Stalin měl rozum, nikdy nebyl marxista, sami komunisté se ho zřekli.

stalin1917Pokud někdo zná Stalinův život a politickou kariéru pouze ze zpráv prozápadního bulváru, které citují slovo od slova vše, co vzniklo v hlavách operativců CIA a uprchlých renegátů typu Trockého, nebo Solženicina, tak Vás asi hodně překvapí, co vlastně Stalin ve skutečnosti byl, nebo spíše nebyl zač.

Stalin totiž vyznával od počátku trochu jiné zásady, než třeba Lenin, nebo Trockij. Neuznal nikdy správnost tzv. NEPu, tedy Leninovy nové hospodářské politiky, podle které chtěl Lenin nechat v SSSR opět provozovat své podniky západní firmy a za směšné platy v nich nechat pracovat sovětské dělníky. Hned, jak se Stalin po Leninově smrti dostal k moci, byl NEP zrušen, a veškeré vlastnictví velkých výrobních podniků přešlo do rukou lidu a státu.

Stalin dále zamítl marxistický přístup ke světové revoluci a odmítl napadnout sousední země a roznést revoluci do celé Evropy, jak po něm žádal Trockij a ostatní marxisté a dále zavrhl marxistické excesy ve smyslu rušení tradičních rodin, hranic a míšení národů v rámci SSSR. Za celou dobu jeho vlády, nebyl zrušen ani jediný státní útvar, nebo národní jazyk, či písmo. Je pravda, že nikdy veřejně neodsoudil myšlenky Lenina, nebo Marxe, protože nechtěl rozdělit dělníky a mást jim hlavy politickými teoriemi, jeho činy, však mluvili sami za sebe.

Stalin si totiž vzal z marxismu to jediné smysluplné a funkční, což je ekonomická část o národním hospodářství a centrálně řízené ekonomice a zcela odmítl ideologické žvásty o rušení hranic, národů a rodin. Po tom naopak touží liberálové z řad neomarxistů a trockistů, kteří dnes sedí v čele EU a americké demokratické strany. Tito lidé dnes pracují na realizaci šílených vizí Karla Marxe o jediném světovém pronárodu, o zrušení tradičních rodin a společné výchově dětí, které už nyní ve velkém odebírají jejich biologickým rodičům.

Neměli bychom se bát stínu velkého člověka, který dokázal zastavit šílené plány marxistů a světové stínové vlády složené z nejbohatších a nejmocnějších rodin a korporací na mnoho desetiletí, ale neomarxistů a trockistů, kteří se snaží nastolit marxisticko-liberální světovou diktaturu v současnosti. Liberálové v EU a USA, jsou aktuálním a skutečným nepřítelem svobody a demokracie dnešního světa!!!

Kdysi jejich plány ekonomicky, vojensky a geopoliticky zastavil právě Stalin. Je někdo schopný je zastavit dnes???
10 Komentářů k Stalin měl rozum, nikdy nebyl marxista, sami komunisté se ho zřekli.

 1. Franta napsal:

  Stalina se nezřekli komunisté, ale trockistická část KSSS.

  • proud napsal:

   Velmi spravne! Otazkou je jestli Kasuka temahle lzivejma nazvama ukazuje svou pitomost,nebo naopak prizivuje zcela vedome lzivy otrokarsky egregory................. ?!!!

 2. Franta napsal:

  To co tady bylo v 70. a 80. letech nebyl pravý socialismus, ale pseudosocialismus. Chyba se stala v roce 1953, kdy byl otráven Stalin (za to, že ve své knize "Ekonomické problémy v SSSR" zavrhl marxismus a dál chtěl pokračovat jako socialista) a k moci se dostal trockisti v čele s neschopným židem a synem kulaka (vesnického mafiána) - Chruščovem. Chruščov nenáviděl Stalina za to, že nevymněnil jeho syna ze zajetí a který se přidal k Němcům.
  Za Chruščova začala v SSSR stagnace a úpadek komunismu. Kdyby se udržela u moci stalinistická frakce, SSSR by v 70., nejpozději v 80. letech vyhrál studenou válku. Málokdo ví, že za Stalina bylo dovoleno soukromé podnikání (soukromá družstva), takže ti nejschopnější podnikatelé to dotáhli až na milionáře. http://leva-net.webnode.cz/products/stalinsky-sssr-a-chruscovska-parodie-na-nej-1-/

 3. Franta napsal:

  Za co zabili Stalina (byl otráven).
  Důvodů je hlavně 5, ve zkratce: 1. Obnovení vyšetřování zrady částí generálů RA na zač. 2. sv. války (Žukov aj.)
  2. Odstavení od moci partokracie.
  3. Stalinský „Volný trh“. Stalin chystal od roku 1952 alternativu dolarové zóně. Členy měli být: SSSR, státy východní evropy a Čína, přičemž obrovský zájem připojit se k tomuto plánu vyjadřili jiné státy: Irán, Etiopie, Argentína, Mexiko, Uruguaj, Rakousko, Švédsko, Finsko, Irsko, Španělsko.
  Též z 2. sv. války se SSSR oklepal moc rychle a svými ročními růsty HDP překonával ty americké 2X až 3X.
  4. Ve svém posledním díle „Ekonomické problémy v SSSR“ zavrhl marxismus a dál chtěl pokračovat jen socialistickou cestou.
  5. Zavedení zlatého standardu https://www.hlavnespravy.sk/za-co-zabili-stalina/960324

 4. Franta napsal:

  Co bolševismus dal světu? Především vyšší životní úroveň pracujících, která byla pro ně za ranného kapitalismu katastrofální, např. 12-14 pracovní směny, práce na rizikových pracovištích, práce dětí, žebrácké platy atd. Kapitalistické státy v souboji s těmi socialistickými byly nuceny udržovat vysokou životní úroveň svých pracujících (skrz spotřebu), aby dokázali světu a svým občanům, že jsou ti lepší.
  Za Stalina zažil SSSR hospodářský zázrak, po 3 dekády rostl HDP SSSR 2-ciferným (!) ročním tempem, to se nepovedlo později ani Japonsku, ani Číně. Po válce roční tempa růstu HDP SSSR 2-3x převyšovaly ty americké. Američané dostávali oprávněný strach, že je SSSR, při pokračování tohoto tempa, v roce 1970 ve výši HDP předhoní. K tomu by 100%ně došlo, kdyby nebyla odstaněna stalinistická frakce a pokračoval stalinský kurs.
  Stalin cílevědomě desetiletí budoval a podporoval sektor malého podnikání (výrobní družstva vlastněná zaměstnanci). V 50. letech existovalo v SSSR takových družstev 114.000, pracovalo v nich 2 miliony lidí, produkovaly 6% HDP a v mnoha odvětvích produkovaly výrazný podíl produkce, včetně technologických odvětví (chemie, strojírenství) a v některých až 100% produkce (dětské hračky např.).
  Např. první televize v SSSR vznikla v podobném družstvu, během blokády Leningradu tam fungovalo mnoho družstev, produkujících náboje, zbraně.
  Na založení družstva a všech formalit stačil i jediný den, družstva měly zpočátku státní podporu a 2 roky daňových prázdnin.
  Neschopný Chruščov pak tento systém podnikání a segment ekonomiky kompletně zlikvidoval a znárodnil během pár let.
  P.S.: Stalin převzal SSSR s pluhem a odevzdal jej s atomovou bombou. http://leva-net.webnode.cz/products/co-bylo-udelano-v-rusku-pod-vedenim-stalina-statistika/

 5. michal napsal:

  at´žije Stalin

 6. Jan napsal:

  Stalina demontoval lhar Chruscov, aby vybudoval svuj vlastni kult. Spolupracoval se zapadem, spravu Krymu pod Ukrajinu udelal ne z vlastni hlavy! Vidime dusledky dodnes. Americky historik co zkoumal archivy v Perestrojce, kdy bylo skoro vse dostupne napsal knihu Chriscovovy lzi. Rika, ze v dokumentech nenalezl nic, co by Stalina oznacovalo jako netvora. Vrazdy lidi organizovali Trockiste a jejich ministri vnitra. Ti vsichni byli popraveni i nakonec Beria.

 7. .lak napsal:

  Z ae

  AntiSion
  SOUVISLOSTI

  -VK-
  “Proto je vysoce pravděpodobné, ze SARS-Cov-2 je ve skutečnosti degradovanou fází chemicko-biologické degradující zbraně, která se ve druhé fázi maskuje za respirační nemoc a tím za sebou zametá stopy. Do redakce jsme před časem dostali dokonce i materiály z jedné laboratoře v Evropě, které popisují postup výroby degradující chemicko-biologické zbraně na bázi organických fosfátů a lentavirů.”

  “…Musíme proto celý svět rozeštvávat hádkami, nesváry, zápasy, nenávistí a velkou bídou, musíme vyvolávat hladomor a očkovat choroby, takže Nežidům potom jako cesta z bídy zůstane jediné východisko: touha po našich penězích, to jest po naší vládě. Kdybychom však národům dopřáli oddechu, vytoužený okamžik se nám už nikdy nevrátí.”
  (Protokoly sionských mudrců 10, 25-26)

  “V uplynulých dvaceti letech se objevilo mnoho nových vysoce nakažlivých chorob. … mnohé z nich byly uměle vyvinuty v laboratořích jako např. nový druh tuberkulózy, odolný vůči antibiotikům, zcela nová odrůda cholery, smrtící typ streptokokové infekce, tzv. virus Hanta, který se nedávno objevil ve Spojených státech, virus Ebola, hepatitis C a dokonce i pověstný AIDS. Jejich účelem není jen udržovat lidstvo v neustálém neklidu a obavách, ale také redukovat obyvatelstvo naší planety!”
  (Robin de Ruiter; Třináct satanských pokrevních dynastií – Příčina tolika bídy a zla ve světě, I. díl)

  “Lidé, usilující o vládu nad jediným světovým státem, to jsou neomalthusiánci, kteří nepotřebují na Zemi 6 miliard lidí. Jim stačí 2 až 2,5 miliardy, ten zbytek je odsouzen k likvidaci jakýmkoli způsobem. S největší pravděpodobností nikoli atomovou válkou, protože oni nepotřebují ničit materiální hodnoty, oni potřebují odstranit lidi. Zbraně budoucí války, to jsou zbraně biologické, chemické, genetické a tento typ zbraní. A samozřejmě to nejúčinnější, to znamená psychotechnická manipulace – viz. televize, rozhlas, tisk, monopolizované v celém světě jednou skupinou lidí, která tím, co zveřejňuje a publikuje, manipuluje s lidmi. Lidé nemají už žádný přístup ke skutečným událostem, nestudují, nečtou, dívají se na obrázky, které samozřejmě okamžitě zapomenou. Je to vymývání mozků, vytváření blbů, kteří nejsou schopni se orientovat nejen v politické, ale ani ve své životní zkušenosti. …
  …v případě, že by došlo ke konfliktu, a ono je pravděpodobné, že jestliže se nepodaří Bruselu do pěti let Evropu sjednotit, tak vyvolají občanské války, které budou tak široké, že zasáhnou celou Evropu. Dříve, než se použije těch strategických zbraní, to znamená bakteriologických. Ty se používají stále, ale jenom na zkoušku. To můžete pozorovat, že nějaká posádka dostane najednou zápal mozkových blan a nikdo neví, odkud to přišlo. Nějaká školka, nebo dětská škola prostě najednou tam je chřipka nebo něco. Ty vojenské laboratoře vyvinuly pro tento účel obrovské množství virů. To všechno, stejně jako AIDS, jsou strategické zbraně, to nejsou choroby. Jistě jste viděli, že se v Indii najednou objevil mor, objevila se tuberkulóza, která se nedá léčit současnými léčebnými prostředky a léky, přestože svět zvládl tuto chorobu už před padesáti nebo osmdesáti lety, mor dokonce už před sto lety. Přesto se to tady objevuje a ty viry jsou odolné proti těm způsobům léčby, které vedly k likvidaci těchto chorob. Takže: ty zkoušky se tady provádějí spíše kvůli lokalizaci, protože použití těch zbraní je těžko sledovatelné, i když je někdo užije v nějakém větším rozměru, tak lze těžko vysledovat, jaké následky to může mít v prostoru, který nemá být zasažen. Proto se dělají tyto zkoušky. Proto třeba padesát dětí, nebo sto vojáků, nebo nějaká ubikace dělníků ochoří chorobou, se kterou si skoro nikdo neví rady.”
  (Úryvek z přednášky Miroslava Dolejšího v Praze roku 1998)

  “Totální ovládnutí světa Židovstvem bude mít za následek zotročení všech nežidovských národů a nejhrůznější diktaturu. Cílem je skutečně jediný světový stát pod vládou židovského krále a židovské kněžské aristokracie.”
  (Miroslav Dolejší, soukromá korespondence, 1999)

  https://communitarian.ru/upload/iblock/c2e/c2e13c9aa6ad8cdafc4db5bb54530ab3.jpg
  Židovská bestie jde za svým cílem přes hromady mrtvol a moře krve!

  34 OdpovězZář 4, 2020 1:03
  Falze flagisté
  Návštěvník
  Falze flagisté
  http://zvedavec.org/komentare/2020/09/8423-m-vystrcil-bude-po-tchai-wanu-nasledovat-katalansko.htm

  dnes 2020-09-04 09:47:58
  RE: Ano, tato kdysi republika je dnes čurákistánem a lodí bláznů…,

  Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a0b:f4c2::1.?.?.?

  Tak při vhodné konstelaci a jako na ukr připravené by se tam mohl jet podívat do hotelu odkud se začalo střílet na majdanu.
  https://www.youtube.com/watch?v=_oi9GtWawQI&list=R…
  https://www.youtube.com/watch?v=52zIso8OEuQ

  0OdpovězUpravZář 4, 2020 9:52

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!