COVID A VOLBY

editor-21-194-cs_1Není dne, kdy by se na nás z medií nevalily strašící zprávy týkající se covidu. Covid je především nástrojem na přeformátování světa, ale je to nástroj využívaný nejen globálními elitami, ale i neokony, podpindosníky. Dost se to projevuje v našem prostředí právě teď před volbami. Podle toho, jak se kdo vyjadřuje, lze poznat, kam ho zařadit.
Víte, kdy se objevil největší "nárůst" počtu nakažených? Poté, co prezident Zeman vystoupil poprvé po operaci na televizních obrazovkách, vystoupil bez roušky a varoval před koronavirovou panikou. Poté, co Babiš řekl: "Přestaňme se konečně strašit koronavirem" a natočil jedenáctiminutové !!! ( je zřejmé, za koho mluví ) video, kde přiznal dvě podstatné informace: covid mutuje a tím i slábne. A hlavní ohroženou skupinou jsou lidé s další zdravotní zátěží a ti, kteří se sami postupně zabíjejí. Podle něj mají ti lidé, kteří mají nějaké symptomy, nejprve volat praktickým lékařům a ti rozhodnou, zda je pošlou na test. To bylo 6.9.


Poté česká pobočka Světové zdravotnické organizace (WHO) označila situaci v ČR za znepokojivou a varovala před záměrem odklonit se od trasování veškerých kontaktů nakažených koronavirem. Babiš organizaci vyzval, aby mlčela.

Pamatujete, jak Trump kritizoval WHO? "Zbabrali jste to", říkal Trump na adresu WHO a poté přikázal své administrativě, aby dočasně přerušila financování WHO. Tato organizace je prolezlá loutkami napojenými na klany kolem Billa Gatese. Předsedou WHO je od. r. 2017 Etiopan Tedros Ghebreyesus a jeho jmenování na nejvyšší pozici v organizaci bylo kontroverzní vzhledem k tomu, že během své původní role jako etiopský ministr zdravotnictví byl obviněn za utajení třech velkých epidemií. Největším dárcem WHO je Nadace Billa a Melindy Gatesových. Existuje organizace Rada pro globální připravenost. Tato organizace je součástí Světové zdravotnické organizace a v této radě zasedá dr. Elias z Gatesovy nadace, a Anthony Fauci z NIAID.

Tito dva jedinci a ředitel Centra pro kontrolu nemocí v Číně přišli s doporučením, které říká, že do ZÁŘÍ 2020 je třeba dokončit dvě globální přípravná cvičení pro případ pandemie.

Podle dokumentu PL@ND£MIE – INDOKTRINACE se zakladatel Facebooku zavázal WHO, že budou odstraňovat nepravdivá tvrzení ohledně covidu. http://www.otevrisvoumysl.cz/dokument-co-nechteji-abyste-videli-2-cast/
Obrovský "nárůst" počtu nakažených u nás se objevil 8.9. a od té doby to stále stoupá ( asi náhoda ) https://onemocneni-aktualne.mzcr.cz/covid-19

Babiš se Zemanem si svými vyjádřeními dovolili nehrát jejich hru.

Jaká byla vyjádření dalších politiků:

- Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (ANO) : "Samoplátci by měli pečlivě zvážit, zda na test jít či nejít". Za tento výrok se do něj ostře pustila opozice. Jde také o celkem velké peníze: 20 tisíc testů denně vyjde na nějakých 35 milionů korun.

- Ředitel Fakultní nemocnice Motol Ludvík ( ČSSD ): „Čím víc testujete, tím víc nakažených nacházíte. Je to logické.
Tenhle virus má neskutečný marketing, nevidím důvod, aby média strašila lidi vývojem situace."

- Ministr zahraničí Petříček: "Musíme si přiznat, že jsme rizikoví. Ministrům jiných států se nedivím."
Opozice vyzývala k návratu krizového štábu. K tomu se vyjádřil Babiš: "Stále se mluví o krizovém štábu, ale o tom hlavně mluví opozice proto, že v něm měla své zástupce a stále se chce k něčemu vyjadřovat.“

Milion chvilek pro demokracii: Důchodci, nechoďte volit! Ať vás neskolí COVID

„Milí důchodci, mám Vás rád, ale doporučuji Vám nechodit k říjnovým volbám kvůli Vaší bezpečnosti z důvodu výskytu Covid-19.“
Pod každým článkem o covidu jakoby se doslova hemžili trolové, kteří se snaží vyvolat maximální paniku.

Akcí, která měla vést k naštvání lidí, vyvolání napětí, byl celkem agresivní zákrok ze strany Městské ( zdůrazňuji Městské, která spadá pod město, čili pod Piráty, TOP09,.. ) policie proti člověku, který neměl roušku.

Většina lidí ale nerozlišuje, o jakou policii se jedná.

Janek Ledecký natočil video, kde sice ozvučuje informace o propojení farma byznysu s covidem, ale koho z celé situace u nás obviňuje ? Vládu. Říká: „Přestaňte nás strašit, přestaňte nesmyslně testovat lidi bez příznaků, místo toho nasměřujte prostředky těm, kteří jsou touto nemocí opravdu ohrožení“( Kdo rozděluje prostředky ? Vláda. ) Jaký je skutečný záměr jeho videa, je otázka. Ledecký se účastnil před pár lety sleziny u Krause v souvislosti se "strýčkem Bradym", kde byla celá "kavárna", kde útočili na Zemana.
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/prima-show-jana-krause-brady-herman.A161027_111103_domaci_ane?

Odvážné prohlášení udělal bývalý slovenský premiér Fico: "Pandemie je dobrá na to, aby malá skupina lidí získala kontrolu nad celým světem, pokud jde o informace. Mluví se o covidových úmrtí, ale Covid se používá jako důvod úmrtí, aby se zvětšoval strach. Strach je nejlepší způsob jak ovládat stát, celý svět."

Pokud si dovolil takové prohlášení, tak to už něco znamená. Globální elity sice chtějí využít covid na přestavbu světa, ale protože zdroje, které by se získaly z případného očkování, by posílily neokony, tak zároveň se dostávají na povrch informace o uměle vytvořeném viru a spojení s Nadací Gatesových. Jak ta přestavba dopadne, se neodvažuji odhadnout.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!