P.C.Roberts: Americká barevná revoluce

190509-tomasky-trump-2020-tease_kwnd2rNasbíral jsem už dost důkazů o tom, že vojenskobezpečnostní komplex s využtím médií a Demokratů zamýšlí proměnit listopadové volby na barevnou revoluci. CIA je v organizování barevných revolucí velezkušená a v řadě zemí, jejichž vlády nebyly CIA po chuti, je už s úspěchem provedla. Jak už jsme se z denunciací dřívějšího ředitele CIA Brennana na prezidenta Trumpa dozvěděli, ani Trump CIA nevyhovuje, a z jejího hlediska se prakticky v ničem neliší od Hugo Chavese, Nicolase Madura , Charlese de Gaulla, Evo Moralese Viktora Janukovyče a dalších.

Russiagate byl puč, který se nepovedl, stejně tak, jako se nepovedl následující impeachgate. A v očekávání Trumpova znovuzvolení Trumpa prezidentem, které byTrumpovi umožnilo udeřit proti zrádcům větší silou než dosud, se Hluboký stát rozhodl odtrhnout ho od moci barevnou revolucí.

Důkazů o ní přinášejí média CNN. MSNBC, New York Times, NPR, Washington Post a početné internetové weby, skrze něž Hluboký stát své poslání uskutečňuje, nespočetné množství. A všechny se shodují v tom, že Trump po své porážce v listopadových volbách buď odmítne Oválnou pracovnu Bílého domu opustit, nebo ukradne volby a bude tedy muset být z obou těchto důvodů z úřadu vyhnán.

Od čtenářů v Británii a Evropě přichází řada mailů, oznamujících, že jak britská tak evropská média už teď dělají vše pro to, aby barevná revoluce proti Trumpovi byla jejich čtenáři a posluchači s pochopením přijata. Za hotovou věc se zde vydává to, že Trump nemůže své znovuzvolení vyhrát, protože je Putinův agent, zneužívá pravomoc svého úřadu, reprezentuje rasistické ubožáky (deplorables), je na ženské (někam jim sahá), je zodpovědný za to, že v USA se Covidem nakazilo či zemřelo nejvíc lidí na světě, nepodporuje NATO, je outsider, není členem establishmentu a není prostě takový, jako jsme my. Má oranžové vlasy a oranžová barva je považovaná za barvu lidí nižší třídy.

Scénáře, které je k uskutečnění barevné revoluce a k vyhnání Trumpa z úřadu třeba naplnit, jsou dle amerických, britských a evropských médií tyto:

a) Trump prohraje volby, odmítne opustit úřad a musí být z něj vypuzen, nebo je s demokracií konec.

b) Trump vyhraje volby s využitím podvodu a musí být z úřadu vypuzen, jinak je s demokracií konec.

Takže: Trump může volby jedině prohrát, nebo je ukrást. Jiná možnost je předem vyloučena.

V momentu, kdy bude vyhlášeno Trumpovo volební vítězství, budou do ulic amerických měst vypuštěny už z dřívějších nepokojů vytrénované bandy Antify a hnutí Na životech černých záleží (BLM). Načež média lidem vysvětlí, že násilí je tentokrát k osvobození od tyrana skutečně zapotřebí.

Trump, izolován ve své vlastní vládě, která nedokázala vznést obžaloby proti Obamovu režimu, bude odříznut od twitteru, facebooku a od všech tištěných a televizních médií, a svět uslyší, že Trump volby prohrál a musí jít, nebo volby vyhrál podvodem a musí jít. A izolovaný Trump nebude mít možnost tyto lži vyvrátit.

Slabomyslní a vůle zbavení republikáni se zhroutí. Nejsou to lidé schopní boje..Věří totiž tomu, že znevažovat vojenskobezpečnostní komplex je nevlastenecké. Takže budou jen sedět a zírat.

CIA, Národní nadace pro demokracii, Rádio svoboda a další instituce využily až dosud barevné revoluce proti všem, kteří se postavili do cesty amerického národně bezpečnostního státu. A přežil jen Maduro. Zatím.

Tajná služba spolupracovala s CIA a Spojenými náčelníky štábů při zavraždění prezidenta Kennedyho. A co učiní znovuzvolený prezident Trump, až tato tajná služba odmítne zahnat Antifu a BLM poté, co tyto prolomí bezpečnostní mechanizmy Bílého domu? Není totiž žádná pochybnost o tom, že CIA do tajné služby už dávno vrostla. Jak jinak by mohl být prezident Kennedy zavražděn?

Americká demokracie stojí na hraně svého trvalého konce a média jsou připravena zvěstovat tento konec Americe i světu jako úspěšné svržení vlády tyrana.

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2020/09/12/americas-color-revolution/
2 Komentářů k P.C.Roberts: Americká barevná revoluce

  1. Jan napsal:

    Zapomina se na neomarxisty, mlade intelektualy, kteri chteji VRSR, kterou ovsem ani Trump nechce. To by mohl byt jeho konec.
    Na rozdil od VRSR v Rusku nenechaji se Americane terorizovat, protoze vlastni zbrane. Rusove ty zbrane nemeli, proto je Trockiste mohli hromadne likvidovat. Jejich odzbrojeni Obamou melo sance na terorizovani obyvatelstva umoznit a prosadit chazarske plany. Bude zajimave, co se za dva mesice stane.
    Trump je rozporuplna osobnost a dosud plni chazarskou agendu az na male vyjimky. Vi, co si muze jeste dovolit. Je sam, ma malou podporu mezi politiky. Jeho nepratele v Deep Statu maji mnohem vic penez a ty urci, kdo vyhraje. Nevypada to dobre pro USA ani pro svet.

  2. argentaurum napsal:

    Celý problém s elitou USA nastal vtedy,keď sa im podhodil celý Sovietsky výbor k nohám a v 90-tych rokoch vydal Rusko a celý východný blok megalomanským psychopatom v USA,ktorí stratili rešpekt k Rusku ako k súperiacej veľmoci.Akonáhle stratili rešpekt,stratili aj zvyšky rozvahy a zdravej logiky.Dnes USA konajú tak ako konajú,kedže získali pocit,že keď dostali na kolená kolos ZSSR,tak dostanú na kolená aj Rusko,veď tam konieckoncov majú výdatných pomáhačov v podobe ruskej oligarchie,čo sú do jedného gangstri a zlodeji,ktorí sa boja,že im tie majetky raz Rusko znárodní.Nazvime veci pravým menom.GP však USa nedovolí vojnu,ani menšiu vojničku,totiž hrozba použitia termonukleárnych zbraní by znamenala koniec nielen USA a Ruska,ale aj života na planéte zem.Teda výhra Trumpa sa udeje,aj keby elita USA tancovala na satanských omšiach od rána do večera.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!