GLOBÁLNÍ PANDEMIE nebo nástroj řízení???

120802280_5046127275413593_7245107358234710796_nCíl projektu ve Střední Evropě: Vznik Trojmoří
Osnova projektu:
1) Znovunastolit, pomocí nově vzniklých vztahů, bývalé Rakousko-Uhersko (V4+Rakousko) - úkol splněn...
2) Politicky názorově odseparovat tyto země od zbytku EU pomocí neshod o migraci - úkol splněn...
3) Pomocí C19 odseparovat země od sebe (nouzové stavy, karantény...) a tím prohloubit "příkop" (přenastavit vztahy)mezi V4+Rak. a Bruselem - úkol probíhá...
4) Znovunastolit otázku migrace, aby se více prohloubily rozpory mezi nimi - úkol probíhá...

5) Informačně ozvučit vznik kanálu D-O-L (propojí se tím Černé moře s Baltským a Severním, čímž vznikne TROJMOŘÍ) - úkol splněn tento týden

Takže jak vidíte, vše jde naprosto dle plánu, jen stádo/dav řeší počty "nakažených" (pozitivně testovaných, ale většinou zdravých) a roušky a přitom se zde odehrává největší přestavba na všech úrovních řízení Systému, která nemá historicky obdob, ale když ono hádání se o ty kusy hadru a rozebírání různě vykládaných grafů je jednodušší....Stejně jako jede vše dle plánu zde, tak podobné procesy, ovšem s jinými cíli, vznikají všude po světě (odpis USA jako světového Hegemona, odpis "Velké" Británie a Izraele a tím automaticky posílení Číny a Íránu, totální "vykastrování" Západu EU pomocí liberalismu a jeho "tvrdšího" bratříčka neomarxismu, přípravy pro další migraci atd...). Je to globální operace a je úplně jedno jestli si to lidé uvědomují nebo ne - v tom co vznikne budou žít naše děti a vnoučata. "

A mami, cos dělala když to celé vznikalo?...Hádala jsem se na FB s ostatními jestli jsou roušky důležité či ne a o tom, jak jsou někteří lidé strašně nezodpovědní"....
Kolik lidí tohle vidí? Promile. Proto studujte Koncepci společné bezpečnosti http://leva-net.webnode.cz/prace-vp-sssr/ a neztrácejte čas tím, co má jen pomocí strachu a pocitu viny odvézt naši pozornost.5 Komentářů k GLOBÁLNÍ PANDEMIE nebo nástroj řízení???

 1. .lak napsal:

  Tahají z pandořiny skříňky běd a hrůz jednu lepší "lahůdku než druhou.
  :lol:

  Z ae

  https://aeronet.cz/news/great-reset-je-tady-vybrane-aerolinky-ve-spolupraci-se-svetovym-ekonomickym-forem-a-s-vakcinacni-nadaci-billa-gatese-zacaly-testovat-novy-mezinarodni-cestovni-doklad-s-nazvem-commonpass/

  cvoci
  S očkováním to samozřejmě nesouvisí a podobnost řešení jejich přání je čistě náhodné.

  Stodvacetři pohlavní si usmysleli že s výměnou a náhradou obyvatel kalergi ti s kontinentu €arabofriky s čtvrtinou pod hranicí bídy (ti zejména) jim zaplatí krásné mogrely. I když tam do afriky šlechta z anglie vozila za cetky ženy náčelníkům a krásní mogrelové tam nejsou ale albíny co by čaroděje s tamním IQ 56 /(na stromech tam mají filozofy 80 – gorily)/ honí dodnes přiměřeně rozumovým schopnostem. Nevěřím tomu že plánovači bruselu kolonializace naruby mají oproti jim výrazné +.

  Nakonec asi na to v bruselu fasují viagru tak na to tlačí než zvadnou věkem, z..di.

  0 OdpovězUpravŘíj 8, 2020 7:57

 2. Jan napsal:

  Ty zmeny o kterych je rec nejsou pod kourovou clonou pandemie ani tak moc patrne. A Polsko s hlavou v riti US chazara a patologickou rusofobii uz vubec do V4 nepatri. Kasparek Kaczynski naopak ma pozitivni roli v potirani polskych buzerantu a duhovych LGBT.
  Podstatne je, ze snaha EU komise po obohacovani vychodni Evropy chachary z Arabie a Afriky snad konecne ustane. Ja vidim stabilitu jedine skrze vyhlaseni neutralni zony v Evrope. Svycarsko, Rakousko (uz jsou neutralni), Slovensko, Cesko, Madarsko, Srbsko. Zadna jejich prislusnost k EU a vojenskym paktum jako NATO. Spoluprace se vsemi a zlamat bic americkeho chazara. Ten nema v Evrope co pohledavat! At se pere doma s cernochama, ktery si tam dovezl. Evropa si zaslouzi lepsi osud nez ten co ji nalajnovali. Zadny kalifat nebude. A smazky, co sem evropsti poskoci chazaru importovali vratit zpatky domu. A pomahat jim tam. Jak prosazuje ke vzteku Merkelove z DDR nas Andrejko.

 3. Jéňa napsal:

  Mám dotaz na autora k add5, viz. jak píše: "5) Informačně ozvučit vznik kanálu D-O-L (propojí se tím Černé moře s Baltským a Severním, čímž vznikne TROJMOŘÍ) - úkol splněn tento týden"

  Za jakým účelem z hlediska KSB, doporučovaného ke studiu, vznik kanálu D-O-L propojuje (má propojovat, viz. mapa) státy V4+, Iniciativu Trojmoří https://cs.wikipedia.org/wiki/Iniciativa_Trojmo%C5%99%C3%AD také přes Rýn, s těmito státy: Nizozemskem, tedy Rotterdamem největším přístavem Evropy (i světa do 2004, kdy ho předstihla Šanghaj)?
  A také Belgií, tzn. Antverpami jehož přístav patří k největším v Evropě? Aha, to by mne tedy zajímalo!? Nastudované vysvětlit v praxi, tzn. prakticky osvětlit - zdůvodnit.

 4. Lekno napsal:

  Akurat tu nesedi jedna drobnost, ze tzv. pandemia je na celej planete. Nemyslim si, ze projekt trojmorie o ktorom aj Pjakin dlho prednasa ma taku moc, aby sa pred nim vsetko zaruskovalo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!