Nová kniha: Philip Marshall – Velký podvod  - 11.září a válka proti teroru

VELKÝ PODVOD OBALAž do dneška všichni mnohokrát mluvíme o historickém významu útoků 11. září 2001. Ty nás změnily. Změnily běh dějin. To je nepochybně pravda. A přesto pro mnoho z nás, 9/11 existuje jako jakýsi druh mlhy, nebo možná by bylo lepší říci, závoj o tvrzeních, předpokladech, divoké spekulaci a neúplném vysvětlení. Je toho mnoho, co nevíme o tomto dni a o měsících a letech, které k tomu vedly. Na stránkách, které následují, se matoucí prvky 9/11 začnou vyjasňovat. Bohužel přinesou sumu ještě tragičtější a hroznou, než by většina z nás mohla očekávat - a následně ignorovat. Ze zprávy zkušených federálních vyšetřovatelů zjistíme, že 18 měsíců, které předcházely před 9/11 Saúdské rozvědky kryly a podporovaly únosce 9/11 každým myslitelným způsobem. Poznáme, jak byla operace financována, jak jejich manipulátoři dovedli únosce na letecký výcvik na dopravních letadlech Boeing v arizonské poušti a jak vymysleli letecký útok, který porazil nejdokonalejší systém obrany na světě. Tyto objevy agenty FBI byly představeny během prvních oficiálních informací o 9/11 Kongresovému společnému vyšetřování, které bylo provedeno v roce 2002. Tento výbor také objevil přímou finanční a logistickou podporu od nejvyšších Saúdských úředníků únoscům 9/11, zatímco trénovali na Floridě, v Kalifornii a Arizoně.

Philip Marshall byl zastřelen 2. února 2013 se svými dvěma dětmi a psem a bylo to naaranžováno jako sebevražda! Kdo v tom má asi prsty?

Kniha k objednání za 199 Kč zde: http://www.bodyartbook.cz/product/politika/philip-marshall---velky-podvod----1/162
9 Komentářů k Nová kniha: Philip Marshall – Velký podvod  - 11.září a válka proti teroru

 1. Jéňa napsal:

  Velký podvod a velcí podvodníci.

  Jeden z opravdu "Velkých" podvodníků https://img.vz.ru/upimg/soc/soc_1065212.jpg je před volbami v USA opět aktivní a všude, co se týče médií:

  Bývalý šéf amerického ministerstva zahraničí Henry Kissinger navrhl opakovat stejný trik s ČLR, jaký byl proveden se SSSR na konci 60. a na začátku 70. let, kdy byla politika zadržování doprovázena sblížením mezi Washingtonem a Pekingem, aby se společně postavily proti Moskvě.
  Kissinger také zdůraznil, že v současné době Spojené státy na rozdíl od situace před půl stoletím nejsou na vzestupu, ale na ústupu, a proto potřebují nový způsob myšlení, uvádí FAN.
  Kissinger tak vyzval politiky, aby pochopili, že doba se změnila a že v moderním světě je nemožné, aby stát „dosáhl takové úrovně nadřazenosti ve strategických a ekonomických oblastech“. Kromě toho Kissinger oznámil potřebu zavést nová pravidla pro interakci mezi Amerikou a Čínou, aby se „stanovily limity, za které hrozby nepůjdou“.
  https://vz.ru/news/2020/10/13/1065212.html
  Související a předešlé http://www.nwoo.org/2020/10/07/trump-vs-binden-prast-jako-uhod/#comment-2162315

  • proud napsal:

   ;-) Ale porad nejdes az na "surovy drevo". Porad ses nezamyslel a nepovedel lidem jak je to vsechno mozny,ze se to deje a co delat aby se nedelo,nebo naopak delo neco lepsiho,porad cekam na ten napad,radu......co s tim ;-)?............

  • proud napsal:

   Kde,co,nebo kdo je tim hlavnim problemem............? At vemu Rusko,USA,nas,Evropu,Karabach,Irak,Lybii,Afriku,jakykoliv misto na Zemi........co je teda potreba?..........

 2. Jane K. napsal:

  Ta knížka sama je veliký podvod. Žádní únosci nebyli a jak se postupně zjistilo, ani žádná letadla. To všecko, co nám ukazovali byla počítačová grafika. 9/11 byla kontrolovaná demolice, o které hodně lidí ve vládě vědělo předem. Ti, kteří v této aféře byli zapleteni jsou úplně jiní lidé než nějací amatérští piloti odkudsi ze Saudské pouště. A to, že ten den bylo stejným způsobem zbořeno celkem 7 mrakodrapů WTC (Světového obchodního centra), to už vůbec nikdo neví.

  • benmil napsal:

   Vcelku souhlas, ale nedomnívám se, že o tom vědělo hodně lidí, a už vůbec ne ve vládě. To by se rychle vykecalo. Akci naplánoval a realizoval někdo, kdo je cvičený v konspiraci a v utajování. Tedy někdo, kdo to dělal z přesvědčení, a nikoliv v žoldu. Mnoho indicií nasvědčuje tomu, že o 11/9 se postaral Mossad. Jasné není jen to, jestli to bylo na objednávku nějakých amerických elit, nebo ve vlastní režii. Osobně se přikláním k druhé možnosti.

  • commit napsal:

   Mozna to byly dalakove rizene drony, jeden sestrelili nad Pensilvanii. Ale to nevylucuje, ze nektere zabery, ktere sly do televizi asi byly i fake.

 3. benmil napsal:

  To bych opravdu rád věděl, jak se sebevraždí psi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!