Pryč s Big Pharma, Go home, Bill

vakcina-obrnaVakcína, která vyvolává nemoc, co měla zničit.

Měl by to být největší skandál veřejného zdravotnictví, ale dostává se mu malé pozornosti, hlavně proto, že jsou v něm namočeni významní boháči a vedení Světové zdravotnické organizace (WHO).

Oč jde?

V úterý 25. srpna WHO oznámila, že se podařilo vyhladit v celé Africe dětskou obrnu, která předtím paralyzovala každý rok tisíce afrických dětí.

Je to neuvěřitelný a dojímavý den“, prohlásil generální ředitel WTO Tedros Adhanom Ghebreyesus,, který v minulosti pracoval pro Billa Gatse. Bill ho trumfnul: „Opravdu historická událost“ řekl.

Halelujá!!

O tři dny později světové tiskové agentury přinesly dementi.

Víc jak tucet afrických zemí v současné době bojuje s prudkým výskytem viru způsobujícího dětskou obrnu, mezi nimiž je Kongo, Angola, Niger, Súdán, Čadská republika a Zambie“, hlásila francouzská tisková kancelář AFP.

Ouch!!!

Zanedlouho poté přišlo ze ženevského sídla WHO přiznání, ano, riziko onemocnění je vysoké v celé střední Africe a Rohu Afriky.

Dnes už se hovoří o epidemii ústy podávanou vakcínou, kterou africkému obyvatelstvu vnutilo konsorcium s ušlechtile znějícím názvem Globální iniciativa pro vyhlazení dětské obrny (GPE), kterou založili a financují Bill a Melinda Gatesovi.

Skutečnost, že WHO byla nucena přiznat, byť napůl úst, že obrovská a nákladná očkovací akce vyvolává nemoc, kterou měla zničit, je šokující. Ale co ještě více překvapuje je, že to není první případ.

V Asii WHO a Big Pharma bojovaly spolu s Bill Gatesem proti dětské obrně po třicet let, tažení stálo 16 miliard, aby se nakonec zjistilo, že vakcíny podpořily výskyt této smrtelné choroby v řadě zemí, jmenovitě Afghánistánu a Pákistánu, odkud se dostala do Iránu.

Loni etiopská vláda nařídila zničit 57.000 ampulek s očkovací látkou podávanou ústy stejného typu jako v Asii po té, co v zemi vznikla nová ohniska obrny, a poručila týmu lékařů WHO a Gatesových odborníků sbalit kufry.

Není od věci poznamenat, USA vsází na očkovací látku proti Covidu-19 z laboratoře Moderna, financované agenturou americké armády DARPAz rozpočtu Pentagonu a z grantů nadace manželů Gatesových. Závěrečná etapa zkoušek vakcíny musela být dočasně přerušena pro neočekávané vedlejší účinky na jednom z pokusných dobrovolníků. Sám

Bill Gates připouští, že při použití jakékoli vakcíny proti Covid-19 by 700.000 Američanů mohlo utrpět vedlejší účinky.

Ponaučení netřeba, byla by to urážka selského rozumu čtenářů.

Prezident Donald Trump přetnul penězovod z Ameriky do WHO z jiných důvodu nežli je skandál o němž mluvíme. Nicméně dává špatný příklad pro země, kterým se hrubě nelíbí, že WHO zanáší s Big Pharma a s Bill Gatesem, který chce kontrolovat zdraví, aby kontroloval lidstvo.

Známá pařížská bordeldáma nesmírně zbohatla, protože se držela zásady, že když kšeft nešel, nezbourala nevěstinec, ale vyměnila nevěstky. Něco podobného by se mělo udělat se Světovou zdravotnickou organizací: nebourat ji, ale vyměnit vedení a na jejím ženevském sídle vyvěsit tabule s nápisy DOWN WITH BIG PHARMA a GO HOME, BILL.
3 Komentářů k Pryč s Big Pharma, Go home, Bill

 1. Maroš napsal:

  Not Go Home! Go Hell Debill Gates!!!

  Taliani vykonávajú na úrovni PARLAMENTU kroky smerom k…
  Italian Government call for arrest of Bill Gates
  https://www.youtube.com/watch?v=m7Wt-ttqg5Q

  To, že slovenský väčšinový liberálno-fašistický parlament sa nezhodne na takomto spoločnom podaní je mi jasné, avšak kotlebovci ako parlamentná strana, sudca Harabín a jeho brigáda, sudcu Radačovského brigáda právnikov a ďalší – majú dostatok prostriedkov a právnych skúseností na takéto podanie. Ak nie – nemajú čo robiť v pronárodnej politike a v ich vysnívaných štátnych funkciách – že – pani konzultantka práva na Infovojne- pani Laššáková! Slovenskí „chartisti“ – tfuj tajbl!
  Zavádzate, zavádzate, zavádzate!

  „Medzinárodný trestný súd (MTS) (po anglicky International Criminal Court (ICC), po francúzsky Cour Pénale Internationale (CPI)) je prvý stály trestný tribunál príslušný na stíhanie genocídy, zločinov proti ľudskosti, vojnových zločinov a zločinov agresie. Bol vytvorený v roku 1998 tzv. Rímskym štatútom. Sídlo má v holandskom Haagu.“

  Súčasní sudcovia
  Philippe KIRSCH, Kanada
  Akua KUENYEHIA, Ghana
  René BLATTMANN, Bolívia
  Karl T. HUDSON-PHILLIPS, Trinidad a Tobago – rezignoval
  Claude JORDA, Francúzsko – rezignoval
  Georghios M. PIKIS, Cyprus
  Elizabeth ODIO Benito, Kostarika
  Navanethem PILLAY, JAR
  Sang-Hyun SONG, Kórejská republika
  Hans-Peter KAUL, Nemecko
  Mauro POLITI, Taliansko
  Maureen Harding CLARK, Írsko – rezignovala
  Erkki KOURULA, Fínsko
  Fatoumata Dembele DIARRA, Mali
  Anita UŠACKA, Lotyšsko
  Sir Adrian FULFORD, Spojené kráľovstvo
  Sylvia STEINER, Brazília
  Ekaterina TRENDAFILOVA, Bulharsko
  https://sk.wikipedia.org/wiki/Medzin%C3%A1rodn%C3%BD_trestn%C3%BD_s%C3%BAd

 2. proud napsal:

  Je to prosty,dokud to bude o skupinach a jednotlivcich jako o takzvanejch a pouze a jenom TAK ZVANEJCH zastupitelich,tedy prodejnejch devkach at uz z lasky k majetkum nebo z donuceni,nemuze se nic zmenit,principialne nemuze!!! A je uplne jedno o cem to je,protoze se nedovoli dit nic jinyho nez co chteji ti nejmocnejsi sveta,paklize to nevadi tomu nejvyssimu z nich,Znamena to tedy ze to o obycejnym cloveku nikdy ani nemuze bejt a jen blba ovce s rouskou na ksichte si muze myslet cokoliv jinyho!!! To vsechno do ty doby nez se vzdelame a vychovame a prijdeme na to,ze nepotrebujeme vlady a zastupitele,ale pouhy radce a vy-ko-na-va-te-le nasi vule, jako pouhy nase zamestnance,delajici pouze to co je vyjadreny nasi skutecnou vetsinou vsech lidi naroda,kazdyho jednoho,v referendech!

 3. proud napsal:

  A mimo jine...........nikdy nebude spravne potrestanej ten,komu neurcej tresty primo jejich obeti,nebo pozustali po obetech.Je treba vratit zpatky takzvany "kopny pravo" nad kterym bude bdit a garantovat ho "statni"moc,tedy ta prava statni-tedy narodni moc! Pak rapidne ubyde kriminalniku az budou chcipat nejhnusnejsima moznejma zpusobama,nebo se udrou,a zadny nicnedelani v kriminale s jistou teplou posteli a papanim! Nepotrebujeme soudce,potrebujeme jen ty kdo vinika usvedcej a chytej a predaj k vykonu kopnyho prava.Soudce nahradej obeti a budou-li chtit,pak i katy!!! Tim skonci ono soucasny pestovani si kriminalniku a vlada kmotru!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!