Americké volby a kdo je vyhraje?

bidens

Že se něco chystá, to je zjevné. Moc se o tom mluví, moc se o tom píše a všichni to jaksi i očekávají. Že komunisté, demokrati, rudá Čína a spousta jiných jedinců a organizací by nejraději viděli současného presidenta Trumpa tři metry pod povrchem zemským, je zjevné. Co jim udělal? Šlape jim docela zjevně po jejich plánech na vlastní obohacení na úkor druhých, po plánech, za které jsou mnozí z nich odněkud dobře placeni, šlape jim po plánech na zotročení lidstva.

Začalo to všecko tím, že vedení armády bylo potichu uvědoměno o tom, že nemusejí svého hlavního nadřízeného, tj. samotného presidenta ve všem poslouchat. Neboli, že mohou neuposlechnout přímého rozkazu shora. Bývalý president Obama se za svého panování postaral o odstranění těch, kteří by s něčím takovým nesouhlasili. Joe Biden je ochoten nechat Trumpa vyvést z Bílého domu armádou, zatím co Hillary by mu nejradši šla přímo po krku, kdyby mohla.

Už byla celá spousta snahy zbavit se Trumpa. Zkoušeli ho odstranit z funkce pomocí soudů, zkoušeli ho donutit odstoupit, zdiskreditovávali ho, sabotovali co mohli, zesměšňovali ho a znemožňovali. Davy lidí mu otevřeně přály aby zemřel, zatímco jiní mu doopravdy usilovali o život. Ještě žádný president v historii Ameriky proti sobě neměl tolik nepřátel jako president Trump.

A tak se jeho nepřátelé zjevně uchýlili k přímému útoku, když nějakým záhadným způsobem infikovali jeho samotného a dalších 31 osob z jeho nejbližšího okruhu. Jak se to mohlo stát? Jak vidět na přiložené fotografii, zdá se že k rozšíření „nákazy“ došlo při debatě v Růžové zahradě, která následovala poté, co president oznámil dosazení Amy Coney Barrett do pozice hlavního amerického soudce. Je ovšem velmi zajímavé, ne-li podezřelé, že pouze členové republikánské strany byly tímto útokem zasaženi; ani jeden z demokratů neonemocněl.

V současné době se proslýchá, že nešlo o infekci, ale o otravu nějakým jedem. Potvrdil to i president sám, který když vyšel z nemocnice tak prohlásil: „Toho, co jsem měl, se nemusí žádný z vás obávat.“

Ovšem, jak napsal někdo, kdo si říká MajorPatriot na Twitter, vojenská rozvědka, která se pohybuje v presidentově těsné blízkosti, oznamuje nevídané množství „hrozeb, úplatků a vydírání,“ které mají svůj původ v Clintonově klice. Údajně se původci této činnosti starají o „ochranu“ Washingtonu D.C. a k tomu účelu vyhrabali celou hromadu špíny na každého, kdo něco znamená, aby ho mohli vydírat.

Nejen Clinton, ale i Obama a jiní jsou v těchto akcích zapleteni. President Trump prohlásil, že generální prokurátor Bill Barr má dostatečné množství důkazů na to, aby mohl soudně obvinit Obamovu administrativu a Obamu samotného, spolu s Bidenem, že v r. 2016 špehovali počínání jeho volební kampaně. Z toho důvodu president povolil zveřejnění veškerých dokumentů, týkajících se skandálu a vyšetřování jeho spojení s Ruskem, během volebního období 2016. A stejnou měrou povolil zveřejnění všeho, co se týkalo vyšetřování a e-mailového skandálu tendejší kandidátky na místo presidenta, Hillary Clintonové.

Ukázalo se, že to byla Clintonová, která zorganizovala a financovala celou aféru s ruskými hackery, kteří tehdy ohrožovali americké volby. Udělala to údajně za účelem odvedení pozornosti od jejího vlastního provinění ve formě používání nechráněného serveru na rozesílání citlivých e-mailů. Chtěla prý Trumpa pouze zdiskreditovat natolik, aby si lidé mysleli, že Rusko mu pomáhalo vyhrát volby.

Kupodivu, tyto informace byly získány přímo od ruských hackerů samotných a důkazy se vyskytují ve hmatatelné, písemné formě. Ukazuje to na to, že ne Trump, ale Hillary spolupracovala s Ruskem za účelem podpory její volební kampaně a zničení Trumpovy.

Toto byl snad největší politický zločin v historii Ameriky a viníci by měli být spravedlivě potrestáni. Ovšem v současné době, těsně před volbami, takový čin by měl nedozírné následky, takže ho není prakticky možno provést. Ovšem po volbách … samozřejmě, Trump by je musel vyhrát, jinak by všecko upadlo v rychlé zapomnění.

To je, čeho se tato zlotřilá banda nejvíc bojí je, že by Trump vyhrál volby. Protože pak by šlo hodně z nich do vězení. Už se tam ocitlo asi 300 pochybných elementů, prý hlavně pedofilové a obchodníci s drogami. Trump je tam potichu ubytovává, aniž by se toho moc vyneslo ven.

President Trump se vyznamenal ještě mnoha dalšími činy, na které Amerika čekala celé století. Nejen že znárodnil soukromně vlastněnou Federální reservu, ale snad poprvé v životě dal obyčejným lidem finanční příspěvek na ulehčení současné politicko-pandemické situace v hodnotě 1,200 dolarů na osobu. Podle Tima Ozmana také zastavil produkci chemtrails, čímž posílil celosvětovou imunitu. Jeho opozice na to zareagovala tím, že vyhlásili karanténu.

President postupně stahuje americkou armádu z různých částí světa, čímž dává najevo, že nemíní válčit. To je proti záměrům jeho opozice, kteří by rádi válčili kde mohou, až by celý svět zničili. Americké vojenské jednotky jsou odstraňovány z Německa a v současné době mají odejít i z Afganistanu. Po dlouhých 17 letech byl v únoru letošního roku konečně podepsán mír s Talibanem a podle jeho podmínek má být armáda úplně odstraněna do jara příštího roku. Když toto napsal president na Twitter, v Pentagonu to způsobilo dokonalý šok; vůbec o tom nebyli předem informováni.

Samozřejmě, oficiální zpravodajské zdroje okamžitě protestovaly. Podle mnohých, prý tento čin může ohrozit současnou afgánskou vládu a jiná jednání s tamnějšími představiteli. I nejmenovaní vládní úředníci vyslovili svůj nesouhlas a obavy z následků takového činu.

NATO (EU) odmítlo přistoupit na toto rozhodnutí a prohlásili, že se sami rozhodnou jestli tuto ubohou, 17-letou válkou zničenou zemi budou nadále terorizovat. Hlavní generál Jens Stoltenberg řekl, že odejdou z Afganistanu až to tamnější místní podmínky dovolí. „Společně jsme se rozhodli napadnout Afganistan, tak se i společně musíme rozhodnout odtud vytáhnout,“ prohlásil dále. Zřejmě se urazil, že se president Trump rozhodl bez něho.

Zato Afghánci jsou Trumpovým rozhodnutím nadšeni. Aby ne!

Je toho mnohem víc, co president Trump udělal pro prosté lidi, ale není to snadné zjistit, protože opozice zabraňuje zveřejňování jak jen může. Stačí napsat na Facebook nebo jinou společenskou stránku něco na podporu Trumpa a brzy tato poznámka zmizí.

Opozice proti Trumpovi bojuje na všech frontách a jsou očekávány značné nepokoje v období voleb a také po nich. Demokratické státy budou určitě volby sabotovat a jejich výsledky lživě ohlašovat. Jsou obavy, že dojde k obrovským podvodům jen kvůli tomu, aby nebyl znovu zvolen Trump.

Ovšem kdo by chtěl na presidentském místě Joe Bidena nemůže být normální. Ten člověk nejen že není psychicky úplně v pořádku, jeho rodina se vyznačuje pochybnou, kriminalitou zavánějící činností a on sám není zrovna modelový občan, když veřejně osahává malá děvčátka a i dospělé ženy. Při současném proslovu ve státě Nevada oslovil Biden shromážděné občany: „Vy, občané Arizony ...“ a při jiné diskuzi špatně přečetl co mu nápověda předložila na obrazovce a řekl, že by minimální mzda měla být 15 milionů dolarů. Při proslovu ve státě Michigan řekl, že množství úmrtí v armádě na koronavirus je 6,114 osob, zatím co skutečný stav je 7 (sedm). I při diskuzích s presidentem Trumpem na něm reportéři zpozorovali drát, což znamená, že měl odpovědi odněkud napovídány; reagovat sám na svých by zjevně nezvládl.

Jak se vyjádřil president Trump při proslovu v Tulsa, Oklahoma, „jako president, Bident bude bezmocná loutka radikálních leftistů,“ neboli komunistů. Demokratická strana platí a podporuje jak BLM ničení tak Antifu a jakékoliv finanční příspěvky na tyto zločinné teroristické organizace jsou jimi používány na podporu demokratického presidentského kandidáta.

Kdyby nějakým nedopatřením nebo podvodem přece jen Biden vyhrál, pak můžeme očekávat, že

 • „Pařížská klimatická dohoda,“ kterou Obama zavedl a Trump zrušil, bude obnovena, takže bude snaha za každou cenu snížit vypouštění CO2 do vzduchu. Jelikož my sami CO2 vydechujeme, část této snahy bude zaměřena i na snížení jeho množství, což je snížení počtu lidí na zemi.
 • Reformy policie, které Obama začal, bude zkoušet Biden dokončit. Možná nedojde ihned k přímému zrušení policie, ale bude se jednat o její „transformaci,“ nebo „přebudování,“ což může být to stejné. Na příklad v Minneapolis je už policie nefunkční a vládne tam Šaria zákon, kdy muslimské jednotky hlídají populaci.
 • Volba vice-presidenta ve formě Kamaly Harris, která je pro potraty, pro BLM, pro Antifu, pro válku a pro všecko, co je protilidské, že ani její vlastní otec s ní nesouhlasí, bude znamenat pouze problémy. Nesmíme zapomínat, že v případě selhání Bidena (s čímž je asi počítáno), se stane Harris presidentkou Ameriky.
 • Dojde k oživení volného obchodu s Kanadou a s Čínou a možná i s mnoha jinými státy, což všecko je v neprospěch Ameriky. Okrádá to Američany o pracovní příležitosti a jelikož taková obchodní činnost nepodléhá zdanění, okrádá to stát o peníze – kromě jiného. Je zcela možné, že vybraní Číňané budou dokonce přizváni jako obchodní poradci presidenta.
 • Bude snaha opravdu „odměnit“ černochy za to, že jejich předkové byli kdysi otroci. Na bílé otroky, kterých bylo mnohem víc, což jsou skoro všichni v Americe žijící Irové, Angličané a jiní, ovšem nebude brán ohled.

Nezávislí badatelé odhadují, že v případě zvolení Bidena, se tento po volbách ještě víc přikloní ke komunistické levici. To by samozřejmě vedlo k civilní válce, pro kterou už Bidena-podporující organizace jako Antifa a BLM připravují půdu. Civilní válka by vypukla skoro okamžitě a to by se přeneslo i do zbytku světa. Nemluvě o tom, že Biden by – pod vlivem svých manipulátorů – začal okamžitě válčit i všude jinde ve světě a ve velkém.

Je rovněž hodně bohatých, kteří ve své nerozvážnosti chtějí způsobit v Americe komunistický převrat. Tito neváhají Bidena podporovat i svými penězi. Hlavními dárci na jeho volební kampaň jsou fondy a nadace, které buď založil George Soros, nebo na ně přispívá, anebo to jsou to v podstatě komunistické organizace, zaměřené na anonymní ovlivnění voleb. Ze známějších osob přispěl i režisér Steven Spielberg a jeho manželka Kate Capshaw, každý po půl milionu dolarů.

Když ale vyhraje Trump, tak je očekáváno, že nechá okamžitě zatknout starosty měst a guvernéry států, kteří dovolili nežádoucím elementům jako jsou BLM a Antifa rozpoutat ve jejich oblastech vlivu tyto nepokoje. Tito lidé, jejich podpůrci, pomahači, včetně souhlasných státních úředníků a proradných soudních zaměstnanců, mají být nařčeni z protistátní činnosti a odsouzeni.

Americké Ministerstvo spravedlnosti (Department of Justice) už vydalo oficiální dokument, ve kterém obvinilo Seattle, Portland a New York City (k nim přibyde ještě Minneapolis a Chicago) z toho, že dopustili provozování násilností a ničivé činnosti vůči obyvatelstvu a místním podnikatelům.

Je očekáváno, že president Trump vyhlásí „Čtrnáctý přídavek“ k americké Ústavě, který mu dává plné právo odstranit z pozice moci ty, kteří napomáhají a podporují povstalce a vzbouřence, kteří vedou válku proti Spojeným státům. Potom prohlásí všecky vzbouřence za nepřátelské vojenské jednotky, kteří mohou být beztrestně zastřeleni na potkání. Do ulic nastoupí vojsko a nastolí pořádek.

Takže máme na vybranou, dvě možná řešení na jeden problém. Jak to všecko dopadne, to ukáže čas.

 
13 Komentářů k Americké volby a kdo je vyhraje?

 1. martin bareš napsal:

  Blbá jsi byla, blbá jsi a blbá budeš džejn.
  První řádky mě přesvědčily. To je holt axiom, jakože dvě a dvě jsou čtyři.
  Ale když tě nwoo rád a ty můžeš psát......

 2. Petr64 napsal:

  Dobré. Aspoň nemusím písať.

 3. Jéňa napsal:

  Americké volby a kdo je vyhraje?

  No přece ten koho si přejí globalisté. To je snad jasný.
  Tudíž jimi řízený objekt, kterého si vybrali a „vychovali“.
  To ví už skoro každý.
  Hle, něco třeba z dnešních informací zde, hleďme.

  Trump vyzval USA, aby se přestali spoléhat na Čínu:

  Prezident Spojených států Donald Trump, pokud zvítězí ve volbách, hodlá posílit americké vedení ve světě, přestat se spoléhat na Čínu a udržet si vedoucí postavení na trhu s energií. Uvedl to na adresu členů Ekonomického klubu v New Yorku.
  "Musíme usilovat o to, aby Amerika byla na prvním místě, stejně jako ostatní země staví své zájmy na první místo.
  Z Ameriky uděláme výrobní supervelmoc a přestaneme se jednou a navždy spoléhat na Čínu.
  Zajistíme, aby Amerika zůstala největším světovým dodavatelem energie, “ cituje TASS jeho slova.

  Trump dodal, co všechno podnikne, dokáže, vytvoří, udělá a zajistí, ubrání, zařídí a odřídí, učiní, :-o zkrátka tolik, že se to nedá ani vypsat, tak aspoň něco zde:
  https://vz.ru/news/2020/10/14/1065412.html
  Trump navíc poznamenal, že demokratické vítězství v nadcházejících volbách 3. listopadu by mohlo vést k tomu, že Čína bude „vlastnit USA“.
  "Čína se stala zdrojem pandemie korona virů a pouze moje administrativa je může činit odpovědnými." A pokud tato administrativa, pokud nebudu znovu zvolen, pak krátce na to - během několika dní - Čína bude vlastnit USA, mohu vám o tom říct, “ uzavřel.

  Heleme se, jak pak nám Trump poslušně plní zadaný úkol ozvučený Velkým podvodníkem.
  „To nám ty informace pěkně pochodují, jak ti vojáčci – krásně za sebou!“
  Související a předešlé http://www.nwoo.org/2020/10/13/nova-kniha-philip-marshall-velky-podvod-11-zari-a-valka-proti-teroru/#comment-2162627

  • proud napsal:

   Muze bejt,i kdyz me to spis prijde tak ze je jedno koho si zvolime,GP prijde vzapeti a zpracuje si ho jak potrebuje,viz a viz napriklad nasi pirati,ti jsou nejokatejsi,jinak jde ukazat i na dost dalsich ;-).

   • Jéňa napsal:

    ...jedno je kolečko u trakaře :-)

    • proud napsal:

     Jedno ano,ale nezapomen ze by nebylo spatny onoho GP a jeho metody poznat podrobneji,ovsem nikoliv kvuli drbani(nekdo tomu rika informacni vojna,ze?:))),ale kvuli cinum,tem jedinejm vedoucim k osvobozeni Cloveka.Drbat muzeme az se udrbeme a nezmenime nic,coz GP dobre vi a snazi se nas jen u drbani udrzet,sam pouzivajic ony ciny!

     • Jéňa napsal:

      To není v mých interesech.

      V otázkách GP se obrať sem http://www.vodaksb.eu/ jestli to ještě někdy poběží, ale pozor na komunitu, jak nepojedeš v jejich pelotonu, tak tě akademická komunita místního Lva nepustí, sežerou tě zaživa a když pojedeš, tak tě přeformátují na blbce, úplného debila, k obrazu svému. Pak si budete přikyvovat :-) a vše bude jasné, ve stylu "my četli tlusté knihy", kdo je víc.
      Zkrátka hotovo, nazdar bazar. :-o
      Jsou to imitátoři, kteří se dělají elitou. Tak bacha.

      Nebo se do toho pusť sám, když myslíš, že by to nebylo špatný. Zlom vaz!

  • Jéňa napsal:

   USA se rozhodly přinutit Čínu, aby "zaplatila" za korona virus

   Čínské úřady dosud neposkytly Spojeným státům dostatečné informace o původu korona viru, komunistická strana Číny za to bude muset "zaplatit", řekl americký ministr zahraničí Mike Pompeo.
   "Číňané učinili řadu nebezpečných rozhodnutí, pokud jde o korona virus, který se narodil ve Wu-hanu. Věděli, že mají problém, chápali, že musí zavřít přístup do Wu-hanu, ale umožnili cesty do zahraničí. A oni by nám neumožnili zjistit, co je skutečným zdrojem viru s tím, aby jsme mohli reagovat na něj v "reálném čase", ozvučil TASS slova trubadúra Pompea rozhovoru pro rádio KTAR ve Phoenixu (stát Arizona).
   Podle Pompea by o tom "měl přemýšlet celý svět a komunistická strana Číny za to bude muset zaplatit".
   Den předtím americký prezident Donald Trump označil Čínu za zdroj pandemie korona viru a vyjádřil důvěru ve schopnost Bílého domu pohnat čínské úřady k zodpovědnosti.
   https://vz.ru/news/2020/10/15/1065606.html

 4. Jéňa napsal:

  Ještě čekáme oznámení o plnění zadání "o potřebě zavést nová pravidla pro interakci mezi Amerikou a Čínou",
  jak víme, prý aby se
  „stanovily limity za které hrozby nepůjdou“,
  jak pravil H.K. - aby asi netekla krev, zřejmě.

  Čekáme na HROZBY v interakci pro interakci v rámci pravidel.
  Na to se už musí asi Trump moc těšit, to ho přeci baví, to umí, v tom je dobrej, v tom se vyžívá...

  No a Čína?
  Tak tam se to jeví, že se čínské HROZBY odstartují při nebo po sjezdu KSČ. Uvidíme.
  Páté plenárním zasedání 19. ústředního výboru KSČ, se bude konat v Pekingu od 26. do 29. října.
  Volby v USA 3.11.2020
  Trumpova inaugurace 21.1.2021 (pěkné datum) https://www.seznamzpravy.cz/clanek/volby-usa-system-volby-prezidenta-76861

 5. Jéňa napsal:

  No a Čína?
  Tož ještě malé doplnění...

  Hodí se totiž připomenout, aby nezapadlo, že tam HROZBY, myšleno čínské hrozby - ze strany Číny vůči USA, moc halasně probíhat nebudou.

  Ze strany Číny "interakce pro interakci v rámci pravidel" zřejmě pofrčí ve stylu "Sun Tzu...Mistr Sun přichází", jak bylo
  už dříve naznačeno z její strany (Číny), přes pana Zhanga Juna začátkem října v OSN http://www.nwoo.org/2020/10/04/p-c-roberts-to-se-establishment-snazi-trumpa-zabit/#comment-2162126
  Prostě Čína asi oznámí, co zavádí ze své strany proti USA a hotovo.
  Bez řevu, v klidu, ve svém stylu: "Sun Tzu...Mistr Sun přichází".

 6. Jéňa napsal:

  Neraď, proude, buď tak laskav...zkrátka si jdu svou cestou a basta.

  GP mohu rozebírat jedině zde https://fct-altai.ru/ v této diskuzi.
  Důvody jsou ze života a praxe. Koukni např. na "experty" nejvyšší a samo zvolené, co do metodiky GP, na odchovance z levanetu. Zkus s nimi poznávat GP :-)
  Ale nejdřív se mrkni do čeho lezeš, když to tak propaguješ v silné osobní potřebě, abys byl trošku v obraze, vyhodnoť si třeba toto, viz:
  https://www.konceptualcz.cz/post/c%C3%ADtia-svoj-koniec-a-preto-kop%C3%BA-viac-ako-zdoch%C3%BDnaj%C3%BAca-kobyla
  nebo tady, to je taky prdel, cituji:
  "Tento článok vznikol ako sumár e-mailovej diskusie medzi Popolvárom, Boletusom, mnou (a ostatní služobne starší z komunity plnili rolu pozorovateľov)."
  https://www.konceptualcz.cz/post/demon%C5%A1tr%C3%A1cia-v-berl%C3%ADne
  Přečteš a máš dost, vlastě ani dočítat nemusíš :-)
  Kdo uteče vyhraje!
  Rychle pryč od komunity akademiků alfy Leva. A to ještě zmíněná banda Apendixe doporučuje číst "tlusté knihy" - to nevymyslíš, to jsou paradoxy :-o

  • proud napsal:

   Spis mi tady vychazi ze se snazis radit ty me :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))).Osobne nemam radit kloudne co krome ucit se,ucit,se a ucit se,ale vlastni hlavou,menit se z ovcanu na obcany,ze stad na spolecnosti a zjistit ze vsechno patri vsem a vsichni by si to taky meli zodpovedne primo spravovat svou skutecnou vetsinou v referendech a konecne se vylecit z parazitismu prevlecenyho za "podnikatele" a "zastupitele","vlady"."politiky","strany" a podobne,jak jsem uz psal,parazity ruzne se nazyvajici.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!