Férová epidemiologie Romana Prymuly

120845949_3381158178637339_2300488096892550096_oJeště nějaký ten čas nechá lid i odbornou veřejnost v domnění, že koronavirus je v podstatě slabý a neškodný, přičemž se obětuje a oficiálně bude za diktátora, který zveličuje situaci. V politicky správnou chvíli se pak objeví zmutovaná silnější verze a lidé budou skutečně umírat. Rouškaři budou nahánět nerouškaře, policie bude pokutovat, zatýkat a mlátit. Nerouškaři budou přes roušky líbat boty bývalým ortodoxním rouškařům jako projev omluvy. Do toho všeho se úplně náhodně objeví různé vakcíny, o které bude enormní zájem. Jak se teď svět strachuje o to, zda budou lidé chtít vakcíny přijmout, nebudou je poté stačit koncerny vyrábět. Roušky zůstanou jako žlutá hvězda neočkovaných.

Zpočátku bude proti této stigmatizaci naoko bojováno různými neziskovkami, po čase vše vyšumí a každý to začne brát jakožto normální jev. Očkovaní budou mít své covid passy, na jejichž základě budou dál žít relativně „normálně" (čti dál si budou svobodně vytvářet své dluhy) a neočkovaní budou v rouškách čelit stále se nenápadně zvětšujícímu počtu omezení. Ta budou mít jen jediný cíl. Dobrovolně je dovést k očkování. Mezitím budou umírat lidé na podporu vědeckých studií o nové verzi koronaviru a na legitimizaci nastalých opatření. Začnou se potírat tzv. dezinformace, fake news a konspirace. Vytvoří se legislativa, která bude stanovovat tresty za znevažování pandemie koronaviru a její oficiální verze. V jakékoli formě. Zpočátku bude covid passy po svých zaměstnancích požadovat pouze státní správa, ovšem velice brzy i soukromý sektor. Samozřejmě jen v rámci zdravotní bezpečnosti. Očkováním a covid passy se dále podmíní vstup do obchodů, služeb, škol, na úřady, na kulturní a společenské akce a cestování. Samozřejmě dobrovolně. Utéct nebude kam, protože půjde o globální pravidla, s nimiž přijdou největší tvůrci a majitelé reality. Po malých krůčcích rozmělněno v čase.
4 Komentářů k Férová epidemiologie Romana Prymuly

 1. tojsemja napsal:

  podřadní psychopati to přesně takto plánují, akorát silnější verze viru se nenajde, nikdy se v podstatě nenašla a nikdy nebude, ale to nevadí, EUro fašismus se i tak připravuje :)

 2. kremrole napsal:

  Petice proti nelogickým opatřením a mediální bublině a za posílení prevence a imunity se šíří raketovým tempem, jak píší dnešní http://www.parlamentnílisty.cz Petici proti korona teroru zmiňují také stránky http://www.arfa.cz Právě přkročila 40 000 podpisů za necelých pět dní.
  https://www.petice.com/signatures.php?tunnus=oteveny_dopis_leka_vlad_parlamentu_a_mediim_ohledn_tzv_koronavirove_kriz&page_number=4015&num_rows=10
  Preambule:

  Tato petice je výsledkem konsensu lékařů praktických oborů i zástupců z akademických řad. Vznikal během měsíce září, kdy se diskutovaly a zohledňovaly připomínky všech zůčastněných odborníků, kteří stejně jako podepsaní signatáři cítí a využívají svoje občanské právo i lékařskou povinnost se k situaci v naší zemi vyjádřit.

  Jako lékaři cítíme občanskou povinnost vyjádřit se ke koronavirové krizi, která těžce dopadla na naši zemi. Jsme si plně vědomi vážnosti situace i zdravotních rizik, která s sebou přináší.

  Mnohem větší nebezpečí ohrožení celkového zdraví lidu však vidíme v drastických vládních opatřeních, než v nemoci Covid jako takové.

  Z medicínského hlediska nevidíme důvod k prohlubování restriktivních opatření, a proto žádáme vládu, aby neprodleně:

  •uklidnila obyvatelstvo a přestala jej děsit počtem nakažených jednou konkrétní nemocí.

  •upustila od dalších restriktivních opatření.

  •povinné nošení roušek zavedla pouze tam, kde to jednoznačně vyžaduje epidemiologická situace.

  •upustila od povinného testování osob bez příznaků a nezbytnost testu ponechala na uvážení ošetřujícího lékaře.

  •nedopustila uvedení narychlo připravených vakcín na trh a nezaváděla vakcinaci jako povinnou.

  •věnovala se práci na obnově zdevastovaného hospodářství.

  Po více než šesti měsících od začátku vyhlášení pandemie v naší zemi je jasné, že:

  •tento typ koronaviru nepředstavuje pro zdravé občany v produktivním věku vážnou hrozbu, jestliže nejsou dlouhodobě vystaveni vysoké dávce viru. Pokud se tato skupina populace s virem setká, většinou nevykáže žádné nebo jen mírné příznaky, odpovídající běžnému chřipkovému onemocnění.

  jistou hrozbu může virus představovat pro starší a chronicky nemocné občany, a to zhruba ve stejné míře jako jiné koronavirové, chřipkové a další virové infekce. Věříme, že naše zdravotnictví je na vysoké úrovni a je schopno se o ohroženou skupinu obyvatel postarat.

  •mnohem větší nebezpečí pro celkové zdraví lidu představuje mediálně vytvořený obraz nemoci Covid. Nikdy v minulosti nebylo obyvatelstvo informováno o jedné konkrétní nemoci tak dlouho, tak detailně a všemi médii naráz. Veřejnost je následkem toho nebývalým způsobem vystrašena.

  •existuje mnohem více a závažnějších onemocnění, než je Covid 19, a lidé jimi nejsou neustále všemi médii stresováni. Zaměřit pozornost veřejnosti na jeden konkrétní typ koronaviru je nebezpečný precedens, vzbuzující strach a devastující psychiku lidí a jejich sociální vztahy, který může mít nedozírný ničivý dopad na ekonomiku a celkový život společnosti.

  Vládní karanténní opatření nemají opodstatnění, jen posilují strach a nejistotu a zhoršují beztak špatnou hospodářskou situaci.

  Plošné nošení roušek není vhodné. Dlouhodobé nošení roušky nepřispívá ke zdraví toho, kdo ji nosí. Zavádění roušek ve školách je zcela v rozporu se zdravým rozumem. Děti nepatří do ohrožené skupiny obyvatel, jen jsou zbytečně stresovány. Stejně nesmyslné je zavírání škol kvůli nemoci, jejíž prodělání dětem neublíží, jen posílí jejich imunitní systém. Nemluvě o potížích, které zavření škol působí jejich rodičům a potažmo dopadá na hospodářskou situaci země.

  Restriktivní opatření, zakazující a omezující podnikání, těžce poškodila ekonomiku země a zásadně ovlivnila psychiku obyvatel. Spoluobčané mnohých profesí žijí již několik měsíců v nejistotě a ve strachu z ekonomického krachu.

  Jsme znepokojeni zprávami o narychlo vyrobené očkovací vakcíně proti COVIDu-19. Účinnost takové vakcíny je více než sporná a může přinést spoustu nežádoucích účinků.

  Testování zdravých lidí, pokud se k němu nerozhodnou dobrovolně jako samoplátci, zbytečně vyčerpává zdravotní systém a zatěžuje pojišťovny.

  Žádáme vyvážené zpravodajství zohledňující celkový kontext, protože každý jednotlivý statistický údaj se dá interpretovat různými způsoby.

  Novináři by měli více informovat o různých možnostech prevence a léčby.

  Měli by umožnit názorovou polemiku a nediskriminační přístup veřejnosti k jiným náhledům na celkovou situaci a k dalším léčebným možnostem.

  Vláda by měla zastavit ekonomický pád země, upokojit obyvatelstvo, zaručit svobodu každého jednotlivce ve všech oblastech a dát jasně najevo, že kulturní, společenský a ekonomický život země nehodlá obětovat boji s jedním druhem viru.

  Vraťme život do normálních kolejí s tím, že zkušenosti z posledních měsíců pomohly lidem více přemýšlet o zdravém způsobu života a vlastních schopnostech převzít za sebe odpovědnost.

 3. Eschatolog napsal:

  zrovna kamarád by potřeboval jít na operaci a nelze, neb hysterie, bílé pláště vraždí plátce zdravotního pojištění bez mrknutí oka - za toto musí padat tresty absolutní

  • proud napsal:

   To by mely,a nejen ted v kovidolzich,ale uz zdrivejska pro ty kdo nechali nase dnes uz jen "prejzdravotnictvi" takhle zdevastovat!!!Divim se ze po jejich likvidaci nejlepsich spitalu a cely jejich dostupny site nenechali jen dva spitaly pro celou republiku,moulove!Je zajimavy ze driv byla vynikajici sit spitalu na vynikajici urovni,o zamestnani pro x zdravotniku nemluve a stat nebyl zadluzenej,naopak vydelaval,kdepak asi udelali soudruzi z NDR chybu?????!!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!