Šokující – nové informace o Clintonech, Bidenovi a dalších

7KuMXo7KqxAxOedA6XNy_14_bd13c176e13e7f75b312545a5cb960e9_imageNick Noe vypráví ve videu, co zjistil za svého působení v Benghazi (Libya). Jako voják, pracoval pro 603. leteckou divizi z Ramsteinu (Německo). Byl analytik bojových akcí, což předpokládalo, že každodenně sbíral hlášení jednotlivých podřízených oddělení a tato zpracovával do zkrácené denní zprávy pro asi 20 generálů a pár přídavných venkovních organizací. Rovněž dělal přednášky o současné bojové situaci pro vedení hlavního štábu a pro velitele jednotlivých vojenských útvarů. Zpracovával jak vnitřní informace každé bojové jednotky, tak jejich zpravodajské zprávy, informace o pohybech jednotek, stav personálu, stav zbraní, rozmístění vojska a podobně.

Nick Noe začal podezřívat korupci obrovského rozsahu, ale komukoliv se o tom zmínil, tak mu radil, aby se věnoval svým věcem a do ničeho nestrkal nos. Radši proto odešel od armády a pak zkoušel tyto informace doručit na správná místa, ale nikdo o ně neměl zájem. Dokonce ani FBI s ním nechtělo jednat. Postupem času se ale setkal s jinými, kteří měli podobné zkušenosti a na podkladě důkazů, které společně nasbírali, zkoušeli dostat viníky před soud. Jeden ze zúčastněných této malé skupiny dokonce ztratil kvůli těm stejným politickým machinacím v armádě syna, takže mu velmi záleželo na odhalení pravých viníků.

O co se jednalo?

Když začali všichni hledat Osamu bin Ladena, Hillary Clinton domluvila s Iránem, kde se bin Laden zdržoval, že ho převezou někam do neutrální zóny, kde ho Američané mohou dostat. Bin Laden byl z toho důvodu přemístěn v r. 2010 do Pakistánu a podle výpovědi jednoho z jeho synů, byl ochoten tam zůstat a zemřít. Jenže Irán ho z ničeho nic převezl zpátky do Iránu. Proto vyslala Hillary s Bidenem (bez vědomí tehdejšího presidenta Obamy) oddíl Navy Seals 6, aby bin Ladena dostali.

Navy Seals jsou speciální, elitní vojenské jednotky, se zvláštním výcvikem, pro neobvyklé situace. Tentokrát měli za úkol znemožnit Iránu další manipulace a bin Ladena zabít. Namísto něho ale zabili jeho dvojníka, pro což je důkazem pouze výkřik jedné z jeho žen, která zvolala, že to není on. Přesto, Seals dostali přikázano lhát a tvrdit, že bin Ladena zabili. Nevěděli, že tím pádem měli letenku jen jedním směrem a cesta zpátky domů jim byla pro jistotu navždy uzavřena.

O tři měsíce později se tato jednotka Navy Seals 6 nacházela v Afghanistánu. Při jedné akci, kdy měli za úkol dostat velitele Talibanu jménem Qari Tahir, došlo k nepředvídanému vývoji událostí. Dostali zprávu od rozvědky, kde se tento člověk nachází, ale nevěděli, že je to past. Letěli tam v noci, helikoptéra se zřítila a všichni zahynuli. Zahynulo tam tehdy 25 Navy Seals, 2 piloti a jejich 3 pomocníci, 7 členů Afgánské národní bezpečnosti a afgánský tlumočník, což je celkem 38 lidí a jeden vojenský, cvičený pes. Helikoptéra se zřítila do řeky, která část jejích zbytků odplavila, takže bylo obtížné zjistit, co se stalo a proč tolik lidí zahynulo. Později bylo zjištěno, že helikoptéra byla sestřelena raketou.

A sice, Hillary Clinton tehdy ve Washingtonu převzala vedení tajného obchodu se zbraněmi, který zásobuje zbraněmi i odpůrce Spojených států. Takto se jí podařilo – skrze Benghazi, kde byl zaměstnán dříve zmiňovaný Nick Noe – prodat Talibanu infračervené řízené střely Stinger, ze skladu zbraní, který CIA drželo v Qataru.

Helikoptéra s Navy Seals, která byla tehdy v Afganistánu sestřelena, byla sestřelena právě touto řízenou střelou Stinger, kterou Talibanu prodala Hillary.

Irán poté začal tehdejšího presidenta Obamu vydírat a skutečně dostal od Ameriky úplatek za mlčení 152 miliard dolarů!

Nick Noe a další svědkové, kteří s ním spolupracují, mají k dispozici veškeré důkazy. Když se se svými informacemi nikam nedostali přes státní organizace a internet, udělali ze všeho několik balíčků a tyto naráz rozeslali před čtyřmi dny (12. září 2020) na hlavní zpravodajské prameny. Uvidíme, kdo s těmito informacemi přijde první – pokud to kdo z těch proradných a lživých medií udělá. Je jisté, že zatím se nic neděje a jediné alternativní internetové noviny, kde tato zpráva vyšla, to samy nezvládnou.

Ovšem, jakoby toho nebylo dost, dva nezávislí odborní vyšetřovatelé, Lawrence W. Doyle a John F. Moynihan zkoumali dokumenty nadace Clintonových a po nahromadění asi stovky důkazů ve formě 6,000 stran dokumentů, dodali americkému daňovému úřadu (IRS, Internal Revenue Service) zprávu o tom, že daňová přiznání této Nadace obsahují závažné chyby již od jejího prvopočátku v r. 1997. Kupodivu, jejich hlášení bylo daňovým úřadem přehlíženo a až teprve v současné době se jim dostává slyšení.

Analytik a vyšetřovatel z Wall Street Charles Ortel říká, že „omyly“ na daňovém hlášení Clintonových nejsou zdaleka tak důležité jako je skutečnost, že tato tak zvaná „charita“ není žádná organizace. To znamená, že nemají nárok na status neziskovky a na nezdanitelnost svých příjmů.

Nejen to, podle Doyla a Moynihana se Clintonova nadace vůbec nechovala jako nadace, která má na výjimku z daňových požadavků nárok, ale spíš se chovala jako cizí agent na americké půdě. Podle nich, Clintonovi dluží vládě na daních něco mezi 400 miliony dolarů a 2.5 miliardami dolarů.

Jinými slovy, Clintonova nadace se chovala jako prádelna špinavých peněz pro nekalé živly.

Již zmíněný Charles Ortel podezřívá, že tak, jako Clintonova nadace, i mnohé jiné nadace významných politických osobností a nadnárodních organizací mohou být skvělými nástroji pro praní špinavých peněz. V tomto směru nevyjímá ani daňový úřad (IRS), jehož vyšetřování považuje rovněž za nutné už proto, že tyto machinace trpěl.

Když byla patřičná kancelář IRS soudně předvolána a tázána proč odmítla tento případ vyšetřovat, bylo vyšetřujícímu soudu odpovězeno, že „IRS doposud nechalo celou Clinotonovu záležitost v klidu, protože jejich „dobročinné“ skandály se příliš dotýkaly Bushovy rodiny (bývalí presidenti USA) tím, že Bushova nadace se spojila s některými Clintonovými dobročinnými akcemi, které měli správně Bushovi právníci ihned rozpoznat jako podvodné.“

Charles Ortel se dále vyjádřil, že „V r. 2016 požadoval kandidát na presidentský úřad Donald Trump informace od Clintonovy nadace a také od tajné garnitury (deep state). Clintonovy podvody a jeho spolu-spiklenci bránili tomuto vyšetřování, což musí být rovněž vyšetřováno, vinníci zjištěni a postaveni před soud.“

Je jisté, že pátrání do Clintonových machinací může odhalit spoustu podvodů, zákeřností, vražed, provinění proti státu a proti lidu neboli vlastizrady a mnoho jiného.
4 Komentářů k Šokující – nové informace o Clintonech, Bidenovi a dalších

 1. Povidlo napsal:

  Jako nechci prudit, ale Péšávár je v Pákistánu a ne v Iránu. Pokud vím, oficiální verze tvrdila, že Ladina dostali v Pákistánu. Co tam dělá Irán?

 2. Jéňa napsal:

  Jeden komentář na "Šokující – nové informace o Clintonech, Bidenovi a dalších"

  * Asijský pivot Joe Biden, 2020, zápas USA versus China *
  https://ic.pics.livejournal.com/mikaprok/14194273/1314060/1314060_600.jpg
  Biden je jedním z mála amerických trumfů, kteří nadále zmírňují vztahy s Čínou i v souvislosti s nedávným vývojem s Huawei a totální špionáží.
  Překvapivě, to není překvapující :-) A my jsme uvedli asi 1/5 známých faktů čínské ságy.
  Lze si snadno představit důsledky vstřeleného gólu v dosud neznámé části Joeovy předvolební kampaně.

  Proč to zatím nikdo neudělal?...a myslím, že to neudělá až do listopadu, je dobrá otázka. Píše se v článku zde
  https://mikaprok.livejournal.com/516127.html
  Některé indicie a ukazatele k odpovědi spojených vazeb při rozklíčovaní předváděné hry na globálním hřišti se nabízejí (také, mimo jiné) zde http://www.nwoo.org/2020/10/14/americke-volby-a-kdo-je-vyhraje/#comment-2162667 v předešlém a souvisejícím.

 3. Jéňa napsal:

  "Některé indicie a ukazatelé k odpovědi spojených vazeb při rozklíčovaní předváděné hry na globálním hřišti se nabízejí"

  Zde jsou například 2 známi globální řečníci, kteří se vyjadřovali k zápasu USA vs China virtuálně přes The Economic Club of New York, což bylo ozvučeno a také zaznamenáno. Nachází se zde v odkazu (aktualizovaném asi k datu odkazu) https://www.econclubny.org/web/pages/recent-speakers?p_p_id=33&p_p_lifecycle=0&p_p_state=normal&p_p_mode=view&p_p_col_id=column-4&p_p_col_count=1&_33_struts_action=%2Fblogs%2Fview konkrétně čili jmenovitě to je:
  DR. HENRY A. KISSINGER, STŘEDA 7. ŘÍJNA 2020
  https://www.econclubny.org/web/pages/recent-speakers/-/blogs/dr-henry-a-kissinger?_33_redirect=https%3A%2F%2Fwww.econclubny.org%2Fweb%2Fpages%2Frecent-speakers%3Fp_p_id%3D33%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26p_p_col_id%3Dcolumn-4%26p_p_col_count%3D1%26_33_struts_action%3D%252Fblogs%252Fview
  a druhá osoba globalistů:
  PRESIDENT DONALD TRUMP STŘEDA 14. ŘÍJNA 2020
  https://www.econclubny.org/web/pages/recent-speakers/-/blogs/president-donald-j-tru-1?_33_redirect=https%3A%2F%2Fwww.econclubny.org%2Fweb%2Fpages%2Frecent-speakers%3Fp_p_id%3D33%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26p_p_col_id%3Dcolumn-4%26p_p_col_count%3D1%26_33_struts_action%3D%252Fblogs%252Fview
  Čekáme na reakce z jejich akce přes Ekonomický klub NY.

  • Jéňa napsal:

   Několik očekávaných reakcí je již na světě, jedna z nich je například tato, z Číny, přes NPC, tedy ze závěrečného zasedání zasedání 13. stálého výboru Národního lidového kongresu v Pekingu, viz. níže.

   Čína schválila zákon o kontrole vývozu
   Nový zákon, který omezuje vývoz zboží dvojího užití a vojenských výrobků na ochranu národní bezpečnosti Čína přijala 17. října, píše Bloomberg.
   https://rossaprimavera.ru/news/07a1d16f?utm_source=yxnews&utm_medium=desktop
   PEKING, 17. října (Sin-chua) – Stálý výbor Národního lidového kongresu (NPC), nejvyššího čínského zákonodárného sboru, v sobotu v Pekingu uzavřel své legislativní zasedání.
   Horní zákonodárce přijal novelu patentového zákona, zákon o biologické bezpečnosti, revizi zákona o ochraně nezletilých, zákon o kontrole vývozu, změny zákona o národní vlajce a zákona o národních symbolech, stejně jako novelu volebního zákona Národního lidového kongresu a místních lidových kongresů.
   Prezident Xi Jinping podepsal prezidentské příkazy k vyhlášení výše uvedených zákonů.
   http://www.xinhuanet.com/english/2020-10/18/c_139448031.htm
   Stojí za to poznamenat, že nejenom zákon o kontrole vývozu je zásadový , ale rovněž změna zákona o národní vlajce a zákona o národních symbolech je vypovídající.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!