P.C.Roberts: Jak je to s hrozbou Covidu-19 ve skutečnosti?

2030_1497521859-pharmatech-ten-top-companiesPoložme si tyto otázky: Kdo může mít prospěch z přehánění Covidové hrozby? A jaký zájem mohou mít mocné a vlivné zájmové skupiny na tom, aby lidé Covidové hrozbě pravdivě porozuměli? Jsme veřejnými zdravotnickými úřady o Covidu-19 klamáni. Zčásti proto, že tyto úřady o viru, jeho šíření a léčbě mnoho nevědí, ale nejpřednostněji jsme těmi úřady klamáni úmyslně.

Jedním z důvodů proč se tak děje, je vytvořit pro očkovací látku (vakcíny),) co největší trh. Ten poskytuje naději na zisky v miliardách dolarů, které Big Pharma, což je sdružení nejmocnějších západních farmaceutických firem, chce urvat pro sebe. Finanční spojení mezi veřejnými zdravotnickými úřady a Big Pharmou pak logicky znamená, že též Světová zdravotnická organizace (WHO), Národní institut zdraví (NIH) a Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC), touží po masové vakcinaci. Nu a jestliže nebude dost lidí vyděšených tak, že budou o očkování proti Covidu žádat dobrovolně, vyhlásí se vakcinace jako povinná, nebo naše šance cestovat bude odvislá od toho, zda jsme očkováni nebo ne, atd.

Druhým úmyslným důvodem pro klamání veřejnosti je ten, že covidová hrozba ospravedlňuje hlasování z bezpečného domova prostřednictvím pošty. Toto hlasování znamená, že vítěz prezidentských voleb nemůže byt vyhlášen už v noci po dni voleb, protože voličské hlasy budou sčítány tak, jak je bude pošta postupně doručovat. Toto časové prodlení poskytne delší čas pro tu propagandu, že Trump buď podvodně zmanipuloval své znovuzvolení, nebo že volby prohrál, ale nechce odstoupit. No a protože presstitutky hovoří vymyšleným a sjednoceným hlasem, bude zpráva o tom, zda volby vyhrál či prohrál, pohřbena v záplavě zpráv o tom, že prohrál a odmítá odstoupit, anebo že vyhrál podvodem.

A dokonce i když Trump tuto pro něj naplánovanou barevnou revoluci přežije, snese se na něj vlna útoků jako na prezidenta nelegitimního, jak tomu bylo i v jeho prvním prezidentském období, kdy jej obvinili z toho, že byl zvolen „ ruskou intervencí“. To pak postačí k tomu, aby si Trump už nedovolil zaútočit na globalistický establishment, jak si to ještě dovolil po svém prvním zvolení, či aby mluvil o míru, umožněném snížením nebezpečného napětí s Ruskem. Což by ovšem bylo politikou, která by vojenskobezpečnostní komplex USA zbavila jeho nadmíru cenného nepřítele.

Jak už se poučili John Kennedy i Ronald Reagan, ohrožuje snížení napětí s Ruskem rozpočet a moc vojenskobezpečnostního komplexu, před kterým prezident Eisenhower Američany varoval už v roce 1961. Tento komplex je mocnější, než sám prezident Spojených států. Nu a protože by dnes už nikdo neuvěřil „osamělému vrahovi“, je Trump postupně vražděn falešnými obviněními a barevnou revolucí. Až donedávna se Trump bránil falešným obviněním na twitteru, který však už dnes prezidenta Spojených států cenzuruje. Takže až barevná revoluce vypukne, budou zde

jen útoky proti Trumpovi a žádná odpověď na tyto útoky od něj.

Důvodem pro přehánění covidové hrozby je též snaha vybudovat silnější policejní stát na základě početnějších zásahů státu do soukromého života jeho občanů. Lidé jsou prostě trénování na to, aby byli poslušni všech rozkazů, a tedy i těch, které je mohou poškozovat.

Nyní pohlédněme na samotné zkreslení covidové hrozby:

Mnoho lékařských profesionálů už dosvědčilo, že covidová hrozba se hodně přehání. Podle vlastních údajů už zmíněného Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC), bylo z domnělých 200 000 obětí Covidu 19 jeho obětí skutečných jen 9 000. Tzn., že zbytek zemřel na souběžná vážná onemocnění, která smrt těchto lidí způsobila de facto.

Zajímavá je tato tabulka CDC:

 

Věková skupina Pravděpodobnost přežití nemoci z Covidu-19

0-19  -  99.997%

20-49  -  99.98%

50-69  -  99.5

70 a více  -  94,6%

Samozřejmě Big Pharma a její vedoucí figury jako jsou Fauci, Redfield a presstitutky budou „covidovou krizi“ držet při životě tak dlouho, jak dlouho to bude výhodné pro Big Pharmu a její zisky z výroby vakcíny, pro demokratickou barevnou revoluci proti Trumpovi a pro vytrénování občanstva k ochotě přijmout další zásahy státu do svých životů.

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2020/10/05/covids-threat-is-greater-than-its-medical-one/
28 Komentářů k P.C.Roberts: Jak je to s hrozbou Covidu-19 ve skutečnosti?

 1. sfdg napsal:

  Napriek masívnym správam o druhej vlne Peková tvrdí, že tu prakticky žiadna druhá vlna nie je: „V populácii sa k môjmu obrovskému príjemnému prekvapeniu pohybuje veľké množstvo masívne pozitívnych ľudí, ale bezpríznakových, čo znamená, že keby sme tých ľudí nevyšetrovali z nejakého vládneho nariadenia, no tak by som povedala, že ten vírus tu už nie je. Informácie, ktoré sú v médiách, mám tisíc dôvodov im neveriť. Pozitívny neznamená chorý.“

 2. Pozorovatelka napsal:

  Česko a Izrael v čele v počtu nakažených
  https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/cesko-je-treti-na-svete-v-pomernem-poctu-nove-nakazenych-za-tyden-40338851
  Hamáček mluví o radikálním omezení jako v Izraeli
  https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/rust-poctu-nakazenych-je-alarmujici-hamacek-mluvi-o-radikalnim-omezeni-jako-v-izraeli-40338852

  To všechno v době, kdy se současně pracuje na tom, aby Arménie nahradila Izrael.

  • Ruda napsal:

   https://www.stopworldcontrol.com/planned/-----------------------------------------Lidi dejte si toto do překladu a už nechte oči otevřené.Přichází obrovské svinstvo ,které v historii nemá obdoby.

   • proud napsal:

    Ted napisu takovou mozna "pitomost",ale je to jenom uvaha zalozena na zkusenostech........
    Co kdyz jsou vsechny tyhle tanecky jen zastiracim manevrem jako nakonec vzdycky vsechno a problem je v tom noseni rousek??? Nic jinyho se totiz tak nekontroluje a na nicem jinym se tak netrva,po nicem jinym ovci podsvincata tolik nekvicej. Copak jestli zase a opet nevedi neco co my nevime a ona rouska prave kurevsky zkracuje zivot vlastne jakoby na prirodni bazi??!!! Protoze v ni vdechujes zpet nejen vydechlej bordel,ale asi 8x vic CO2 nez bys mel a kdovi co jeste a co to s tebou udela,ani nepremejslim nad tim co se deje s vydechem kdyz opusti plice a smicha se se vzduchem,v co reaguje a na jak dlouho atd.,v rousce se ovsem situace meni a tahnes to hned znovu do sebe k dalsi reakci...............jak rikam,jen uvaha ;-).Ovsem tvou pozornost od tyhle zakladni veci budou porad odvracet jinam...............Vsimni si ze uz kvakaj pitomosti i o stitech,nelibej se jim,pritom satek jim nevadi,proc asi?....... ;-)

    • Alyse napsal:

     Proude to je zajímavé. Včera Andy Čechy žádal, aby důsledně nosili roušky i na nose. A že se v tom nedá dýchat víme. Lidé co znám, kteří v tom jsou celý den mají denně večer těžké migreny. No, nejen zkracují život, myslím, že i nějaká ta mozková buňka odumre, takže nemocní a ještě hloupí. Díky za zajímavý postřeh.

  • Pozorovatelka napsal:

   Izrael a Česko dnes - 11.10.2020 - i symbolicky: fotbalový zápas se odehraje dnes odpoledne, a to v rámci "Ligy národů". A to je zajímavá věc, ta Liga národů, založena v březnu 2014 v Astaně:
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Liga_n%C3%A1rod%C5%AF_UEFA

   Když si to spojíme s tím, že fotbal má základy v číslech 11 a 22 a tedy už v dávném Egyptě, viz Pjakin a "Dvě křídla globálního prediktoru"
   https://www.youtube.com/watch?v=eA0iJz-tWBo&t=11s
   tak bude docela zajímavé sledovat výsledky některých zápasů.

 3. Jéňa napsal:

  Ke korona viru, ale také ropě a plynu, "trubkám", atd. a také, že nic není náhoda - sdílím informaci napsanou zde
  http://www.nwoo.org/2020/10/07/dukazy-ze-pandemie-byla-planovana/#comment-2162421 , jenž by Vám mohla ladit - v globále.

  • Jéňa napsal:

   Zaríf vede "plodné rozhovory" s čínským protějškem
   https://media.tehrantimes.com/d/t/2020/10/10/4/3576145.jpg
   TEHERÁN – Ministr zahraničí Mohammad Džavád Zaríf v sobotu prohlásil, že vedl "plodné rozhovory" se svým čínským protějškem Wangem Yi.
   "Plodné rozhovory v krásném Tengchongu s mým přítelem Wangem Yi o komplexním strategickém partnerství mezi Íránem a Čínou" tweetoval Zarif v sobotu večer.
   Ministr zahraničí v pátek dorazil do jihočínské provincie Yunnan v čele vysoce postavené delegace.
   Mluvčí ministerstva zahraničních věcí Íránské islámské republiky Saeed Khatibzadeh již ve čtvrtek uvedl, že dvoudenní návštěva Zarifa byla v souladu s úzkými konzultacemi mezi Íránem a Čínou.

   Zarif také uvedl, že „odmítli americký unilateralismus a americké pokusy o vytvoření unipolárního světa,“ a dodal,
   že Írán a Čína „se dohodly na posílení vzájemných vazeb včetně 25-letého plánu, regionální spolupráci, zachování JCPOA a spolupráci s vakcínami“.
   Zarif měl na mysli „25-letý plán strategického partnerství mezi Íránem a Čínou“, který byl Íránem schválen v červnu, ale stále čeká na čínské schválení. (Páté plenárním zasedání 19. ústředního výboru KSČ, se bude konat v Pekingu od 26. do 29. října - pozn. aut.)
   https://www.tehrantimes.com/news/453413/Zarif-holds-fruitful-talks-with-Chinese-counterpart

  • Jéňa napsal:

   Stavba TAP je téměř dokončena:
   Trans-jadranský plynovod TAP, který zajišťuje přepravu ázerbájdžánského plynu do Evropy, je téměř dokončen po téměř čtyřech a půl letech od zahájení výstavby, uvádí Trend s odkazem na konsorcium TAP AG.
   Jak již bylo uvedeno, plynovod TAP je naplněn zemním plynem od řecko-turecké hranice k přijímacímu terminálu v jižní Itálii. Konsorcium TAP v současné době dokončuje přípravy na zahájení komerčního provozu.
   „Očekává se, že práce na propojení TAP a přepravní soustavy zemního plynu Snam Rete Gas v Apulii (Itálie) budou dokončeny a připraveny k přepravě plynu do poloviny listopadu 2020,“ uvádí se v prohlášení.
   https://moscow-baku.ru/news/economy/zaversheno_stroitelstvo_transadriaticheskogo_gazoprovoda/

   Křehké zájmy v ropě a plynu v sázce pro Ázerbájdžán, Rusko a Turecko v Náhorním Karabachu
   https://www.oilandgas360.com/fragile-oil-and-gas-interests-at-stake-for-azerbaijan-russia-and-turkey-in-nagorno-karabakh/
   Blízkost Náhorního Karabachu ke klíčové ázerbájdžánské ropné a plynárenské infrastruktuře znamená, že bude v sázce více, pokud konflikt v regionu s Arménií dále eskaluje a ohrozí klíčové exportní plynovody. Analýza Rystad Energy vysvětluje, jak by potenciální narušení mohla prospět ruskému vývozu plynu a zároveň oslabit jak levný dovoz plynu do Turecka, tak jeho roli životně důležitého dopravního uzlu ropy.
   Ropovod Baku-Tbilisi-Ceyhan (BTC) a plynovod SCP (South Caucasus Pipeline) vedou přes Ázerbájdžán, přičemž některé úseky leží pouhých 25 mil od obnovených bojů v NK.
   Jakýkoli útok na území plynovodu nebo jeho obsazení by mohl mít vážné důsledky pro operace na předcházejícím ázerbájdžánském trhu a obzvláště působivý by byl jakýkoli narušení obřího projektu Azeri-Chirag-Gunashli (ACG) v Kaspickém moři.
   V sázce jsou toky plynu:
   Výše uvedená trasa SCP, která byla otevřena v roce 2006, je dlouhá 692 km (443 km na ázerbájdžánském území a 249 km v Gruzii). Po navázání spojení s TAP na hranici mezi Tureckem a Řeckem se otevřou dveře pro dodávku ázijského plynu do jižní Itálie. Plynovod TAP, který prochází Řeckem a Albánií, než se táhne přes Jadran do Itálie, může také umožnit přesměrování plynu do jihovýchodní Evropy.
   Jakékoli poškození ropovodu SCP v souvislosti s konfliktem v Náhorním Karabachu by mohlo oddálit zahájení plynovodu TAP a zároveň narušit dodávky plynu do Turecka. Země, které se v současné době spoléhají na ázerbájdžánský plyn, budou muset prozatím prozkoumat ruský plyn a nový dovoz LNG. Turecko má pravděpodobně co ztratit, protože snížilo dovoz ruského plynu ve prospěch ázerbájdžánského plynu a amerického LNG.
   Píše se aktuálně zde:
   https://www.oilandgas360.com/fragile-oil-and-gas-interests-at-stake-for-azerbaijan-russia-and-turkey-in-nagorno-karabakh/

 4. .lak napsal:

  Z ae / slabikářofilů :lol:

  https://aeronet.cz/news/roman-prymula-chce-zajit-jeste-dal-planuje-naridit-lockdown-nad-celou-ceskou-republikou-ve-stylu-vojenske-uzavery-jako-v-izraeli-momentalne-se-na-ministerstvu-promysli-jak-daleko-by-se-mohli-cesi/

  zajímavé
  Václav Klaus st. pandemie je podvod potřebný k přeformátování společnosti. Ne covid nevěřím, náhubek nenosím.

  1 OdpovězŘíj 10, 2020 20:20
  angel
  Návštěvník
  angel
  a co jeho podvod s likvidací a rozkradením Československa ?

  4OdpovězŘíj 10, 2020 21:03
  Dáša
  Návštěvník
  Dáša
  On tak má co národu sdělit, jeho pravé zachtivé já se potvrdilo v kauze s perem.
  Čile beru pero v Chile
  Pero v Peru taky beru….
  Celou báseň nemohu zveřejnit, nemám na ni kopyrajt

  1OdpovězŘíj 10, 2020 21:36
  O čem to je
  Návštěvník
  O čem to je

  Dám jinou pro “vysídlence,

  na původním,

  že to nejde, ale jděte.

  https://www.youtube.com/watch?v=C5IJ1uXxywA

  https://temata.rozhlas.cz/tyrolske-elegie-karel-havlicek-borovsky-7963611

  0OdpovězUpravŘíj 10, 2020 22:55

 5. .lak napsal:

  Pasáž kdy ještě si dovolím reagovat na přispěvatele ae.

  Až zas tak za intelekt opuštění a osiřelí žel uštvanými konzumenty kterým nezbývá sil nemohou díky odpadu ve školství.

  Kozí brada
  Věřit , nevěřit ?, souhlasit , nesouhlasit ? Co je to stále za hloupé davové úvahy ? Nejdůležitější snad je jestli
  globální představení COVID je potřebné pro záchranu země před jejím prožráním ze strany dekadentního obyvatelstva, nebo ne. Říci lidem aby se nechovali jako divá zvěř a nabádat ke skromnosti evidentně nestačí. Nemyslíte ???? Mimochodem ti kteří kritizují Babiše , Prymulu , Hamáčka a další, si asi myslí že jsou to snad ředitelé zeměkoule a vytřepávají si všechna ta nepopulární opatření z rukávu jak se jim zachce.

  1 OdpovězŘíj 11, 2020 0:15
  O čem to je
  Návštěvník
  O čem to je
  Jde jen o to že ti trvalým výkonem 70 watů (lidé) zmizí nekonkurence schopní z trhu. Narážím na myšlenku energovaluty která funguje reálně za fiat měnami tiskáren $ a €. Kontinent bez surovin a energií s půlročním vegetačním klidem sem dováží a platí nicneděláky z krajin slunce a blahobytu se se surovinami a energií.
  Vraťte se zpátky na zem a kydy zlolajných lhářů pracují na vaší genocidě i s teď snad dospělým gretem? No jestli vám to k životu stačí tak poté se můžete stát brehavitariány a tahat bez stravy.
  Vždy znovu a znovu mne překvapují ti z zatím nasypaným do volátka i když v dluhovém otroctví FEMA lágru EU.

  0OdpovězUpravŘíj 11, 2020 2:23

  Celá ta pasáž pink floyd stojí za shlédnutí
  https://www.youtube.com/watch?v=vLdPL3xvq3M

  • .lak napsal:

   Pokud nejste schopní zařadit fakta a osoby tak píp.
   5:18
   https://www.youtube.com/watch?v=BooiVypT2m0

   • proud napsal:

    A proc to tahnes oklikou pres Ukrajinu a nenapises rovnou ze se to stejny stalo u nas po 89,akorat bez valky,protoze na ovce ji neni potreba?...........

    • .lak napsal:

     Protože vymírající z úžerů nakmení religiozitou dosazenými klauny šílených kočí parazitace na jejich vytvářený dluh jsou formanti a oběti které neotočí za životem od zmaru a beznaděje kanonenfutrů navíc snažících se utahovat opasky na "blahobyt, druhým už žel asi nic.

     Obludná groteska od atrap lidí a mimiker zlojedů.

     • .lak napsal:

      Ovšem někteří to vidí zřetelně, což samotné ovšem na změnu jistě nestačí.

      http://www.nwoo.org/2020/10/09/v-zaplave-hruz-a-beznadeje/

      Co originálního a podstatného napsat k současné situaci, když vše už napsáno bylo. Výsledek? Jen každodenní smiřování se se situací, kdy žijeme životy, jaké nám připravila hrstka psychopatů a sociopatů. Každá vteřina, každá minuta, každá hodina, v níž se nic zásadně převratného proti celému covid divadlu neděje, je jen tichou legitimizací jeho samotného. Celospolečensky posvěcená rutinizace psychického násilí. Každý den se každý z nás setkává s milionem absurdit. Dnes jsme se třeba s manželkou bavili o tom, že jsme si vůbec neuvědomovali, že jsou do pondělí 12. 10. ještě otevřena koupaliště, bazény a sauny a to prakticky bez omezení a až od pondělí je zas vše (údajně jen na 14 dnů - kdo soudný by věřil?) jinak. Každý den jsou překračovány hranice absurdity, kdy člověk mnohdy přemýšlí, zda už je to vtip nebo ještě je to vtip, a přesto se vzápětí musí smířit s tím, že jde o skutečnost. Celé to evokuje nějaký hodně hloupý a nekonečný sci-fi film, kdy se člověk bojí, co bude zanedlouho „za rohem".

  • proud napsal:

   Zadnyho prispevatele "ae" tady neznam!

 6. .lak napsal:

  To byla reakce na šperk "kozí bradu a čti češtiňy. :lol:

 7. ihsv napsal:

  Reiner Fuellmich – Zločiny proti lidskosti
  https://gloria.tv/post/3qvBwv4ypYU41gsXsMGJsxGuV

  Reiner Fuellmich – advokát v Kalifornii a v Německu
  Člen německé Korona vyšetřovací komise

 8. Monika Ikema napsal:

  Z Japonské Okinawy létají opět přímá letadla do Shanghae Větnamu a na Taiwan do Evropy povoleny ještě nejsou ! 25.10 jedeme na zápas basketbalu sportovní kluby zde funguji ood 9ráno do 24 v noci ! Pokud zajděte do obchodního domu před v chodem vám je nabýdnuta maska s plastické hmoty ! Dětem do škol jsou roušky zakázané ohledně dýchání jelikož se do plic nedostává potřebné množství kyslíku ! V Tokiu kde je v metrů přeprava 25-30 milionů lidi za den to je opravdu nemožné kontrolovat a lidé se rozhodují samy pokud chtějí nosit roušku nebo né nikdo to nevyžaduje ani netrestá !

 9. Jan napsal:

  Prubeh COVIDU nakaz v Cesku (s opatrenimi), Svedsku a Belorusku (bez opatrenich proti sireni nakazy).
  https://u-blogidnes.1gr.cz/blogidnes/article/9/75/758819/758819_article_photo_hpijpw0.png?r=27bq
  Zdroj Vevicka blog.
  Zaver: Ubranili jsme se na zacatku sireni nakazy a po uvolneni ted jsme konfrontovani s explozi, kterou si Belorusove a Svedi odyli na zacatku pandemie.
  My si ted neustale prodluzujeme opatrenimi imunizaci spolecnosti a huntujeme sebe i hospodarstvi!

 10. Jan Kowak napsal:

  .laku.. Jéňa napsal..
  444 komen-tuch zz za ZATO - za 10 minut & 1/2 a.len
  Za těch..

  15 stříbrrnejch tzn. za pul ?
  Asi ssem to juž psal..
  Nagymározs - ëngyr hozsám.. Kedwezsem : p
  https://termitiste.net/2020/09/26/bejr-cekuje-zirafu-zirafa-cekuje-mroze/

  Ale na Tadescu - Mrož tam má BAN..
  .. muheeee : ))

  Micha Lea

  Al Kapoune

  • Jan Kowak napsal:

   Milu-ju Ikemu.. Móni-ku ( tu z to-ho zz z Hokaidoo :))
   .. tež Australii..
   Makedonii
   Tassmanii
   Jehowis-ti
   Prymulu & mistra Ouda !

   ADHD w.r.
   ps : Krtečku.. chrapeš či-čo - sslibyls , že napi-češ ???

   ANNA w.r.

   Na Terminal..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!