Pozor – vměšujeme se do vnitřní záležitosti jiného státu

3500Už v průběhu Druhé světové války zvažovaly nejlepší mozky v USA, Británii, a Sovětského svazu, co udělat, aby se svět napříště už dalším lidským jatkám natrvalo vyhnul. Věděli, že ke splnění tohoto cíle bude nutno vytvořit novou světovou organizaci, která ve své chartě stanoví takové závazky jejích budoucích členů, to je národů v této organizaci sdružených, které všechny možné budoucí konflikty, jež by k budoucí válce mohly vést, znemožní. Tak vznikla OSN, s ní i Charta OSN a v ní tyto tři hlavní závazky národů, nezbytné pro zachování světového míru:

-Zásada svrchované rovnosti států.

-Zákaz použití síly a hrozby silou vůči jiným státům.

-Zásada nevměšování se do vnitřních záležitostí států.

Když si tyto závazky přečteme, nemůžeme neuznat. Ano, kdyby se např. Hitler nevměšoval do vnitřních záležitostí nejdříve Rakouska, pak Československa a nakonec Polska, od něhož vyžadoval koridor přes koridor, ke vzniku poslední války by nedošlo.

Proč z uvedených tří závazků vypichuji dnes právě závazek třetí a tedy ten o zásadně nevměšování se do vnitřních záležitostí států?

Protože je to ten závazek, který je v dnešním světě nejčastěji nedodržován, ba co víc, stal se naprostou normou současných mezinárodních vztahů, šířenou ze všech západních metropolí a ze všech západních organizací a institucí.

V Bělorusku byly volby. Nedopadly tak, jak si Západ přál, a proto Západ rozhodl, že volby byly vítězem voleb prezidentem Lukašenkem zfalšovány. Důkazy tohoto zfalšování sice neexistují, ale to Západu nevadí, on se domnívá, ale co domnívá, on prostě ví, že byly zfalšovány, a to proto, že nedopadly tak, jak si Západ přál. A jak že si je přál? Inu tak, aby Bělorusko ovládly prozápadní síly a ozbrojené síly NATO se tak dostaly tak blízko Smolenska, že by jej mohly ostřelovat i z děl.

Ježíšmárija, to by byla trefa ještě větší než Ukrajina, ale lidi v Bělorusku, kteří si možná všimli, že na Ukrajině začalo být po Majdanu tak dobře, že 20 milionů lidí se odstěhovalo jinam, prostě nevolili tak, jak by pro ně bylo dobré a blahodárné..

Ale co, nevadí, ještě se dá snad něco udělat spojeným mezinárodním tlakem, zbuntujeme EU a zbuntujeme i všechny státy v EU sdružené, ten mezinárodní tlak, když půjde ze všech stran, nemůže Lukašenkova vláda ustát. Zavedeme proti ní sankce, budeme do ní prát ze všech informačních trub, které máme k dispozici, a to tak dlouho a vytrvale, až ji sprovodíme ze světa.

Do evropského čela popisovaného vměšovacího hnutí se vedle Německa a Francie postavilo samozřejmě i Polsko, a když premiér Morawiecki pro své tažení proti Lukašenkově vládě hledal spojence též v nejbližším okolí, padl jeho zrak na českého premiéra Babiše. Což byla mistrná volba, protože tihle dva, jak prozradil sám Babiš, utvořili skvělý tandem, který okamžitě požádal Charlese Michela o svolání mimořádné porady Evropské rady k řešení nesnesitelné situace v Bělorusku. Nesešla se sice hned, protože na tempo těch dvou ani nejzápadnější západ nestačil, ale později už to přece jen vyšlo.

Vměšování se do vnitřních záležitostí jiného státu se tak i díky české účasti rozkmitalo do nejúžasnějších frekvencí, protilukašenkovský postup premiéra Babiše a tedy i postup české vlády k situaci v Bělorusku podpořila tuto středu po Senátu i česká sněmovna, bylo rozhodnuto, že zraněné z potyček v Bělorusku (ale samozřejmě jen ty protivládní), budeme letecky převážet do Česka a zde je bezplatně léčit, zkrátka, že se budeme vzdor Chartě OSN vměšovat tak, až se z Charty bude kouřit. Až shoří.

Co je nám ostatně po ní, že ano.
14 Komentářů k Pozor – vměšujeme se do vnitřní záležitosti jiného státu

 1. Jan napsal:

  Babis smatl zase vedle. A s Polakama fasounama co chteli ukrast kus Beloruska jako Cesky Tesin co obsadili nez je Hitler prevalcoval. Tenkrat vyhnali domaci obyvatelstvo z domovu behem nekolika hodin. Jo Polaci, to je svoloc spojenecka.
  Babise je treba vymenit Okamurou.

 2. Daniel napsal:

  Pro administratora:
  Po napsani prispevku se objevi prazdna stranka a cteni dalsich clanku neni uz mozne. Mam Mac s OSX a Safari.
  Nevim jak to funguje s Windows od Microsoftu.

  • Eschatolog napsal:

   úplně stejně kokotsky , nebojte na to mají zdejší renegáti :-) patent, taková trivialita a oni by chtěli řídit zemi ....

 3. Jéňa napsal:

  Bojí se příkladu, který Lukašenko ukazuje Ukrajincům
  https://vz.ru/world/2020/9/25/1062233.html

  ...přes Putina.

 4. Jéňa napsal:

  Stratégové pro „novou“ Evropu: https://aftershock.news/sites/default/files/u41126/teasers/image%20%284%29_1.jpg
  Dva vykonavatelé, loutky, plnící zadání globalistů.

  Kam se poděla linie sblížení s Moskvou, kterou Macron nastínil loni poté, co hostil Vladimira Putina v Paříži?

  Macron v úterý na 75. zasedání Valného shromáždění OSN vyzval Rusko, aby „zcela osvětlilo pokus o atentát na politického opozičníka nervovým agentem „Novičok“. Francouzský prezident požadoval, aby „rychle a bezvadně vneslo jasno“.
  https://vz.ru/world/2020/9/25/1062297.html
  Kam se ztrácí idea od Lisabonu po Vladivostok? Zřejmě nové zadání.

  Navalnyj poděkoval pilotům S7 a lékařům z Omsku za záchranu.

  Podle něj je vděčný mnoha lidem, kteří hráli důležitou roli při jeho záchraně, ale samostatně by chtěli začít s piloty letecké společnosti S7, kteří požádali o nouzové přistání na letišti Omsk, když onemocněl, stejně jako lékařům, kteří mu okamžitě injekčně vložili potřebné léky. Řekl, že "hráli klíčovou roli v jeho osudu."
  https://moscow-baku.ru/news/society/navalnyy_poblagodaril_pilotov_s7_i_omskikh_vrachey_za_spasenie/

  Pokus naučit Rusko dohnal Macrona k zuřivosti
  https://vz.ru/world/2020/9/25/1062297.html

 5. Jéňa napsal:

  "Pozor – vměšujeme se do vnitřní záležitosti jiného státu"

  Ruský prezident Vladimir Putin navrhl v pátek uzavření paktu s Washingtonem proti vzájemnému zasahování do voleb a vnitřních záležitostí, jen několik týdnů předtím, než USA uspořádají rozporuplné prezidentské hlasování.

  "Jednou z hlavních strategických výzev dneška je riziko rozsáhlé konfrontace v digitální sféře," řekl ruský vůdce. "Zvláštní odpovědnost za jeho prevenci nesou klíčoví aktéři v mezinárodní informační bezpečnosti," dodal.

  Profesionální dialog by se neměl stát "rukojmím našich politických rozdílů", řekl Putin.
  https://www.france24.com/en/20200925-putin-proposes-election-non-interference-pact-with-us

 6. Džony Nanotermiti napsal:

  No - GOrál řikal že Je prej je Mrož juš zase zmazanej:
  https://termitiste.net/2020/09/26/bejr-cekuje-zirafu-zirafa-cekuje-mroze/

 7. Jéňa napsal:

  Poblíž Čugujeva při přiblížení k přistání havaroval ukrajinský vojenský transport An-26, který převážel kadety charkovské letecké školy.
  Místní úřady tvrdily, že zemřelo 22 lidí.
  https://colonelcassad.livejournal.com/6196047.html
  nyní už 25
  Nezbývá než doplnit, že:

  - ve středu 23. září 2020 Ukrajina zahájila vojenská cvičení v reakci na ruské „Kavkaz-2020″.
  Kromě ukrajinské armády se zúčastní jednotky členských států NATO, zejména Spojené státy americké a Británie. Ministerstvo zdůrazňuje, že cvičení probíhají v JEDINEČNÉM formátu.
  https://www.rbc.ua/rus/news/ukraine-nachalis-voennye-ucheniya-otvet-rossiyskie-1600875938.html
  - bylo vysláno číslo 22 do infopole. A hned nato číslo 25.
  V regionu rovněž probíhá zvýšená vlna korony a 25.října jsou tam volby.
  - to byli to kadeti, kteří by bojovali proti Rusku a civilistům na Donbasu. Bohužel, tak to je – to je objektivní fakt.

  • proud napsal:

   Krasny............takze budeme zabijet vsechny co by.......eventualne neco proti nam delali...........dobra politika. Toz to se rovnou vyvrazdeme navzajem a usetreme si vsechny slozitosti kolem,ze bysme treba stejne jako pro ti nam mohli bojovat s nama...............Tomu rikam super politika:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))),neni to z KSB ,takova picovina na to presne ukazuje:-)))))))))))))))

   • proud napsal:

    Kde ja uz vlastne neco podobnyho slysel,nebo cetl? Neco ve smyslu:"vyvrazdete ty nejschopnejsi z nich.....prevychovejte jejich deti............".......aaah,to byly asi nejaky instrukce sionistu........si tak matne vzpominam........... ;-)

 8. Jéňa napsal:

  Papež vnímá pandemii jako příležitost ke změně, řekl to v OSN
  https://eurozpravy.cz/zahranicni/evropa/papez-vnima-pandemii-jako-prilezitost-ke-zmene-rekl-to-v-osn.663eb430/

  No a papežova Lucrezia Borghia, dnes nazývaná "Gréta", Greta Tunberg, hned na to zinscenovala protest - po delší přestávce, ve Švédsku, kvůli koronaviru.
  https://moscow-baku.ru/news/society/greta_tunberg_ustroila_protestnuyu_aktsiyu_u_parlamenta_shvetsii/

 9. Jéňa napsal:

  Formují se nám nové vazby a vztahy mezi státy.
  Podstata, o co jde, co probíhá a to co právě sledujeme v dnešní korona virové době, by se dalo citovat z pár názorů VVPj ze začátku roku 2020, např:

  ● V důsledku běžící procesu transformace definitivně bude ukončena etapa “unipolárního světa” v čele s USA, značná část pák řízení světového systému z USA/Velké Británie/Evropy bude převedena do Číny, která zabere místo jednoho z předních center koncentrace řízení. Kapitalismus/liberalismus jako dominantní ideologický a ekonomický základ uplynulého období ustoupí nějaké nové formaci.

  ● Hlavní podmínka pro úspěšné provedení celé operace – zformování jednotného globálního informačního prostoru, v rámci kterého nadnárodní elity řízení mají možnost koordinovat práci všech velkých médií pro vytvoření požadované informační agendy a řízení procesu.

  ● Nicméně účast na představení může probíhat různě a čím kompetentnější manažer stojí v čele konkrétního státu, tím více výhod bude moci pro svou zemi získat během současné globální transformace. Čas velkých změn je současně i čas velkých příležitostí.
  https://vk.com/misure4measure?w=wall-67878711_15777

 10. proud napsal:

  Me to ve zjednoduseny forme jako jedna z moznosti dava logiku,paklize chtej elity udelat z celyho sveta takovou PROSPEHOVANOU Cinu kde policie zna do detailu i polohy milencu pri milovani,slovem i obrazem!!! Ale co lidi chteji a,anebo, cemu se nebraneji,necht dostanou vrchovate,dobre jim tak!!!

 11. .lak napsal:

  Mne když už zdravila superkategorie státního zastupitelství kuřák jak v seriálu mulder a skaliová akta x v kraji správy z železných hor jsem asi urazil, ne taky ahoj ale zamumláním což asi neslyšel vás tedy k životu neberu a tím se omlouvám a dlouhovlasý zmizel, beru to jako ztrátu i křivdu.
  https://www.youtube.com/watch?v=p0TxeMfPbhI

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!