do očí okenice hradu v rakouských barvách. https://www.hrad-bouzov.cz/cs
Jedním z cílů SNP bylo obnovení Československa.
Na prohlubování vzájemných vztahů obou zemí pracovala Ficova a Pellegriniho vláda.
Obnovení Československa v současné době by radikálně zamíchalo kartami osnovatelů Trojmoří a obnoveného R-U. Proto ČR i SR čelí útokům na různých úrovních.
A tak je potřeba vytvářet informační pole o obnově Československa a věnovat energii přirozenému sbližování ČR a SR. Že to je cesta, jak zabránit obnovení žaláře národů, píše i bloger Oracle911.20 Komentářů k ÚTOK NA NAŠI STÁTNOST

 1. Matt napsal:

  Lichtenštejni nebyli nacisti, proti ČSR neprováděli podvratnou činnost. Zámky, pole a lesy jsou jejich. Vrátit jim to.

  • proud napsal:

   Mozna zamky..........pole a lesy maji patrit vsem!!!!!!

   • Matt napsal:

    Tak Lichtenštejni se dokonce zřekli majetků, které spravují v současnosti školy, nemocnice a obce/kraje. Benešovy dekrety se na Lichtenštejny nevztahují bo na ně neměly být vůbec použity. Lichtenštejni u nás nikdy sami sebe neoznacily jako Němce. Dokonce pomáhali utíkat obětem gestapa nebo je schovávat. A za dost hezkých staveb a uměleckých výtvorů vděčíme na Moravě právě Lichtenštejnům. Podle mě se chováme jako uražení zloději které chytli při činu.

    • proud napsal:

     "Podle mě se chováme jako uražení zloději které chytli při činu"...........na to nepotrebujes Lichtenstejny,tak se chova ceskej uz jenom "prejnarod" standartne. Kdo zil nejakej cas v zahranici,da mi za pravdu ze se chlubil svym cestvim jen dokud byl naivkou,pak kdyz nemusel,radeji nezminoval z jaky zavistivy,zly,liny,bezohledny,ozraly,zlodejsky a liny chatry puvodne pochazi.Bohuzel.Tyhle veci se mi nepisou dobre. Ale kazdej z nas by si mel uvedomit ze nase zem mu patri stejne jako kazdymu jinymu clenovi naroda a s tim na nej pada automaticky velika zodpovednost a mel by se ji se cti chopit a ne jak je zvykem od ni utikat a snazit se ji zbavit,coz samozrejme nejde,nicmene kdekterej idiot se chova jako by samozrejme ano. Takze urazeni za to ze chceme co je nase a neuznavame nejaky "pany",i kdyby meli bejt sebelepsi me prijde nepochopitelny,protoze jen idiot,ovcan a trouba utraci cas jemu k zivotu vymerenej,tedy to nejcennejsi co vubec ma k tomu,aby delal na druhy za mrzkej peniz a druhy si z toho staveli zamky a kupovali jeho lesy a pak rozhodovali jestli do nich smi a kdyz,tak za jakejch podminek a podobne........

  • Eschatolog napsal:

   :-) dal bych jim k tomu i zakarpatskou ukrajinu, slezsko a mladou vožici :-) a bakalovy okd byty i s chachary :-) a prouda...

  • Tomáš Marný napsal:

   Lichtensteny Chytit a potrestat !!!! Idiote !

   • proud napsal:

    Hlavne tebe!............kdybys byl ten za koho se vydavas :-))).Nebyl pan jako pan ani zrizeni jako zrizeni,vzdycky je to o lidech,tech co diktujou,ale hlavne tech co jim to zerou,nebo taky nezerou. Kazdej se ma jak si zaslouzej vsichni(nekdy bohuzel,dost lidi trpi protoze chteji pomoct a ti komu pomoct chteji,je nechavaji ve stychu).

  • Tykva Bukvatyr napsal:

   Neuveriteľné. A inak si v poriadku?

 2. klubka napsal:

  pozrite si posledného Piakina, tam sa niekto pýtal, čo to znamená zo stran Lichtenst. Už predtým o tom hovoril náš Čarnogurský. Nasrali ste Rusov s Konevom a tak prestali garantovať vaše hranice. Odkazuje Piakin. Takže toto je len začiatok, skúška, či sa vás zastane náš spoločný nový brat spoza mláky.

 3. klubka napsal:

  Putin má už riešenie: názov Bielorusko je rasistický, tak to bielo dá preč a bude rusko.

  • proud napsal:

   Co ma celej slavnej siozid Putin me vubec nezajima,ani jeho tlusty knihy co neumej rusky,zato ovladaji kazdy druhy cizi slovo,takze je uplne jasny odkud to vsechno vlastne a puvodne pochazi. Cejtim z toho na sto honu anglickej preklad z hebrejstiny,pffffuuuuuj!!!!

 4. proud napsal:

  "ÚTOK NA NAŠI STÁTNOST"..............a mimochodem! Takovej nazev clanku muze dat jen naprostej blb a ignorant! Nase statnost i republika a s tim sebeurceni a hrdost skoncili rokem 89 kdy po cinkani si narod,dnes uz bejvalej,nechal tohle vsechno sebrat vcetne svy identity a zacal se klanet a lizt do prdeli siozidum a nejhorsimu svetovymu ksindlu vubec!!! Takze bych nelhal a nevynasel uz takyksindl,kam nepatri,protoze priznejme si ze kdo "proti"(rozumej ne primo "proti",ale za neco lepsiho) ksindlu nic nedela,ba naopak,je stejnym ksindlem!!!!!!!!!!!!!!

 5. tojsemja napsal:

  LŽEŠ, takže já chci v tom případě PLNÉ reparace od Německa za 2. sv. válku, nedrahý vlastizrádče a podřadný psychopate :)

  • proud napsal:

   Chtit muzes,treba i modry z nebe a tasku drahokamu,pytel hoven,ohlavku,cerstvy jahody v lednu z vlastni zahradky a podobne,kdyz proto nic neudelas,dostanes hovno,jeste za nej budes vdecne slouzit jako doted!Takovejch tady bylo a je vzdycky nejvic a podle toho jak se stavej ke kritice,i zustane,jen celkovej pocet se po mocensky redukci zmensi tak na 2 miliony,se stestim!

 6. Jan napsal:

  Jak v clanku stoji, spolupracovali Lichtenstejnove se Sudetonemeckou stranou na perzekuci Cechu na jejich panstvi na Morave. Lichtenstejn jako stat na hranici Svycarska mel vzniknout na Morave kolem Lednice-Valtice. Cisar jim ale zalozeni knizectvi nepovolil, obaval se jejich penez a vlivu.
  Toho vyuzili ale po Bile hore. Karel Lichtenstejn byl exekutorem cisare za vzpouru na Bile hore a mohl si vykoupit z majetku popravenych ceskych slechticu ta nejlepsi panstvi velmi lacino. Je treba si uvedomit, ze az do Marie Terezie pochazel z velke casti majetek slechty a cirkve z bezplatne prace vesnickeho obyvatelstva na panstvi za nevolnictvi a tedy byla jeho konfiskace po valce kompenzaci za praci nevolniku.
  Lichtenstejnove sice nekolaborovali, ale kdyz se meli vyjadrit k narodnosti, odjeli do Vidne. Pouze jeden z nich zustal na panstvi na Morave a potvrdil, ze je nemecke narodnosti. Tim spadla klec a byli podle Dekretu vyvlastneni. Oni vlastni stale nepredstavitelny majetek jeste dneska - obrazarnu ve Vidni s dily nevycislitelne hodnoty, palace, hrady, zamky, pozemky. Byli srovnatelni se Schwarzenbergy, kteri byli zase vyvlastneni po valce zakonem 'Lex Schwarzenberg', ktery byl schvalen parlamentem. Proto take tento rod asi nedela potize statu jako zazobanci Lichtenstejnove.
  Dobroserove a bojovnici za pravdu tady pod clankem by meli vedet, ze ani po sametu se zadne restituce nekonaly. Ukradene majetky lidem, kteri nebyli zadni bohaci se bez soudni zaloby nevydavaly, kdyz nebyl uplaceny soud a soudci. Na to nemeli ti lide penize, aby si platili soudy a advokaty. Vim to ze zkusenosti nasi rodiny. Skandal byl, ze komunistum stacilo pouze rozhodnuti na vyvlastneni majetku, ovsem po sametu se majitel muset soudit o jeho navraceni! Lide nemeli penize na advokaty a soudni rizeni, odvolaci rizeni a vzdali to. Takova je pravda vy zaniceni spravedlivci, co chcete bohacum vracet majetky, aby vas pak zase mohli zotrocit. Kdo ma penize, ma moc i nad lidmi.

 7. Jan napsal:

  Jak v clanku stoji, spolupracovali Lichtenstejnove se Sudetonemeckou stranou na perzekuci Cechu na jejich panstvi na Morave. Lichtenstejn jako stat na hranici Svycarska mel vzniknout na Morave kolem Lednice-Valtice. Cisar jim ale zalozeni knizectvi nepovolil, obaval se jejich penez a vlivu.
  Toho vyuzili ale po Bile hore. Karel Lichtenstejn byl exekutorem cisare za vzpouru na Bile hore a mohl si vykoupit z majetku popravenych ceskych slechticu ta nejlepsi panstvi velmi lacino. Je treba si uvedomit, ze az do Marie Terezie pochazel z velke casti majetek slechty a cirkve z bezplatne prace vesnickeho obyvatelstva na panstvi za nevolnictvi a tedy byla jeho konfiskace po valce kompenzaci za praci nevolniku.
  Lichtenstejnove sice nekolaborovali, ale kdyz se meli vyjadrit k narodnosti, odjeli do Vidne. Pouze jeden z nich zustal na panstvi na Morave a potvrdil, ze je nemecke narodnosti. Tim spadla klec a byli podle Dekretu vyvlastneni. Oni vlastni stale nepredstavitelny majetek jeste dneska - obrazarnu ve Vidni s dily nevycislitelne hodnoty, palace, hrady, zamky, pozemky. Byli srovnatelni se Schwarzenbergy, kteri byli zase vyvlastneni po valce zakonem 'Lex Schwarzenberg', ktery byl schvalen parlamentem. Proto take tento rod asi nedela potize statu jako zazobanci Lichtenstejnove.
  Dobroserove a bojovnici za spravedlnost tady pod clankem by meli vedet, ze ani po sametu se zadne restituce nekonaly. Ukradene majetky lidem, kteri nebyli zadni bohaci se bez soudni zaloby nevydavaly, kdyz nebyl uplaceny soud a soudci. Na to nemeli ti lide penize, aby si platili soudy a advokaty a podplaceli soud. Vim to ze zkusenosti nasi rodiny. Skandal byl, ze komunistum stacilo pouze rozhodnuti na vyvlastneni majetku, ovsem po sametu se majitel muset soudit o jeho navraceni! Lide nemeli penize na advokaty a soudni rizeni, odvolaci rizeni a vzdali to. Takova je pravda vy zaniceni spravedlivci, co chcete bohacum vracet majetky, aby vas pak zase mohli zotrocit. Kdo ma penize, ma moc i nad lidmi.

 8. Jana napsal:

  Ja tam jiný odkaz na článek bloggera Oracleho911. Původní odkaz v článku: https://oracle911blog.wordpress.com/2020/05/22/uz-som-povedal-ze-snp-ii-je-politicka-nevyhnutnost/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!