NĚKOLIK VĚT k C19

5eb34e2ca310a8b2fa4394f3Toto jsem napsal nedávno do jedné diskuze:
"Stejně je ten virus zajímavý. Klidně si vzal na prázdniny dovču, byť byli všude po ČR lidé v letoviscích doslova hlava na hlavě a dle tvrzení odborníků má pouze 14 dní inkubační dobu (takže by se musel projevit stovkami lidí v nemocnicích). A pak přišlo 1. září a hle, C19 se vrátil se vším všudy, nakažených jsou již tisíce denně, "odborníci" jsou "vyděšení", politici též...jen ti "ubožáci" lékaři, kteří vidí dopady C19 na lidský organizmus každý den v práci, jsou tak nějak v klidu a vyzívají k ukončení paniky... Prostě velice "zajímavý vir", vždy se objevuje a mizí, když se to tak nějak hodí. V USA "umírali lidé v nemocnicích na chodbách" a pak stačilo zakleknout jednoho pana Floyda a virus na týdny zcela zmizel. V momentě kdy protesty informačně vyčpěly prásk a zase tam mají pandemii... Zrovna když si politicky připojí Čína Hong Kong pod sebe a lidé začínají organizovat protesty, tak se právě z tohoto místa stalo "ohnisko pandemie C19 v Asii" a byl zákaz shromaždování lidí a jediné médium o tom nezapochybovalo. A zrovna když vrcholily protesty proti Netanjahuovi v Izraeli, tak se jim tam objevilo "ohnisko C19 na BV" a celá země byla uzavřena...prostě ten virus je velmi zajímavý."

Některým lidem navíc vůbec nenapadá plíce, ale mozek...a to tak silně, že najednou začali na slovo věřit stejným médiím a "elitám", které nás přesvědčovali o tom, že migranti vojenského věku jsou inženýři prchající před válkou a nebo ženy s dětmi...Jojo, časy se mění, jen lidé co byli hloupí i předtím to již odmítají zakrývat."

REÁLNÝ POHLED praktiků, ke kterým půjdete, když bude ohroženo vaše zdraví nebo život (citáty z posledních dní):

Mudr. Balík: "Testujeme tisíce lidí denně, stojí to tři čtvrtě miliardy měsíčně a výsledkem je 71 pacientů v těžkém stavu. U nás je jich šest, mají spoustu rizikových faktorů, říkám tomu intenzivní obezitologie... Chřipka dokáže být destruktivnější než koronavirus".

Profesor Jiří Beneš, přednosta Kliniky infekčních nemocí 3. LF UK v Nemocnici Na Bulovce: "Podle našich dosavadních epidemiologických údajů se koronavirus chová v podstatě stejně jako chřipka, dokonce možná mírněji"

Mudr. Pirk, přednosta kardiocentra IKEM: NA otázku, že někteří lidé promořování odmítají s tím, že po prodělání koronaviru protilátky nezůstanou dlouho v těle, takže by nám promořování nepomohlo, odpověděl: „To může říci jen nezasvěcený hlupák. Protilátky samozřejmě nezůstanou, když už člověk nemá infekci. Máme ale imunitu krátkodobou látkovou a buněčnou, která je dlouhodobá. Látková se objeví v okamžiku, kdy proděláváte infekci, nějakou dobu přetrvává, a pak vymizí. Proč by ji člověk dál produkoval, když mu nic není? T-lymfocyty už ale mají obtisknutou RNA viru či bakterie a když se znovu objeví, opět zprostředkují výrobu protilátek. Nechápu, proč tohle nikdo neřekne (!!!)“

Primářka Hana Roháčová, Klinika infekčních, parazitárních a tropických nemocí z Bulovky (nejedná se o přesnou citaci): "Obtíže pociťuje asi 10% nakažených. Úmrtnost je stále stejně nízká (max 1%, v reálu asi i méně). To má k nemoci, která údajně ohrožuje existenci lidstva, daleko..."

Toto jsou lidé, kteří viděli (pan doktor Pirk i prodělal) C19 přímo v akci a kdy vidí každý den v práci dopady této nové nemoci na lidský organismus.

Jakýsi lékař prý dokonce na otázku: Kdy si myslíte, že by pandemie mohla skončit? prý odpověděl: Nevím, já jsem lékař a nikoliv politik. A teď to porovnejte s tvrzeními šíleců typu Flégr, které byste ještě před pár týdny neznali (a potkat jej v noci na ulici, tak raději přejdete na druhý chodník) a kteří nikdy nevyléčili ani vlastního psa, ale mají potřebu šířit paniku. Pan Flégr je např. sluníčkář z demobloku a tudíž dělá vše proto, aby mohl zatopit Babišovi a mnozí vlastenci mu na tento evidentně předvolební boj skočili.

Takže jak píši již od začátku - celá akce C19 je hlavně "informační pandemií", která má za cíl zcela změnit strukturu řízení společnosti na celé planetě a to v ekonomickém, politickém, sociologickém a také ekologickém (radikální snížení spotřeby "vyspělých" států) měřítku. Je smutné, že tolik lidí na tento informační nástroj skočilo a dokonce vítá restrikce, které naši zemi gargantuovsky poškodí, hlavně ekonomicky, na mnoho let.
Co se vsadit, že už nikdo z vás, drazí čtenáři, nikdy nedostane chřipku? Ano, tu "běžnou" chřipku na kterou každý rok v naší krásné zemi zemře okolo 2000 lidí, což bylo všem vždy naprosto lhostejné, protože to nebylo informačně ozvučené, neb se to nepotřebovalo k řízení davu. A co je to dav? To jsou ti, co žijí podle tradic a rozhodují se podle "autorit", zatímco skutečný člověk vše posuzuje dle vlastního rozumu, intuice a svědomí. Nejstrašnější je, že to všem bylo lhostejné i v letech 95/96, kdy na chřipku v ČR údajně zemřelo až 12 000 lidí!!! Jenže když média nechtějí, tak se nic nedozvíte a když chtějí, tak mohou i z černošského recidivisty udělat svatého muže.

Proč jsem psal o té "sázce"? Protože myslet si, že se od této chvíle nikdy nenakazím C19 a budu se až do smrti chránit všemi možnými prostředky, abych to nedostal je úplně stejně směšné, jako si myslet, že se dokáži navždy ubránit chřipce. Nedokáži, ale až ji chytnu, tak si vybuduji lepší imunitu a příště (pokud nebudu oslaben něčím jiným) to zvládnu lépe.

Toto jsem napsal jednomu celkem známému pánovi, co je přesvědčen o tom, že je velký vlastenec a přitom jde na ruku lidem typu Flégr a nejen jim: "Je šílenství myslet si, že zlí netvoří zlo." Marcus Aurelius...Rozhodl jste se věřit lidem, kteří žijí z katastrofických scénářů a tuto svou chybu šíříte jako slovo Boží. Virulence se určuje podle schopnosti mikroba vyvolat onemocnění či v rámci něho usmrtit hostitele, zatímco osoby, kterým jste se rozhodl věřit (a jen na víru stavíte, nic jiného nemáte) počítají "virulenci" dle toho, kolik lidí má v sobě vir, aniž by řešili jestli jsou nemocní či ne. Je to vlastně poprvé v historii lidstva, kdy jsou objektivně zdraví lidé zahrnuti mezi nemocné, aby ti ostatní mohli být zahnáni do ohrady. Gratuluji vám ke skvělé "práci". Nejmenuje se náhodou vaše poslední kniha "Cesta z nevolnictví"? Je skvělé, když chcete ukazovat druhým cestu a sám jste ten, který je do toho nevolnictví žene.

A proč se to děje? Proč u nás? Jaký je pohled očima globální politiky?

Mnohokrát jsem již psal, že ČR a stát Izrael jsou spojeny pupeční šňůrou a tak když se nákaza "musela" ve velkém objevit v jedné zemi, tak se přes tu pomyslnou "šňůru" musela nakazit i země druhá. Nepsal jsem mnohokrát, že jistý stát na Blízkém východě má být z hlediska globální politiky silně poškozen a to zevnitř? Že má ztratit zdrojovou stabilitu a proto se na poslední chvíli snaží se všemi okolními státy "udobřit"?

https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/tvrda-opatreni-v-izraeli-lide-az-na-vyjimky-mohou-maximalne-500-metru-od-domu-40336717

A tak se naše krásná zem zase zavírá před světem a to kvůli tomu, že většině nakažených nic není a čím více jich je, tak logicky klesá smrtnost této nemoci. Dle pana Mudr. Beneše, se již s tímto virem setkalo 50% našich obyvatel, nejspíš i vy drahý čtenáři.

To, na co zaměříte pozornost, to roste. Kdo hledá, ten najde. Tluč a bude ti otevřeno. A tak se hledají nakažení a je všem jedno jestli jsou skutečně nemocní a nebo ne. A když uběhne 14 dní (nebo již 10, dle WHO) a nic jim není, tak se bez dalších ověřovacích testů vydají do práce. A proč je hygienik i lékař pustí? Protože oba vědí, že ten vir majív sobě stále (pokud se dá těmto testům vůbec důvěřovat) a tak je ten test zbytečný. A jestli jsou stále nakažliví? Když jim samotným nic není, tak nejspíš ne. Tedy nejspíš. Možná. Asi.

A další pandemická komedie může začít znovu. Dobře se bavme, je a ještě i bude, na co se koukat.
8 Komentářů k NĚKOLIK VĚT k C19

 1. proud napsal:

  Velice presne napsany a velmi dobre nastaveny zrcadlo pro nasich 10 milonu dementu.......cest vyjimkam!!!

  • proud napsal:

   Ale dokud ovcani budou ovcema,budou ti kdo to s nima myslej skutecne dobre a nastavujou zrcadla pouhejma "jednotlivejma blaznama" co se v pruseru svezou s blbcema,prave kvuli ty blbosti!!!

  • Eschatolog napsal:

   Přes spáleniště, přes krvavé řeky,
   pluk za plukem jde neochvějně dál.
   Na naší straně srdce, právo, věky,
   jdem vpřed jak čas, jak pomsty hrozný val.
   S potomky slavných ruských bohatýrů
   vnuk husitů jde bok po boku vpřed.
   Jsme zbraň i hráz rodícího se míru,
   jsme nových dnů přední úderný sled.

   S velikou armádou s cesty smetem vrahy,
   s armádou Sovětů dojdeme do Prahy,
   paže vedle paží stát budem na stráži,
   za práci klid, pro všechen lid,
   my uhájíme věčný mír.
   Nad Vltavou až nové ráno vzplane,
   v červáncích vyjde slunce z východu.
   Za pluhem s námi nový oráč stane,
   vykročíme k šťastnému pochodu.
   Hlas míru zazní od pólu až k pólu,
   rovny si budou všechny národy.
   Se sověty pak budem střežit spolu
   nové dny práce, štěstí, svobody.

   jo,jo, proude, už ne, včil už se nebude zpívat
   leda dočlant dojčlant ýbr áles :-)

   • proud napsal:

    Njn,jenze ono ac "tamto" bylo obycejnymu cloveku "pratelstejsi a davalo mu zakladni jistoty",porad to jeste stejne nebylo ono,navzdory chytlavejm pisnickam.Ovsem to ostatni,soucasny bylo a je jeste radove mnohem horsi.Lepsi muze bejt jen neco uplne novyho a urcite odspodu,ale ne od ovcanskyho,pitomyho spodu,ale toho kterej se zajima a uci pro soucasnost a budoucnost aniz by se upinal k prolhany,umely minulosti a vsem jinejm "drbum" a zbytecnejm machinacim a pleticham.Az lidi dostanopu rozum a zaridej si zivoty podle svyho,kde bude tem vsem jednotliejm podrazakum a pleticharum,takzvany nablbly elite,konec?.......... :-)))

 2. ke zdi se zmrdy napsal:

  Chudáci lékaři???!!! Kde jste na to přešel,ti zmrdi naopak odmítají klinicky léčit a vůbec diagnostikovat něco jiného,než covidový megapodvod!!!
  Ti zmrdi ten podvod ZAŠTIŤUJÍ a pomáhají LEGALIZOVATT

  • proud napsal:

   Jenomze pak je tedy tech "zmrdu" vic jak polovicka naroda,kdyz se rozhlidnes a vidis jak covidslepci praskaji na druhy kdyz nemaji rousku a jak remcaji,pritom vedi naprosty hovno,kurvej si vlastni zdravi a chteji to i po ostatnich co takovy debilove nejsou! To nemusis chodit ani mezi doktory,skoc si k sousedum....!

 3. Leni napsal:

  Jo, jo, nějak mi to nesedí s tím "diktátorským" Lukašenkem. Už dávno mohl mít po problému, stačilo vyhlásit v Bělorusku karanténu tak jako v Izraeli nebo ve Španělsku a bylo by po protestech, ale on zcela nedemokraticky nechá lidi srocovat se v desetitisících dennodenně...

 4. Jan napsal:

  Flegr je zruda uz od pohledu. Nekterym lidem je jejich kvalita vepsana primo v ksichtu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!