Jak Bill Gates zmonopolizoval globální zdravotnictví (část 1/4)

how-bill-gates-monopolized-global-health2

Kdo je Bill Gates a jaká je jeho role v globálním zdravotnictví a v současné pandemii koronaviru?
3 Komentářů k Jak Bill Gates zmonopolizoval globální zdravotnictví (část 1/4)

 1. karel napsal:

  Kurevská sviňa obecná......

  • .lak napsal:

   Sdílím. :lol:
   Z ae

   https://aeronet.cz/news/alexeje-navalneho-po-celou-dobu-jeho-cesty-po-sibiri-doprovazela-zahadna-zena-z-velke-britanie-ktera-po-jeho-otrave-zmizela-a-odletela-do-nemecka-tak-rychle-ze-ji-rusti-vysetrovatele-ani-nestihli/
   Lenka
   Já se taky očkovat nenechám, ostatně jsem nepotkala člověka, který by řekl, že on ano. Takže bude zajímavé, jak se to bude vyvíjet dál. Jestli je vnutí vystrašeným důchodcům pod pohrůžkou vystěhování z domovů důchodců a mentálně postiženým, tak by mě ta zrůdnost nepřekvapila. A ještě k těm ruským vakcínám: rozbor asi nikdo z nás nedělal, víme jen to, co o nich někdo, koho neznáme a jeho úmysly už vůbec ne, řekl nebo napsal. Vakcíny se stejně budou opakovat a jejich složení můžou v budoucnu přizpůsobovat jak budou chtít a potřebovat. Pamatujme si slova dr. Pekové, která ten vir zkoumala, že očkování proti němu je nemožné. Takže k čertu s vakcínama, byť třeba přímo z Kremlu..

   4OdpovězZář 12, 2020 0:55
   .lak
   Návštěvník
   .lak
   Tam směle odhadují homeopatické /informační/ působení na obří komplex imunitního systému jak se s toxicitou nápovědou imunitnímu systému vypořádat.

   0OdpovězUpravZář 12, 2020 8:10
   .lak
   Návštěvník
   .lak
   Podstatne bude že jedete a patrně většina je zavedena na slepou kolej neméně zaslepenými kabinetníky navíc s agendou která je patrně konspirační ale u nich víme s papenhaimskými svoje jejich tanečků svatého víta, jako brutopýra = ken oši. Exhibicionismu zduřelého píp.

   Protože u nich platí nádeníků přání je otcem myšlenky a přizpůsobuj tomu testy na dvě věci.

   Logiku mi dává že tkz. viry jsou odpadní produkty narušeného metabolismu otravou a jsou to tříštěné buňky sajrajtem a tedy rozsáhlou zprávu plnou odporných obratů a definic jsem nezkopíroval ale bylo to tak s povědomím lékařství asi jako by mluvil na pojetí lékařů jak na ranhojiče a lektvaristy v 10. století s čeho by stejně byli mimoni a perplex. :-)) A samozřejmě na kacířství pracují generace zavedených rádoby vzdělanými hotentoty nádenických memorování a slabikáři bez pojmových a rozvinutých tvarů sdělení spojenou nádobou s chápáním. Jasně že lékařské znalosti nedáme ale systémově analyzovat “o co gou tu umí mnoho diskutérů kromě ken noše stále trénujícího skoky na znak z višně a pobratima administrátora také rádoby mistrných poprcávání takřka nulových hodnot sdělení memory. Ovšem v jejich praktikách je to o nevětrném chlívě zcákaných hormony, ichtylů.

   0OdpovězUpravZář 12, 2020 8:03

 2. alfons napsal:

  alert('a')

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!