„Простота хуже воровства“ alebo o „krajine, kde sa nebudeme báť umierať…“. Č.I

2017-09-11_124350

 1. Prečo má Pjakin pravdu o Bielorusku. Kostol všetkých svätých v Minsku, Mojžiš a World War Z.
 2. Požiar v Nantes, Barbara. Macron. Pokorenie Francúzska a paralýza Nemecka. Libanon a Rwanda. Europarlament.
 3. Šachmatovič pre Slovensko. Krajina
 4. aput. Vypukne 17. novembra občianska vojna alebo o čom sa dohadovali Haščák a Kollár? Krátke resumé posledných udalostí z hľadiska globálneho pozadia slovenskej politiky. O čom vypovedá prípad Chovanec a film „Kandidát“? FIFA-Žillina-Judita, Slovan, Sagan ako E-M prejav SNP II a šport všeobecne. Pravda.sk o epidémii cholery 1831, hlúposti „pospolitého ľudu“ a krvavom vyvrcholení roľníckeho povstania proti protiepidemiologickým opatreniam. Medzinárodný úspech slovenského filmu „Idiot“ v rámci Blood Horror Festival v Hollywoode.
 5. SMER a a najvplyvnejší politik Slovenska (nie Fico). Blaha a jeho výzvy k revolúcii. Sion prehral v BLR, ak prehrá aj na SVK, bude ČSR na našich podmienkach. Matovič pôjde dole LEN globálno-koordinovanou operáciou, cieleným infoleakom a totálnym znemožnením paralelne so zahájením trestného konania OČTK, NIKDY NIE V DôSLEDKU PROTESTOV, na ktoré psychopat pošle armádu a fízlov. Zvolávanie protestov ROVNÁ SA podpora občianskej vojny!!! Zneplatnenie volieb cez odhalenie volebnej korupcie v cigánskych osadách a vypísanie nových volieb. Fico drvivo vyhrá, a ďalej domino – čistka médií a súdnictva, Polície, SIS, vyšetrenie vraždy Kuciaka, Gorily, revidovanie privatizácií referendum o ČSR. Fico sa musí stať Prezidentom obnovenej ČSR.

Minsk je pekný. Prakticky nanovo postavené po vojne, bieloruské hlavné mesto dojme každého návštevníka obrovským a skvele udržiavaným centrom v štýle „stalinského ampíru“, dlhočiznými a širokánskymi ulicami, lemovanými štvor-až päťpodlažnými, architektocnicky sa dopĺňajúcimi budovami, množstvom parkov a zelene. Všadeprítomné sú symbolika a veľkolepé architektonické pamätníky Druhej svetovej vojny, počas ktorej Bielorusko zažilo s ničím neporovnateľnú, tri roky trvajúcu nacistickú genocídu pod bielo-červeno-bielou zástavou okupačnej kolaborantskej administrácie. Bol som v Minsku trikrát, mesto na mňa vždy pôsobilo nanajvýš poriadkumilovne, čisto, organizovane a trošku ospalo. Cítil som sa tam ako v nejakej rezervácii, akomsi vyhradenom, podľa špecifických pravidiel fungujúcom „národnom parku“, a obzvlášť táto akoby „odtrhnutosť“ od celoruských problémov bila do očí v šialených deväťdesiatych rokoch, keď ľudia v Rusku mreli od hladu, beznádeje, v kriminálnych prestrelkách, pri teroristických útokoch a vojne na Kavkaze.

Bielorusi sú, samozrejme, všetci Rusi, ale sú to tak trochu iní Rusi. Za starých čias sme ich volali „partizáni“. A skutočne, na rozdiel od rozšírenej emocionálnej a spontánnej povahy Rusov, ktorým nie je cudzia ani istá bezstarostnosť a „hlučnosť“, Bielorusi boli vždy skromnejší, rezervovanejší, dôslednejší, disciplinovanejší, málovravnejší. Bielorusi sú utiahnutí, slušní, zdvorilí a veľmi pracovití. Bieloruské pracovné brigády sa tešili obľube po celom ZSSR pre ich slušnosť, dôslednosť, kvalitu vykonanej práce. Sú viac rodinne a patriarchálne založení, nemajú radi konflikty a neradi sa starajú do cudzích záležitostí. Naviac, do Bieloruska neprenikli, teda aspoň zďaleka nie v takom rozsahu ako u nás, také skazonosné vplyvy „západnej kultúry“ ako drogy, sexualizácia ľudí a pornografia. Bielorusi sú svojim spôsobom prostí, čistí, poctiví a trošku naivní ľudia. Radi sa prplajú v rodnej hrude, majú radi svoj dom a sú to dobrí gazdovia, sú oveľa rustikálnejší a spätí s pôdou, než iné národy. Nič Vám to nepripomína? Práve táto naivita/prostota, čiastočne daná mediálnym vplyvom a prevládajúcim informačným poľom, čiastočne ako dedičstvo zakonzervovaného socíku, môže ich aj nás vyjsť veľmi-veľmi draho. Pretože vlastný štát nie je sranda, a ak bol im aj nám „darovaný“ bez toho, aby sme sa na jeho zrode a fungovaní akokoľvek podieľali a zabezpečovali mu nejaké riadiace kompetencie, naivne sa spoliehajúc na systém a pravidlá elít, môže nám táto štátnosť byť rovnako ľahko aj odňatá.

Vždy ma trápila otázka, ako je možné, že taký veľký a kultúrny národ ako Nemci dokázali nacisti tak nebezpečne zmanipulovať, že išiel s bezočivou spupnosťou z presvedčenia zabíjať iné národy? Nuž, skúsenosti z Ukrajiny a teraz aj Bieloruska mi otvorili oči. Politické a volebné rozhodnutia ľudí totiž menej závisia od ich inteligencie, než od prevládajúceho informačného poľa, v ktorom žijú. Keď už dokázali totálne zmanipulovať Ukrajincov, Bielorusov aj nás v dobe internetu, kedy predsa len existuje aká-taká informačná alternatíva mainstreamu, tak Nemci v tridsiatych rokoch nás vôbec nemusia udivovať. Toť sila sociálnych a mediálnych technológií. To, čo teraz Slovensko zažíva, a čo s pravdepodobnosťou hraničiacou s 70 pc môže skončiť národnou katastrofou a zánikom slovenskej štátnosti, je z drvivej časti dané predovšetkým dlhoročnou, masívnou, diabolsky cieľavedomou, dezinformačnou a fašizujúcou mediálnou kampaňou v duchu „LeboFico“. Pred poslednými voľbami sa do tohto procesu desakralizácie, spochybňovania a zrady vlastnej štátnosti plošne zapojili prakticky celé slovenské elity, vrátane terajších „odídencov“ (presnejšie, zradcov) zo Smeru, ktorí vtedy hrali prím. Problém nie je v tom, že máme na čele psychopatov, bláznov, vlastizradcov a nacistov. Problém je v tom, že sme si ich do čela krajiny čela zvolili. Ľudia si v priamom zmysle slova zvolili zlodeja, ktorý najhlasnejšie kričal „Chyťte zlodeja“. A to všetko preto, že v našej krajine prebehol a voľbami sa zavŕšil a spečatil štátny prevrat. Či tento prevrat vyústi do občianskej vojny, sa dozvieme 17. novembra, a možno aj skôr, ako sa pozerám na horlivosť iniciátorov protestu 17 októbra. Každopádne, snažne prosím a odhováram všetkých ľudí, aby chodili do ulíc. Vy si skutočne myslíte, že demonštráciami niečo dosiahnete alebo zmeníte, odborári, športovci, herci, umelci, zamestnanci a zamestnávatelia? Vy si skutočne myslíte, že niekomu vo vláde na Vás záleží či bude záležať? Táto vláda, či už si to uvedomuje, alebo nie, sem bola dosadená, aby zavŕšila proces likvidácie slovenskej štátnosti a má byť, presne ako všetky deti revolúcie, zmetená davom občianskej vojny. Veď ten 45-dňový núdzový stav vyprší akurát pred výročím novembra. Ľudia budú chcieť a pôjdu do ulíc o to viac, že sú do toho doslova hecovaní, stačí spomenúť „patriotov“ a ich rozohriatie sa pre Úradom vlády v lete. Stačí jedna bomba, jeden výstrel, jedna potýčka s policajtami a môžu tiecť RIEKY KRVI. Lebo Matovič zjednotil proti sebe všetkých, zatiaľ čo Polícia pod Mikulcom (tou buzeráciou na Orave) a armáda pod Naďom a under the guidance of amerických dôstojníkov na PSYOPS nezaváha zakročiť včas a tak tvrdo, ako bude treba pre rozdýmchanie občianskej nenávisti, pre rozhorenie plameňa občianskej bratovraždy.

Ja som Ťa splodil, ja Ťa aj zničím!“ Taras Buľba

Známe ruské porekadlo, uvedené v nadpise, a po slovensky znamenajúce „Prostota je horšia, než krádež...“, vyjadruje s krištáľovou jasnozrivosťou podstatu a paradoxnosť terajšej situácie, v ktorej sa nachádza Slovensko. Hlavný problém Slovenska totiž nie je skutočnosť, že máme na čele vlády nekompetentného psychopatického idiota, v prezidentskom paláci akúsi ženskú, ktorú vyhrabali nevedno odkiaľ a ktorá ochotne papagájuje každý rozvracačský nezmysel, čo jej naordinujú. Problém Slovenska nie je v tom, že na čele parlamentu je pašerák heroínu a mafián. Problém nie sú zločinci pri moci, ale fakt, že my sami sme si ich tam zvolili. Prečo? No práveže preto, lebo väčšina z nás bola v zajatí mediálnej matrice „LEBOFICO“. Lebo sme sa dali obalamutiť, pretože sme prostí a nerozhľadení a nevieme rozpoznať DOBRO od ZLA, PRAVDU od LŽI.

Táto naša prostota a politická negramotnosť je najväčším a osudovým problémom Slovenska. A vyjde nás draho. Ako ukázala vonkoncom nie náhodná absencia Matoviča na poslednom stretnutí krajín V4 s predsedníčkou EK von der Leyenovou, Slovensko ako štát viac NEEXISTUJE. A nehnevajte sa na mňa, keď Vám poviem, že už nikdy viac v predošlej kvalite existovať nebude. Sme na rázcestí a máme na výber – buď občianska vojna a zánik, vymazanie z histórie, alebo SNP II a obnovenie Československa. Šance sú tak fifty-fifty. A možno dokonca menej, 70:30.
ŽIADNA INÁ CESTA NIE JE. A ak sa aj pokúsime o horemenované, budeme sa musieť modliť, aby nám Rusko dodalo bezpečnostné garancie a neprenechalo napospas Nemcom, Rakúšanom, Maďarom a Poliakom. Lebo Rusko je jediná sila, ktorá bude schopná zachrániť tradičné národy Európy pred vyhubením. My sa ani nemáme čím brániť, pretože zatiaľ čo Maďari kupujú stovky najnovších obrnených transportérov od kruppovskej Rheinmetall, my za nepomerne vyššie náklady kupujeme pre slovenské pomery obrovský počet amerických stíhačiek, ktoré nebudú vedieť ani len manévrovať v našom vzdušnom priestore. Dokonalý tunel MO SR, nech mi len vysvetlia, načo nám je toľko stíhačiek, keď sme mierumilovná krajina, a na ochranu vzdušného priestoru by fakt stačili dve-tri batérie PVO S-300. Keď samotní vojaci kričia, že chýbajú vozy, stroje a novšie verzie obrnenej techniky.

Na základe V4 sa teraz aktívne budujú nové makropolitické formácie na území Stredovýchodnej Európy – nové siono-habsburgské Medzimorie. Avšak to bude, aspoň pre Čechov a Slovákov, znamenať zánik vlastnej štátnosti a začlenenie sa do týchto formujúcich sa konglomerátov, budovaných výlučne nadnárodnými kruhmi koordinácie, rozhodovania a riadenia a na výsostne davo-elitárnych princípoch. Ktoré očividne na Západnú Európu ako takú definitívne zanevreli a pripravili na odpis, viď prejav U. von der Leyenovej o stave Únie a škandalózne rezolúcie EP o Navaľnom a Bielorusku. Plán globalistov je definitívne potopiť Francúzsko a Nemecko pod náporom neokonov, čo privodí pád Západnej Európy, ktorej elity sa už teraz pripravujú stiahnutie do novoobjavenej (všetko nové je len dobre zabudnuté staré – pozn.) Palestíny-Medzimoria. Posledné bude, samozrejme, budované na protiruskom základe. V tomto procese má zohrať významnú úlohu presídlenie značnej časti izraelskej a sionistickej elity do Medzimoria, nový a posledný Exodus. Prečo si myslíte, že napriek kríze ceny nehnuteľností neklesajú, ba práve naopak? Budeme vyhnancami vo vlastnej krajine. Presne ako za Habsburgovcov.

V roku 2013 vyšiel na plátna kín film „Svetová vojna Z“, kde do hlavnej úlohy obsadili Brada Pitta. Film je pre súčasnosť a predmet nášho rozprávania zaujímavý tým, že pojednáva o osudoch jedného infektológa a bakteriológa, ktorý sa ocitne v centre dramatických udalostí, spojených s vypuknutím celosvetovej epidémie. Ok, nešlo síce o COVID, ale o zombíkov, nuž ale veď aj to sa počíta Veď význam ZOMBIE dosť dobre vystihuje niektoré črty „pánov dejín“ (porovnaj s „Biely Tiger“, ktorý je akoby „mŕtvy“ – pozn.). Konieckoncov, operácia COVID alebo KORONA je predsa tiež globálnou operáciou, iniciovanou stranovikami pod dohľadom Londýna-Kartága (Crown, rozumieme si s tichým vedomím globalistov. Poslední, ako vždy, majstrovsky hrajú systémom overstag, keď zrejme už čoskoro (vo svetle schválenia WHO ruskej vakcíny – pozn.) úslužne ukážu celosvetovej mase naštvaných ľudí (napr. pripravovaná demonštrácia v Berlíne 10.10.2020), KTO je za ich útrapami, stratami, bankrotmi a existenčnou mizériou. Odnesú si to liberálne vlády worldwide, big pharma a samozrejme – médiá. Ale späť k filmu.

world war z II

world war z III

world war z

Epidémia navzájom sa hryzúcich sa rýchlo šíri po svete, a čoskoro je pandémia plošná. Na Zemi zostáva len niekoľko uzavretých a bezpečných zón (napr. Severná Kórea, kde úrady nariadili všetkým ľuďom vytrhať všetky zuby, aby sa nemali ako pohrýzť; porovnaj s nedávnymi údajmi o COVID v Sev. Kórey – pozn.), inde sa ľudia snažia spontánne samoorganizovať, vytvárať domobranu, aktivizuje sa OSN a svetové spoločenstvo. B. Pitt sa dostáva z panikou a armádou zombíkov zachváteného amerického veľkomesta spolu s rodinou na chránený objekt – plávajúce veliteľské stanovište, kde sa v rýchlom slede striedajú predstavitelia OSN, WHO a iných vplyvných štruktúr. Žeby alúzia na „plávajúce mestá pre elitu“, požívajúce exteritorialitu a spomínané A. Fursovom v jednom z jeho videí? Podobne, ako pri „Inferno“, aj tu zohráva WHO a jej skrz B. Pitta stvárnené úsilie o nájdenie efektívnej vakcíny centrálnu úlohu. Dokonca aj zbežné prečítanie obsahu deja z wikipedie navádza veľmi úsmevné paralely s dneškom, majúc na zreteli všetky možné informácie, ktoré o operácii COVID, jeho pôvode a dôvode spustenia pojednávajú.

Sledujme ďalej osudy Brada Pitta alias Dr. Gerry Lane-a. Po evakuácii na plávajúce veliteľské stanovište, je spolu s kolegom Fassbachom a vojenským specnazom vyslaný do Camp Humphreys, vojenskej základne v Južnej Kórei. Po strastiplnom pristátí sa Gerry dozvedá, že infekciu na základňu zavliekol tamojší doktor. Bývalý uväznený operatívec CIA ďalej Gerryho nasmeruje do Jeruzalemu, ktorý izraelský Mossad opevnil a vyhlásil za bezpečnú zónu EŠTE PREDTÝM, než bola pandémia oficiálne potvrdená. V Jeruzaleme Gerry stretáva šéfa Mossadu Jurgena Warmbrunn (tiež zaujímavé meno...), ktorý vysvetľuje, že už pred niekoľkými mesiacmi ich rádiovýzvedná služba zachytila vojenskú depešu, ktorá hovorila o stretoch indickej armády s rakshasa = zombíkmi. Izrael preto opevnil Jeruzalem, vystaviac okolo neho obrovské steny. Film ukazuje vcelku brutálne scény obliehania a pádu Jeruzalemu pod náporom zombíkov, útek Gerryho na poslednom komerčnom lietadle. A teraz hádajte, aké bolo to posledné lietadlo, čo odlietalo z dobýjaného Jeruzalemu.

 

BELARUS AIRLINES.

Ak by sme sa vrátili späť do Minsku, tak popri ostatných pamätihodnostiach, pozornosť turistov od istej doby upriamujú a zahraničné delegácie obligatórne vozia na jedno miesto, ktoré má v danom kontexte veľmi výpovednú druhú významovú radu. V širšom centre mesta bol už v samotnom začiatku modernej bieloruskej štátnosti postavený a už za prvého prezidentského mandátu Lukašenka slávnostne odhalený „Kostol všetkých svätých a obetí, ktoré poslúžili spáse Vlasti“.

Formálne je venovaný obetiam vojny 1812 s Napoleonom, Prvej svetovej aj Druhej svetovej vojny. Vojnám, ktoré podľa slov samotného baťku Lukašenka nie sú „jeho vojnami“, akoby vlastne ani neboli najosobnejšou možnou záležitosťou Bieloruska, ktoré predsa od Ivana Hrozného je súčasťou historického Ruska, ako hovorí aj sám titul „Cár Veľkej, Bielej aj Malej Rusi...“. Podľa tejto vrcholne skazonosnej argumentácie vraj má Bielorusko (ktoré vraj tiež nie je Rusko, a historicky sa bude masírovať inklinovanie ku Rzeci Pospolitej – pozn.) tú nevýhodu, že leží na ceste všetkých vojenských útokov na Rusko, a teda objektívne kvôli nemu trpí. Kostol má kryptu, kde je uložený prach „obetí“, aby bola navodená potrebná atmosféra sakrálneho trpiteľstva, ide viac-menej o kultiváciu a naočkovanie syndrómu nespravodlivo utláčaného národa. Navyše, súčasťou sakrálneho komplexu je aj sochárska kompozícia pred kostolom, zobrazujúca Mojžiša, stojaceho s palicou pred fontánou vedľa tabúľ so zákonmi Deuteronómia. Nikdy nezabudnem na ten rozpačitý dojem, ktorý som mal z návštevy tohto chrámu. Pretože je fakt otázne, čo tým chceli autori toho celého povedať. Čo má prosím Vás pravoslávie a Bielorusko so Starým zákonom a Mojžišom? Sú možné dve vysvetlenia a ani neviem, ktoré je horšie...

Prvá možnosť – kostol skutočne plní funkciu kultivácie myšlienky marginalizmu, trpiteľstva a syndrómu nespravodlivo utláčaného národa. A keďže bol komplex postavený a odhalený v rokoch 1994-96, môže symbol Mojžiša, ktorý vyviedol svoj ľud z egyptského zajatia, navodzovať prirodzenú paralelu na mladú bieloruskú štátnosť, ktorá predsa skutočne oslavuje svoju formálnu samostatnosť, ktorú získala od bývalého impéria, kvôli ktorému predsa vraj stále trpelo. A v momente postavenia chrámu už sa mohlo považovať za „vyslobodené zo zajatia“. Je to, samozrejme, vrcholne politizujúce a nanajvýš neslušné voči tradícii spoločnej štátnosti bieloruského a veľkoruského národa, ale čo narobíš, je to stále ešte to lepšie vysvetlenie.

Druhé, ako už asi začínate vo svetle predošlých informácií o „Svetovej vojne Z“ tušiť, je oveľa horšie. Je totiž známe, že do hecovania terajších udalostí v Bielorusku je veľmi intenzívne zapojený sionizmus a neokoni, ktorí zrejme stoja pôvodne aj za operáciou COVID (KORONA-vírus, t.j. Crown) s tým, že je to vlastne overstag s tichým súhlasom globalistov . Inak povedané, anglo-sionistický močiar a ich periféria v Európe. Ktorí sa snažia zaistiť si nástupište pre nový Exodus práve na území celej niekdajšej Litvy, t.j. BIELEJ RUSI epochy Jagelloncov - Poľska, Litvy, Ukrajiny, Pobaltia, Uhorska a Čiech. Pokiaľ ma pamäť neklame, Kissinger stanovil Izraelu deadline – 2022. Preto musia jednoducho stihnúť ono lietadlo Belarus Airlines. Úspech ich plánov by pre Bielorusko, ako aj pre Slovensko a Ukrajinu, znamenal národnú katastrofu a genocídu. Lebo, s prepáčením, ale práve to robilo vojsko biblických Izraelitov, keď pod vedením Mojžiša najprv vyšli z Egypta a potom pod Jozuem dobýjali Zasnúbenú Zem. Takže socha Mojžiša pred chrámom, ktorého stavba aj ideologický odkaz vypovedá o „umelom“ a zrejme „dočasnom“ charaktere bieloruskej štátnosti, ako si ho predstavovali „páni dejín“, respektíve tí, ktorí z úrovne globálnej konceptuálnej a ideologickej moci protežovali postavenie a odhalenie daného komplexu, tam určite nie je náhodná. Rovnako ako sa mi nevidí náhodným, že v areáli Pamätníku SNP v Banskej Bystrici, uprostred betónoveho masívu valašskeho klobúka, ktorý bol organicky doplnený večným ohňom v jeho strede, poskladali z divných podobizní ľudí ako naskladaných polien sochárske vyobrazenie holokaustu. Prepáčte, ale vyzerá to ako raždie z ľudí, ktoré má „večný oheň slovenského povstania podpáliť“. To je naslovovzatá kakofónia, kde symbol ľudskej ničotnosti a genocídy dominuje NAD (výškovo) symbolom pamiatky a odkazu SNP – večného ohňa. „Páni dejín“ majú zvlášť vyvinutý čuch na takéto architektonicko-symbolické druhotné významy, lebo tí práveže vedia, čo by pre Bielorusko znamenalo víťazstvo bielo-červeno-bieleho marginalizmu a genocída pod vplyvom straty štátnosti a premeny na cieľ nového biblického Exodu.

Takže toľko len na doplnenie okultno-sakrálnych aspektov kultivácie bieloruskej štátnosti na takých nepolapiteľných prioritách, o ktorých netuší v provom rade Aleksandr Grigorjevič. V ostatnom plne súhlasím s Pjakinom v jeho odhade, komentovaní a predikovaní situácie. Jediné, čo môžem v rovine bezkonfliktnosti záujmov a ako súčasť niekdajšej obchodnej delegácie SR do BY prezradiť je to, že silná príchuť „samostijnosti“ na ukrajinský spôsob bola z vystupovania bieloruských diplomatov, úradníkov a podnikateľov cítiť už v r. 2016, kedy som prvýkrát v svojej štúdii „Kontúry štátneho prevratu na Slovensku“ napísal, že Lukašenko sa zahráva s ohňom. Naviac, prepojenie procesov na Slovensku a Bielorusku je veľmi intenzívne práve cez sionistický rozmer nadnárodného riadenia, vrátane jeho konkrétnych politických operátov obzvlášť s prihliadnutím na žilinský kraj, stranu OĽANO a Prezidentský palác. Ba čo viac, odvažujem sa tvrdiť, že plány na prevrat u nás a v Bielorusku sa začali realizovať paralelne už v roku 2016, kedy u nás prebehli parlamentné voľby a v Bielorusku vyhral Lukašenko s ešte väčším percentuálnym podielom, než poslednýkrát. Lenže vtedy to nikomu v Európe nevadilo, ba práve naopak, výmenou za Lukašenkovu priamu pomoc kyjevskej bande, neuznanie DNR a LNR, pripojenia Krymu mu EÚ začala robiť pekné očká, ešte aj ten biznis na obídení ruských potravinových kontra-sankcií spolu zožmolili a parádne to vynášalo. Lukašenko si za všetky problémy môže sám, hlavne kvôli svojej riadiacej a konceptuálnej negramotnosti, obmedzenosti, samoľúbosti a strate súdnosti. Ešte aj teraz čmuchá, akoby gosudarovi podkúril.

Takže kultivácia bieloruského svidomizmu, marginality a utiekanie sa pod bielo-červeno-bielu zástavu (Kostol všetkých svätých) sa vlastne dá v dlhodobom kontexte vnímať ako príprava na premenu Bieloruska na cieľ a obeť novodobého Exodu, na genocídu a krach vlastnej štátnosti. A tak ako sme v rokoch 2016-20 ponúkali Bielorusom „sprostredkovateľské služby“ a know-how pri ich poškuľovaní po EÚ – predovšetkým skrz veľvyslanca J. Migaša, trockistu a podpindosníka - tak im aj teraz ideme príkladom, keď osvetľujeme bratislavský hrad bielo-červeno-bielou farbou, pozývame Cichanovskú na Globsek a v praxi demonštrujeme, čo znamená cieľavedomá a plánovitá demontáž vlastnej štátnosti v réžii samotnej vlády. Ba čo viac, čím horšie budú perspektívy uskutočnenia štátneho prevratu v Bielorusku (bárs by sa Cichanovská na Globseku a Navaľnyj akokoľvek snažili – pozn.), tým rozhodnejšie sa za tým stojace elity pustia do rozdúchavania občianskej vojny u nás. Niekde to, podľa ich logiky, vybuchnúť proste MUSÍ. A skôr, než by pustili Juditu, to radšej nechajú vybuchnúť Slovensko. Lebo do Judity sú namočení všetci, nielen Matovičovci a Penta, ale aj FIFA. Rovnako ako je EÚ, EP a EK priamo zapojená do nášho Majdanu. A to všetko sa deje kvôli tomu, že sa necháme manipulovať, že sme jednoduchí a prostí, že fungujeme na základe istých algoritmov a stereotypov, ktorých ovládaním a zneužitím bábkovodiči dosahujú na pohľad neuveriteľné veci, keď na vlne boja so SMEROM = „ZLOM“ si oblbnutý národ zvolí zločincov, mafiánov, vlastizradcov a niktošov, ktorí najhlasitejšie kričia – „Chyťte zlodeja!“. LEBOFICO vyjde Slovensko sakramentsky draho.

Viete, vlastný štát a vlastná štátnosť nie je prechádzka ružovou záhradou, v súčasnom globalizovanom svete, plnom nástrah a podvodných kameňov, dokážu malé krajiny prežiť IBA v prípade, že realizujú adekvátnu politiku na vyšších prioritách, správajú sa obozretne, predvídavo, kde je vyššia obecná kvalita ľudských zdrojov, pevné komunitné zázemie a občianska spolupatričnosť, aktívne podieľanie sa na výkone verejnej moci občanmi a ich účasť na formulovaní strategických politík (viď napr. švajčiarske kantóny a tamojšia domobrana). V súboji s veľkými totiž môže zvíťaziť len rafinovanosť, prefíkanosť, múdrosť, vyššia kvalita informácií a analytiky, a to znamená – kvalita dlhodobých strategických rozhodnutí. Naivnosť a prostota ducha, ktorá je výsledkom ponovembrovej vzdelávacej a mediálnej politiky, je totiž najväčšia slabina a prehrešok voči budúcnosti národa, pretože fakt nebudeme prvý ani posledný národ, ktorý bezo stopy zmizol z povrchu zemského. Práve toto informačné pole, v ktorom žijeme, je skutočným dôvodom zavŕšenia slovenského Majdanu a intronizácie Matoviča, jeho najpoprednejšieho protagonistu a zneuciteteľa svetlej pamiatky Kuciaka. Neverím v prerieknutia, a preto sa nemôžem pri tom slávnom matovičovom „...míľniku, ktorý sme dosiahli vraždou Kuciaka“ odosobniť od ďalšej zlovestnej čaputovskej paralely s „krajinou, v ktorej sa nebudeme báť umierať.“ Schéma je nasledovná: onen míľnik, ktorý bol vraždou Kuciaka v očiach samotného cvoka dosiahnutý, bol ŠTÁTNY PREVRAT. Obsadenie všetkých bez výnimky vyšších štátnych, zákonodarných, vládnych a aj tajno-bezpečnostných zložiek a funkcií štátu aktérmi a bábkami pôvodcov Majdanu je priamym následkom posledného. A ak sa definitívne nespamätáme, pripustíme, dovolíme a nevyvarujeme sa ďalších podvodných ZRADNÝCH kameňov vo forme Pellegriniho, ktorí tu rozkrikuje, vraj krajina potrebuje lídra (akože jeho... pritom on sám nesie LEVÍ podiel viny na Matovičovom víťazstve), potom tu čoskoro budeme mať „krajinu, v ktorej sa ľudia nebudú báť umierať“.

Skúsili ste si vôbec predstaviť, čo je to za krajinu, čo je to za život, kedy sa ľudia neboja umierať? To je možné jedine v situácii, kedy živí budú závidieť mŕtvym. To je privodenie totálnej a neodvolateľnej socio-ekonomickej a politickej katastrofy s plnohodnotnou občianskou vojnou, potokmi krvi a vymazaním Slovenska z politickej mapy sveta.

To len aby bolo jasné tým pubertiačkam, čo sa pri „sociálnej interakcii“ s „prezidentkou“ Čaputovou podobajú na šialené, priam eroticky vzrušené fanynky Beatles či Elvisa. To práve takýto svet ona a jej páni pre Vás, sopliaci, chystá. A obzvlášť nech si to pamätajú všetci, ktorí sa chystajú 17-ho, teraz aj o mesiac, demonštrovať proti Matovičovi. Pretože on je síce psychopat, ale dosť inteligentný na to, aby sa dostal k miliónom. A pri všetkej jeho neadekvátnosti si nemyslím, že by sa mu nebola dostala do uší vcelku konzistentná hypotéza, že on má tiež a v prvom rade zhorieť v plameni revolúcie. Keďže je psychopat, znamená to, že KĽUDNE uvrhne krajinu do občianskej vojny, než aby sám čelil spravodlivosti za jeho terajšie i minulé zločiny. A nie je v tom sám.

caputova II

caputova I

Nemajú pravdu tí, ktorí hovoria, že Slováci sú sprostí, lebo si zvolili Matoviča. Ešte raz – poznal som vysokointeligentných programátorov, ktorí však v oblasti politiky mali zmýšľanie kureniec. A ak máme desať programov a mainstreamových ťahúňov, z ktorých každý klame trošku inakšie, ak boli Slováci prakticky od r. 2012 vystavení neustálej a intenzívnej dezinformačnej vlne, ktorá po vražde Kuciaka v 2018 prerástla do otvoreného komplotu médií proti slovenskej štátnosti, potom sa niet čudovať, že mnohí z nás, kritická masa ľudí podľahla tejto goebbelsovskej propagande (bez úvodzoviek). Pravda je taká, že sme boli podvedení, kruto podvedení. Ako povedal Fico – „Médiá tu napáchali viac škôd, než sto hurikánov.“ Porážka Mečiara v 1998, porážka Fica vo voľbách 2010, v prezidentských voľbách, víťazstvo Matoviča, zamlčiavanie Gorily a pravdy o Kuciakovej vražde, o Judite – to sú všetko médiá. A vidíme, ako sa Matoviča posledné zastávajú, len slabučko ho hryzkajú, ale na Fica bude ten Bárdy štekať aj keby si nedal ráno kafe. Samovrahovia. Nuž, hercov a „boha šoubiznisu“, VEĽMI SPRÁVNE označeného ako kloaku, už dole dali na OTO 2018. Pre médiá bol podobnou popravou rozsudok vo veci Kočnera. Len im to ešte nedochádza. Haló, Bárdy, tá Schroederova žaloba na Bild ti nič nesignalizuje, alebo odchod Daga Daniša z Aktualít, či už konieckoncov svedectvá Adama Valčeka v rozhovore s Hanzelkou? Radšej povedz hneď, čo vieš o Jánovej vražde, skráti sa ti trest za čistosrdečné priznanie. Ak nepovieš Ty, Nicholsonová vyhrkúta. Tak či tak ste, banda jedna mizerná, odpísaní. A viem, že radšej zničíte krajinu, než aby ste šli do basy. Hoci sú šance pre vás vysoké, prehráte. Verím, že Slovákom dôjde, že chodiť na demonštrácie proti psychopatovi znamená vystavovať sa guľkám v priamom zmysle slova. Seďte doma a nechajte za seba jednať kompetentných ľudí, keď už ani voliť neviete, spoluobčania. Modlite sa Bohu a snáď to Fico s novými kádrami všetko ukočíruje. Ešte raz, nerebelujte proti tejto moci, trpte a vyčkajte pár mesiacov, kým ju odpíšu zhora. Dovtedy sa treba vzdelávať a rozprávať so staršími, aby ste tentokrát pre zmenu nezvolili Uhríkovu ĽSNS pre „mučedníctvo“ Kotlebu.
7 Komentářů k „Простота хуже воровства“ alebo o „krajine, kde sa nebudeme báť umierať…“. Č.I

 1. Maroš napsal:

  ad „„Ja som Ťa splodil, ja Ťa aj zničím!“ Taras Buľba

  1/ No tak takéto slová v tak intímnej situ ako naznačuje film Taras Bulba /len oni dvaja/ – by sa zachovali jedine tak, ak by ich Taras Bulba roztruboval ožratý sám – čo silne pochybujem!
  To je tá dramatizácia, ktorá podsúva historické nepravdy, ktoré sa potom ako korenie príbehu preberajú – opäť kvôli dramatizácii a manipulácii! Toto je tá podsúvaná špina od „Nikitu“ SS!

  O čom točím? Moja matka nebola Taras Bulba, ale celý život postupovala proti mne ako psychopatka – „Ja som Ťa splodila ja Ťa aj zničím!“
  Ako ostatné psychopatické matky, ktoré kedy zaútočili na vlastné deti. Lenže! Moja matka napriek tomu všetkému – túto vetu nikdy nevyslovila! Ja som to len tak vždy cítil!

  Otázka – bol, či nebol, ty zku.vy syn „Nikita“ – Taras Bulba psychopat?! Lebo o tom je to celé, ty SS lživý psychopat!!!

  "Ruský" film o ruských hateself psychopatoch, "ktorí túžia len po vojne a krvi"!
  Iron & Blood: The Legend of Taras Bulba
  https://www.freefilm.to/film/taras-bulba

  "Seďte doma a nechajte za seba jednať kompetentných ľudí, keď už ani voliť neviete, spoluobčania. Modlite sa Bohu a snáď to Fico s novými kádrami všetko ukočíruje. Ešte raz, nerebelujte proti tejto moci, trpte a vyčkajte pár mesiacov, kým ju odpíšu zhora. Dovtedy sa treba vzdelávať a rozprávať so staršími, aby ste tentokrát pre zmenu nezvolili Uhríkovu ĽSNS pre „mučedníctvo“ Kotlebu." - napísal ficozmrd!

  • Maroš napsal:

   "To, že som ťa nestvoril, ešte neznamená, že ťa nezabijem!" - Taras Bulba ml.

   "Zneplatnenie volieb cez odhalenie volebnej korupcie v cigánskych osadách a vypísanie nových volieb. Fico drvivo vyhrá, a ďalej domino – čistka médií a súdnictva, Polície, SIS, vyšetrenie vraždy Kuciaka, Gorily, revidovanie privatizácií referendum o ČSR. Fico sa musí stať Prezidentom obnovenej ČSR."

   Ta idiot Slabejcius! V cigánskych osadách nežije toľko voličov, koľko hlasov dostal Matovič navyše! Voľby boli zmanipulované PODPRAHOVOU TECHNOLÓGIU CEZ DIGITÁLNU TV A ROZHLAS a podprahové vysielače na uliciach! Keď sa hovorí hlasy - tak HLASY v gebuliach! Toto funguje na Slovensku od roku 2006 - skúška technológie prebehla v lete v Bratislave a v Nitre! "Signál, ktorý preniká všade!" TOWERCOM! O tom je aj 5G ako zbraň! Kokot!

 2. Maroš napsal:

  Áno – Obesíme ich! Znovu príjmeme trest smrti! Pretože je súčasťou depopulačnej agendy tiež. Akurát, že pokiaľ budú existovať títo organizovaní zločinci – oni nás legálne vyvraždia viac, ako ich potrestáme my – a preto je odstránenie trestu pre organizovaných vrahov – psychopatov – omnoho účinnejší nástroj našej genocídy, ako trest smrti pre to mini promile zločincov!

  https://www.infovojna.sk/article/video-slovaci-zacinaju-mat-plne-zuby-matovica-aj-koronadivadla-pred-uradom-vlady-protestovali-nespokojni-ludia-policia-proti-nim-zasiahla-slznym-plynom-a-vodnym-delom

  Sulík, Georg Michael Pellegríni a ten poskok Steinhubela – Kollár, sú pripravení zastúpiť psychopata Matoviča v jeho neľahkej nadnárodnej agende – teraz záleží, komu Matovič vrazí Sorosov štafetový kolík do riti! Na! A bež – lebo ku.va nestíhame NWO timing!

  Chyba lávky je pomerne jednoduchá – Matovič na rozdiel od Hitlera v roku 1936 /olympiáda v Mníchove/ posral ľuďom na Slovensku „chlieb“ – aj HRY! Ono to zrejme nebude také jednoduché 2 tisícročia ľudí zvykať na „chlieb a hry“ a potom im to zobrať. Toto plánovači NWO lockdown zjavne nedomysleli!

  A preto treba pufrovať – aby sionboľševický kotol nevybuchol! Sulíkom, Pellegrínim, Kollárom!

  OBESIŤ ICH VŠETKÝCH – A AJ TAK NEVYBUCHNE!

  Prečo?!

  Matovičova chyba lávky:
  1/ Zobral ľuďom chlieb – zničil existenciu mnohých drobných podnikateľov. Ktorí mnohí platili „za ochranu“. Tieto peniaze „ochrancom“ chýbajú!
  2/ Zobral ľuďom hry – zobral im zábavu, sociálny kontakt. Lenže tento idiot siahol na príjmy „ochrancov“ – ktorí majú kapitál nastrkaný V ŠPORTOVÝCH KLUBOCH!!! Ha!
  A títo bossovia majú dosť prostriedkov, aby „vyplatili pokutu za nenosenie rúšok a porušovanie zákazu zhromažďovania“ pre svojich vojakov – a je to fuk, že sa volajú futbaloví chuligáni. Ďalší aspekt – futbalový chuligáni sú mentálne pripravovaní ako záložná armáda! A tá potrebuje svojho nepriateľa! Na!

  Dôležitá poznámka. Je zásadne iná situácia u nás oproti situ v Rusku, keď futbalových chuligánov chceli použiť proti Putinovi počas majstrovstiev sveta vo futbale.

  1/ Putina volilo cca 70% priaznivciov!
  2/ Putin ľuďom nezobral chlieb!
  3/ Putin zabezpečil bezpečnosť hier aj bezpečnosť ulíc!
  4/ Putin hry nezakázal – nezakázal ani stávky!

  Už vám dochádza, v čom je rozdiel?! Minimálne z pohľadu slovenskej mafie?! Myslíte si, že má prvoradý záujem na očkovaní proti Covid 19 a bezhotovostnom platobnom styku? Budú sa diať veci! Áno – Matovič narazil na Syndikát! Lebo aj „naši“ bossovia platia hore! Budú padať tresty – tie neoficiálne.

  Pre SS "Nikitu" /aj keď Vagovič je súčasťou iného klanu - pracuje pre rovnaký Syndikát - je to len boj o moc a pozície agilných a agilnejších psov/
  "pozadie Smeru v časoch, keď si úrad vlády podal ruku s mafiou a keď sa ukázalo, ako mala mafia blízko k politike a justícii."
  https://www.aktuality.sk/clanok/831427/marek-vagovic-fico-sa-do-vrazdy-drzal-potom-sa-vsak-zacal-rutit-do-priepasti-rozhovor/?utm_source=azet.sk&utm_medium=magaziny-top&utm_content=clanok2&utm_campaign=HP-azet-new

  • Maroš napsal:

   Poznámka k násiliu silových zložiek.

   To, že je nejaké násilie legalizované - ešte neznamená, že je v súlade s ľudským svedomím!

   Keďže žijeme v 21. storočí /alebo v 76. storočí/ - historicky známa výhovorka "Ja som len plnil príkazy" - NEOBSTOJÍ!!!

   Teda - každý príslušník silových zložiek musí mať jasno v tom, či bude pôsobiť proti inej skupine ľudí v súlade so svojím svedomím! Ak takýto príslušník vstupoval do oficiálnych silových zložiek pre plat a PODIEL NA MOCI - a nie preto, že by chcel skutočne chrániť ľudí - ja ako občan so svedomím - nebudem takéhoto príslušníka REŠPEKTOVAŤ AKO ČLOVEKA! Mňa skrátka NEZAUJÍMA, že "on musí plniť rozkazy"! A "chápať to"! Hovno - on nemusí - on chce plniť rozkazy! Zvlášť ako "profesionál" - teda za peniaze! Takže nech si služobní psi fašistického režimu dvakrát rozmyslia, či budú strieľať na ľudí v uliciach! Lebo skončia ako psy!

   • proud napsal:

    Je to ostuda co si delaj lidi jednoho naroda navzajem,obzvlast mlady debilni policajti co jim za prdeli behaj v cepickach stary sionisti a hecujou je.Frajer se vyhecovat siozmrdem nenecha,blbecek jo........klasika.

 3. Maroš napsal:

  He! Najnovší ústupový manéver toho podliaka Matoviča!
  "Ja som vám neroz.ebal krajinu, vzťahy, ekonomiku, psychické aj fyzické zdravie! Ja odstúpim, keď sa vy debili slovenskí nenecháte testovať!" aké jednoduché ty jebo - nechať si voľný priestor ako sa zdekovať - nenariadiť povinné testovanie - lebo ťa ľudia zabijú ty hovado!

  "Premiér ešte na tlačovej konferencii podmienil realizáciu celoplošného testovania svojou demisiou. Ak sa testovanie neudeje, odstúpi z funkcie predsedu vlády, čo by znamenalo pád alebo rekonštrukciu vlády. V TV Markíza povedal, že keďže všetci koaliční partneri podporili jeho nápad, k demisii pravdepodobne nepríde.

  Prezidentka Zuzana Čaputová po tlačovej konferencii zverejnila vyjadrenie, v ktorom Slovákov informovala, že o operácii celoplošného testovania vopred nevedela. Igor Matovič povedal, že bude prezidentku informovať osobne."
  https://www.infovojna.sk/article/video-kto-hadze-dlazobne-kocky-po-policajtoch-si-zasluzi-vodne-delo-a-slzny-plyn-reagoval-na-protivladny-protest-matovic

  AJ TAK SKAPEŠ! Ale nie na Cypre! A zabudnite ficobanda - že preberiete Igorkov štafetový kolík v riti!
  Zahrabeme vás aj s lopatou!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!