P.C.Roberts: Spojeným státům a jejich ústavě zbývají už jen dva měsíce

mattis-and-dunfordBob Woodward píše, že Trumpův ministr obrany generál James Mattis hovořil s ředitelem Národní zpravodajské agentury (NSA), o potřebě zbavit prezidenta úřadu. Generál Mattis řekl, že Trump je „nebezpečný. Je nekompetentní“. Je to totéž, co generálové a CIA říkali o prezidentu Johnu F. Kennedyovi.

Když generálové a CIA řeknou, že prezident je nebezpečný a nekompetentní, míní tím, že je nebezpečný pro jejich rozpočet. Slovem „nekompetentní“ míní to, že není studenoválečníkem, který bude až do obludnosti zveličovat nepřátelé Ameriky s cílem udržet tok peněz do vojenskobezpečnostního rozpočtu. Tím, že tito lidé slouží dodavatelům zbraní místo toho, aby sloužili své vlasti, končí svou kariéru jako lidé velmi bohatí.

Oba Kennedyové i Trump chtěli normalizovat vztahy s Ruskem a přivést ze svévolně vyvolaných válek v zámoří americké vojáky zpět domů.

Bratry Kennedyovy zabili, aby je zastavili.

Aby zastavili Trumpa, zkonstruovali Russiagate, impeachgate a řadu dalších divokých a nepodložených obvinění. A presstitutky tato obvinění opakovaly, jako by šlo o svatou pravdu, a žádné z těchto falešných obvinění nikdy nevyšetřily.

Tyto pokusy odstranit Trumpa k úspěchu nevedly. Poté, co v řadě zemí vyvolali barevné revoluce, v nichž byly svrženy cizí vlády, pozornost se nyní přenáší na Trumpa. A listopadové volby nebudou volbami. Bude to barevná revoluce“

V procesu zániku naší země jsme dospěli k bodu, kdy prostá prohlášení a zřejmé pravdy se stávají neuvěřitelnými. Jak dokazuje řada pečlivě zdokumentovaných knih, jsou americká média už od roku 1950 řízena a kontrolována CIA. Takže tato média už nepřinášejí novinky a zprávy, přinášejí vysvětlení těchto zpráv a události, jak je podává Hluboký stát. Což zaručuje, že skutečné zprávy a události zvolenou agendu nenaruší.

Německý novinář Udo Ulfkotte napsal knihu Koupení žurnalisté, v níž dokazuje, že CIA kontroluje a řídí i tisk evropský.

Pro vysvětlení: Existují dvě organizace CIA. Jednou je agentura, která kontroluje světové události a snaží se tvůrcům politiky poskytovat více či méně přesné informace. Organizací druhou je pak ta, která má na starosti operace skryté. Ta popravuje lidi, včetně amerického prezidenta, a svrhává nespolupracující cizí vlády. Prezident Truman poté, co opustil svůj úřad prohlásil, že udělal velkou chybu, když když toto oddělení CIA pro skryté operace povolil. A dodal že šlo vlastně o druhou vládu, která ovšem nebyla nikomu zodpovědná.

Prezident Eisenhower s tímto názorem souhlasil a ve svém posledním projevu k americkému lidu varoval před rostoucí a nezodpovědnou mocí vojenskobezpečnostního komplexu.

Prezident Kennedy si tuto hrozbu uvědomoval a řekl, že „rozbije CIA na tisíc kousků“. Než tak ale mohl udělat, byl zavražděn.

Pro CIA by bylo hračkou zbavit se Trumpa, ale „osamělý zabiják“ byl použit už příliš často na to, aby v něj ještě někdo věřil. Jeví se tedy schůdnějším s dopomocí falešných obvinění, která CIA rozšíří do amerických i evropských médií, svrhnout Trumpovo znovuzvolení prezidentem. Nu a poté, co se tak stane, využije se Antify, hnutí Na životě černých záleží a presstitutek k podnícení rasové války. CIA pak do nastálé vřavy vjede na bílém koni a lidé se jí podrobí.

Velmi málo lidí takovémuto scénáři uvěří, dokud se nestane skutečností.

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2020/09/10/the-united-states-its-constitution-have-two-months-left/
3 Komentářů k P.C.Roberts: Spojeným státům a jejich ústavě zbývají už jen dva měsíce

 1. kolkobudeszit Dejiny sa opakujú aj revolúcia v Rusku bola utajená genocída napsal:

  Možno si Američania tiež užijú svoju -"VOSR". Mnohí ste žili s odkazom VOSR - "Veľkou októbrovou socialistickou revolúciou" najlepšie roky života, ale i tak ani učitelia nepoznali pravdu a tak učili lži.
  Židobolševici (teda paralela k "to druhé CIA")-tak ich nazývali emigranti z Ruska do Ameriky, vyvraždili v novembri 1917 milióny ľudí v Petrohrade a v Moskve. Elitu, štátnu správu, profesorov, učiteľov, ženy, deti všetkých. A tým sa stalo Rusko neriadeným. Nie je pravda, že židoboľševici boli konceptuálne schopní a tak ich menšina vedela nahradiť váčšinu zastúpenú v Dočasnej vláde. Boli to obyčajní podlí vrahovia civilného obyvateľstva, zločinci! Vyvraždili oponentov a uchvátili moc. Práva táto genocída spôsobila, že západné mocnosti si boli isté, že teraz bude z Ruska len surovinový prívesok. Podcenili ruskí národ. A až potom už bez dorevolučnej ruskej elity si samotní prostí ľudia tí praví ruskí „boľševici“ oni si vybojovali Rusko a eliminovali s časti ciele Trockistov. Preto sa zlievajú pojmy židobolševik=Trockista a ruskí bolševik=vlastenec. Treba poznať túto pravdu!
  John Reed v knihe „10 dní, ktoré otriasli svetom“ popísal tieto deje, ale z pôvodných kníh zostalo málo. Všetko potom židobolševici prepisovali pod jeho menom. On napísal pravdu, za šírenie ktorej hrozilo 10 rokov v gulagu ...
  Петроград без людей в париод с 1917 по 1921 годы. Зачистка мировых элит https://www.youtube.com/watch?v=V-R-XYHEQeM

 2. Ctenar napsal:

  Myslim,ze pokud by byla moznost Trumpa odstranit i osamelym strelcem,tak to udelaji. Proc by ne? Sestrelit ikonu a hlavu,ktera to vsechno ztmeluje. Mozna by nastal chaos a demonstrace,ale to je to na co cekaji. A pak to silou uklidnit.
  Jenze oni nemaji šanci to udelat. V jejich radach jsou trumpovci a ti to zavcas predaji dal a podniknou se protiopatreni. Robertsi,jsou to jenom řečičky od tebe. Asi jsi to cele nepochopil. Je vubec nezajima nazor lidi. Nasilna smrt Trumpa i zastrelenim osamelym strelcem by jim jen nahrala do karet. Tech pokusu Trumpa odstranit uz bylo totiz nekolik. Robertsi,jsi naprogramovany nastroj tech špatnych. I to vyjde brzy najevo.

  • proud napsal:

   Mozna je,mozna neni,nevim,a je mi to jedno,protoze na nem nezalezi vic jak na kazdym jednom z nas jak si to v hlave dokaze srovnat. Nejlip si to srovnaji ti kdo ji sami pouzivaji a neprebiraji "tlusty knihy",tedy to co jim kdekdo nakvaka za penize nekoho dalsiho,jak to uz tak z 99.99% bejva,bylo,je a bude,dokud lidi co prave vlastni hlavu pouzivaji nereknou svoje velky A DOST! Kdo totiz pouziva vlastni hlavu,pouziva zakonite taky intuici a Silu(energii Universa) a tim je nekde uplne jinde a kecy ho neberou!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!