Zazvonil zvonec a pohádky je konec

119950526_3337218069698017_122846461821565904_nPokud patříte mezi ty, kteří si dosud mysleli, že je zle, prosím dál už raději nečtěte. To pravé „zle“ ještě teprve jen přijde. Roman Prymula je s největší pravděpodobností dlouhodobě plánovaným ministrem zdravotnictví. Ten mezičas s Adamem „Kenem“ Vojtěchem bylo jen jakési intermezzo k tomu, abychom naskočili do globálního vlaku požadovaných politických a sociálních reforem. A k jejich pomoci v daných zemích jsou zapotřebí lidé Prymulovy osobnosti. Na to je kdokoli jiný až příliš mravní. Roman Prymula ještě jako ředitel Fakultní nemocnice Hradec Králové prosazoval zřízení samostatné kliniky Tradiční čínské medicíny, to se mu nepodařilo, a tak se postaral alespoň o zřízení centra Tradiční čínské medicíny (TCM), které nakonec fungovalo po dobu čtyř let, než bylo v roce 2019 uzavřeno. Prymula v rámci tohoto projektu zastával názor, že se celková anestezie při operacích může nahradit například i akupresurními jehličkami. Helena Stehlíková označila zřízení tohoto centra za neskutečný tunel, šizení, vykrádání veřejného zdravotního systému a naprostou debilizaci národa. Jen dodám, že Helena Stehlíková je předsedkyní etické komise České lékařské komory.
Aby toho nebylo málo, v roce 2016 můžeme na webových stránkách idnes.cz dohledat článek s titulkem „Šéf hradecké nemocnice Prymula končí. Kvůli obchodům s firmou své dcery“. Důvodem jeho odvolání se stal střet zájmů. Prymula inkasoval od soukromé firmy Biovomed miliony korun. K tomu bych rád připojil citaci tehdejšího ministra zdravotnictví Svatopluka Němečka: „Vzhledem k tomu, že jako ředitel nemocnice rozhodoval o nákupech farmaceutických a zdravotnických prostředků, jejichž dodavatelé zároveň spolupracovali s jeho soukromou společností Biovomed s. r. o., došlo k flagrantnímu střetu zájmů“. Ve Zdravotnickemdeniku.cz se pak dále můžeme dočíst, že Biovomed inkasuje od farmaceutických firem ročně přes 41 milionů korun. Z této částky rodinné firmě zůstane 7,1 milionu jako zisk před zdaněním a 3,5 milionu korun si vyplatí dva její zaměstnanci Roman Prymula a jeho dcera Karolína Prymulová. Prymula podle informací deníku od roku 2010 vydělal kromě svého platu ředitele nemocnice víc než 32 milionů korun. V souvislosti s tím jsou ještě zajímavá tato fakta. Biovomed se zabývá výzkumem a klinickými studiemi pro zadavatele „z celého světa“, podle samotného Prymuly šlo o firmy SmithKline Beecham, Wyeth, GSK Biological Rixensaart Belgium, GSK s.r.o., Pfizer, Sanofi Pasteur Lyon France, Baxter Austria a Novartis. Kdo se o tuto problematiku zajímá více a hlouběji, ví, že všechny výše jmenované firmy patří (rozdílně velkou finanční a vlivovou provázaností) do portfolia firem, které vlastní Gates Foundation, tedy osobní firma filantropa Billa Gatese. Ano, toho Billa Gatese, který věří, že je země přelidněná a proto světu pomáhá s vynalézáním nových a účinnějších antikoncepcí a vakcín. Ke dni 17. 6. 2020 dohledáte v Živnostenském rejstříku u jména Roman Prymula i založení živnosti na výrobu lékařských a dentálních nástrojů a potřeb, což jsou jen tak mimochodem také i roušky.
Činnost „věda a výzkum“, kterou vykazuje profesor Prymula, je téměř výhradně hrazena farmaceutickými firmami, ty samozřejmě kromě vakcín dodávají také léky pro nemocnice. Je předsedou České vakcinologické společnosti, která zásadním způsobem ovlivňuje rozhodování státu o očkovacích schématech v ČR. Navíc, podle svědectví vakcinologů, si profesor Prymula téměř monopolizoval zkoušení nových vakcín v naší zemi, bez něj se v této oblasti nepohne téměř ani jedna injekční jehlička. Nachází se tudíž ve velmi závažném střetu zájmů. Platy ředitelů fakultních nemocnic se pohybují okolo jednoho miliónu korun ročně. Další milión mohou získat na odměnách, ale to ponechme nyní stranou. Sečteme-li (hrubě s možnými nepřesnostmi řádově v tisícikorunách) příjmy profesora Romana Prymuly (nebo jeho rodiny) v letech 2010 až 2014, dostaneme tento výsledek:
5 000 000 – plat ředitele FN (odhad),
1 100 000 – mzdy v dalších veřejných institucích (FVZ a LF UK),
32 667 630 – celkem za aktivity různě Prymulou nazývané jako věda, výzkum, přednášky, OSVČ,
10 691 000 – zisk + odměny ve společnosti Biovomed s.r.o. za rok 2014.
A pojďme ještě dál do minulosti. V roce 2012 se Prymulovo jméno objevilo v souvislosti s analýzou, v níž se právníci z Ligy lidských práv pustili do českého systému očkování. Rozhodují o něm (jak jinak) lidé, kteří mají vazby na farmaceutické společnosti. Prymulu obvinili, že od výrobců pobírá odměny, provádí pro ně výzkum a působí jako jejich poradce. Jako hlavní český vakcinolog rozhodoval třeba o tom, která vakcína bude hrazena z veřejného pojištění, a která ne. Zároveň radí státu, jaké vakcíny nakoupit pro případ krize. V souvislosti s tím bych ještě uvedl fakt, že v Kostelci nad Černými lesy má čerstvě svoji filiálku americká firma Novavax, za jejíž vakcíny pro český trh Roman Prymula dlouhodobě usilovně lobuje. A tak můžeme počítat s tím, že se budou počty nakažených, hospitalizovaných i zemřelých v souvislosti s covid-19 dále navyšovat a to stále jako dosud dle potřeby svých zadavatelů. Budeme-li jako občané dané země nebo daných území „kovidově poslušnými“ nebo bude-li zapotřebí nás použít jako modus operandi k navození té správné (oficiálně potřebné) společenské a politické atmosféry, budou všechna tato čísla učebnicově klesat, bude-li zapotřebí opak, budou nám jako zázrakem stoupat. Přesně jako se to už nyní děje v různých koutech planety a zdá se, že v určitých měřítcích i u nás. Vypadá to, že se tedy máme na co těšit. Pokud nebyl čas vyjít do ulic doteď, nevím, na jaký lepší ještě čekáme.
Pavel J. Hejátko7 Komentářů k Zazvonil zvonec a pohádky je konec

 1. Milland napsal:

  Amen!

 2. paw napsal:

  Rouskophobove, Rouskisti a
  agitprop hysterickych Podrouseni /elity kazou rousky za kazdou cenu a byly pristizeny potom, ze je nenosi /. Harris , Pelosi a spol.
  Ucel totalne opet zdisciplinovat a ukaznit nas a pouze nas..
  Na elity se jejich instrukce vlastni jaksi nevztahuji...
  Ucel dalsi je pripravit verejnost aby take zaplatila neco trilionu na nakup vakciny , ktera jeste neexistuje.
  60 tisic dobrovolniku v Rusku, uz vakcinu prezilo.Prezilo!
  Ale tu ruskou ,neprijatelnou a nepratelskou..Proc nepratelskou ?
  Jeden by se chtel zeptat.
  Pripad Zombie , jinak nedavno zemrela udajne soudkyne G.,nejvyssiho soudu v USA stale vydava ze zahrobi hrobu prikazy.
  "Nesmim byt nahrazena a instalovana nyni, ale az pristi rok"!
  Od sveho dosazeni do funce ,kdyz ji bylo pres 60 et veku ,se dopustila nekolika velmi nespravnych a zahanbujicch vyroku, ktere by nikdo necekal od takove vysoke hodnostarky. Samotnou ji to zarazilo pozdeji a poskytla vysvetleni.
  "Spatne mi poradili"!! Pomerne nejasne pro mne , radi se totiz malym detem a nedospelym , ale v sedesati a v tak vysoke funci by jeden mel uz beda ,Proklate vedet co dela a co rika...
  Kdyz uz neni dite...
  Nakonec , ukolem mystika neni mystifikovat,ale kratce vystihnout o co jde a kraci a co zameru se chysta na obzoru.
  Tedy : Coronavirus je primym, logickym vyvojem a pokracovanim udalosti pred a po 9/11.
  A do velke miry jejich opakovanim...

 3. proud napsal:

  Tak me napadlo........"stret zajmu",kdyz si to prelozim,znamena kriminalni cinnost! Nechapu proc jsme si zvykly nazejvat veci temi nepravymi,hezcimi jmeny!!! Jak je mozny ze o kriminalnikovi dal slysim!!! A jak je mozny ze kriminalnik Babis nema jeste oficialne svou kriminalni cinnost na krku a kdyz,bejva ocistenej? A to jsou temer z jednoho hnizda profesionalnich zlodeju a loutek otrokaru oba dva!!!

 4. jan napsal:

  Hlavně: Není to osobnost. Je to jen řízená loutka. A není důležité, nakolik u ní funguje hrabivý reflex. Víc bych se soustředil na to, k čemu ji chtějí loutkovodiči použít.

 5. Jan napsal:

  Tady o stretu zajmu Prymuly vubec nikoho z papalasu i v opozici nenapadne, aby protestovali proti jeho jmenovani. Nenapada a bodet by napadlo! Je to jeden z nich. Jenom Babis ma to vysadni pravo, byt neustale otloukan ze vsech stran za Agrofert, Capak, za cokoliv.
  Prymula je nastroj gobalistu a vakcinarskych firem na prosazeni plosneho a povinneho ockovani vsech, je nedotknutelny a uprednostnovany.
  Jedna vec je u Prymuly zajimava. Po propuknuti pandemie COVID nejdrive doporucoval promoreni spolecnosti, tj. zadnou hru na schovavanou pred virem, ktere se rika protivirova opatreni. Rozumny nazor, Svedove podle toho jeli a dnes po vysokych cislech infekce na jare u nich pocty nakazenych jsou ted velice nizke.
  Prymula byl ovsem prinucen zmenit nazor a rozjela se nebyvala hra na schovavanou pred virem, kde Cesko hralo v Evrope prim a bylo vsude chvaleno za maly pocet nakazenych. Pak uvolnilo opatreni a logicky spadlo mezi zeme s vysokym nakazenim populace. Uz volaji po novem lockdownu, coz je ucelem a cilem globalistu. Pozorujme co nasi komidelnici s hadrem na obliceji ted vymysli, nebo zda u nich zvitezi zdravy rozum. Prubeh nemoci je vetsinou lehky a luzek pro tezke pacienty je dost.
  Ja jsem pro svedskou cestu a zadne omezovani hospodarstvi. Stale cekam, ze na mne vir skoci, ale on jako na potvoru se mi vyhyba.

 6. .lak napsal:

  Jestli tu je ještě co zdebilizovat. :lol:
  https://www.youtube.com/watch?v=hbrsTkWuK4o
  Zatracená totalita, kde jsou ty časy kdy to stálo za píp.
  https://www.youtube.com/watch?v=iqgO1lZkqoo
  Teď vás úžeři rozeberou na prvočinitele než za zisk švec.
  https://www.youtube.com/watch?v=goEjCi5TIwo
  https://www.youtube.com/watch?v=0hdQi2_HzAc&list=RD5eHkjPCGXKQ&index=9

 7. volby - je to schůdné nebo nesmysl? napsal:

  https://www.slovanstvi.cz/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!