KORONAVIRUS, VLÁDA, MILION CHVILEK, …

Od pondělí platí v souvislosti s „nárůstem“ počtu nakažených koronavirem nová opatření, která se nám nikomu nelíbí. Opatření se zpřísňují v mnoha zemích, podle titulků v novinách vidíme např., že: "Ve Švýcarsku si došlápnou i na oslavy v rodinách, návštěvy se budou muset hlásit".
"Za nenošení roušky téměř 7000 pokuta. Bavorsko chce přitvrdit v boji s koronavirem".
"Itálie zavedla povinnost nošení roušek i venku".
"Francie - pro nejpostiženější regiony včetně Paříže platí povinnost roušek i venku. V Paříži musely zcela zavřít bary", ...atd.
Psala jsem už dříve, že covid je především nástrojem na přeformátování světa. Je nástrojem, který je využívaný nejen globálními elitami, ale i neokony. Neokoni, podpindosníci stojí za vyvoláním 2. vlny koronaviru, vyvolané v době, kdy už běží procesy vedoucí k hroucení ekonomik, kdy už probíhá přeformátování světa. Pokud jde o nás, tak - kdy už běží procesy spojené s obnovením Rakousko-Uherska. ( Pokud chceme ten proces zvrátit, je potřeba o záměrech informovat, vyjádřit nesouhlas a ten nesouhlas šířit dál ).
Situace kolem koronaviru se ale tak nějak vymkla kontrole globálních elit, resp. GE neměly v záměru, aby se covid takto rozjel. Je potřeba najít východisko. Je otázka jaké východisko bude nalezeno a kdo bude hlavním aktérem.

Při tom všem platí, že pokud se toto mediální "divadlo" hraje, naše vláda je nucena se hry účastnit, resp. naše vláda balancuje mezi rizikem vyplývajícím z nehraní té hry ( nechci spekulovat, ale praktiky západních "partnerů" jsou známé - teroristické útoky, vraždy, sabotáže,... nezdá se vám, že těch nehod na železnici je v poslední době nějak moc? ) a rizikem Majdanu, které vyplývá z nespokojenosti lidí v souvislosti s přijatými opatřeními. Do toho na pozadí běží hry globálních elit s obnovením R-U. A to vše musí vláda řešit najednou.

Podívejme se, kdo stojí za některými akcemi, které brojí proti opatřením vlády:

Na konci září proběhla protiroušková demonstrace na Palackého náměstí v Praze. Organizátorem bylo Hnutí občanské nespokojenosti ( HON ) a spoluorganizátorem také .......Milion chvilek pro demokracii!!! Zakladatel hnutí HON, Ivan Sochor, se ještě v březnu nechal fotit s rouškou a přidal hashtag "Roušku všem". V červnu se účastnil demonstrace pořádané Milionem chvilek

https://www.facebook.com/photo/?fbid=10218102468889557&set=a.10218102458809305

103211806_10218102468929558_1415985755551679389_n

Na webových stránkách se hnutí HON vyjádřilo k výsledkům krajských voleb: "Ač se situace na první pohled jeví jako stejná, ne-li horší, než před čtyřmi lety, není tomu tak.

Proč? Protože v celkovém součtu dosáhly vládní strany a hnutí v krajích menších zisků než v roce 2016. Navíc v mnoha krajích nejsilnější vládní hnutí není schopné sestavit funkční koalice. Málokdo je ochoten se paktovat s hnutím, které své partnery bez váhání zneužije a podrazí.A to je přece skvělá zpráva. Nepropadejme tedy pesimismu, situace se obrací, pomalu, ale jistě. Lidé už mají dost neschopnosti naší vlády. https://hnution.cz/tisk/32-vyjadreni-hon-k-volbam-2020

No a Milion chvilek jako spoluorganizátor demonstrace? Pár postřehů: herec Karel Zima, aktivista Milionu chvilek, zval na FB k účasti na demonstraci. Teda "zval" – svým způsobem: Přijďte! Ať je nás co nejvíc..ať nás ta sebranka slyší a vidí!!

120138023_10225258580159341_5795263732557912361_n

Předtím Zima vyzýval lidi, aby šli k volbám. Použil přitom hashtag Milionu chvilek.

https://www.facebook.com/karel.zima/posts/10225256799874835

Na fotografii z demonstrace vidíme herce Zimu, Daniela Landu a Jiřího Černohorského

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=332894407799444&set=p.332894407799444&type=3

120374110_332894411132777_6404234426731701388_n

Věděli účastníci demonstrace, kdo za organizováním akce stojí?

Několik lékařů ( havlistických ) podepsalo petici "Otevřený dopis lékařů vládě, parlamentu a médiím ohledně tzv. koronavirové krize", kde se vyjadřují proti opatřením. Iniciátorem petice je rehabilitační lékař Jan Hnízdil. Ten Hnízdil, který chtěl prohlásit prezidenta Klause nesvéprávným, když nechtěl podepsat Lisabonskou smlouvu. Ten Hnízdil, který v minulosti prohlašoval, že Zeman je robot, že Miloši Zemanovi psychiatrie už dávno nemá co nabídnout, že Babiš je postižený a úsilí Milionu chvilek pro demokracii bude ještě hodně potřeba.
Ostatně jeho názory jsou celkem zaznamenávány Parlamentními listy, tak se na ně můžete podívat. https://www.parlamentnilisty.cz/tagy/Hn%C3%ADzdil

Takže petici, ve které se útočí na vládu kvůli opatřením, sepsali ti, za kterými stojí klany, které mají na svědomí propuknutí 2.vlny koronaviru. „Vytvoř problém a pak nabídni řešení ( nebo kritizuj ).“

Prezident Zeman rád provokuje své protivníky a to se projevilo i v jeho posledních dvou rozhovorech, kterými vytočil mnoho lidí. Já jsem se v těch rozhovorech soustředila na jeho prohlášení, že "jsme ve válce" a že „když zavřete noční kluby á la Techtle Mechtle, do kterých chodí pražská smetánka, tak budou sedět, číst knihy, jak doporučuje Prymula, a zvyšovat tím svou beztak nízkou vzdělanostní úroveň“ a "umělci vytvořili svá nejkrásnější díla tehdy, když byli hladoví." V podstatě říká, že jsme ve válce a poraženým má být pražská kavárna, liberálové.
Ti, kterých se jeho prohlášení týkají, už vyzývají k jeho sesazení a ke svržení Babišovy vlády

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Sesadit-Zemana-a-svrhnout-Babisovu-vladu-Vazne-receno-640140

Jestliže se majdan nepodařil díky akcím Milionu chvilek, snaží se toho tzv. demoblok dosáhnout pomocí covidu. Chceme se podílet na rozhoupání Majdanu? Naším úkolem je informovat o pozadí celé "koronakrize", kdo za tím stojí, jaké jsou cíle. Útoky na vládu jsou kontraproduktivní.
5 Komentářů k KORONAVIRUS, VLÁDA, MILION CHVILEK, …

 1. Eschatolog napsal:

  tak pravil agroprd! amen, šalom, aa, výborná ilustrace Protokolů, profi rozjebávači jedou demokraticky, tvl. gojové doleva, ne doprava, ne dopředu, ne zpatky, ne nahoru, ne dolu, ne nikam, ne tam, serte na to a rovnou se udušte respirátorem, uděláte světu radost, komici , bude líp , tak tomu jistě bude :-)

 2. proud napsal:

  "Rozjel se" se presne podle planu a nic se nikomu nevymklo a nevymkne dokud ho nedonutime to pustit z ruky. Problem je ze nema kdo a jak by ho donutil,kdyz si ovce delaji ze situace srandu a vsechno povazujou jen za konspirace,poslusne becej a nicej se rouskama,protoze v tech je ten zakopanej pes............

 3. Jan Čáka napsal:

  Díky za tento článek.Když mi jeden kamarád volal že tam jde hned mi bylo něco podezřelého.No kdo ví jak to celé je.Je dobré se rozmyslet před tím než udělat unáhlený závěr.Ačkoliv to může být akce pod falešnou vlajkou,tak jistě že mnoho lidí co tam půjde a i někteří co tam budou řečnit to budou dělat v dobré víře.
  Znám dobře demonstrace kde jsou lidé nejrůznějšího spektra a upřímě mě to tak přestalo bavit.Možná žed nějakými sedmi osmi lety bych na to šel taky....
  Vzhledem k tomu že takové věci dobře znám tak bych se nějak nebál že by touto akcí milion chvilek získal zase nějakou sílu jako na Letné....Rozhádá se to opět mezi sebou,trochu jiné cíle budou mít jak řečníci mezi sebou tak názorově rozdělené obecenstvo....
  Jen je mi líto Daniela Landy aby se tím neznemožnil. Jako byly akce kde mluvili vlastenci ,komunisté i všemožní aktivisté tak bude akce kde budou mluvit vlastenci ,aktivisté a místo komunisty tam bude milionchvilkař.
  Už bych si pořádně rozmyslel kam přesně půjdu a kam ne.Pokud v něčem má prokazatelně prsty milion chvilek tak jsitě v žádném případě ale pokud tam někdo z těch blbečků co demonstrovali proti našemu premierovi a prezidentovi bud mít druhé nebo třetí housle do počtu tak to je něco jiného..... Ať je to jak chce cítím že to bude stejně trapas.

 4. weissbach napsal:

  Corona majdan je evidentní. Stejně jako to, že obě strany dirigují stejní lidé.

  • Eschatolog napsal:

   vezmu-li váš výrok za pravdivý, jaký závěr vyplýva ? zjevně nehezký : všichni ti rádoby alternativci, opozičníci a internetoví renegâti jsou impotentní hovnaři v tom lepším a nepravděpodobném případě, v tom pravděpodobném a horším případě spíše komplet agenti globálního predátora - tedy kontrola dosáhla díky IT 99,999999% , zbývá jen odhalit kdo bude exportér a kdo importér paštiky z gójů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!