Rozděl a panuj – tentokrát rozděleni rouškami

gettyimages-1208478104Rád bych upozornil rouškaře i antirouškaře na jednu zásadní věc. V tuto chvíli se covidový manévr daří i s ohledem na plánovaný vektor cílů díky žádanému nastavení společnosti. Princip divide et impera platí i zde a tak je společnost rozdělena na rouškaře a antirouškaře (uměle rozdělená často vymyšlenými zprávami zejména na sociálních sítích o agresivním chování těch či oněch) a pozornost a energie davu se zaměřuje na často irelevantní argumenty pro a proti (např. nošení roušek) a zcela se opomíjí podstata věci a vektor cílů této operace s názvem Covid-19. Pokud nejste obeznámení s metodologií vědy, jsou pro vás slova odborníků svatá. No a co když se tvrzení odborníků navzájem náramně liší?

Z čeho vychází dnešní věda ve svém paradigmatu a metodologii? Ke své škodě vychází věda z Khunovy Struktury vědeckých revolucí a Poperovy metody falzifikace a verifikace. V podstatě z toho vyplývají dva důležité poznatky.

1) Mazanou sofistiku můžete vést i s vědeckými tvrzeními. Zejména v málo známých oborech, nejasně vymezených interdisciplinárních oborech, či ideálně v neexistujících vědeckých oborech (vakcinologie je hybrid uvedeného stupně 2 až 3.)

2) Vědeckým tvrzením je to, co říká jedinec, který se za vědce prohlásí a je jim označen. Jednoduše věda je to, co skupina lidí nazývající se vědci prohlašuje za vědu.

Zkombinujte to s tézí, že dav je skupina lidí žijících podle tradic a soudících podle autorit.

Jaká je tedy podstata a vektor cílů, když půjdeme na dřeň problému? Nelze nezodpovědně ignorovat objektivní skutečnost, že se nacházíme v bodě hrozící globální ekonomické, ekologické a vojenské katastrofy. Planetu máme jen jednu a jestli ji sežereme, jinou nedostaneme. Buržoazně liberální kapitalistická společnost nás dovedla na pokraj této katastrofy svou honbou za neomezenou spotřebou a krajním individualismem, který se ocitl již v pozici vše-dovolování si. Dále plodí individua se strukturou psychiky typu biorobot a zombie. Je agresivní ideologicky a zdrojově neukojitelná a je životně závislá na permanentní expanzi. Plán GE likvidace liberálně kapitalistické společností (i s nositeli) marxismem je stará známá věc a nikam nezmizel. A marxismus společně s dalšími "zelenými" ideologiemi je nástroj ŘÍZENÍ spotřeby davu. Pes je zakopán v tom, že sice řeší řízení spotřeby a výroby na planetě zemi, ale taktně je nám zamlčováno, jaká bude míra spotřeby elit. Tímto manévrem totiž chtějí elity zachovat svůj dlouhodoběji neomezený přístup ke zdrojům a neomezenou míru spotřeby na úkor davu, degradovaného pouze na obslužný dobytek a mluvící nástroje.

Celý tento manévr je v dlouhodobém měřítku odsouzen k nezdaru, neodstraňuje totiž hlavní příčinu současných krizí a neumožňuje stabilní a bezkonfliktní rozvoj společnosti. Neboť stále zachovává a ještě zesiluje samotný davo-elitarismus, tedy rozdělení společnosti na "elity" a obslužný dav a toto rozdělení bude permanentně generovat krize a je pouze otázkou času, kdy vygenerované krize nebude možné odstranit a náraz bude likvidační úplně pro všechny.

Alternativa k současné koncepci globalizace existuje a je dostupná v Koncepci společné bezpečnosti a Dostatečně všeobecné teorii řízení.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!