Jak ukončit koronavirové šílenství?

zari-2020Koronavirus na nás číhá všude. Nejen v televizi, v rádiu, v novinách, na internetu. Nyní i venku na reklamních plochách, ale především v myslích lidí, které potkáváme venku na ulici, v dopravních prostředcích, obchodech, školách, veřejných budovách, nemocnicích, v práci. Všude. Bojíme se, že na nás vyskočí z ledničky. Někdo doslova. Nedá se před ním utéct, leda bychom chtěli žít jako poustevníci. Musíme se s tím vypořádat. Ale jak? Buďme metodičtí a důslední.

V prvé řadě musíme pochopit, co se doopravdy děje, což bohužel vůbec není jednoduché, protože s něčím takovým se lidstvo doposud nesetkalo. A nemám na mysli nějaký nový virus resp. nemoc, ale to globální mediální a politické šílenství, které se kolem toho rozpoutalo. Lidstvo vstoupilo do epochy, kdy je globálně propojené na všech úrovních, ať už se nám to líbí, nebo ne a proto je také možné globální dění ovlivňovat a řídit lidstvo jako jeden celek/objekt. Pokud ovládáte mainstreamová média, klíčové (v tomto případě zdravotnické) instituce a řídící politiky ve všech zemích světa, můžete ovládat celé lidstvo tak, jak potřebujete. Politici jsou ovládáni přes OSN, zdravotnictví přes Světovou zdravotnickou organizaci (WHO) a média přes globální tiskové agentury - Associated Press (AP), Agence France-Press (AFP) a Reuters. Z těchto zdrojů přišly začátkem letošního roku základní pokyny pro všechny státy světa o tom, že projekt Koronavirus je spuštěn a jak se v jeho rámci chovat. Konkrétní detaily globální řízení ponechalo už na protektorech jednotlivých států, proto se s nastalou situací vypořádávají v různých zemích různým způsobem. Základní instrukce však dostali jasné:

 • Šiřte paniku o rychle se šířícím nebezpečném viru
 • Omezte pohyb a komunikaci občanů, jak nejvíce to lze a zaveďte jejich sledování
 • Jako řešení a vysvobození propagujte vakcínu
 • Omezte šíření jakýchkoliv informací, které jsou v rozporu s oficiální propagandou bez ohledu na to, jestli pocházejí od skutečných odborníků z praxe.

Jak vidí situaci obyčejný člověk? Jak který. Koncepce společné bezpečnosti (KSB) rozlišuje čtyři základní typy psychiky:

1)      Typ zvířecí - uspokojuje pouze své pudy. Tito lidé nijak své chování nezmění. Vždy se přizpůsobí tak, aby co nejsnadněji dosáhl svého bez ohledu na okolnosti.

2)      Typ biorobot – svůj život řídí podle autorit a kulturních vzorců. Tito lidé jsou v současné situaci radostí bez sebe. Od našich “vládců” dostali jasné úkoly a mohou se těšit společenkému uznání a pochvalám za dobře splněné zadání. Co se doopravdy děje, je nezajímá.

3)      Typ démon – uspokojují pouze své vlastní potřeby a touhy bez ohledu na ostatní lidi a jsou pro to schopni zneužívat předchozí dvě skupiny. V současné situaci vidí především příležitost k vlastnímu obohacení a projevení psychopatických rysů při manipulování obyvatelstva.

4)      Typ člověk – řídí se vlastním svědomím. Tito lidé se stali lidmi v pravém smyslu slova. Zajímá je pravda, svůj život chtějí řidit sami v souladu se svým vědomím a svědomím. Jsou zodpovědní za svůj vlastní život.

Žádný typ není nikdy úplně čistý, ale v každém člověku nějaký typ převládá.

Z tohoto rozdělení je jasné, že v prostředí naší současné evropské kultury je nejrozšířenější typ biorobot. Lidé s démonickými rysy psychiky jsou v mocenských pozicích. Lidí s převažující zvířecí psychikou u nás naštěstí mnoho není a nejsou tedy příliš významní. Skutečných lidí je u nás stale více, ale zatím jsme se nedokázali natolik zorganizovat, abychom se stali převládající silou určující budoucnost naší země.

Příležitost k uchopení vlády a zavedení lidských pravidel života v České republice momentálně spočívá v podpoře iniciativy Kulatý stůl České republiky, o které se můžete více dozvědět na webu: www.kulaty-stul.cz.

Dokud budou u nás u vlády psychopaté/démoni, tak pojede náš stát podle globálního scénáře mající za cíl utlumení globální spotřeby a omezení občanských práv bez ohledu na oběti.

Opravdový člověk ví, že je tvůrcem svého vlastního života a všechno, co se mu v životě děje, bere jako příležitost k osobnímu růstu a hlubšímu porozumění sobě samému i světu kolem nás. Opravdový člověk ví, že jeho zdravotní stav závisí především na něm samotném. Jakékoliv nemoci považuje za signál toho, že v nějaké oblasti života nejdená správně a impuls k nápravě chybného chování. Ví, že jakákoliv nemoc existuje nejdříve v hlavě jako chyba v myšlení a pokud onemocní, musí tuto chybu najít a opravit. Opravdový člověk si tvoří obrázek o světě ze všech dostupných informací a narozdíl od biorobotů neignoruje široce dostupné důkazy o tom, jak, kým a za jakým účelem byla operace koronavirus naplánována a jak je řízena. Opravdový člověk chápe, že tato akce má za cíl posílit vliv démonického řízení nad lidstvem, globálně snížit počet opravdových lidí a převést je na úroveň biorobotů, kteří se nebudou bouřit a usilovat o kontrolu nad vlastními životy. Opravdový člověk vidí současnou situaci jako příležitost k posílení vlivu lidskosti na náš svět. To je však podmíněno tím, že se nás probudí a aktivizuje dostatečné množství a dostatečně silně.

Pokud se nám, lidem, přeci jen podaří převzít vládu nad vlastní zemí, budeme muset dát biorobotům nové programy, které je povedou k probuzení lidskosti. Aby se nemuseli bát o své zdraví, tak místo život společnosti likvidujících opatření, která vyhlašuje naše vláda, můžeme odstartovat plán celonárodního uzdravení. Naše dnešní zdravotnictví ovládané farmaceutickými korporacemi totiž vůbec nepracuje se záměrem uzdravování populace, spíše naopak a od doby akce koronavirus obzvlášť.

Jak by ten plán měl vypadat?

1) Všichni, kdo se bojí nákazy, by dostali respirátory FFP3, tedy takové, které nepropouští viry. Ostatní by mohli chodit bez roušek.

2) Veškeré obyvatelstvo by dostalo dotované dávky vitamínů C a D, k tomu dostatek potřebných minerálů, především hořčík, zinek, draslík a selen.

3) Každý člověk, který se obává onemocnění by byl otestován na kyselost organismu a hladinu homocysteinu. Následně by dle instrukcí lékaře upravil svou životosprávu, stravu a doplnil potřebné vitamíny a minerály.

4) Z potravinářství by zmizely všechny zdraví škodlivé látky, kterých je bohužel v dnešních potravinách více než dost.

5) Pokud by někdo onemocněl koronavirovou infekcí a neuzdravil by se sám za pomoci vlastní imunity, byl by léčen některými z mnoha účinných a dostupných léků, jejichž přínos byl již na mnoha místech světa prokázán.

Můžete se vsadit, že tímto přístupem by bylo brzy po problémech s neexistující pandemií a protože by náš stat neřídili psychopati, tak i po mnohých sociálních a ekonomických problémech, které u nás jsou i bez koronaviru.

Lidí, kteří se evolučně vyvinou až do plnohodnotného lidství, zákonitě přibývá, stejně tak, jako přibývá kolektivních zkušeností lidstva jako celku. Lidství a tedy dobro zákonitě dříve, či později zvítězí.

Snažme se, aby to bylo co nejdříve.
10 Komentářů k Jak ukončit koronavirové šílenství?

 1. Jirka napsal:

  Naprostý souhlas. Jediné co může být komplikací je použití silnější nákazy ze strany útočníků. No, v Bělorusku to nepoužili, třeba to zas není tak slavné s tím uměním útoku...

 2. Jéňa napsal:

  Je zde ještě otázka, cituji: "Pro koho je COVID požehnáním"

  Podle zpráv Donald Trump využívá politický COVID (blíže specifikovaný již dříve) viz. zde něco dnes:

  "Bílý dům dává smíšené signály o zdraví Trumpa"
  vhttps://www.wsj.com/articles/covid-19-cases-mount-in-trumps-orbit-as-president-remains-hospitalized-11601717979

  Ovšem hlásná trubka globalistů z Ameriky, Mike Pompeo, nelení a troubí do útoku:
  "Čína - hej dost, už jste vy komunisté sežrali dost planetárních zdrojů. :-)

  Je to tak, dnes to twítoval, konkrétně takhle:
  https://twitter.com/SecPompeo/status/1312153779064586240
  "Bezohledná hospodářská politika čínské komunistické strany a její nemilosrdné potlačování ekologických aktivistů vedly k čínským ekologickým katastrofám. Svět si nemůže dovolit model ekonomického rozvoje KSČ."

  "Posvěcený" plán KSČ z Beidaihe z července 2020 je připravený. Náčelníkem štábu prezidenta Xi, Ding Xuexiangem a hlavním ideologem Wang Huningem. Připraveno ke startu. Čekáme jen na vyhlášení premiérem Li Kche-čchiangem nebo Xi Jinpingem.

  A cirkus začne (páté plenárním zasedání 19. ústředního výboru KSČ, se bude konat v Pekingu od 26. do 29. října).

  "Americké volby jsou o Číně"..."Řekni, že to tak není, Steve."

 3. Eschatolog napsal:

  krajské a senatni volby prokazaly opět věrnost zvířat, biorobotů a démonů české :-) televizi , nějak ta osvěta mezi goji vázne

 4. kremrole napsal:

  Petice proti vládním opatřením, kterí za 4 dny získala skoro 30 000 podpisů a jede to dál závratným tempem. https://www.petice.com/oteveny_dopis_leka_vlad_parlamentu_a_mediim_ohledn_tzv_koronavirove_kriz

  Preambule:

  Tato petice je výsledkem konsensu lékařů praktických oborů i zástupců z akademických řad. Vznikal během měsíce září, kdy se diskutovaly a zohledňovaly připomínky všech zůčastněných odborníků, kteří stejně jako podepsaní signatáři cítí a využívají svoje občanské právo i lékařskou povinnost se k situaci v naší zemi vyjádřit.

  Jako lékaři cítíme občanskou povinnost vyjádřit se ke koronavirové krizi, která těžce dopadla na naši zemi. Jsme si plně vědomi vážnosti situace i zdravotních rizik, která s sebou přináší.

  Mnohem větší nebezpečí ohrožení celkového zdraví lidu však vidíme v drastických vládních opatřeních, než v nemoci Covid jako takové.

  Z medicínského hlediska nevidíme důvod k prohlubování restriktivních opatření, a proto žádáme vládu, aby neprodleně:

  •uklidnila obyvatelstvo a přestala jej děsit počtem nakažených jednou konkrétní nemocí.

  •upustila od dalších restriktivních opatření.

  •povinné nošení roušek zavedla pouze tam, kde to jednoznačně vyžaduje epidemiologická situace.

  •upustila od povinného testování osob bez příznaků a nezbytnost testu ponechala na uvážení ošetřujícího lékaře.

  •nedopustila uvedení narychlo připravených vakcín na trh a nezaváděla vakcinaci jako povinnou.

  •věnovala se práci na obnově zdevastovaného hospodářství.

  Po více než šesti měsících od začátku vyhlášení pandemie v naší zemi je jasné, že:

  •tento typ koronaviru nepředstavuje pro zdravé občany v produktivním věku vážnou hrozbu, jestliže nejsou dlouhodobě vystaveni vysoké dávce viru. Pokud se tato skupina populace s virem setká, většinou nevykáže žádné nebo jen mírné příznaky, odpovídající běžnému chřipkovému onemocnění.

  jistou hrozbu může virus představovat pro starší a chronicky nemocné občany, a to zhruba ve stejné míře jako jiné koronavirové, chřipkové a další virové infekce. Věříme, že naše zdravotnictví je na vysoké úrovni a je schopno se o ohroženou skupinu obyvatel postarat.

  •mnohem větší nebezpečí pro celkové zdraví lidu představuje mediálně vytvořený obraz nemoci Covid. Nikdy v minulosti nebylo obyvatelstvo informováno o jedné konkrétní nemoci tak dlouho, tak detailně a všemi médii naráz. Veřejnost je následkem toho nebývalým způsobem vystrašena.

  •existuje mnohem více a závažnějších onemocnění, než je Covid 19, a lidé jimi nejsou neustále všemi médii stresováni. Zaměřit pozornost veřejnosti na jeden konkrétní typ koronaviru je nebezpečný precedens, vzbuzující strach a devastující psychiku lidí a jejich sociální vztahy, který může mít nedozírný ničivý dopad na ekonomiku a celkový život společnosti.

  Vládní karanténní opatření nemají opodstatnění, jen posilují strach a nejistotu a zhoršují beztak špatnou hospodářskou situaci.

  Plošné nošení roušek není vhodné. Dlouhodobé nošení roušky nepřispívá ke zdraví toho, kdo ji nosí. Zavádění roušek ve školách je zcela v rozporu se zdravým rozumem. Děti nepatří do ohrožené skupiny obyvatel, jen jsou zbytečně stresovány. Stejně nesmyslné je zavírání škol kvůli nemoci, jejíž prodělání dětem neublíží, jen posílí jejich imunitní systém. Nemluvě o potížích, které zavření škol působí jejich rodičům a potažmo dopadá na hospodářskou situaci země.

  Restriktivní opatření, zakazující a omezující podnikání, těžce poškodila ekonomiku země a zásadně ovlivnila psychiku obyvatel. Spoluobčané mnohých profesí žijí již několik měsíců v nejistotě a ve strachu z ekonomického krachu.

  Jsme znepokojeni zprávami o narychlo vyrobené očkovací vakcíně proti COVIDu-19. Účinnost takové vakcíny je více než sporná a může přinést spoustu nežádoucích účinků.

  Testování zdravých lidí, pokud se k němu nerozhodnou dobrovolně jako samoplátci, zbytečně vyčerpává zdravotní systém a zatěžuje pojišťovny.

  Žádáme vyvážené zpravodajství zohledňující celkový kontext, protože každý jednotlivý statistický údaj se dá interpretovat různými způsoby.

  Novináři by měli více informovat o různých možnostech prevence a léčby.

  Měli by umožnit názorovou polemiku a nediskriminační přístup veřejnosti k jiným náhledům na celkovou situaci a k dalším léčebným možnostem.

  Vláda by měla zastavit ekonomický pád země, upokojit obyvatelstvo, zaručit svobodu každého jednotlivce ve všech oblastech a dát jasně najevo, že kulturní, společenský a ekonomický život země nehodlá obětovat boji s jedním druhem viru.

  Vraťme život do normálních kolejí s tím, že zkušenosti z posledních měsíců pomohly lidem více přemýšlet o zdravém způsobu života a vlastních schopnostech převzít za sebe odpovědnost.

  Podepsáni:
  MUDr. Ladislav Fiala
  MUDr. Radkin Honzák
  MUDr. Jan Hnízdil
  MUDr. Kateřina Lucká
  Bc. David Petrásek (bioanalytik)
  Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.
  Doc. MUDr. Roman Šmucler
  MVDr. Jiří Urbánek, MBA
  MUDr. Ivan Vondřich

 5. proud napsal:

  Neni prvni a zrejme ne ani posledni. Zalezet bude na tom,jestli ma GP s tim co amejslel hotovo,ne na nejaky petici,ale porad si to ovcani nejsou schopni uvedomit,natoz s tim neco udelat!

  https://www.biosferaklub.info/v-belgicku-tisice-lekarov-a-zdravotnickych-pracovnikov-oznacili-prebiehajuci-boj-s-koronavirusom-za-anti-vedecky-humbuk/

  • kremrole napsal:

   Zapomněl sem, že máš pravdu, že je třeba nedělat vůbec nic, jen čekat, až bude mít loutkovodič GP uděláno co potřebuje a pak nejspíš i tobě dovolí něco podepsat... Zatím tady odpálkováváš veškeré aktivity svou rádoby chytrostí tešch co všechno vědí schovaní za sukní řeporyjsce. Podle mě je naopak důležitý se postavit zlu i když je nás málo a máme slabé prostředky a na petici je důležitý i ten pocit, že člověk není v boji proti tomu hnoji sám, pocit sounáležitosti i toho, že se proti tomu staví společensky významní lidé. Požadavky petice jsou bravurně sepsány, to je třeba také pochválit a ocenit. Nikde tu nemají lidé zastání a tak se podepisují alespoň na peticích. Nějak se probouzet a hejbat musíme. Ti největší kritici jakehokoliv dvyžení většinou rouškujou v Lídlu. Doba je jiná a symetricky se bránit nemůžeme a tak každý asymetrický čin k pozdržení a každé zrnko písku do soukolí mašinérie mocných se počítá stejně tak jako každá morálně osobní náprava každého z nás. Hledat bysme měli co nás posjuje a ne tahat hnidy a házet flinty do žita a zrazovat a hanět poctivé aktivit druhých. Vono by Vás neubylo, kdybyste se v tichosti připojil k nepochybně dobré věci a třeba i poděkoval. Omlouvám se, jestli jsem nepochopil pžezdívku proud, jako úřastníka a zastánce hlavního třeba i mediálního proudu. To je pak jiná.

   • proud napsal:

    To mame stejnej zajem,postavit se zlu,ale rozdilnej nazor na to jak. Ja peticema a systemovejma prostredkama pohrdam! Dokud se nepostavi kazdej jeden z nas skutecne a cinem,muzes si delat petice na kila,hodne stesti!

   • proud napsal:

    Jak uz davno z praxe vime,s peticema si "prejzastupitele" vytiraji uz leta rite,toz jim nejaky pridej,at maj vic materialu:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!