Dvě dobré zprávy

2020-05-22t000000z_1_200605-225218_onzTýkají se každého z nás, protože hlásí pokrok v boji s Covidem-19. Měly by být na všech prvních stránkách novin a mluvící hlavy v televize by měly o nich pět laudamus. Proč se tak neděje?

1)

Americký imunolog Dr. Anthony Fauci, který s podporou Big Pharma sedí jako žába na prameni v křesle ředitele Národního institutu pro alergie a infekční nemoci pomalu čtyřicet let, se před časem uřekl, že sní vlastní klobouk, když Rusové budou mít vakcínu proti conoraviru první. Ať si nechá chutnat, protože britský lékařský časopis Lancet před několika dny oznámil, že ověřovací zkoušky potvrdily účinnost očkovací látky nazvané Sputnik V podle první ruské družice, které otevřela lidem cestu do kosmu.

Zpráva, kterou skupina dvaceti čtyř vědců z nejrůznějších oborů pověřených, aby se podívali Sputniku na ledví, má název pro zasvěcence na pěti řádcích, ale nenechal jsem odradit (1).Už jsem rozlouskl jiné rébusy. Na konci druhé stránky se mé rozhodnutí začalo hroutit. Čím dál víc jsem se cítil intelektuálně umenšený, bolestně jsem si uvědomoval, že k pochopení mi chybí doktorát z virologie, infektologie a medicíny. Přiznávám se a kaji, že na sedmé stránce jsem to vzdal.

Nicméně jsem se poučil, že ruská vakcinační škola používá model tzv. přímé imunizace, kdy do těla očkovaných osob jsou vpichovány aktivní a neoslabené části virů, ovšem s geneticky zkrácenou životností pro množení. Lidé po očkování onemocní, prodělají mírnou nemoc, protože deaktivované viry se nemohou v těle přemnožit do takové míry, aby propukla těžká forma nemoci. Jedná se tedy o tzv. příznakové očkování, tedy takový způsob očkování, kdy člověk prodělá příznaky nemoci, tělo začne s virem zápasit a vytvoří si protilátky.

Zalistoval jsem na konec k několika odstavcům pod titulkem Conclusions. Závěr zprávy převedený do srozumitelné řeči zní:

Sputnik V, vyvinutá Gameljovým výzkumným centrem, je bezpečná vakcína, která byla dobře snášená dospělými dobrovolníky, vyvolala u nich silnou odezvu buněčné imunity a vytvořila u všech testovaných protilátky.

Toto zjištění jednoho z nejstarších renomovaných medicínských magazínů je pečeť legitimnosti výsledků ruského výzkumu a zároveň dokazuje, že předběžný skepticismus v západních zemích o účinnosti vakcíny byl předčasný a neodůvodněný. Ale také nebrání západním prodejným sdělovacím prostředkům, aby prudkou palbou ze všech hlavní se nesnažily Sputnik V sestřelit. Naši si také vystřelili: „Ruská vakcína je hazard, v Evropě ji neschválí“, napsal redaktor Idnes. „Ruská vakcína? Neetický hazard“, vypálil jeho kolega z Novinek.

Ruští představitelé vydali prohlášení, že Sputnik V bude vypuštěn nejpozději v říjnu a bude cenově přístupný i chudým zemím.

Prezident Donald Trump dělá vše pro to, aby USA dohnaly Rusko s co nejmenším zpožděním. Vsází na očkovací látku z Bill Gatesovy laboratoře Moderna, financované agenturou americké armády DARPAz rozpočtu Pentagonu a z grantů nadace manželů Gatesových. Laboratoř navíc úzce spolupracuje se třemi největšími výrobci vakcín v USA, koncerny MERX, AstraZeneca a Vertex.

Jde o první syntetickou geneticky upravenou vakcínu na světě, která v lidském těle bude sama vyrábět virové proteiny Covid-19, ale bez schopnosti množit se, čímž se má aktivovat imunitní odezva. Vakcína ale může obsahovat i jiné skryté genetické informace a začít podle nich vyrábět naprosto nepředvídatelné proteiny v těle, načež může dojít ke vzniku dosud neznámých a lidstvu zcela cizích, zmutovaných virů a bakterií, které mohou vést ke vzniku nezničitelných organismů v lidském těle.

Vakcína z Gatesovy laboratoře byla v poslední fázi zkoušek, když byly zkoušky dočasně přerušeny. Důvod nebyl udán, ale podle New York Times se měl v klinické skupině dobrovolníků ve věku 35 až 45 let objevit znepokojivý případ zánětu míchy. Výrobce to popřel, aniž uvedl nějaký jiný důvod pauzy. Něco se nám tutlá? Nebo někdo šlápl na brzdu, aby vakcína byla k mání až po prezidentských volbách?

2)

Druhá dobrá zpráva se týká Hydroxychloroquinu. Tento lék se stal jablkem sváru mezi virology a lékaři. Pro jedny, v čele s Dr. Faucim, je pro léčbu Covidu-19 nevhodný, když ne nebezpečný. Pro nejlepšího francouzského infektologa Profesora Didiera Roulta pravý opak je pravdou.

Minulý týden byl na Twitteru uveřejněn graf založený na všech informacích, co známe o Covidu-19, který srovnává případy úmrtí v jednotlivých zemích (CFR) s použitím Hydroxychloroquinu (HCQ). Všimněte si obrovského rozdílu mezi červenou a zelenou skupinou.

hydro

V červené skupině jsou země, kde se HCQ nepoužívá a úmrtnost je vysoká. Mezi nimi je Itálie, Belgie, Francie, Anglie, Holandsko. Žlutá skupina zahrnuje země s částečným použitím HCQ , například Polsko, Česko, Švýcarsko. V zelené skupině plným zasazením HCQ a nejnižší úmrtností jsou Rusko, Chile, Jižní Korea, Bělorusko, Turecko a řada dalších zemí.(2)

Necháte se otestovat, a když jste pozitivní, vezmete si lék, který zabírá. V čem je problém?“, říká Profesor Didier Raoult, papež francouzských infektologů, který vsází celou svou vědeckou pověst na chlorochine a hydroxychlorochin, který je u nás prodáván pod názvem Plaquenil. Profesor Raoult je ředitelem Univerzitního nemocničního institutu v Marseilli (IHU), a významný mezinárodně uznávaný vědec v oblasti infekčních onemocnění.

V IHU bylo podle poslední statistiky testováno 16.470 pacientů a z toho 1.988 pozitivně. Byli léčeni zavedeným a oficiálně schváleným způsobem a 13 z nich zemřelo.

Skupině 1.003 nakažených pacientů Profesor Raoult dával po šest dnů 600 mg hydroxychlorochinu, o něco slabšího derivátu chlorochinu, spolu s 250mg azitromycinu (AZM). Kromě jedné osmdesát šest let staré ženy se všichni ostatní uzdravili.

Americký epidemiolog Profesor Dr. Harvey Rich v rozhovoru s televizí Fox News řekl, že podle jeho propočtů hydroxychloroquine by mohl v USA zachránit nejméně sto tisíc životů, kdyby byl podáván všem lidem onemocnělým Coviodem-19.

Dodejme, že cena léků pro jednoho pacienta v domácím léčení kombinací HCQ a AZM v stojí v Americe 20 dolarů, kdežto nemocniční léčba Covidu tam přijde na 35.000 dolarů. Zhruba 44 milionů Američanů nemá zdravotní pojištění, dalších 38 milionů má jen částečné krytí, asi 15 milionů ilegálních přistěhovalců žádné. Sedm z deseti Američanů nemá našetřeno tisíc dolarů na nečekané výdaje, včetně zdravotních.

Je velice politováníhodné a smutné, že proti takové účinné a osvědčené léčbě je vedena propagandistická válka, která není založená na vědeckých skutečnostech,“ zdůraznil Profesor Rich.

Dobré zprávy jsou v dnešní době senzací, tak jsou vzácné. Proč se nic pořádného o nich nedočteme v novinách samozvaného hlavního proudu? Proč se o nich nedebatuje ve veřejné televizi? Kdo a proč nám je chce utajit?

Elementární, milý Watsone,“ jak by řekl slavný detektiv Sherlock Holmes.

Zdroje:
(1) Lancet: Safety and immunogencity of an rAd 26 and rAD5 vector-based heterologus…..Covid -19 vakcine in two formulations from Russia
(2) Zerohedge: The only chart you need to see, by Tyler Durden
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!