P.C.Roberts: To se establishment snaží Trumpa zabít?

US-VOTE-DEBATEVypadá to tak, že establishment konečně našel cestu, jak Trumpa sprovodit ze světa. Proč Trump nepovolal Dr. Vladimíra Zelenku z New Yorku nebo Dr. Didier Raoulta z Francie? Proč byly Trumpovi podány experimentální léky a ne známá a bezpečná léčba hydroxychlorochinem (HCQ)? Ze zprávy Jona Rappoporta adresované poradci Bílého domu v záležitostech koronaviru Scottu Atlasovi dne 3. října 2020.

Scott: Jestliže jsou zprávy médií správné, dostává prezident dva experimentální léky: protilátkový koktejl regeneron a protivirový remdesivir.

Na což Jon Rappoport reaguje takto:

Mimo jejich individuální nepříznivé účinky....NEBYLY ZKOUMÁNY JEJICH KOMBINOVANÉ ÚČINKY NA PACIENTA. A NYNÍ TÍMTO PACIENTEM...PRVNÍM PACIENTEM, KTERÝ JE DOSTÁVÁ...JE PREZIDENT SPOJENÝCH STÁTŮ.)

Scotte, vy o nepříznivých účincích remdesiviru víte. Jsou více než jen znepokojující. Např. poškození ledvin. Tento lék má autorizaci jen pro naléhavé případy a je určen jen pro pacienty se zvlášť těžkým průběhem nemoci z Covidu -19. Trump ovšem těžkým případem není. Co se to děje?Proč lékaři doktora Reeda tento lék do prezidenta cpou?

Oním druhým lékem je protilátkový koktejl regeneron, který se v klinických zkouškách teprve prověřuje a zatím není pro použití na lidech autorizován.

V proběhlých zkouškách protilátkových léků se dostavila zvýšená infekce. Velmi nebezpečná.

A modlete se, aby lékaři nesáhli po ventilaci. Což by mohli učinit, kdyby se zdravotní stav prezidenta v důsledku účinků mu podávaných LÉKŮ zhoršil.

Ve velké newyorské studii pacientů onemocnělých Covidem-19 je doloženo, že z věkové skupiny prezidenta Trumpa, kterým byla ventilační léčba naordinována, 97 procent zemřelo.

Prezident se nachází ve velmi nebezpečné situaci.

Každý lékař, který má aspoň kousek cti v těle, by měl už teď vykřiknout: připravuje se vražda. Předepsal byste vy pacientovi ne jeden, ale hned dva experimentální léky, z nichž každý má škodlivý účinek? A podával byste je pacientovi oba najednou? A zvlášť v situaci, kdy ten pacient není vážně onemocnělý? A zvlášť tehdy, když účinky oněch dvou léků, podávaných najednou, dosud nikdo neprověřoval?

PROČ LÉKAŘÍ WALTERA REEDA LÉČÍ TRUMPA, JAKO BY UŽ BYL V POSLEDNÍM TAŽENÍ?

Jako by jeho život visel už jen na vlásku a oni tedy byli nuceni hodit na jeho záchranu všechto, co mají k dispozici?

Kdo v těchto okamžicích dohlíží na prezidentův život? Nechtějí ho lékaři zabít?

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2020/10/03/are-they-murdering-president-trump/
7 Komentářů k P.C.Roberts: To se establishment snaží Trumpa zabít?

 1. Alyse napsal:

  Na druhou a třetí větu článku mám pouze jedinou odpověď... Protože mu nic není. Hezký večer všem. :)

  • Jéňa napsal:

   Prezident Donald Trump dává palec nahoru z modrého pokoje balkon po návratu do Bílého domu pondělí 5. října 2020, ve Washingtonu, poté, co opustil Walter Reed National Military Medical Center, v Bethesda. https://img-s-msn-com.akamaized.net/tenant/amp/entityid/BB19LjcY.img?h=582&w=874&m=6&q=60&o=f&l=f&x=1935&y=1319
   "Nařídil jsem svým zástupcům, aby přestali vyjednávat až do doby po volbách, kdy hned po vítězství schválíme hlavní stimulační návrh zákona, který se zaměří na tvrdě pracující Američany a malé podniky."

   Pelosiová v úterý uvedla, že Trump "ukázal svou pravou tvář" při zastavení rozhovorů mezi kongresovými lídry a Bílým domem, jejichž cílem je přinést zhruba 2 biliony dolarů v nové pomoci v boji proti koronaviru.

   Demokratický vůdce říká, že "odchází", Trump je "ochoten rozdrtit virus" a "opouští potřeby dětí a dalších Američanů".
   Trump tento krok oznámil necelých 24 hodin poté, co se vrátil do Bílého domu z třídenního pobytu v nemocnici, zatímco bojoval s koronavirem. :-)

 2. Helda napsal:

  Je to vše podivné, až to vypadá, jakoby byl Trump "unesen" i s manželkou, bez jakékoli možnosti spojit se s vnějším světem. V článku mi chybí zmínka o pí. Melánii a jejím zdravotním stavu, chybí zmínka o jejich synovi. Jistě by neseděl s rukama v klíně! Všechno to na dálku smrdí násilím a jasným úmyslem likvidace Trumpa a možná celé jeho rodiny. Vždyť i bratr prez. Trumpa zemřel velmi, velmi podivně a jako na objednávku. Žádný soudný člověk neuvěří na náhodu!

 3. Jéňa napsal:

  Jo, tak nějak - souhlas.

  • Jéňa napsal:

   Patřilo sem, ono: "Jo, tak nějak - souhlas".

   Pod konkrétní názor: "Na druhou a třetí větu článku mám pouze jedinou odpověď... Protože mu nic není. Hezký večer všem. :)"

   Tudíž pod "Alyse" v rámci ztotožnění.
   (Nezadařilo se, komentář utekl...teď by mělo být správně, snad.)

 4. Jéňa napsal:

  Čína nasazuje Sun Tzu … Mistr Sun přichází.

  Pro P. C. Robertse je připraveno nové téma ve spojení s Donaldem Trumpem k ozvučení v médiích, stačí jen vyrýsovat svalstvo , viz:

  OSN, 5. října (Sin-chua) - Čínský vyslanec v pondělí učinil společné prohlášení na všeobecné debatě třetího výboru Valného shromáždění OSN jménem 26 zemí, kritizoval Spojené státy a západní země za porušování lidských práv, vyzval k úplnému a okamžitému zrušení jednostranných sankcí a vyjádřil vážné znepokojení nad systematickou rasovou diskriminací.
  http://www.xinhuanet.com/english/2020-10/06/c_139420998.htm

  Seznam zemí je "pročínský blok" ve studené válce se Spojenými státy. Zhang Jun, stálý zástupce Číny při OSN, učinil prohlášení jménem států:
  Angoly, Antiguy a Barbudy, Běloruska, Burundi, Kambodže, Kamerunu, Číny, Kuby, Korejské lidově demokratické republiky, Rovníkové Guiney, Eritreje, Íránu, Laosu, Myanmaru, Namibie, Nikaraguy, Pákistánu, Palestiny, Ruska, Svatého Vincence a Grenadin, Jižního Súdánu, Súdánu, Surinamu, Sýrie, Venezuely a Zimbabwe.
  https://colonelcassad.livejournal.com/6224308.html

  OSN, 6. října (Sin-chua) - Stálý zástupce Číny při Organizaci spojených národů Zhang Jun v úterý vyvrátil nepodložená obvinění Číny v otázkách spojených se Sin-ťiangem a Hongkongem ze strany Spojených států a několika dalších zemí.
  "Rád bych řekl Spojeným státům: Obviňování Číny nemůže zakrýt vaše špatné záznamy o lidských právech," pravil Zhang Jun.
  Tváří v tvář špatným lidským právům svých vlastních a Spojených států, Německa, Spojeného království a některých dalších zemí se rozhodly zapojit se do selektivní slepoty a dvojího metru, ochotně následovat Spojené státy a stát se jejich komplici. Je to naprosté pokrytectví, řekl Zhang.
  "Dovolte mi, abych vám řekl toto: odložte svou aroganci a předsudky a stáhněte se z okraje propasti, HNED."
  http://www.xinhuanet.com/english/2020-10/07/c_139422808.htm

  • Jéňa napsal:

   Anabolický doplněk pro P. C. Robertse k ozvučení a vyrýsování svalstva.

   V USA mají "anabolizéry" skladem. Jeden z nich se jmenuje Mike Pompeo!
   Takže aby nezapadlo, zde je jeden z jeho posledních výkřiků (zachycených od trubadúra):

   "Čína - hej dost, už jste vy komunisté sežrali dost planetárních zdrojů."

   "Bezohledná hospodářská politika čínské komunistické strany a její nemilosrdné potlačování ekologických aktivistů vedly k čínským ekologickým katastrofám. Svět si nemůže dovolit model ekonomického rozvoje KSČ."
   http://www.nwoo.org/2020/10/03/jak-ukoncit-koronavirove-silenstvi/#comment-2161914

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!