V Řecku dochází k průlomové obžalobě členů nevládních organizací, zaměřených na pašování lidí do Evropy.

120143194_1136830096757500_1494484325238085753_o„Nelegální výdaje, problémy se spravováním peněz, problémy s nedostatečnou kvalitou služeb poskytovaných nezletilým, problémy s legálností používání prostor a dodržování pravidel veřejné hygieny týkající se COVID-19.“ To vše bylo zjištěno audity prováděnými od května do června u devíti nevládních organizací a 13 různých struktur, uvedl Greek City Times s odvoláním na web To Vima. Audity byly provedeny Národním úřadem pro transparentnost na příkaz jeho šéfa Angelose Binise. Z těchto auditů vzešlo celkem 11 zpráv, které byly zaslány po jednotlivých případech státnímu zastupitelství a ministerstvu pro imigrační politiku.

„Jedná se o důležitou součást vládního vyšetřování činností nevládních organizací. Podle dodaných důkazů se očekává, že bude stíháno nejméně 10–12 členů tří nevládních organizací. Mimo jiné budou stíháni za své nelegální činy na Lesbu, kde měli usnadnit obchodování s lidmi tím, že pomohli pašerákům vyhnout se plavidlům řecké pobřežní stráže a dalším kontrolám řeckých bezpečnostních orgánů. Tato konkrétní causa vznikla po tříměsíčním vyšetřování řecké policie a Národní zpravodajské služby, kterým se podařilo získat výpovědi nelegálních přistěhovalců, aby získali informace o způsobech, jak nevládní organizace usnadňují pašerákům obchodování s lidmi prostřednictvím aplikací pro zasílání zpráv.“

Dále řecká policie nadále zaměřuje své vyšetřování na žhářství migrantů ohledně tábora Moria. Odhaduje se, že se na vypálení tábora před dvěma týdny podílelo nejméně 20 lidí. Šest Afghánců je ve vazbě, dva z nich jsou tzv. „nezletilí bez doprovodu“. Je zdokumentováno, že uprchlíci opouštěli tábor spořádaně ještě předtím nebo zároveň s tím, jak požár vznikl. Proto také – díkybohu – nedošlo k úmrtím a škodám na zdraví. I tady se dle očitých svědků mluví zatím neoficiálně o podílu NGOs na organizaci „likvidace tábora Moria“.
„Policie také sleduje pohyby nelegálních přistěhovalců, kteří pokračují v násilných akcích na ostrovech v Egejském moři“, končí článek na Greek City Times.
Většina těchto nevládních organizací je německá. Bohatě je sponzorují například německé církve. Proč, to ví jen Bůh. Je ale jasné, proč zejména Německo tlačí na přerozdělování migrantů – je to prostě byznys jako každý jiný a ti, kdo v něm mají peníze, si chtějí přijít na své.Jeden komentář na V Řecku dochází k průlomové obžalobě členů nevládních organizací, zaměřených na pašování lidí do Evropy.

 1. .lak napsal:

  Co vám křiví jak šavle v mainstreamu nedají.
  Z ae
  Turkická zvěř
  Naopak. Teď si Turci koledují a je tak po dvou stoletích i možnost osvobodit Byzantskou říši, Konstantinopol a Tróju. Sevřít Turky do kleští ze západu a východu a zahnat je až do jejich domoviny Ujgursko v Číně.

  Ze západu armáda Řecka a z východu Írán a Kurdové (Kurdové jsou íránský národ, kurdština patří mezi íránské jazyky).

  A je to.

  Kdo chce příliš, schramstnout celou Evropu a Kalergiho plán, nebude mít nakonec nic, milí neoliberální chazarští Turci Sorosi, Klausi, Zemane, Nečasi, Babiši, prezidente EU Charlesi Micheli, Macrone, Johnsone, Alžběto II.

  Íránské národy – Peršané, Tádžikové, Oseti, Paštúnové, Kurdové
  Slovanské národy – východní (Rusové, Bělorusové, Ukrajinci), západní (Češi, Lužičtí Srbové, Poláci, Slováci) a jižní (Bulhaři, Chorvati, Slovinci, Srbové, Makedonci, Černohorci)
  Turecké národy – Chazaři, Ujguři, Osmanští (Seldžučtí) Turci, Oghuzové, Modří Turci (též název Gökturci), Kumáni (též Kypčaci, starorusky Polovci – “stepní”; staročesky Plavci)

  Byzantská říše (vznik 395, zánik 1453), zkráceně Byzanc, oficiálně Východořímská říše, byla pokračovatelkou Římské říše a starověkého Řecka. Byzantská říše byla etnicky různorodý stát Řeků, Arménů, Ilyrů, Slovanů, Aramejců aj. Státním náboženstvím bylo pravoslavné křesťanství, úředním jazykem byla řečtina. Konstantinopol dobyli Osmanští Turci v roce 1453.
  “Byzantští diplomaté Cyril a Metoděj dorazili v roce 863 na Velkou Moravu. Hlavním úkolem jejich cesty bylo upevnit politicko-náboženský vliv Byzantské říše na Velké Moravě. V tomto smyslu však jejich misie neuspěla a na jejím území opět poté, co byli cyrilometodějští žáci vyhnáni, převážil západní vliv.”

  V roce 1211 uherský král Ondřej II. daroval Řádu německých rytířů Transylvánii (Sedmihradsko) v dnešním Rumunsku, aby ji osídlili němečtí osadníci a “bojovali proti kumánským nájezdníkům”.
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Sedmihradsko

  Ruská carevna Kateřina II. Veliká a rakouský císař Josef II. uzavřeli alianci a snažili se o obnovení Byzantské říše a osvobození Konstantinopole (šestá rusko-turecká válka a osmá rakousko-turecká válka 1787–1792). Turky nepřímo podporovali Britové, hlavně diplomaticky. “Reálně ale ruská armáda nebyla připravena na tak velkou akci, jakou bylo vytlačení Osmanské říše z Evropy.” “Josef II., od roku 1765 uznávaný rakouský reformní císař, brzy sestavil armádu o téměř čtvrt milionu mužů, armádu, kterou do té doby Rakousko nemělo. S takovou sílou byl Josef II. přesvědčený, že Osmanskou říši, která Habsburky ohrožovala dvě století, společně s novým spojencem – Ruskem – definitivně “zničí a rozdělí”. Rakousko chtělo znovu obsadit Osmany okupované Srbsko, jehož se roku 1739 muselo vzdát, a další oblasti, aby mohlo pevně ovládat Jadran. Toto první spojenectví přineslo ovoce jen Rusku, které v první fázi získalo Krym, ale Rakousko z tohoto konfliktu nevytěžilo nic, protože Anglie zorganizovala koalici na podporu Osmanské říše, do niž vstoupilo i Holandsko a Prusko.”
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Rusko-tureck%C3%A1_v%C3%A1lka

  2 OdpovězZář 24, 2020 20:21
  Historik
  Návštěvník
  Historik
  A ne nečetli jsme stejný knížky a nehrabali se ve stejným prachu. Mohl bych to tady rozmáznout zleva doprava 1740-1789 je moje “kultovní” období. Mohl bych i žalovat čété za uvedení seriálu o bigotní židobijce Marii Terezii, nebo Primu za seriál Kateřina Veliká.
  Ale je fajn, co píšete, alespoň si všichni tupí pepíci uvědomí, po kom mají jméno.
  Josef II byl jen ten, kdo na to nikdy neměl. Ale zednáři Hajl !!!! To mu šlo dobře…

  0OdpovězZář 24, 2020 22:35
  Trzi trhů?
  Návštěvník
  Trzi trhů?
  Hlavně že se hrabeš v historii vítězů a čechráš si brka v minulosti. Teď je tu kalegriáda na popud promuslimské osn a turkické národy v tom jedou taky i neokoloniální bruseloni v tom jedou také a jdou jim na ruku i s makrelou.
  https://www.youtube.com/watch?v=StIzboo1Hic
  A k čemu vede jejich činnost kterou platíte? No je to šablona plánovaná i pro vás za vaše prostředky.
  https://www.youtube.com/watch?v=GuToJpcUOdc

  0OdpovězUpravZář 24, 2020 23:41

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!